Finální žebříček PSST 2012-2013 - ženy

N

hráčka není na žebříčku, smí být v následující sezóně jen na 1 soupisce; odehraje-li min. 3 utkání, smí být zařazena nejníže na "N" místo

 

1

Radnicová Lenka (1979)

Sokol Nusle

2

Veselá Jaroslava (1981)

Slovan Bohnice

3

Vondráková Markéta (1980)

Sokol Nusle

4

Hošková Denisa (1996)

Slavoj Praha

5

Kaba Radka (1975)

Slavoj Praha

6

Běhalová Kateřina (1971)

Slovan Bohnice

7

Vajcová Kateřina (1990)

Sokol Nusle

8

Tenglová Vendula (1993)

SF SKK El Nino Praha

9

Včeláková Jiřina (1981)

Slovan Bohnice

10

Hudečková Hana (1987)

Slavoj Praha

11

Coubalová Martina (1974)

ABC Branik

11

Diblíková Klára (1997)

Slavoj Praha

11

Hagino Petra (1974)

Slovan Bohnice

11

Hlaváčková Lenka (1973)

Slovan Bohnice

11

Klempířová Jiřina (1967)

Sokol Stodůlky

11

Němečková Monika (1995)

SF SKK El Nino Praha

11

Novotná Markéta (1977)

Slovan Bohnice

11

Spěváková Zuzana (1984)

Slavoj Praha

11

Suchomanová Jana (1983)

ABC Branik

11

Vyvadilová Jitka (1992)

SF SKK El Nino Praha

21

Bartoňová Jitka (1974)

Slovan Bohnice

21

Černá Martina (1983)

ABC Branik

21

Dusilová Jana (1972)

Sokol Stodůlky

21

Hofmanová Ivana (1987)

Stadion Žižkov DDM ULITA

21

Ježková Kateřina (1981)

Sokol Nusle

21

Kaucká Olga (1975)

Slovan Bohnice

21

Komárková Kateřina (1981)

Sokol Nusle

21

Lipovčanová Helena (1985)

Slavoj Praha

21

Pokorná Tereza (1983)

Sokol Nusle

21

Přádová Blanka (1953)

Slovan Bohnice

21

Shim Mi Youngi (1970)

SF SKK El Nino Praha

21

Scheubová Jana (1962)

ABC Branik

21

Stočesová Sylvie (1976)

ABC Branik

21

Svobodová Helena (1958)

ABC Branik

21

Ulihrachová Jitka (1956)

ABC Branik

21

Veletová Ilona (1973)

Slovan Bohnice

21

Vítková Hana (1984)

Elizza Praha

21

Vlčková Natálie (1996)

Slavoj Praha

21

Vožehová Lucie (1974)

ABC Branik

21

Vrzalová Jitka (1956)

Přední Kopanina

41

Adamčíková Dana (1956)

ABC Branik

41

Bláhová Milena (1968)

Lokomotiva Vršovice

41

Dlouhá Marie (1953)

SF SKK El Nino Praha

41

Hodková Jana (1952)

Přední Kopanina

41

Chloupková Pavlína (1991)

SF SKK El Nino Praha

41

Chýleová Eva (1979)

Slovan Bohnice

41

Kačírková Martina (1970)

Lokomotiva Vršovice

41

Kášová Adéla (1998)

Slovan Bohnice

41

Lösterová Anna (1951)

Stadion Žižkov DDM ULITA

41

Luňová Veronika (1997)

Elizza Praha

41

Maršíková Jitka (1947)

Slovan Bohnice

41

Matoušková Andrea (1995)

Avia Čakovice

41

Merhautová Alena (1951)

Sokol Stodůlky

41

Nováková Ivana (1970)

Sokol Stodůlky

41

Petříková Michaela (1991)

Avia Čakovice

41

Pokorná Helena (1961)

SF SKK El Nino Praha

41

Polednová Petra (1994)

Elizza Praha

41

Scheubová Lucie (1988)

ABC Branik

41

Špačková Zdeňka (1952)

Lokomotiva Vršovice

41

Vedralová Michaela (1986)

Sokol Stodůlky

61

Adamová Božena (1947)

Lokomotiva Vršovice

61

Čížková Sylva (1965)

Sokol Nusle

61

Hájková Anna (1945)

Sokol Nusle

61

Hošková Stanislava (1946)

Zelená Liška

61

Chocová Alena (1977)

Stadion Žižkov DDM ULITA

61

Jeřábková Dana (1953)

Zelená Liška

61

Kavická Andrea (1991)

Stadion Žižkov DDM ULITA

61

Klímková Veronika (1980)

Elizza Praha

61

Kotlanová Martina (1973)

Sokol Stodůlky

61

Krenčíková Eva (1988)

SF SKK El Nino Praha

61

Kvasnicová Lucie (1978)

Slovan Bohnice

61

Loukotová Regina (1971)

SF SKK El Nino Praha

61

Medalová Anna (1998)

Elizza Praha

61

Najbrtová Lucie (1974)

Stadion Žižkov DDM ULITA

61

Součková Marcela (1970)

SF SKK El Nino Praha

61

Strnadová Karolína (1991)

Avia Čakovice

61

Šafaříková Jana (1991)

SF SKK El Nino Praha

61

Špicarová Ivana (1967)

Sokol Nusle

61

Závodská Katarína (1964)

Lokomotiva Vršovice

61

Zýková Renata (1961)

Lokomotiva Vršovice

81

Bláhová Kateřina (1989)

Lokomotiva Vršovice

81

Bulantová Pavla (1973)

Košíře

81

Bútorová Tereza (1999)

SF SKK El Nino Praha

81

Grossmannová Jana (1972)

Zelená Liška

81

Chalupová Ludmila (1957)

ABC Branik

81

Kaucká Hana (1949)

SF SKK El Nino Praha

81

Kriegerová Helena (1956)

Zelená Liška

81

Krylová Kateřina (1971)

Lokomotiva Vršovice

81

Luňová Zuzana (1970)

Elizza Praha

81

Malá Jitka (1977)

Přední Kopanina

81

Marková Lucie (1998)

Elizza Praha

81

Melicharová Iveta (1999)

Elizza Praha

81

Ratajová Jana (1953)

SF SKK El Nino Praha

81

Reisnerová Martina (1996)

Sokol Nusle

81

Scheubová Lenka (1990)

ABC Branik

81

Suková Helena (1965)

TTC Praha

81

Svobodová Šárka (1992)

Avia Čakovice

81

Štanclová Helena (1941)

Zelená Liška

81

Tomsová Kateřina (1972)

Stadion Žižkov DDM ULITA

81

Zubíková Zdeňka (1964)

Lokomotiva Vršovice

101

Balková Růžena (1945)

ABC Branik

101

Bláhová Romana (1965)

TTC Praha

101

Čápová Kateřina (1980)

Košíře

101

Filová Simona (1998)

Lokomotiva Vršovice

101

Hleděncová Adéla (1992)

Avia Čakovice

101

Hypšová Daniela (1947)

ABC Branik

101

Koderová Mariana (1951)

Zelená Liška

101

Koubová Renata (1969)

Slovan Bohnice

101

Kyselá Zdeňka (1958)

Přední Kopanina

101

Malá Božena (1947)

TTC Praha

101

Nováková Hana (1984)

Košíře

101

Poláková Růžena (1976)

Zelená Liška

101

Prostějovská Lada (1999)

SF SKK El Nino Praha

101

Straková Jitka (1976)

Zelená Liška

101

Šimůnková Stanislava (1948)

Přední Kopanina

101

Šišková Gabriela (1990)

Avia Čakovice

101

Štolbová Jana (2000)

SF SKK El Nino Praha

101

Vránová Helena (1976)

Sokol Stodůlky

101

Vysušilová Stanislava (1943)

ABC Branik

101

Zatočilová Barbora (1978)

Košíře

121

Antošová Klára (1989)

TTC Praha

121

Bartoňová Tereza (2003)

Slovan Bohnice

121

Částková Stanislava (1955)

Přední Kopanina

121

Donovalová Dana (1951)

Zelená Liška

121

Drgoňová Veronika (1997)

ABC Branik

121

Dvořáková Anna (2000)

Avia Čakovice

121

Füri Silvia (1955)

Zelená Liška

121

Hanzlíčková Martina (1984)

TTC Praha

121

Kadavá Tereza (1998)

Slovan Bohnice

121

Kosťová Natálie (1998)

Lokomotiva Vršovice

121

Kozáková Květoslava (1952)

Přední Kopanina

121

Maršíková Jana (1999)

Slovan Bohnice

121

Mrázková Lia (2002)

Slovan Bohnice

121

Otrusinová Jitka (1983)

TTC Praha

121

Portešová Hana (1971)

Přední Kopanina

121

Slezáková Hana (2000)

Slovan Bohnice

121

Stupková Alena (1990)

ABC Branik

121

Světlíková Tereza (1987)

Lokomotiva Vršovice

121

Špicarová Veronika (1995)

Sokol Nusle

121

Vlachová Jana (1951)

Zelená Liška

141

Hájková Markéta (1984)

Slovan Bohnice

141

Michlová Hana (1986)

SF SKK El Nino Praha

141

Procházková Lucie (1999)

Slovan Bohnice

141

Vojáčková Aneta (1997)

Avia Čakovice

21N

Rohlíková Michaela (1988)

Slavoj Praha

41N

Strmisková Hana (1975)

SF SKK El Nino Praha

101N

Šulcová Jana (1964)

Přední Kopanina

101N

Vávrová Ivana (1998)

Slavoj Praha

121N

Blažková Anežka ml. (2002)

Lokomotiva Vršovice

 

 

Aktualizováno: 26.8.2013
Autor: Milan Šimáček