Finální žebříček PSST 2009-2010 - ženy

N hráčka není na žebříčku, smí být v následující sezóně jen na 1 soupisce; odehraje-li min. 3 utkání, smí být zařazena nejníže na "N" místo
(1) v závorce umístění v loňském žebříčku

poř. hráčka klub
1 Veselá Jaroslava (2) Slavoj
2 Pikalová Michaela (12) Slavoj
3 Štefcová Kristýna (6) Slavoj
4 Běhalová Kateřina (4) Bohnice
5 Kaucká Olga (-) Slavoj
6 Přádová Blanka (7) Bohnice
7 Lacinová Petra (5) Nusle
8 Schwarzová Barbara (13) Nusle
9 Zýková Petra (21) Slavoj
10 Stejskalová Šárka (17) Stodůlky
10N Rohlíková Michaela (-) Slavoj
11-20 Jelínková Petra (10) Slavoj
Coubalová Martina (20) Braník
Hlaváčková Lenka (18) Bohnice
Hošková Denisa (8) Slavoj
Hudečková Hana (3) Slavoj
Klempířová Jiřina (21) Stodůlky
Strmisková Hana (21) El Niňo
Suchomanová Jana (41) Braník
Svobodová Helena (21) Braník
Zikmundová Markéta (11) Bohnice
11N Hagino Petra (9) Slavoj
21-40 Adamčíková Dana (41) Braník
Bartoňová Jitka (21) Bohnice
Černá Martina (14) Braník
Čížková Sylva (19) Nusle
Dusilová Jana (21) Stodůlky
Chocová Alena (31) Stadion
Ježková Kateřina (31) Nusle
Maršíková Jitka (21) Bohnice
Merhautová Alena (31) Stodůlky
Netušilová Marta (-) Stadion
Růžičková Lucie (41) Slavoj
Scheinherrová Lenka (-) El Niňo
Scheubová Jana (21) Braník
Stočesová Silvie (41) Braník
Ulihrachová Jitka (21) Braník
Veletová Ilona (15) Slavoj
Vlčková Monika (31) Nusle
Vožehová Lucie (21) Braník
Vrzalová Jitka (31) Braník
Vyvadilová Jitka (31) El Niňo
41-60 Bláhová Milena (61) Vršovice
Dlouhá Marie (41) El Niňo
Hájková Anna (41) Nusle
Hodková Jana (41) Př.Kopanina
Hofmanová Ivana (41) Nusle
Ježková Martina (41) Vršovice
Klausová Lucie (-) Stodůlky
Kloučková Jana (31) Slavoj
Kociánová Jana (41) Vršovice
Komárková Kateřina (41) Nusle
Lipovčanová Helena (41) Slavoj
Lösterová Anna (41) Stadion
Matoušková Andrea (61) Čakovice
Pokorná Tereza (31) Nusle
Scheubová Lucie (41) Braník
Slatinská Nataša (61) Př.Kopanina
Spěváková Zuzana (-) Slavoj
Šimonovská Blanka (41) Slavoj
Šimůnková Stanislava (61) Př.Kopanina
Špicarová Ivana (61) Nusle
61-80 Hermanová Jana (61) El Niňo
Chloupková Pavlína (41) El Niňo
Jankovská Iveta (81) Braník
Klímková Veronika (61) Žižkov
Kodýtková Kamila (-) Slavoj
Kotlanová Martina (61) Stodůlky
Kudelová Katarína (81) Vršovice
Mahlerová Karolina (81) El Niňo
Malá Jitka (61) Čakovice
Mužíková Zdena (61N) Elizza
Němečková Monika (-) El Niňo
Petříková Michaela (61) Čakovice
Plzáková Bendová Hana (81N) Košíře
Polednová Petra (31) Slavoj
Poslušná Marcela (61) El Niňo
Ratajová Jana (81N) El Niňo
Scheubová Lenka (101) Braník
Strnadová Karolína (41) Čakovice
Šestáková Jana (61) Braník
Zatočilová Barbora (61) Košíře
61N Balková Růžena (81) Braník
Koubová Kristýna (-) Slavoj
Nováková Ivana (-) Stodůlky
81-100 Adamová Božena (81) Vršovice
Brzicová Marta (-) El Niňo
Hošková Stanislava (-) Zelená Liška
Hypšová Daniela (81) Braník
Chalupová Ludmila (81) Braník
Chetchasova Regina (-) Čakovice
Jeřábková Dana (81) Zelená Liška
Koderová Mariana (-) Zelená Liška
Kotrbová Anežka (81) El Niňo
Kriegrová Helena (61) Zelená Liška
Krylová Kateřina (81) Vršovice
Luňová Veronika (101) Elizza
Najbertová Lucie (61) Stadion
Němcová Veronika (-) Slavoj
Nováková Hana (81) Košíře
Stupková Alena (81) Braník
Svobodová Šárka (81) Čakovice
Tejkalová Alice (81) Žižkov
Veverková Ivana (41) Žižkov
Vysušilová Stanislava (81) Braník
81N Slobodzianová Petra (61N) Braník
101-120 Bláhová Kateřina (101) Vršovice
Částková Stanislava (101) Př.Kopanina
Dědková Lenka (41) Stodůlky
Diblíková Klára (101) Slavoj
Kmínková Irena (-) Žižkov
Kozáková Květoslava (101) Př.Kopanina
Kozáková Martina (81) Žižkov
Kúdelková Barbora (101) Braník
Kyselá Zdena (101) Př.Kopanina
Luňová Zuzana (-) Elizza
Reichová Pavla (101) Elizza
Stárková Kristýna (101) Elizza
Světlíková Tereza (81) Vršovice
Šišková Gabriela (81) Čakovice
Štanclová Helena (-) Zelená Liška
Šťastná Mariana (101) Braník
Vendégová Linda (101) Vršovice
Vlachová Jana (101) Zelená Liška
Zubíková Zdeňka (101) Vršovice
Zýková Renata (101) Vršovice
111N Vojáčková Aneta (101) Čakovice
121-140 Brtnová Marie (-) El Niňo
Bútorová Tereza (101) El Niňo
Drgoňová Veronika (-) Braník
Holá Bohdana (101) Zelená Liška
Koubová Renata (-) Bohnice
Mamchur Viktoria (-) Bohnice
Michlová Hana (101) El Niňo
Portešová Hana (101) Př.Kopanina
Prostějovská Lada (-) El Niňo
Sázelová Lenka (61) Stodůlky
Šulcová Jana (101) Př.Kopanina
Vávrová Ivana (-) Slavoj

Aktualizováno: 17.7.2010
Autor: Milan Šimáček