Žebříček - Pražský SST - Muži - 2018-2019

Pořadí

ID hráče

Hráč

Nar.

Pohlaví

Kategorie

Oddíl

Region

Zápasy

Výhry

Prohry

Elo

Elo(trend)

1.

51534

Stach Matěj

2003

M

dorostenci

SK Kotlářka, z.s.

Pražský SST

12

11

1

2015

2009,36

2.

52475

Černota Filip

2001

M

dorostenci

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.

Pražský SST

16

16

0

1994

2003,04

3.

3582

Rochowanski Pavel

1973

M

muži

TTC ELIZZA PRAHA, z.s.

Pražský SST

7

7

0

1952

1961,58

4.

60431

Přída Kryštof

2002

M

dorostenci

SK Kotlářka, z.s.

Pražský SST

11

7

4

1946

1970,34

5.

57918

Krameš Jan ml.

2002

M

dorostenci

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.

Pražský SST

11

7

4

1915

1921,15

6.

64371

Olejár Filip

1986

M

muži

TJ Sokol Stodůlky z.s.

Pražský SST

55

47

8

1905

1890,1

7.

64716

Šíp Martin

2006

M

mladší žactvo

SK Kotlářka, z.s.

Pražský SST

113

91

22

1889

1928,55

8.

10436

Drechsler Petr

1973

M

muži

Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha

Pražský SST

69

55

14

1888

1901,47

9.

62160

Tinkl Pavel

1977

M

muži

TJ Sokol Stodůlky z.s.

Pražský SST

61

49

12

1880

1882,89

10.

62328

Beran Tomáš

2001

M

dorostenci

SK Kotlářka, z.s.

Pražský SST

64

45

19

1864

1860,59

11.

45540

Hüttl Michal

1989

M

muži

Association Club Sparta Praha z.s.

Pražský SST

48

40

8

1863

1854,49

12.

45767

Pašek Dominik

1998

M

junioři

TJ Slavoj Praha, spolek

Pražský SST

76

57

19

1862

1863,77

13.

48175

Šenk Jakub

1994

M

muži

Association Club Sparta Praha z.s.

Pražský SST

34

25

9

1861

1855,11

14.

74764

Vilga Filip

1992

M

muži

Association Club Sparta Praha z.s.

Pražský SST

58

46

12

1860

1873,67

15.

39501

Černý Jiří

1990

M

muži

TTC Praha - klub stolního tenisu, z.s.

Pražský SST

75

55

20

1856

1855,56

16.

13130

Šmatlák Jiří

1985

M

muži

TJ Orion Praha, z.s.

Pražský SST

43

38

5

1852

1834,46

17.

16738

Píša Radovan

1974

M

muži

TTC ELIZZA PRAHA, z.s.

Pražský SST

68

46

22

1847

1846,04

18.

62327

Beran Matěj

2001

M

dorostenci

SK Kotlářka, z.s.

Pražský SST

61

46

15

1836

1854,61

19.

19967

Benák Libor

1969

M

muži

TTC ELIZZA PRAHA, z.s.

Pražský SST

51

45

6

1829

1821,51

20.

60040

Adam Lukáš

1985

M

muži

Association Club Sparta Praha z.s.

Pražský SST

57

36

21

1823

1790,66

21.

42351

Dusík Stanislav

1998

M

junioři

TTC Praha - klub stolního tenisu, z.s.

Pražský SST

54

34

20

1812

1823,55

22.

57630

Kubát Petr

1999

M

junioři

Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha

Pražský SST

15

9

6

1812

1785,56

23.

2936

Milek Petr

1978

M

muži

Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.

Pražský SST

70

44

26

1811

1798,47

24.

24139

Tichý Jiří

1986

M

muži

Tělocvičná jednota Sokol Michle

Pražský SST

75

47

28

1810

1821,5

25.

59454

Šmíd Miroslav

2003

M

dorostenci

Association Club Sparta Praha z.s.

Pražský SST

38

18

20

1810

1796,59

26.

4785

Lamr Martin

1981

M

muži

TTC ELIZZA PRAHA, z.s.

Pražský SST

56

32

24

1801

1796,92

27.

60313

Suvorov Maxim

1989

M

muži

Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha

Pražský SST

77

51

26

1795

1788,84

28.

45801

Dušek Jan

1976

M

muži

TTC ELIZZA PRAHA, z.s.

Pražský SST

57

33

24

1788

1812,5

29.

13956

Kadavý Vladimír

1963

M

muži

Klub stolního tenisu Bohnice z.s.

Pražský SST

34

26

8

1779

1770,48

30.

67361

Stano Peter

1989

M

muži

Association Club Sparta Praha z.s.

Pražský SST

49

27

22

1775

1775,69

31.

53026

Chlumský Petr

1996

M

muži

TTC Praha - klub stolního tenisu, z.s.

Pražský SST

73

42

31

1771

1785,49

32.

24343

Lánský Jakub

1988

M

muži

Association Club Sparta Praha z.s.

Pražský SST

27

15

12

1771

1774,15

33.

60409

Knobloch Miroslav

2002

M

dorostenci

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.

Pražský SST

72

59

13

1768

1772,14

34.

31851

Gaydoš Vít

1990

M

muži

Association Club Sparta Praha z.s.

Pražský SST

51

23

28

1764

1744,58

35.

73901

Seliverstkin Mikhail

1968

M

muži

TJ Sokol Stodůlky z.s.

Pražský SST

119

99

20

1762

1775,83

36.

8507

Běhal Aleš

1977

M

muži

TTC ELIZZA PRAHA, z.s.

Pražský SST

7

6

1

1762

1762

37.

10567

Vaňásek Jiří

1971

M

muži

TJ AVIA Čakovice, z.s.

Pražský SST

34

22

12

1762

1725,01

38.

48826

Vavřinec Matěj

1993

M

muži

TTC Praha - klub stolního tenisu, z.s.

Pražský SST

76

40

36

1760

1768,78

39.

4167

Počta Tomáš

1981

M

muži

Stavební fakulta SK Kotlářka El Niňo Praha

Pražský SST

59

42

17

1758

1756,24

40.

27658

Fišar Martin

1978

M

muži

Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.

Pražský SST

64

36

28

1757

1747,66

41.

5437

Sedláček Vladimír

1971

M

muži

Tělocvičná jednota Sokol Petrovice I.

Pražský SST

57

42

15

1754

1782,32

42.

50500

Rucký Přemysl

1979

M

muži

TJ Orion Praha, z.s.

Pražský SST

66

52

14

1754

1747,46

43.

7576

Vajbar Michal

1982

M

muži

Association Club Sparta Praha z.s.

Pražský SST

27

17

10

1751

1756,89

44.

40101

Kárník Tomáš

1989

M

muži

z.s.TTC Klánovice - stolní tenis

Pražský SST

64

49

15

1751

1741,77

45.

58879

Sladovník Daniel

1966

M

muži

Sportovní klub Start Praha o.s.

Pražský SST

57

42

15

1751

1736,93

46.

48181

Hrdý Martin

1972

M

muži

TJ AVIA Čakovice, z.s.

Pražský SST

73

37

36

1750

1762,69

47.

4136

Dlouhý Jiří

1972

M

muži

Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha

Pražský SST

70

33

37

1750

1740,03

48.

8168

Ambrož Adam

1983

M

muži

Tělocvičná jednota Sokol Michle

Pražský SST

78

35

43

1747

1744,07

49.

10506

Rulec Jakub

1981

M

muži

Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.

Pražský SST

46

20

26

1742

1741,11

50.

67339

Khalaila Adam

2002

M

dorostenci

SK Kotlářka, z.s.

Pražský SST

64

35

29

1738

1737,56

51.

62647

Tichý Dominik

1999

M

junioři

Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha

Pražský SST

78

48

30

1735

1708,17

52.

5745

Novotný Petr

1976

M

muži

TJ AVIA Čakovice, z.s.

Pražský SST

59

26

33

1734

1727,84

53.

20232

Kremla Tomáš

1972

M

muži

TJ ABC Braník, z. s. oddíl stolního tenisu

Pražský SST

68

49

19

1732

1760,62

54.

45536

Charamza Ondřej ml.

1997

M

muži

TJ AVIA Čakovice, z.s.

Pražský SST

10

3

7

1732

1722,66

55.

46489

Maršík Richard

1970

M

muži

Klub stolního tenisu Bohnice z.s.

Pražský SST

58

39

19

1731

1741,18

56.

3614

Brož Pavel

1977

M

muži

Klub stolního tenisu Bohnice z.s.

Pražský SST

51

33

18

1729

1726,35

57.

58878

Kafuněk David

1971

M

muži

Sportovní klub Start Praha o.s.

Pražský SST

41

26

15

1728

1714,41

58.

48343

Pour Tomáš

1999

M

junioři

Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.

Pražský SST

77

53

24

1725

1741,92

59.

26585

Martiška Jan

1986

M

muži

Association Club Sparta Praha z.s.

Pražský SST

67

48

19

1723

1737,41

60.

34681

Švec Radek

1986

M

muži

Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.

Pražský SST

55

25

30

1721

1725,96

61.

49226

Rys Vilém

1969

M

muži

Policejní sportovní klub OLYMP Praha, z.s.

Pražský SST

70

49

21

1721

1712,17

62.

59794

Vaněk Petr

2001

M

dorostenci

TJ Slavoj Praha, spolek

Pražský SST

79

35

44

1720

1718,78

63.

25596

Flekač Tomáš

1985

M

muži

TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.

Pražský SST

64

43

21

1717

1719,89

64.

12880

Řepík Jaroslav

1977

M

muži

Sportovní klub OAZA Praha

Pražský SST

65

55

10

1717

1709,9

65.

62613

Podrazil Václav

2005

M

starší žactvo

Association Club Sparta Praha z.s.

Pražský SST

74

44

30

1716

1760,75

66.

3601

Rochowanski Lukáš

1977

M

muži

TTC ELIZZA PRAHA, z.s.

Pražský SST

18

8

10

1715

1701,36

67.

45781

Škarban Jan