Finální žebříček PSST 2013-2014 - muži


 

1

Tregler Tomáš (1990)

SF SKK El Nino

51-60

Bútora Michal (1997)

SF SKK El Nino

2

Reitšpies David (1996)

SF SKK El Nino

Drechsler Petr (1973)

Sokol Nusle

3

Obešlo Michal (1989)

SF SKK El Nino

Juklík Tomáš (1973)

Kyje

4

Gavlas Antonín ml. (1985)

SF SKK El Nino

Kézr Aleš (1974)

Slovan Bohnice

5

Kaucký Petr (1975)

SK Kotlářka Praha

Kocáb Jan (1984)

Sparta Praha

6

Obešlo Marek (1991)

SF SKK El Nino

Marat Petr (1999)

Elizza Praha

7

Havlík Tomáš (1986)

Elizza Praha

Melichar Jiří (1979)

Avia Čakovice

8

Kučera Stanislav (1997)

SK Kotlářka Praha

Paleček David (1987)

Sparta Praha

9

Málek Tomáš (1996)

SK Kotlářka Praha

Šindelář Daniel (1993)

SF SKK El Nino

10

Němeček Jakub (1997)

SF SKK El Nino

Šulc Martin (1986)

Avia Čakovice

11

Vaculík Petr (1979)

Elizza Praha

61-80

Adam Lukáš (1985)

Sparta Praha

12

Panský Jindřich (1960)

KT Praha

Ambrož Adam (1983)

Sokol Michle

13

Flíček Tomáš (1992)

Elizza Praha

Braun Tomáš (1969)

Sokol Michle

14

Plachý Josef ml. (1971)

SF SKK El Nino

Brož Pavel (1977)

Slovan Bohnice

15

Orlowski Milan (1952)

KT Praha

Černota Filip (2001)

Sparta Praha

16

Hlaváček Tomáš (1979)

Elizza Praha

Gaydoš Vít (1990)

Sparta Praha

17

Kubík Jiří (1993)

SF SKK El Nino

Hrbáček Milan (1968)

Lokomotiva Vršovice

18

Šedivý Zdeněk (1978)

Elizza Praha

Kadavý Vladimír (1963)

Slovan Bohnice

19

Javůrek Petr (1968)

KT Praha

Koděra Miloš (1973)

Sokol Michle

20

Korbel Filip ml. (1994)

SF SKK El Nino

Lánský Jakub (1988)

Sparta Praha

21-30

Alka Rostislav (1985)

Elizza Praha

Maršík Richard (1970)

Slovan Bohnice

Bartošek Vít (1986)

Sparta Praha

Martinec Tomáš (1991)

Sokol Michle

Csölle Szilard (1974)

Lokomotiva Vršovice

Martiška Jan (1986)

Sparta Praha

Kolář Vlastimil (1959)

KT Praha

Novotný Petr (1976)

Slovan Bohnice

Kraml Václav (1969)

Elizza Praha

Plášek Pavel (1992)

SF SKK El Nino

Kubát Jan ml. (1989)

Sparta Praha

Průša David (2000)

Elizza Praha

Kuchař Jan (1989)

Sparta Praha

Šenk Jakub (1994)

Sparta Praha

Novák Robert (1977)

Sparta Praha

Urban Oto (1987)

Střížkov

Sojka Lukáš (1992)

SF SKK El Nino

Vajbar Michal (1982)

Sparta Praha

Vítovec Martin (1997)

SF SKK El Nino

Veselá Jaroslava (1981)

Slovan Bohnice

31-40

Bucifal Aleš (1970)

Sokol Michle

Kudrna Jan (1993)

Elizza Praha

N 80

Skřivánek Petr (1993)

SF SKK El Nino

Nejedlý Petr (1978)

Elizza Praha

Pěnkava Luboš (1995)

Elizza Praha

81-100

Ezr Václav (1996)

SF SKK El Nino

Petřík Aleš (1975)

Avia Čakovice

Fausek Matěj (1999)

Elizza Praha

Rochowanski Pavel (1973)

Elizza Praha

Hrabě Václav (1951)

Sokol Nusle

Šimeček Jan (1960)

Sokol Michle

Hrdý Martin (1972)

TTC Alimpex Praha

Šmatlák Jiří (1985)

Elizza Praha

Chvojka Jaroslav (1975)

TTC Klánovice

Špaček Zbyněk (1959)

SF SKK El Nino

Janíček Petr (1962)

Elizza Praha

Vaňásek Jiří (1971)

Avia Čakovice

Kačaba Vojtěch (1981)

Sokol Nusle

41-50

Benák Libor (1969)

Sokol Michle

Kala Petr (1962)

Elizza Praha

Dusík Stanislav (1998)

SF SKK El Nino

Kočvara Martin (1970)

Střížkov

Hüttl Michal (1989)

Avia Čakovice

Kutil Jan (1964)

Kyje

Kaucký Roman (1973)

Lokomotiva Vršovice

Nguyen Ngoc Bach (1990)

Avia Čakovice

Kuba Josef (1972)

Sokol Michle

Plch Jiří st. (1948)

Sokol Nusle

Novotný Petr (1985)

Sokol Michle

Remeš Zdeněk (1948)

SF SKK El Nino

Pospíšil Milan (1954)

Lokomotiva Vršovice

Rochowanski Lukáš (1977)

Elizza Praha

Špaček Pavel (1952)

SF SKK El Nino

Slobodzian Adam (1997)

Elizza Praha

Voříšek Tomáš (1993)

SF SKK El Nino

Suchomel Tomáš (1965)

Avia Čakovice

Vrňák Tomáš (1981)

SF SKK El Nino

Švec Radek (1986)

Sokol Michle

Tinkl Pavel (1977)

Sokol Stodůlky

Vašátko Zdeněk (1968)

Avia Čakovice

Zunt Zdeněk (1972)

Lokomotiva Vršovice

N 100

Braňka Štěpán

Elizza Praha

101-150

Abdullin Denis (1989)

Sparta Praha

151-200

Ambrož Jiří (1947)

Sokol Michle

Benoit Arnaud (1986)

Sokol Žižkov

Balák Pavel (1956)

TTC Alimpex Praha

Černoch Jan (1956)

Sokol Michle

Balcar Zdeněk (1959)

Slovan Bohnice

Černý Zdeněk (1981)

Sokol Petrovice I.

Bartošek Jan (1984)

Sparta Praha

Duchoslav Petr (1977)

Stadion Žižkov

Bozděch Jan (1983)

Sparta Praha

Dušek Jan (1976)

Elizza Praha

Brothánek Jan (1977)

TTC Klánovice

Fišar Jiří (1974)

Střížkov

Černý Martin (1979)

Stadion Žižkov

Flídr Josef (1960)

Stadion Žižkov

Červenka Jan (1983)

Sparta Praha

Havazík Ondřej (1993)

Sparta Praha

Čihák Josef (1969)

ABC Branik

Herout Tomáš (1985)

Slovan Bohnice

Drešer Jan (1978)

SF SKK El Nino

Hron Jiří (1964)

PSK Olymp Praha

Dvořák Jakub (1994)

Avia Čakovice

Hruška Jan (1969)

Sokol Nusle

Eberl Milan (1950)

Sokol Nusle

Hudek Tomáš (1968)

TTC Klánovice

Fexa Martin (1977)

TTC Klánovice

Chadt Jiří (1978)

ABC Branik

Flekač Tomáš (1985)

Stadion Žižkov

Charamza Ondřej ml. (1997)

Avia Čakovice

Hanzal Petr (1973)

Sokol Petrovice I.

Charamza Ondřej st. (1975)

Kyje

Hanzal Petr (1979)

TTC Klánovice

Jaroněk Aleš (1947)

Střížkov

Hondlík Josef (1966)

Pankrác

Juhasz Martin (1981)

Elizza Praha

Jež Dominik (1997)

Avia Čakovice

Kaba Radka (1975)

Slavoj Praha

Jírovec Martin (1960)

Sokol Stodůlky

Kárník Tomáš (1989)

TTC Klánovice

Kadlec Tomáš (1973)

Elizza Praha

Kremla Tomáš (1972)

ABC Branik

Klouček Ondřej (1979)

Slovan Bohnice

Kuba Miloslav (1973)

TTC Klánovice

Kocábek Pavel (1950)

Sokol Nusle

Lebl Ondřej (1990)

SF SKK El Nino

Kočvara Vlastimil (1948)

Střížkov

Merhaut Jaroslav (1948)

Sokol Stodůlky

Kučala Viktor (1968)

Lokomotiva Vršovice

Nejedlý Pavel (1970)

TTC Alimpex Praha

Lazar Martin (1988)

Sokol Stodůlky

Němeček Jiří (1963)

PSK Olymp Praha

Linert Martin (1972)

Slavoj Praha

Pánek Libor (1959)

SF SKK El Nino

Motyčka Oldřich (1949)

Sokol Michle

Panský Lukáš (1986)

Sparta Praha

Obraz Martin (1966)

Střížkov

Pešina Jiří (1974)

Lokomotiva Vršovice

Pecka Milan (1964)

Sokol Petrovice I.

Píšan Ondřej (1984)

Sokol Nusle

Petřík Filip (1993)

Avia Čakovice

Plachý Ladislav (1966)

SF SKK El Nino

Pištora Josef (1951)

Sokol Michle

Počta Tomáš (1981)

SF SKK El Nino

Prokš Vladimír (1961)

TTC Alimpex Praha

Poledne Jan (1985)

Elizza Praha

Provazník Petr (1971)

Střížkov

Poncar Patrik (1991)

Střížkov

Radouš Jaromír (1958)

Slovan Bohnice

Pospíšil David (1979)

Slavoj Praha

Růžička Filip (1988)

Slovan Bohnice

Průša Martin (1967)

Elizza Praha

Rys Vilém (1969)

PSK Olymp Praha

Rousek Tomáš (1967)

Avia Čakovice

Řepík Jaroslav (1977)

SK OAZA Praha

Rulec Jakub (1981)

Střížkov

Sedlář Jan (1986)

Pankrác

Sedláček Vladimír (1971)

Sokol Petrovice I.

Semrád Martin (1975)

Sokol Stodůlky

Schmelz Richard (1985)

Sokol Nusle

Štědrý Adam (1989)

TTC Klánovice

Sklenář Ondřej (1990)

Slavoj Praha

Tichý Jiří (1986)

Sokol Michle

Srnka Jan (1981)

Sokol Nusle

Tichý Květoslav (1950)

Sokol Nusle

Šálený David (1999)

SF SKK El Nino

Toula Vladimír (1956)

Avia Čakovice

Šimáček Milan (1963)

Slovan Bohnice

Tůma Michal (1969)

PSK Olymp Praha

Truc Petr (1979)

Elizza Praha

Urban Pavel (1948)

Sokol Michle

Vojáček Miloš (1969)

Avia Čakovice

Veletová Ilona (1973)

Slovan Bohnice

Vojtěch Radek (1977)

Sokol Petrovice I.

Vich Pavel (1948)

Kyje

Votípka Emanuel (1943)

Sokol Michle

Vomlel Lukáš (1974)

Slovan Bohnice

Zahrádka David (1995)

Slavoj Praha

Vyvadilová Jitka (1992)

SF SKK El Nino

Žiačik Jan ml. (1998)

Slovan Bohnice

Zámyslický Jaroslav (1958)

Sokol Michle

N 150

Birnbaum Erik (1975)

Slovan Bohnice

Haralík Stanislav (1948)

Sokol Michle

201-250

Beránek Václav ml. (1983)

Sparta Praha

251-300

Ako David (1993)

Sokol Žižkov

Bielina Václav (1950)

Sokol Stodůlky

Budík Bohuslav ml. (1980)

Sokol Nusle

Bláha Milan (1949)

Slovan Bohnice

Budiš Ondřej (1962)

PSK Olymp Praha

Boš Petr (1977)

Sokol Stodůlky

Čapek Karel (1962)

SK OAZA Praha

Branžovský Milan (1954)

TTC Klánovice

Dlouhý Karel (1969)

SK OAZA Praha

Buchar Michael (1999)

SF SKK El Nino

Dobeš Tomáš (1966)

Slovan Bohnice

Cacek Jan (1988)

Pankrác

Dušek Zdeněk (1975)

Orion Praha

Čečák Milan (1978)

Sokol Stodůlky

Dvořák Jan (1971)

Sokol Kbely

Červeňák Miroslav (1979)

TTC Klánovice

Filip Michal (1971)

Slovan Bohnice

Finger Miroslav (1980)

Slovan Bohnice

Fridrich Miloslav (1958)

Slovan Bohnice

Gregor Martin (1990)

Sokol Nusle

Gao Yan Ming (1971)

Kyje

Hanzlík Tomáš (1984)

Avia Čakovice

Hampl Pavel (1982)

Elizza Praha

Hrdlička Jakub (1985)

Sokol Michle

Hofman Jaroslav (1953)

Malešice

Huňa Vladimír (1969)

Zelená Liška

Hozman Bohumil (1954)

Malešice

Jamrich Robert (1979)

Sokol Břevnov

Chalupa Jaroslav (1983)

Sokol Břevnov

Kára Petr (1966)

Sokol Nusle

Kail Roman (1974)

Sokol Kbely

Kocian Ladislav (1949)

Sokol Michle

Kanzelsberger Martin (1972)

Sokol Žižkov

Kočí Štěpán (1988)

Sparta Praha

Kašpar Ladislav (1949)

Avia Čakovice

Kohout Radek (1969)

ABC Branik

Kočvara Tomáš (1982)

Pankrác

Kubeš Václav (1985)

Slovan Bohnice

Kotrbáček Petr (1964)

Kyje

Kubový Jan (1992)

Sparta Praha

Král Daniel (1992)

Orion Praha

Lipták Milan (1980)

Pankrác

Král Lukáš (1984)

Pankrác

Lipták Ondřej (1956)

Sokol Stodůlky

Krauz Samuel (1953)

Kyje

Máka Jiří (1946)

Sokol Michle

Krenk Tomáš (1969)

ABC Branik

Mareček Vladislav (1954)

Lokomotiva Vršovice

Kulveit Drahoslav (1985)

KK Konstruktiva Praha

Matoušek Jan (1974)

Sokol Petrovice I.

Lexa Karel (1945)

Lokomotiva Vršovice

Mazánek Jiří (1975)

SK OAZA Praha

Lomský Gustav (1956)

Avia Čakovice

Navrátil Jiří (1992)

SF SKK El Nino

Lüder Jan (1969)

Střížkov

Pašek Dominik (1998)

Slavoj Praha

Mach Jakub (1985)

Avia Čakovice

Pospíšil Jan (1965)

TTC Klánovice

Maleček Ondřej (1991)

Orion Praha

Přáda Jaroslav (1956)

Avia Čakovice

Mirovský Ondřej (1979)

Slovan Bohnice

Radil Milan (1951)

Sokol Michle

Müller Radek (1980)

Pankrác

Raiser Dan (1990)

TTC Klánovice

Pacák Miroslav (1969)

Pankrác

Rejent Stepan (1997)

SF SKK El Nino

Pavlovský Tomáš (1958)

SK OAZA Praha

Rychlý Tomáš (1971)

Slovan Bohnice

Peršl Martin (1966)

Slovan Bohnice

Satorie Michal (1974)

Pankrác

Ploc Marek (1979)

PSK Olymp Praha

Seidl Josef (1936)

Sokol Michle

Procházka Radek (1970)

SK Dolní Měcholupy

Schmidtmayer František (1964)

Sparta Praha

Rucký Přemysl (1979)

Avia Čakovice

Smrčina Zdeněk (1962)

Zelená Liška

Sedláček Prokop (1990)

SF SKK El Nino

Staněk Jiří (1985)

Elizza Praha

Slavata Josef (1952)

Slovan Bohnice

Šimůnek Ondřej (1999)

Slavoj Praha

Šilhánek Luděk (1989)

Orion Praha

Škarban Jan (1998)

Slavoj Praha

Šimberský Jiří (1950)

Kyje

Tichý Jiří (1975)

Sokol Kbely

Taraňko Mikhail (1981)

Avia Čakovice

Trávníček Michal (1979)

Sokol Břevnov

Thomka Pavel (1966)

Sokol Břevnov

Truc Petr ml. (1998)

Elizza Praha

Vedral František (1954)

Malešice

Tvrdý Miroslav (1959)

Slavoj Praha

Veselý Luboš (1965)

PSK Olymp Praha

Valeš Zbyněk (1987)

Sokol Michle

Vokurka Miloslav (1972)

Sokol Kbely

Vidlák Miloš (1983)

ABC Branik

Vorel Martin (1969)

Malešice

Vitaljič Ivo (1955)

Elizza Praha

Vřešťál Milan (1989)

Sokol Žižkov

Zázvorka Jan (1993)

Avia Čakovice

Žydel Jan (1989)

Avia Čakovice

N 250

Zimčík Lukáš (1988)

SF SKK El Nino

N 300

Černá Martina (1983)

ABC Branik

301-400

Adášek Jan (1961)

SK RTTI Poplatky.com

301-400

Martinek Patrik (1974)

SK Dolní Měcholupy

Akopyan Artur (1969)

Elizza Praha

Matoušek Pavel (1965)

Orion Praha

Barcal Petr (1966)

TTC Praha

Meline Jéróme (1973)

Sokol Žižkov

Bednář Petr (1963)

Malešice

Meloun Petr (1965)

SK Slivenec

Bialas Filip (1998)

Elizza Praha

Merkl Roman (1994)

Sparta Praha

Blažek Jan (1964)

Lokomotiva Vršovice

Müller Václav (1952)

Pankrác

Blažek Pavel (1968)

Střížkov

Myslivec Jiří (1975)

Střížkov

Brož Josef (1952)

SK Dolní Měcholupy

Nevmeržický Vadim (1958)

Sokol Stodůlky

Budík Bohuslav st. (1956)

Sokol Nusle

Nousek Jiří (1953)

Sokol Nové Vysočany

Červeňák Marian (1984)

Sokol Žižkov

Pecka Zdeněk (1960)

Sokol Petrovice I.

Čihák Josef ml. (1992)

ABC Branik

Pilina Jan (1991)

Pankrác

Dalešický Josef (1963)

Stadion Žižkov

Pinkas Jan (1956)

Slovan Bohnice

Daníček Adam (2000)

Elizza Praha

Pluska Oleh (1970)

Sokol Nusle

Dolanský Roman (1973)

Lokomotiva Vršovice

Poluk Alexandr (1954)

Sokol Kbely

Dyršmíd Milan (1956)

Sokol Nové Vysočany

Pospíšil Alois (1957)

SK Slivenec

Farmačka Martin (1974)

Sokol Kbely

Remunda Štěpán (1975)

TTC Praha

Fišer Martin (1959)

Pankrác

Rod Karel (1960)

Sokol Petrovice I.

Fišer Petr (1983)

Pankrác

Růžička Václav (1945)

Sokol Suchdol

Forgáč Andrej (1987)

Stadion Žižkov

Růžička Vladimír (1950)

Sokol Břevnov

Hadrava Miloslav (1955)

Kyje

Rybář Martin (1963)

SK RTTI Poplatky.com

Hadrava Petr (1965)

Stadion Žižkov

Semián Richard (1973)

KK Konstruktiva Praha

Hájek Karel (1953)

Sokol Petrovice I.

Sladovník Daniel (1966)

SK RTTI Poplatky.com

Hájek Luděk st. (1973)

TTC Klánovice

Smrkovský Petr (1965)

KK Konstruktiva Praha

Hoffman Pavel (1974)

Sokol Břevnov

Srb Vladimír (1951)

PSK Olymp Praha

Hofmanová Ivana (1987)

Stadion Žižkov

Stehlík Martin (1977)

Střížkov

Hojovec Ondřej (1960)

Sokol Suchdol

Stejskal Tomáš (1992)

Sokol Žižkov

Houška Jaroslav (1959)

Slovan Bohnice

Stránský Zdeněk (1953)

Sokol Stodůlky

Hudec Tomáš (1996)

Slovan Bohnice

Suchan Michael (1992)

SK OAZA Praha

Huleš Jiří (1956)

SK Slivenec

Svoboda Robert (1972)

TTC Alimpex Praha

Chadima Pavel (1981)

Stadion Žižkov

Svoboda Vladimír (1956)

Sokol Kbely

Chlumský Petr (1996)

TTC Praha

Sýs Alan (1992)

Sparta Praha

Janeba Vladimír (1939)

Slovan Bohnice

Šebl Jáchym (2000)

Slavoj Praha

Jaroš Petr (1963)

Lokomotiva Vršovice

Ševčík Ivan (1959)

TTC Praha

Jelínek Tomáš (1972)

TTC Praha

Šimůnek Daniel (1997)

Elizza Praha

Jiroušek Pavel (1963)

Zelená Liška

Šindelář Jan (1987)

Lokomotiva Vršovice

Kafuněk David (1971)

SK RTTI Poplatky.com

Šmolík Jindřich (1942)

Stadion Žižkov

Kartaš Zdeněk (1964)

Sokol Nové Vysočany

Šobáň Radek (1987)

Lokomotiva Vršovice

Klimovič Filip (1993)

Slavoj Praha

Štencek Jiří (1987)

Stadion Žižkov

Kohout Pavel (1976)

SK Dolní Měcholupy

Táborský Roman (1985)

ABC Branik

Kolda Petr (1972)

Střížkov

Tomek Jakub (1966)

Malešice

Kotrč Pavel (1977)

Stadion Žižkov

Tůma Ladislav (1978)

Pankrác

Koubek Arnošt (1956)

SK OAZA Praha

Vaněk Martin (1975)

Stadion Žižkov

Kruchina Jiří (1972)

Sokol Nové Vysočany

Virt Jiří (1950)

Malešice

Kubera František (1962)

SK OAZA Praha

Vohák Karel (1939)

Sokol Kbely

Kucharčík Jan (1992)

Slovan Bohnice

Vojta Martin (1968)

SK Dolní Měcholupy

Lanc Pavel (1962)

Elizza Praha

Vožický Bohumil (1957)

Elizza Praha

Látal Jan (1983)

Sparta Praha

Zúbrik Mário (1969)

Sokol Suchdol

Laube Petr (1976)

Sokol Petrovice I.

Zuzčák Patrik (1976)

Sokol Stodůlky

Macháček Oldřich (1998)

SF SKK El Nino

Železný Miroslav (1967)

Lokomotiva Vršovice

Marko Jiří (1961)

KK Konstruktiva Praha

Žerava Miroslav (1946)

Kyje

N 400

Cherednik Konstantin

TTC Praha

Novotný Václav

Sokol Petrovice I.

401-500

Bartoňová Jitka (1974)

Slovan Bohnice

401-500

Lukáč Michal (1955)

Sokol Petrovice I.

Beneš Karel (1959)

Sokol Nusle

Lukeš Petr (1992)

Sokol Nové Vysočany

Beneš Milan (1954)

SK Slivenec

Luxemburk Jaroslav (1971)

Sokol Břevnov

Berný Lukáš (1950)

SK OAZA Praha

Mára Karel (1966)

SK Dolní Měcholupy

Bláha Tomáš (1996)

Sparta Praha

Marek Jaroslav (1953)

Malešice

Boicherot Rémy (1988)

Sparta Praha

Marek Vladimír (1960)

Sokol Petrovice I.

Boštíková Věra (1958)

KK Konstruktiva Praha

Matuška František (1962)

Sokol Petrovice I.

Botka Michal (1989)

VŠSK MFF Praha

Michálek David (1988)

TTC Klánovice

Bratka Arnošt (1950)

SK Slivenec

Nágr Pavel (1966)

Lokomotiva Vršovice

Buyssens Jeroen (1976)

Sparta Praha

Němický Jiří (1938)

KK Konstruktiva Praha

David Jan (1979)

ABC Branik

Neskusil Josef (1948)

Sokol Kbely

Doležal Karel (1963)

Střížkov

Nguyen Van Vui (1958)

Avia Čakovice

Domnosil Tomáš (1984)

Slovan Bohnice

Novotný Miroslav (1951)

SF SKK El Nino

Drahota Jiří (1944)

Sokol Nusle

Nový Karel (1956)

Elizza Praha

Fabian Jiří (1958)

SK OAZA Praha

Ouroda František (1955)

KK Konstruktiva Praha

Frait František (1955)

SK Slivenec

Pastír Jiří (1971)

Sokol Běchovice II

Gebauer René (1977)

Sokol Nusle

Pekárek Václav (1995)

Lokomotiva Vršovice

Gerdžikov Svetoslav (1939)

Zelená Liška

Petira Martin (1981)

ABC Branik

Hájek Bedřich (1972)

Malešice

Pícha David (1971)

Elizza Praha

Hladík Ivo (1966)

Sokol Stodůlky

Pocz Štefan (1954)

PSK Olymp Praha

Hlaváček Ivan (1944)

Lokomotiva Vršovice

Randáček Miroslav (1980)

SK Dolní Měcholupy

Holub Martin (1978)

Pankrác

Richter Jan (1973)

Sokol Běchovice II

Horčák Martin (1974)

Sokol Žižkov

Roskot Michal (1989)

Elizza Praha

Housar Ondřej (1988)

VŠSK MFF Praha

Ruzha Lumír (1927)

Kyje

Hrdlic Roman (1969)

TTC Klánovice

Růžička Petr (1960)

Sokol Radotín

Hrdý Jiří (1955)

Sokol Kbely

Sejpka Ladislav (1938)

Kyje

Hrubec Vladimír (1957)

Orion Praha

Schützner Vladimír (1962)

Sokol Petrovice I.

Hubač Martin (1991)

Sparta Praha

Sixta Jaroslav (1955)

Sokol Stodůlky

Chocová Alena (1977)

Stadion Žižkov

Skoupý Libor (1968)

Malešice

Jágr Martin (1960)

Sokol Stodůlky

Slováček Jakub (1985)

Sokol Žižkov

Jankovec Jiří (1978)

Sokol Břevnov

Stínil Václav (1950)

ABC Branik

Jirásek Jiří st. (1949)

Sokol Suchdol

Stočes Petr (1956)

SK OAZA Praha

Jirků Jaromír (1991)

PSK Olymp Praha

Suvorov Maxim (1989)

Sparta Praha

Jiroš Martin (1972)

TTC Klánovice

Svoboda Igor (1969)

Sokol Nusle

Jůzek Karel (1953)

SK Slivenec

Šimánek Lubomír (1943)

SK Slivenec

Kačinetz Alan (1965)

SK OAZA Praha

Šimeček Jan (1995)

Elizza Praha

Kalaš Vladislav (1985)

Sokol Stodůlky

Šimek Jan (1949)

Avia Čakovice

Kalíšek Jiří (1948)

Sokol Nové Vysočany

Šimon Milan (1959)

ABC Branik

Klofanda Ladislav (1951)

SK Slivenec

Šrámek Daniel (1989)

Avia Čakovice

Konopa Josef (1943)

Zelená Liška

Toman Bedřich (1946)

KK Konstruktiva Praha

Košek Lukáš (1980)

Sparta Praha

Turek Tomáš (1967)

PSK Olymp Praha

Koťátko Pravoslav (1963)

Sokol Suchdol

Ulrych Jiří (1975)

Sokol Radotín

Kozdera Pavel (1982)

Sokol Žižkov

Vácha Petr (1972)

SK OAZA Praha

Král Ludvík ml. (1984)

ABC Branik

Vencálek Jiří (1969)

Zelená Liška

Kratochvíl Karel (1990)

TTC Klánovice

Vláčil Jiří (1984)

Sokol Žižkov

Krieger Karel (1957)

Zelená Liška

Voříšek Lukáš (1992)

Sparta Praha

Kubát Petr (1999)

SF SKK El Nino

Vytisk Václav (1950)

Sokol Nové Vysočany

Kuběna Tomáš (1984)

Sokol Radotín

Wavrečka Ronald (1974)

Sokol Nusle

Landa Josef (1951)

SK Slivenec

Zajíček Luděk (1947)

Sokol Petrovice I.

Říha Karel (1944)

Avia Čakovice

Zerkal Sergey (1966)

Slovan Bohnice

N 500

Botoněk Ivo (1973)

Sokol Břevnov

Kulveit Jonáš (2001)

Slavoj Praha

Luňová Veronika (1997)

Elizza Praha

Pokorná Tereza (1983)

Sokol Nusle

501-600

Adámek Jiří (1948)

Sokol Nové Vysočany

501-600

Lhoták Petr (1965)

Zelená Liška

Bajtler Martin (1959)

SK RTTI Poplatky.com

Lhotka Zdeněk (1932)

Kyje

Baxa Karel (1966)

Stadion Žižkov

Matoušek Jiří (1942)

KK Konstruktiva Praha

Bednarz Karol (1985)

TTC Praha

Michálek Vojtěch (1985)

Sokol Petrovice I.

Bláha Jaroslav (1953)

Orion Praha

Mikšátko Martin (1983)

Sparta Praha

Brenner Zdeněk (1956)

SK OAZA Praha

Motlík Pavel (1959)

Sokol Nusle

Brůčková Marie (1971)

Sokol Běchovice II

Nacher Patrik (1974)

SK RTTI Poplatky.com

Bukovský Petr (1947)

KK Konstruktiva Praha

Novotný Vladimír (1953)

Malešice

Černý Ondřej (1982)

Sokol Nové Vysočany

Oppitz Karel (1951)

Sokol Suchdol

Diblík Radek (1969)

ABC Branik

Pavlíček Ladislav (1952)

Zelená Liška

Dufek Stanislav (1940)

Malešice

Pejchal Vlastimil (1962)

Pankrác

Dvořák Petr (1983)

Sokol Běchovice II

Pešek Miroslav (1986)

Sokol Nové Vysočany

Dvořák Petr (2000)

Elizza Praha

Pilný Pavel (1944)

Slovan Bohnice

Fausek Jiří (1971)

Elizza Praha

Pocz Tomáš (1979)

PSK Olymp Praha

Fejks Michal (1982)

TTC Praha

Pouč Roman (1970)

TTC Praha

Franc Michal (1999)

Elizza Praha

Pour Tomáš (1999)

Střížkov

Gargulák František (1950)

Sokol Stodůlky

Pova Josef (1973)

Sparta Praha

Habera Michal (1993)

VŠSK MFF Praha

Provazník Lukáš (1995)

Střížkov

Habrych Richard (1960)

SK Dolní Měcholupy

Přeučil Jiří (1947)

SK Slivenec

Hajný Josef (1935)

Zelená Liška

Pták Pavel (1971)

Sokol Nusle

Halodová Petra (1974)

TTC Praha

Rejent Martin (1968)

Sokol Běchovice II

Hamáček Jan (1958)

SK HAMR

Ruml Jiří (1983)

Sokol Žižkov

Handl Erich (1971)

Slovan Bohnice

Skála Patrik (1966)

Sokol Podolí

Hanek Stanislav st. (1947)

Lokomotiva Vršovice

Slunéčko Jindřich (1947)

Sokol Nusle

Hartmann Miroslav (1959)

SK Slivenec

Stejskal Radek (1962)

Sokol Stodůlky

Havel Jiří (1976)

SK RTTI Poplatky.com

Středa Martin (1972)

Lokomotiva Vršovice

Honč Ondřej (1970)

Sparta Praha

Studničný Jaromír (1947)

Sokol Suchdol

Honek Jan st. (1964)

Sokol Suchdol

Svatoš Daniel (1966)

Sokol Stodůlky

Houček Jaroslav (1968)

TTC Praha

Svobodová Nikola (1992)

Střížkov

Hruban Vladimír (1953)

Sokol Stodůlky

Szilágyi Tomáš (1986)

TTC Praha

Hrubý Jan (1967)

Sokol Kbely

Šilar Bohuslav (1960)

Stadion Žižkov

Hrubý Václav (1944)

SK OAZA Praha

Šírek Evžen (1994)

TTC Klánovice

Jansa Jiří (1957)

TTC Praha

Špaček Jan (1999)

SF SKK El Nino

Jendruščák Jaroslav (1950)

Pankrác

Šprongl Jaroslav (1972)

Sokol Běchovice II

Kachlík Jan (1949)

KK Konstruktiva Praha

Táborský Michal (1967)

Sokol Podolí

Kaucký Vladimír (1944)

SF SKK El Nino

Tkačík Ján (1991)

SF SKK El Nino

Klatovský Karel (1939)

Sokol Suchdol

Trnka Josef (1952)

Sokol Kbely

Klindera Antonín (1946)

Sokol Nové Vysočany

Třesohlavý Josef (1956)

Sokol Stodůlky

Kobras Ludvík (1964)

Sokol Nové Vysočany

Ťuík Jan (1990)

Stadion Žižkov

Kolařík Ivan (1955)

Sokol Podolí

Turcmanovič František (1961)

Kyje

Konopásek Luboš (1964)

Sokol Stodůlky

Tuška Jan (1994)

TTC Klánovice

Korec Ladislav (1945)

KK Konstruktiva Praha

Tvrdík Petr (1953)

KK Konstruktiva Praha

Kotlorz Lukáš (1989)

Elizza Praha

Uhl Jiří (1970)

SK HAMR

Kotrč Michal (1958)

SF SKK El Nino

Verner Pavel (1992)

TTC Klánovice

Krajč Rudolf (1950)

SK HAMR

Vojta Libor (1971)

SK Dolní Měcholupy

Král Ludvík st. (1961)

ABC Branik

Vyvadil Jiří (1961)

SF SKK El Nino

Krejsa Josef (1948)

Orion Praha

Záhorský Vladislav (1960)

Sokol Podolí

Kroupa Rudolf (1949)

Sparta Praha

Zahradníček Jakub (1994)

TTC Praha

Kunert Ladislav (1958)

Sokol Stodůlky

Žďárský Zdeněk (1949)

Zelená Liška

Kuttler Karel (1945)

Sokol Petrovice I.

Železný Daniel (2000)

AC Sparta Praha

N 600

Kolařík Zdeněk (1947)

Sokol Břevnov

Filip Miroslav

TTC Praha

601-700

Adámek Miroslav (1953)

Sokol Nusle

601-700

Modl Josef (1945)

Pankrác

Barbora Jiří (1934)

Sokol Stodůlky

Monyč Valerij (1972)

TTC Praha

Beňovič Marek (1992)

VŠSK MFF Praha

Moravec Lukáš (1989)

TTC Praha

Blaho Martin (1956)

Sokol Petrovice I.

Mutl David (1980)

TTC Praha

Boloňský Andrej (1976)

Sokol Nusle

Nagy Ondrej (1964)

Sokol Běchovice II

Botek Radomír (1970)

SK RTTI Poplatky.com

Němec Václav (1981)

SK Slivenec

Brettschneider Zdeněk (1960)

Sokol Nusle

Nosál Vilém (1943)

Lokomotiva Vršovice

Buck Pavol (1985)

SK Vršovice

Nováček Vladimír (1954)

Sokol Nové Vysočany

Cízner Josef (1942)

Sokol Stodůlky

Novotný Martin (1968)

PSK Olymp Praha

Courton Ivan (1964)

SK HAMR

Olach Miloslav (1945)

Sokol Žižkov

Černý Pavel (1973)

KK Konstruktiva Praha

Patho Gabriel (1986)

VŠSK MFF Praha

Červenka Boris (1964)

Sokol Břevnov

Patho Róbert (1986)

VŠSK MFF Praha

Čítek Roman (1965)

SK Slivenec

Pecka Tomáš (1998)

SF SKK El Nino

Dunder Jiří (1964)

SK Vršovice

Pelikán Jan (1992)

Střížkov

Dvořák Jan nejml. (2000)

SF SKK El Nino

Peller Marek (1973)

KK Konstruktiva Praha

Dvořák Jiří ml. (1979)

SK Vršovice

Platil Stanislav (1946)

TTC Klánovice

Dvořák Jiří st. (1949)

SK Vršovice

Pleticha Jaroslav (1949)

Sokol Břevnov

Elčkner Miroslav (1946)

Sokol Žižkov

Popelka Antonín st. (1968)

Sokol Břevnov

Erben Michal (1982)

Sokol Nové Vysočany

Pozníček Josef (1946)

PSK Olymp Praha

Farář Petr (1979)

Sokol Běchovice II

Procházka Ivan (1946)

Sokol Běchovice II

Fiala Aleš (1973)

TTC Praha

Přída Kryštof (2002)

SF SKK El Nino

Formáček Jiří (1938)

Avia Čakovice

Ptáček Jan (1963)

Sokol Břevnov

Frolík Jindřich (1941)

Lokomotiva Vršovice

Reich František (1947)

Sokol Běchovice II

Gecko Jiří (1990)

Sokol Michle

Roubíček Vít (1961)

SF SKK El Nino

Haba Martin (1984)

TTC Praha

Rozkoš Michal (1966)

SF SKK El Nino

Hedervári Robert (1968)

Sokol Nusle

Samohejl Erich (1935)

Zelená Liška

Helisová Kateřina (1981)

VŠSK MFF Praha

Siblík Michal (1977)

Pankrác

Herčík Lubomír (1954)

Avia Čakovice

Slepička David (1978)

SF SKK El Nino

Hezina Jiří (1945)

SK OAZA Praha

Smíšek Jaroslav (1982)

TTC Praha

Hoke Daniel (1999)

Elizza Praha

Srníček Milan (1964)

TTC Praha

Hrabal Ladislav (1938)

TTC Klánovice

Šaršoun Jaroslav (1937)

Sokol Břevnov

Hrbek Ivan (1955)

SK Slivenec

Šimek Filip (1985)

Sokol Stodůlky

Chmelík David (1969)

Sokol Běchovice II

Šindelář Michal (1973)

PSK Olymp Praha

Jantač Petr (1996)

SK Vršovice

Šrytr Petr (1941)

SF SKK El Nino

Jirčík Stanislav (1961)

Sokol Nusle

Šultys Jaroslav (1947)

Slovan Bohnice

Jiřička Miroslav (1957)

Malešice

Tichý Pavel (1969)

Malešice

Jonák Přemysl (1956)

Sokol Nové Vysočany

Traxler Jan (1964)

Sokol Žižkov

Kliner Jiří (1946)

Sokol Břevnov

Trejbal Václav (1958)

Sokol Žižkov

Korchak Oleksandr (1989)

SF SKK El Nino

Trubl Vladimír (1959)

Kyje

Kozel Rudolf (1959)

SF SKK El Nino

Vaňásek Jiří ml. (1995)

Avia Čakovice

Krupa Zdeněk (1942)

Sokol Stodůlky

Vejdělek Karel (1960)

Stadion Žižkov

Kuděj Petr (1995)

Lokomotiva Vršovice

Veselý Vladimír (1974)

Sokol Běchovice II

Lacman Jiří (1948)

TTC Klánovice

Vodička Šimon (1996)

Sokol Nusle

Lácha Petr (1998)

Sparta Praha

Vokál Jan (1997)

Stadion Žižkov

Lamprecht Matyáš (1997)

Sokol Nusle

Vokál Roman (1997)

Stadion Žižkov

Makal František (1976)

Sokol Podolí

Vrba Karel (1948)

Sokol Kbely

Malich Lukáš (1980)

Sokol Stodůlky

Zahradník Václav (1960)

TTC Praha

Malý Aleš (1957)

Sokol Petrovice I.

Záleský Jan (1992)

Sokol Radotín

Marat Filip (2002)

Elizza Praha

Zatroch Ondrej (1983)

Sokol Běchovice II

Mládek Bohuslav (1948)

Lokomotiva Vršovice

Zikl Petr (1976)

Sokol Podolí

N 700

Hladík Petr (1981)

Sokol Žižkov

Kápar Miroslav (1963)

Sokol Žižkov

Maňas Jiří (1963)

SK HAMR

Markes Zbyněk (1966)

ABC Branik

Mička Štěpán (1980)

SK RTTI Poplatky.com

Michalec Jiří (1981)

ABC Branik

Rybenský Marek (1969)

Malešice

Vodal Petr (1990)

Sparta Praha

Zajíček Jaroslav (1952)

SK Dolní Měcholupy

701-800

Antošová Klára (1989)

TTC Praha

701-800

Lebeda Josef (2004)

SF SKK El Nino

Arsenjev Petr (1976)

SK Slivenec

Lokaj Jan (1949)

Sokol Žižkov

Bárta Vít (1956)

TTC Praha

Malát Ondřej (1999)

TTC Praha

Bartha Attila (1991)

VŠSK MFF Praha

Maršálek Petr (1946)

SK Slivenec

Bašta Přemysl (1996)

Sokol Nusle

Mastný Martin (1979)

TTC Praha

Bauer Václav (1985)

KK Konstruktiva Praha

Medal Miroslav (1960)

Elizza Praha

Bečkovský Petr (1972)

SK Vršovice

Millerová Marie Anna (1996)

SK Vršovice

Bednárik Martin (1973)

Slovan Bohnice

Najbrtová Lucie (1974)

Stadion Žižkov

Beran Matěj (2001)

SF SKK El Nino

Nebeský Jiří (1947)

KK Konstruktiva Praha

Beran Tomáš (2001)

SF SKK El Nino

Nový Pavel (1974)

TTC Klánovice

Boublík Jan (1977)

Elizza Praha

Ondráček Petr (1979)

SK Slivenec

Brož Josef (1959)

Sokol Břevnov

Paroubek Jan (1958)

TTC Praha

Brož Zdeněk (1963)

Sokol Břevnov

Paroubek Pavel (1988)

TTC Praha

Buřil Petr (1959)

SK Vršovice

Pocar Jan (1971)

SK Vršovice

Černý Martin (1954)

Sokol Nové Vysočany

Podrazil Jiří (1962)

TTC Praha

Dalešický Tomáš (1991)

Stadion Žižkov

Pospíšil Marek (1995)

SK Vršovice

Dusbaba Miroslav (1945)

SK OAZA Praha

Procházka Ivan ml. (1983)

Sokol Běchovice II

Dvořák Pavel (1974)

TTC Praha

Rezek Jan ml. (1993)

Sokol Běchovice II

Farkaš Tibor (1955)

TTC Praha

Rezek Jan st. (1962)

Sokol Běchovice II

Fišera Petr (1958)

Sokol Nové Vysočany

Setnička Lukáš (1998)

Sparta Praha

Fleissig Petr (1944)

KK Konstruktiva Praha

Shrbený Josef (1982)

Sparta Praha

Forejt Lukáš (1985)

PSK Olymp Praha

Skopec Daniel (2001)

AC Sparta Praha

Fuček Miloslav (1959)

TTC Praha

Smíšek Jan (1944)

TTC Praha

Hausmann Josef (1958)

KST OBO Praha

Sobota Miroslav (1971)

TTC Praha

Havlíček Ladislav (1968)

TTC Praha

Sutnar Bohuslav (1937)

Sokol Petrovice I.

Havránek Jakub (2002)

Lokomotiva Vršovice

Ščuka Martin (1998)

TTC Klánovice

Hlaváč Jiří (1949)

KK Konstruktiva Praha

Šedivý Stanislav (1975)

Elizza Praha

Hlaváč Tomáš (1975)

Sokol Běchovice II

Šinákl Jan (1975)

SK HAMR

Hobík Zdeněk (1973)

Sokol Běchovice II

Šindelář Tomáš (1996)

SF SKK El Nino

Jirák Jiří (1960)

Orion Praha

Štefan Nikola (1951)

SF SKK El Nino

Jirásek Pavel (1968)

Sokol Podolí

Štěrba Ondřej (1997)

Sokol Běchovice II

John Adam (1998)

Sparta Praha

Tichý Stanislav (1948)

TTC Klánovice

Kadlec Miroslav (1984)

SK Slivenec

Totzauer Karel (1941)

SK OAZA Praha

Kára Jiří (1949)

Kyje

Trmota Zdeněk (1965)

TTC Praha

Kaucký Jakub (2003)

SF SKK El Nino

Trnovský Ivo (1961)

SK RTTI Poplatky.com

Klabeček Dominik (1995)

SK Vršovice

Tschunko Josef (1963)

SK HAMR

Klouda Rudolf (1934)

Sokol Podolí

Ulbert Václav (1946)

SK OAZA Praha

Kochlöffl Roman (1964)

PSK Olymp Praha

Urban Miloš (1949)

SK Slivenec

Kop František (1968)

SK Slivenec

Váňa Petr (1964)

TTC Praha

Kosmák Tomáš (1965)

Sokol Běchovice II

Vohradský Stanislav (1946)

Elizza Praha

Králová Michaela (1980)

Sokol Žižkov

Vošický Otto (1970)

VŠSK MFF Praha

Krameš Jan (2002)

Lokomotiva Vršovice

Vránová Helena (1976)

Sokol Stodůlky

Krejčí Pavel (1978)

Sokol Žižkov

Vyčítal Jan (2004)

SF SKK El Nino

Krieger Jan (1989)

Stadion Žižkov

Winter Daniel (1974)

VŠSK MFF Praha

Kroiher Martin (1968)

SK HAMR

Zábranský Josef (1964)

Sokol Břevnov

Kubánek Vojtěch (1998)

Sparta Praha

Zahradnický Radek (1976)

SK HAMR

Kubát Jan st. (1965)

Orion Praha

Zeman Petr (1971)

SK Dolní Měcholupy

Kubelka Radek (1965)

SK HAMR

Zseller Jiří (1975)

Malešice

Kučera Jan (1955)

Kyje

Zücker Robert (1979)

Sokol Břevnov

Kulhánek Karel (1929)

Sokol Podolí

Zvolánek Václav (1976)

Sokol Stodůlky

N 800

Brožek Jan (1932)

Zelená Liška

Čeleda Emil (1965)

Sokol Nusle

Dusilová Jana (1972)

Sokol Stodůlky

Hanšpach Daniel (1963)

Malešice

Jeřábek Pavel

SK RTTI Poplatky.com

Luňová Zuzana (1970)

Elizza Praha

Nedvěd Jiří (1981)

TTC Praha

Němec Tomáš (1984)

SK Slivenec

Papoušek Vladimír (1951)

Sokol Stodůlky

Smejkal Radek

SK RTTI Poplatky.com

Suková Helena (1965)

SK RTTI Poplatky.com

Šichan Martin (1991)

Střížkov

Trmal Michal (1970)

SK Slivenec

Vystrčil Tomáš (1959)

SK RTTI Poplatky.com

801-835

Bartoš Martin (2003)

SF SKK El Nino

Belukha Oleksandr (1992)

KST OBO Praha

Buriánek Václav (1956)

TTC Praha

Čáha Jiří (2000)

Slovan Bohnice

Di Munno Daniel (1994)

SK Vršovice

Fales Matyáš (2001)

Sparta Praha

Fritsch Roland (1999)

Sparta Praha

Hodoušek David (1995)

Stadion Žižkov

Hronský Vladimír (1956)

KST OBO Praha

Jantačová Zuzana (1999)

SK Vršovice

Jaroš Martin (1973)

SK HAMR

Kelbl Jiří (1999)

TTC Praha

Knobloch Miroslav ml. (2002)

Lokomotiva Vršovice

Komín Ondřej (1999)

Slovan Bohnice

Kováč Rudolf (1990)

SK HAMR

Krejčíř Antonín (2001)

Sparta Praha

Kušta Petr (1998)

Střížkov

Michálek Jan (1950)

Sokol Petrovice I.

Mikšátko Miroslav (1959)

KST OBO Praha

Niederle Jiří (1960)

SF SKK El Nino

Pražák Bohumil (1967)

Slovan Bohnice

Rajmon Ondřej (1997)

Sparta Praha

Reisnerová Martina (1996)

Sokol Nusle

Rosa Vladimír (1969)

SK HAMR

Satorie Miroslav (1939)

Pankrác

Sedláček Tomáš (2001)

TTC Praha

Staněk Václav (1946)

KST OBO Praha

Svatoň Petr (1971)

Orion Praha

Šlapák Radek (1999)

Sparta Praha

Šmidt Ivan (1960)

SK Vršovice

Šmidt Karel st. (1957)

SK Vršovice

Teuchmann Petr (1957)

KST OBO Praha

Tučková Eliška (1986)

Sokol Běchovice II

Veselý Filip ml. (2001)

Lokomotiva Vršovice

Yaghob Jakub (1999)

Sparta Praha

N 835

Bačáková Jitka (1999)

Sparta Praha

N 835

Hojdová Martina (1999)

Sparta Praha

N 835

Libič Ladislav (1980)

Stadion Žižkov

N 835

Racek Jiří (1948)

Sokol Suchdol

N 835

Sýkora Jíří (1984)

TTC Praha

N 835

Šmolík Milan (1971)

Stadion Žižkov

N 835

Vágner Tomáš (1961)

PSK Olymp Praha

N 835

Kopecký Michael (2005)

SF SKK El Nino

N 835

Hlaváček Petr (1972)

ABC Branik

 

 


Aktualizováno15.7.2014
Autor: Milan Šimáček