Finální žebříček PSST 2011-2012 - ženy

N

hráčka není na žebříčku, smí být v následující sezóně jen na 1 soupisce; odehraje-li min. 3 utkání, smí být zařazena nejníže na "N" místo

 

žeb

hráčka

nar

KLUB

1

RADNICOVÁ Lenka

1979

Sokol Nusle

2

VESELÁ Jaroslava

1981

Slovan Bohnice

3

VČELÁKOVÁ Jiřina

1981

Slovan Bohnice

4

KABA Radka

1975

Slavoj Praha

5

BĚHALOVÁ Kateřina

1971

Slovan Bohnice

6

HLAVÁČKOVÁ Lenka

1973

Slovan Bohnice

7

VAJCOVÁ Kateřina

1990

Sokol Nusle

8

HUDEČKOVÁ Hana

1987

Slavoj Praha

9

VYVADILOVÁ Jitka

1992

SF El Niňo Praha

10

ZIKMUNDOVÁ Markéta

1977

Slovan Bohnice

11

COUBALOVÁ Martina

1974

Branik

11

HAGINO Petra

1974

Slovan Bohnice

11

KAUCKÁ Olga

1975

Slovan Bohnice

11

KLEMPÍŘOVÁ Jiřina

1967

Sokol Stodůlky

11

NĚMEČKOVÁ Monika

1995

Sokol Nusle

11

PŘÁDOVÁ Blanka

1953

Slovan Bohnice

11

SAMKOVÁ Natálie

1992

Sokol Nusle

11

SCHWARZOVÁ Barbara

1990

Sokol Nusle

11

SVOBODOVÁ Helena

1958

Branik

11

VELETOVÁ Ilona

1973

Slovan Bohnice

21

BARTOŇOVÁ Jitka

1974

Slovan Bohnice

21

ČERNÁ Martina

1983

Branik

21

ČÍŽKOVÁ Sylva

1965

Sokol Nusle

21

DIBLÍKOVÁ Klára

1997

Slavoj Praha

21

DUSILOVÁ Jana

1972

Sokol Stodůlky

21

CHLOUPKOVÁ Pavlína

1991

SF El Niňo Praha

21

KOMÁRKOVÁ Kateřina

1981

Sokol Nusle

21

LIPOVČANOVÁ Helena

1985

Slavoj Praha

21

LÖSTEROVÁ Anna

1951

Stadion Žižkov

21

MARŠÍKOVÁ Jitka

1947

Slovan Bohnice

21

POKORNÁ Tereza

1983

Sokol Nusle

21

RŮŽIČKOVÁ Lucie

1993

Slavoj Praha

21

SCHEINHERROVÁ Lenka

1989

SF El Niňo Praha

21

SCHEUBOVÁ Jana

1962

Branik

21

SPĚVÁKOVÁ Zuzana

1984

Slavoj Praha

21

STOČESOVÁ Sylvie

1976

Branik

21

SUCHOMANOVÁ Jana

1983

Branik

21

ŠPAČKOVÁ Zdeňka

1952

Loko Vršovice

21

ULIHRACHOVÁ Jitka

1956

Branik

21

VOŽEHOVÁ Lucie

1974

Branik

41

ADAMČÍKOVÁ Dana

1956

Branik

41

BULANTOVÁ Pavla

1973

Košíře

41

BURGR-MUŽÍKOVÁ Zdeňka

1980

Elizza Praha

41

HÁJKOVÁ Anna

1945

Sokol Nusle

41

HAVLÍKOVÁ Jana

1976

Čakovice

41

HODKOVÁ Jana

1952

Přední Kopanina

41

HOFMANOVÁ Ivana

1987

Stadion Žižkov

41

JEŽKOVÁ Kateřina

1981

Sokol Nusle

41

KLAUSOVÁ Lucie

1982

Sokol Stodůlky

41

KLUSÁČKOVÁ Zdeňka

1985

SF El Niňo Praha

41

KVASNICOVÁ Lucie

1978

Slovan Bohnice

41

LUŇOVÁ Veronika

1997

Elizza Praha

41

MATOUŠKOVÁ Andrea

1995

Čakovice

41

MERHAUTOVÁ Alena

1951

Sokol Stodůlky

41

POKORNÁ Helena

1961

SF El Niňo Praha

41

POLEDNOVÁ Petra

1994

Elizza Praha

41

STEJSKALOVÁ Šárka

1978

Sokol Stodůlky

41

STRNADOVÁ Karolína

1991

Čakovice

41

VLČKOVÁ Monika

1966

Sokol Nusle

41

VRZALOVÁ Jitka

1956

Branik

61

BLÁHOVÁ Milena

1968

Loko Vršovice

61

HOŠKOVÁ Stanislava

1946

Zelená Liška

61

HURTOVÁ Petra

1974

TTC Praha KRST

61

CHALUPOVÁ Ludmila

1957

Branik

61

JANKOVSKÁ Iveta

1984

Branik

61

JEŘÁBKOVÁ Dana

1953

Zelená Liška

61

KAČÍRKOVÁ Martina

1970

Loko Vršovice

61

KAVICKÁ Andrea

1991

Stadion Žižkov

61

KLÍMKOVÁ Veronika

1980

Elizza Praha

61

KODEROVÁ Mariana

1951

Zelená Liška

61

KOTLANOVÁ Martina

1973

Sokol Stodůlky

61

KRIEGEROVÁ Helena

1956

Zelená Liška

61

NOVÁKOVÁ Hana

1984

Košíře

61

PETŘÍKOVÁ Michaela

1991

Čakovice

61

SCHEUBOVÁ Lucie

1988

Branik

61

SLATINSKÁ Nataša

1954

Přední Kopanina

61

SVOBODOVÁ Šárka

1992

Čakovice

61

ŠAFAŘÍKOVÁ Jana

1991

SF El Niňo Praha

61

ZATOČILOVÁ Barbora

1978

Košíře

81

ADAMOVÁ Božena

1947

Loko Vršovice

81

BLÁHOVÁ Kateřina

1989

Loko Vršovice

81

BÚTOROVÁ Tereza

1999

SF El Niňo Praha

81

KAUCKÁ Hana

1949

SF El Niňo Praha

81

MALÁ Jitka

1977

Přední Kopanina

81

MEDALOVÁ Anna

1998

Elizza Praha

81

NAJBRTOVÁ Lucie

1974

Stadion Žižkov

81

PEJŘILOVÁ Kristýna

1999

SF El Niňo Praha

81

POLÁKOVÁ Růžena

1976

TTC Praha KRST

81

PROSTĚJOVSKÁ Lada

1999

SF El Niňo Praha

81

RATAJOVÁ Jana

1953

SF El Niňo Praha

81

SCHEUBOVÁ Lenka

1990

Branik

81

SOUČKOVÁ Marcela

1970

SF El Niňo Praha

81

ŠIMŮNKOVÁ Stanislava

1948

Přední Kopanina

81

ŠIŠKOVÁ Gabriela

1990

Čakovice

81

ŠPICAROVÁ Ivana

1967

Sokol Nusle

81

ŠTANCLOVÁ Helena

1941

Zelená Liška

81

VYSUŠILOVÁ Stanislava

1943

Branik

81

ZÁVODSKÁ Katarína

1964

Loko Vršovice

81

ZUBÍKOVÁ Zdeňka

1964

Loko Vršovice

81

ZÝKOVÁ Renata

1961

Loko Vršovice

101

BALKOVÁ Růžena

1945

Branik

101

BLÁHOVÁ Romana

1965

TTC Praha KRST

101

ČÁSTKOVÁ Stanislava

1955

Přední Kopanina

101

FILOVÁ Simona

1998

Loko Vršovice

101

FÜRI Silvia

1955

Zelená Liška

101

HRADSKÁ Veronika

1996

Branik

101

KOSŤOVÁ Natálie

1998

Loko Vršovice

101

KOZÁKOVÁ Květoslava

1952

Přední Kopanina

101

KRYLOVÁ Kateřina

1971

Loko Vršovice

101

KYSELÁ Zdeňka

1958

Přední Kopanina

101

LUŇOVÁ Zuzana

1970

Elizza Praha

101

MALÁ Božena

1947

TTC Praha KRST

101

MARKOVÁ Lucie

1998

Elizza Praha

101

MELICHAROVÁ Iveta

1999

Elizza Praha

101

OTRUSINOVÁ Jitka

1983

TTC Praha KRST

101

PORTEŠOVÁ Hana

1971

Přední Kopanina

101

STUPKOVÁ Alena

1990

Branik

101

ŠULCOVÁ Jana

1964

Přední Kopanina

101

VLACHOVÁ Jana

1951

Zelená Liška

101

VLČKOVÁ Natálie

1996

Slavoj Praha

121

BARTOŇOVÁ Tereza

2003

Slovan Bohnice

121

BLAŽKOVÁ Tereza

1998

Branik

121

DONOVALOVÁ Dana

1951

Zelená Liška

121

DRGOŇOVÁ Veronika

1997

Branik

121

KOUBOVÁ Renata

1969

Slovan Bohnice

121

MARŠÍKOVÁ Jana

1999

Slovan Bohnice

121

SLEZÁKOVÁ Hana

2000

Slovan Bohnice

41N

CHOUTKOVÁ Magdaléna

1988

Loko Vršovice

41N

PATOČKOVÁ Ivanka

1947

Stadion Žižkov

81 N

REITSCHLÄGEROVÁ Dita

1989

Sokol Nusle

81 N

SÁZELOVÁ Lenka

1959

Sokol Stodůlky

81 N

SVĚTLÍKOVÁ Tereza

1987

Loko Vršovice

 

 


Aktualizováno: 16.7.2012
Autor: Milan Šimáček