Finální žebříček PSST 2012-2013 - muži

N

hráč není na žebříčku, smí být v následující sezóně jen na 1 soupisce; odehraje-li min. 3 utkání, smí být zařazen na max. 3 soupisky, ale nejníže na "N" místo


1

Konečný Tomáš (1985)

SF SKK El Niňo

2

Obešlo Michal (1989)

SF SKK El Niňo

3

Gavlas Antonín ml. (1985)

SF SKK El Niňo

4

Tregler Tomáš (1990)

SF SKK El Niňo

5

Reitšpies David (1996)

SK Kotlářka Praha

6

Kaucký Petr (1975)

SK Kotlářka Praha

7

Obešlo František (1991)

SK Kotlářka Praha

8

Obešlo Marek (1991)

SF SKK El Niňo

9

Kučera Stanislav (1997)

SF SKK El Niňo

10

Thang Do Trong (1985)

Elizza Praha

11

Málek Tomáš (1996)

SF SKK El Niňo

12

Flíček Tomáš (1992)

Elizza Praha

13

Hlaváček Tomáš (1979)

Elizza Praha

14

Stibor Michal (1983)

Sparta Praha

15

Mazura Lukáš (1992)

SF SKK El Niňo

16

Beneš Denis (1993)

SF SKK El Niňo

17

Vaculík Petr (1979)

Elizza Praha

18

Šmatlák Jiří (1985)

Elizza Praha

19

Kraml Václav (1969)

Elizza Praha

20

Orlowski Milan (1952)

KT Praha

21

Javůrek Petr (1968)

KT Praha

21

Kubát Michal (1992)

Sparta Praha

21

Kubík Jiří (1993)

SF SKK El Niňo

21

Kudrna Jan (1993)

Elizza Praha

21

Michalka Dušan (1971)

Lokomotiva Vršovice

21

Němeček Jakub (1997)

SF SKK El Niňo

21

Novák Robert (1977)

Sparta Praha

21

Šedivý Zdeněk (1978)

Elizza Praha

21

Šimeček Jan (1960)

Lokomotiva Vršovice

21

Tesárek Lukáš (1979)

Elizza Praha

31

Bucifal Aleš (1970)

Sokol Michle

31

Kolář Vlastimil (1959)

KT Praha

31

Nejedlý Petr (1978)

Elizza Praha

31

Pěnkava Luboš (1995)

SF SKK El Niňo

31

Petřík Aleš (1975)

Avia Čakovice

31

Rochowanski Pavel (1973)

Elizza Praha

31

Švec Jakub (1990)

Elizza Praha

31

Vaňásek Jiří (1971)

Avia Čakovice

31

Veselý Milan (1989)

Sparta Praha

31

Vítovec Martin (1997)

SF SKK El Niňo

41

Benák Libor (1969)

Sokol Michle

41

Gaydoš Vít (1990)

Sparta Praha

41

Hüttl Michal (1989)

Avia Čakovice

41

Kaucký Roman (1973)

Lokomotiva Vršovice

41

Kocáb Jan (1984)

Sparta Praha

41

Kuba Josef (1972)

Sokol Michle

41

Paleček David (1987)

Sparta Praha

41

Špaček Pavel (1952)

SF SKK El Niňo

41

Špaček Zbyněk (1959)

SF SKK El Niňo

41

Voříšek Tomáš (1993)

SF SKK El Niňo

51

Braňka Štěpán (1987)

Elizza Praha

51

Košák Vojtěch (1987)

Lokomotiva Vršovice

51

Melíšek Roman (1979)

Elizza Praha

51

Novotný Petr (1985)

Sokol Michle

51

Počta Tomáš (1981)

SF SKK El Niňo

51

Pospíšil Milan (1954)

Lokomotiva Vršovice

51

Radnicová Lenka (1979)

Sokol Nusle

51

Sojka Lukáš (1992)

SF SKK El Niňo

51

Sváta Tomáš (1967)

KT Praha

51

Vajbar Michal (1982)

Sparta Praha

61

Ambrož Adam (1983)

Sokol Michle

61

Braun Tomáš (1969)

Sokol Michle

61

Bútora Michal (1997)

SF SKK El Niňo

61

Drechsler Petr (1973)

ABC Branik

61

Hrabě Václav (1951)

Sokol Nusle

61

Hronová Dagmar (1967)

PSK Olymp Praha

61

Juklík Tomáš (1973)

Kyje

61

Kadavý Vladimír (1963)

Slovan Bohnice

61

Kala Petr (1962)

Elizza Praha

61

Koděra Miloš (1973)

Sokol Michle

61

Martinec Tomáš (1991)

Sokol Michle

61

Melichar Jiří (1979)

Avia Čakovice

61

Mílek Petr (1978)

Střížkov

61

Plachý Ladislav (1966)

SF SKK El Niňo

61

Plášek Pavel (1992)

SF SKK El Niňo

61

Remeš Zdeněk (1948)

SF SKK El Niňo

61

Rys Vilém (1969)

PSK Olymp Praha

61

Suchomel Tomáš (1965)

Avia Čakovice

61

Šindelář Daniel (1993)

SF SKK El Niňo

61

Urban Oto (1987)

Střížkov

81

Abdullin Denis (1989)

Sparta Praha

81

Adam Lukáš (1985)

Sparta Praha

81

Brož Pavel (1977)

Slovan Bohnice

81

Hrbáček Milan (1968)

Lokomotiva Vršovice

81

Hrdý Martin (1972)

TTC Alimpex Praha

81

Hron Jiří (1964)

PSK Olymp Praha

81

Charamza Ondřej st. (1975)

Kyje

81

Kačaba Vojtěch (1981)

Sokol Nusle

81

Kočvara Martin (1970)

Střížkov

81

Kutil Jan (1964)

Kyje

81

Martiška Jan (1986)

Sparta Praha

81

Martynek Zbygniew (1975)

PSK Olymp Praha

81

Nejedlý Pavel (1970)

TTC Alimpex Praha

81

Novotný Petr (1976)

Slovan Bohnice

81

Rulec Jakub (1981)

Střížkov

81

Skřivánek Petr (1993)

SF SKK El Niňo

81

Šenk Jakub (1994)

Sparta Praha

81

Tichý Jiří (1986)

Sokol Michle

81

Tlustý Miroslav (1978)

Elizza Praha

81

Zunt Zdeněk (1972)

Lokomotiva Vršovice

101

Balák Pavel (1956)

TTC Alimpex Praha

101

Běhal Aleš (1977)

Elizza Praha

101

Birnbaum Erik (1975)

Slovan Bohnice

101

Boš Petr (1977)

Sokol Stodůlky

101

Branžovský Milan (1954)

TTC Klánovice

101

Černý Martin (1979)

Stadion Žižkov

101

Černý Zdeněk (1981)

Sokol Petrovice I.

101

Duchoslav Petr (1977)

Stadion Žižkov

101

Dusík Stanislav (1998)

SF SKK El Niňo

101

Dušek Jan (1976)

Elizza Praha

101

Fišar Jiří (1974)

Střížkov

101

Hruška Jan (1969)

Sokol Nusle

101

Hudek Tomáš (1968)

TTC Klánovice

101

Chadt Jiří (1978)

ABC Branik

101

Charamza Ondřej ml. (1997)

Avia Čakovice

101

Chvojka Jaroslav (1975)

TTC Klánovice

101

Jaroněk Aleš (1947)

Střížkov

101

Jírovec Martin (1960)

Sokol Stodůlky

101

Kaba Radka (1975)

Slavoj Praha

101

Kárník Tomáš (1989)

TTC Klánovice

101

Kézr Aleš (1974)

Slovan Bohnice

101

Kremla Tomáš (1972)

ABC Branik

101

Kuba Miloslav (1973)

TTC Klánovice

101

Kučala Viktor (1968)

Sparta Praha

101

Lebl Ondřej (1990)

SF SKK El Niňo

101

Machala Ladislav (1969)

ABC Branik

101

Marat Petr (1999)

Elizza Praha

101

Maršík Richard (1970)

Slovan Bohnice

101

Moravec Roman (1958)

Pankrác

101

Němeček Jiří (1963)

PSK Olymp Praha

101

Nguyen Ngoc Bach (1990)

Avia Čakovice

101

Paluš Matej (1989)

Slovan Bohnice

101

Plch Jiří st. (1948)

Sokol Nusle

101

Poledne Jan (1985)

Elizza Praha

101

Průša David (2000)

Elizza Praha

101

Radouš Jaromír (1958)

Slovan Bohnice

101

Rochowanski Lukáš (1977)

Elizza Praha

101

Růžička Filip (1988)

Slovan Bohnice

101

Sedláček Vladimír (1971)

Sokol Petrovice I.

101

Sklenář Ondřej (1990)

Slavoj Praha

101

Slobodzian Adam (1997)

Elizza Praha

101

Srnka Jan (1981)

Sokol Nusle

101

Strnka Adam (1995)

Sokol Michle

101

Šimáček Milan (1963)

Slovan Bohnice

101

Tichý Květoslav (1950)

Sokol Nusle

101

Veselá Jaroslava (1981)

Slovan Bohnice

101

Vich Pavel (1948)

Kyje

101

Votípka Emanuel (1943)

Sokol Michle

101

Zahrádka David (1995)

Slavoj Praha

101

Zámyslický Jaroslav (1958)

Sokol Michle

151

Ambrož Jiří (1947)

Sokol Michle

151

Balcar Zdeněk (1959)

Slovan Bohnice

151

Benoit Arnaud (1986)

Sokol Žižkov

151

Beránek Václav ml. (1983)

Sparta Praha

151

Bláha Milan (1949)

Slovan Bohnice

151

Bozděch Jan (1983)

Sparta Praha

151

Brothánek Jan (1977)

TTC Klánovice

151

Černoch Jan (1956)

Sokol Michle

151

Červeňák Miroslav (1979)

TTC Klánovice

151

Dvořák Jakub (1994)

Avia Čakovice

151

Fausek Matěj (1999)

Elizza Praha

151

Fexa Martin (1977)

TTC Klánovice

151

Flídr Josef (1960)

Stadion Žižkov

151

Hanzal Petr (1979)

TTC Klánovice

151

Haralík Stanislav (1948)

Sokol Michle

151

Havazík Ondřej (1993)

Sparta Praha

151

Hondlík Josef (1966)

Pankrác

151

Chadima Pavel (1981)

Stadion Žižkov

151

Janíček Petr (1962)

Elizza Praha

151

Kadlec Tomáš (1973)

Elizza Praha

151

Kocábek Pavel (1950)

PSK Olymp Praha

151

Máka Jiří (1946)

Sokol Michle

151

Motyčka Oldřich (1949)

Sokol Michle

151

Navrátil Jiří (1992)

SF SKK El Niňo

151

Peršl Martin (1966)

Slovan Bohnice

151

Petřík Filip (1993)

Avia Čakovice

151

Pištora Josef (1951)

Sokol Michle

151

Poncar Patrik (1991)

Střížkov

151

Pospíšil David (1979)

Slavoj Praha

151

Prokš Vladimír (1961)

TTC Alimpex Praha

151

Provazník Petr (1971)

Střížkov

151

Průša Martin (1967)

Elizza Praha

151

Radil Milan (1951)

Sokol Michle

151

Rejent Stepan (1997)

SF SKK El Niňo

151

Rychlý Tomáš (1971)

Slovan Bohnice

151

Řepík Jaroslav (1977)

SK OAZA Praha

151

Sedláček Prokop (1990)

SF SKK El Niňo

151

Semrád Martin (1975)

Lokomotiva Vršovice

151

Schmelz Richard (1985)

Sokol Nusle

151

Šichan Martin (1991)

Střížkov

151

Štědrý Adam (1989)

TTC Klánovice

151

Tichý Jiří (1975)

Sokol Kbely

151

Toula Vladimír (1956)

Avia Čakovice

151

Urban Pavel (1948)

Sokol Michle

151

Vidlák Miloš (1983)

ABC Branik

151

Vojáček Miloš (1969)

Avia Čakovice

151

Vojtěch Radek (1977)

Sokol Petrovice I.

151

Vomlel Lukáš (1974)

Slovan Bohnice

151

Vyvadilová Jitka (1992)

SF SKK El Niňo

151

Zimčík Lukáš (1988)

SF SKK El Niňo

201

Bartošek Jan (1984)

Sparta Praha

201

Bielina Václav (1950)

Sokol Stodůlky

201

Budiš Ondřej (1962)

PSK Olymp Praha

201

Cacek Jan (1988)

Pankrác

201

Červenka Jan (1983)

Sparta Praha

201

Čihák Josef (1969)

ABC Branik

201

Diblíková Klára (1997)

Slavoj Praha

201

Drešer Jan (1978)

SF SKK El Niňo

201

Ezr Václav (1996)

SF SKK El Niňo

201

Flekač Tomáš (1985)

Stadion Žižkov

201

Gao Yan Ming (1971)

Kyje

201

Houška Jaroslav (1959)

Slovan Bohnice

201

Hudec Lukáš (1992)

SF SKK El Niňo

201

Huňa Vladimír (1969)

Zelená Liška

201

Juhasz Martin (1981)

Elizza Praha

201

Kára Petr (1966)

Sokol Nusle

201

Klouček Ondřej (1979)

Slovan Bohnice

201

Kočvara Vlastimil (1948)

Střížkov

201

Kohout Radek (1969)

ABC Branik

201

Kotrbáček Petr (1964)

Kyje

201

Kubový Jan (1992)

Sparta Praha

201

Laube Petr (1976)

Sokol Petrovice I.

201

Lexa Karel (1945)

Lokomotiva Vršovice

201

Linert Martin (1972)

Slavoj Praha

201

Lipták Milan (1980)

Pankrác

201

Lüder Jan (1969)

Střížkov

201

Mazánek Jiří (1975)

SK OAZA Praha

201

Neřold Kryštof (1995)

SF SKK El Niňo

201

Obraz Martin (1966)

Střížkov

201

Pecka Milan (1964)

Sokol Petrovice I.

201

Pešina Jiří (1974)

Lokomotiva Vršovice

201

Pícha David (1971)

Elizza Praha

201

Ploc Marek (1979)

PSK Olymp Praha

201

Pospíšil Antonín (1964)

Sokol Stodůlky

201

Pospíšil Jan (1965)

TTC Klánovice

201

Satorie Michal (1974)

Pankrác

201

Sedlář Jan (1986)

Pankrác

201

Schmidtmayer František (1964)

Sparta Praha

201

Skoumal Adam (1969)

ABC Branik

201

Smrčina Zdeněk (1962)

Zelená Liška

201

Šimberský Jiří (1950)

Kyje

201

Šimůnek Daniel (1997)

Elizza Praha

201

Švec Radek (1986)

Sokol Stodůlky

201

Truc Petr (1979)

Elizza Praha

201

Tvrdý Miroslav (1959)

Slavoj Praha

201

Valeš Zbyněk (1987)

Sokol Michle

201

Veletová Ilona (1973)

Slovan Bohnice

201

Vítková Hana (1984)

Elizza Praha

201

Zázvorka Jan (1993)

Avia Čakovice

201

Žiačik Jan ml. (1998)

Slovan Bohnice

251

Ako David (1993)

Sokol Žižkov

251

Čapek Karel (1962)

SK OAZA Praha

251

Dalešický Josef (1963)

Stadion Žižkov

251

Dlouhý Karel (1969)

SK OAZA Praha

251

Dvořák Jan (1971)

Sokol Kbely

251

Ezr Petr (1958)

SF SKK El Niňo

251

Filip Michal (1971)

Slovan Bohnice

251

Fridrich Miloslav (1958)

Slovan Bohnice

251

Gregor Martin (1990)

Sokol Nusle

251

Hadrava Miloslav (1955)

Kyje

251

Hanzal Petr (1973)

Sokol Petrovice I.

251

Hanzlík Tomáš (1984)

Avia Čakovice

251

Hofman Jaroslav (1953)

Malešice

251

Hozman Bohumil (1954)

Malešice

251

Hrdlička Jakub (1985)

Sokol Michle

251

Hudec Tomáš (1996)

Slovan Bohnice

251

Jamrich Robert (1979)

Sokol Břevnov

251

Jaroš Petr (1963)

Lokomotiva Vršovice

251

Kail Roman (1974)

Sokol Kbely

251

Kašpar Ladislav (1949)

Avia Čakovice

251

Kočí Štěpán (1988)

Sparta Praha

251

Kočvara Tomáš (1982)

Pankrác

251

Kotrč Pavel (1977)

Stadion Žižkov

251

Král Lukáš (1984)

Pankrác

251

Krenk Tomáš (1969)

ABC Branik

251

Lomský Gustav (1956)

Avia Čakovice

251

Mareček Vladislav (1954)

Lokomotiva Vršovice

251

Matoušek Jan (1974)

Sokol Petrovice I.

251

Meline Jéróme (1973)

Sokol Žižkov

251

Myslivec Jiří (1975)

Střížkov

251

Pacák Miroslav (1969)

Pankrác

251

Pašek Dominik (1998)

Slavoj Praha

251

Pokorná Tereza (1983)

Sokol Nusle

251

Přádová Blanka (1953)

Slovan Bohnice

251

Raiser Dan (1990)

TTC Klánovice

251

Rucký Přemysl (1979)

Avia Čakovice

251

Seidl Josef (1936)

Sokol Michle

251

Suchan Michael (1992)

SK OAZA Praha

251

Svoboda Robert (1972)

TTC Alimpex Praha

251

Šilhánek Luděk (1989)

Orion Praha

251

Škarban Jan (1998)

Slavoj Praha

251

Šobáň Radek (1987)

Lokomotiva Vršovice

251

Thomka Pavel (1966)

Sokol Břevnov

251

Tůma Ladislav (1978)

Pankrác

251

Vedral František (1954)

Malešice

251

Veselý Luboš (1965)

PSK Olymp Praha

251

Virt Jiří (1950)

Malešice

251

Vokurka Miloslav (1972)

Sokol Kbely

251

Vorel Martin (1969)

Malešice

251

Vřešťál Milan (1989)

Sokol Žižkov

301

Bednář Petr (1963)

Malešice

301

Beneš Karel (1959)

Sokol Nusle

301

Berný Lukáš (1950)

SK OAZA Praha

301

Blažek Bohumír (1956)

Sokol Kbely

301

Blažek Jan (1964)

Lokomotiva Vršovice

301

Botoněk Ivo (1973)

Sokol Břevnov

301

Brož Josef (1952)

SK Dolní Měcholupy

301

Budík Bohuslav st. (1956)

Sokol Nusle

301

Čečák Milan (1978)

Sokol Stodůlky

301

Černá Martina (1983)

ABC Branik

301

Červeňák Marian (1984)

Sokol Žižkov

301

Dobeš Tomáš (1966)

Slovan Bohnice

301

Doležal Karel (1963)

Sokol Kbely

301

Dusilová Jana (1972)

Sokol Stodůlky

301

Dušek Zdeněk (1975)

Orion Praha

301

Dyršmíd Milan (1956)

Sokol Nové Vysočany

301

Eberl Milan (1950)

PSK Olymp Praha

301

Fišer Martin (1959)

Pankrác

301

Fišer Petr (1983)

Pankrác

301

Hadrava Petr (1965)

Stadion Žižkov

301

Hampl Pavel (1982)

Elizza Praha

301

Hanák Michal (1979)

SK Dolní Měcholupy

301

Havelka Daniel (1982)

Avia Čakovice

301

Hoffman Pavel (1974)

Sokol Břevnov

301

Hojovec Ondřej (1960)

Sokol Suchdol

301

Huleš Jiří (1956)

SK Slivenec

301

Cherednik Konstantin (1973)

TTC Praha

301

Chlumský Petr (1996)

TTC Praha

301

Ibl Josef (1945)

Zelená Liška

301

Janeba Vladimír (1939)

Slovan Bohnice

301

Jelínek Tomáš (1972)

TTC Praha

301

Jež Dominik (1997)

Avia Čakovice

301

Jirásek Jiří st. (1949)

Sokol Suchdol

301

Jiroušek Pavel (1963)

Zelená Liška

301

Kanzelsberger Martin (1972)

Sokol Žižkov

301

Klimovič Filip (1993)

Slavoj Praha

301

Kohout Pavel (1976)

SK Dolní Měcholupy

301

Kolařík Zdeněk (1947)

PSK Olymp Praha

301

Kolda Petr (1972)

Střížkov

301

Koubek Arnošt (1956)

SK OAZA Praha

301

Král Daniel (1992)

Orion Praha

301

Král Ludvík ml. (1984)

ABC Branik

301

Kruchina Jiří (1972)

Sokol Nové Vysočany

301

Kuběna Tomáš (1984)

Sokol Radotín

301

Kubeš Václav (1985)

Slovan Bohnice

301

Kubový Petr (1960)

KT Praha

301

Kudrna Petr (1963)

Sokol Michle

301

Kulveit Drahoslav (1985)

Konstruktiva Praha

301

Mach Jakub (1985)

Avia Čakovice

301

Maleček Ondřej (1991)

Orion Praha

301

Marek Jaroslav (1953)

Malešice

301

Martinek Patrik (1974)

SK OAZA Praha

301

Matoušek Pavel (1965)

Orion Praha

301

Meloun Petr (1965)

SK Slivenec

301

Mirovský Ondřej (1979)

Slovan Bohnice

301

Müller Radek (1980)

Pankrác

301

Müller Václav (1952)

Pankrác

301

Nevmeržický Vadim (1958)

Sokol Stodůlky

301

Novotný Václav (1947)

Sokol Petrovice I.

301

Novotný Vladimír (1953)

Malešice

301

Pavlovský Tomáš (1958)

SK OAZA Praha

301

Pecka Zdeněk (1960)

Sokol Petrovice I.

301

Pilina Jan (1991)

Pankrác

301

Pinkas Jan (1956)

Slovan Bohnice

301

Píšan Ondřej (1984)

Sokol Nusle

301

Pluska Oleh (1970)

Sokol Nusle

301

Polák Aleš (1977)

Elizza Praha

301

Pospíšil Alois (1957)

SK Slivenec

301

Procházka Radek (1970)

SK Dolní Měcholupy

301

Přáda Jaroslav (1956)

Avia Čakovice

301

Remunda Štěpán (1975)

TTC Praha

301

Růžička Jiří (1962)

Sokol Radotín

301

Růžička Václav (1945)

Sokol Suchdol

301

Schützner Vladimír (1962)

Sokol Petrovice I.

301

Slavata Josef (1952)

Slovan Bohnice

301

Slobodzian Vladimír (1954)

Elizza Praha

301

Smrkovský Petr (1965)

Konstruktiva Praha

301

Staněk Jiří (1985)

Elizza Praha

301

Stehlík Martin (1977)

Střížkov

301

Svoboda Vladimír (1956)

Sokol Kbely

301

Svobodová Helena (1958)

ABC Branik

301

Ševčík Ivan (1959)

TTC Praha

301

Šmolík Jindřich (1942)

Stadion Žižkov

301

Štencek Jiří (1987)

Stadion Žižkov

301

Táborský Roman (1985)

ABC Branik

301

Taraňko Mikhail (1981)

Avia Čakovice

301

Tomek Jakub (1966)

Malešice

301

Trávníček Michal (1979)

Sokol Břevnov

301

Truc Petr ml. (1998)

Elizza Praha

301

Ulrych Jiří (1975)

Sokol Radotín

301

Vančura Karel (1990)

Sokol Nusle

301

Vencálek Jiří (1969)

Zelená Liška

301

Vitaljič Ivo (1955)

Elizza Praha

301

Vodal Petr (1990)

Sparta Praha

301

Vohák Karel (1939)

Kyje

301

Vojta Martin (1968)

SK Dolní Měcholupy

301

Zúbrik Mário (1969)

Sokol Suchdol

301

Železný Miroslav (1967)

Lokomotiva Vršovice

301

Žerava Miroslav (1946)

Kyje

301

Žydel Jan (1989)

Avia Čakovice

401

Adášek Jan (1961)

SK Revatti Praha

401

Akopyan Artur (1969)

Elizza Praha

401

Bezděka Petr (1991)

SF SKK El Niňo

401

Bialas Filip (1998)

Elizza Praha

401

Boštíková Věra (1958)

Konstruktiva Praha

401

Botka Michal (1989)

VŠSK MFF Praha

401

Bratka Arnošt (1950)

SK Slivenec

401

Brenner Zdeněk (1956)

SK OAZA Praha

401

Dolanský Roman (1973)

Lokomotiva Vršovice

401

Drahota Jiří (1944)

Sokol Nusle

401

Eismann Miroslav (1946)

Slovan Bohnice

401

Farmačka Martin (1974)

Sokol Kbely

401

Gerdžikov Svetoslav (1939)

Zelená Liška

401

Hájek Bedřich (1972)

Malešice

401

Hájek Filip (1987)

Sokol Michle

401

Hájek Karel (1953)

Sokol Petrovice I.

401

Hájek Luděk st. (1973)

TTC Klánovice

401

Hlaváček Ivan (1944)

Lokomotiva Vršovice

401

Holub Martin (1978)

Pankrác

401

Honek Jan st. (1964)

Sparta Praha

401

Hrdlic Roman (1969)

TTC Klánovice

401

Hubač Martin (1991)

Sparta Praha

401

Chalupa Jaroslav (1983)

Sokol Břevnov

401

Chocová Alena (1977)

Stadion Žižkov

401

Jankovec Jiří (1978)

Sokol Břevnov

401

Ježková Kateřina (1981)

Sokol Nusle

401

Jiroš Martin (1972)

TTC Klánovice

401

Jiřička Miroslav (1957)

Malešice

401

Jůzek Karel (1953)

SK Slivenec

401

Kačinetz Alan (1965)

SK OAZA Praha

401

Kafuněk David (1971)

SK Revatti Praha

401

Kalaš Vladislav (1985)

Sokol Stodůlky

401

Kalíšek Jiří (1948)

Sokol Nové Vysočany

401

Kartaš Zdeněk (1964)

Sokol Nové Vysočany

401

Kaucký Vladimír (1944)

SF SKK El Niňo

401

Klindera Antonín (1946)

Sokol Nové Vysočany

401

Komárková Kateřina (1981)

Sokol Nusle

401

Konopásek Luboš (1964)

Sokol Stodůlky

401

Korec Ladislav (1945)

Konstruktiva Praha

401

Košek Lukáš (1980)

Sparta Praha

401

Koťátko Pravoslav (1963)

Sokol Suchdol

401

Kozdera Pavel (1982)

Sokol Žižkov

401

Kratochvíl Karel (1990)

TTC Klánovice

401

Krauz Samuel (1953)

Kyje

401

Krieger Karel (1957)

Zelená Liška

401

Kucharčík Jan (1992)

Slovan Bohnice

401

Lanc Pavel (1962)

Elizza Praha

401

Landa Josef (1951)

SK Slivenec

401

Látal Jan (1983)

Sparta Praha

401

Lazar Martin (1988)

Sokol Stodůlky

401

Lhotka Zdeněk (1932)

Kyje

401

Lukáč Michal (1955)

Sokol Petrovice I.

401

Lukeš Petr (1992)

Sokol Nové Vysočany

401

Macháček Oldřich (1998)

SF SKK El Niňo

401

Markes Zbyněk (1966)

ABC Branik

401

Marko Jiří (1961)

Konstruktiva Praha

401

Merkl Roman (1994)

Sparta Praha

401

Michálek David (1988)

TTC Klánovice

401

Mikšátko Martin (1983)

Sparta Praha

401

Morávek Jiří (1965)

SK Slivenec

401

Nágr Pavel (1966)

Lokomotiva Vršovice

401

Němický Jiří (1938)

Konstruktiva Praha

401

Neskusil Josef (1948)

Sokol Kbely

401

Nousek Jiří (1953)

Sokol Nové Vysočany

401

Novotný Miroslav (1951)

SF SKK El Niňo

401

Pejchal Vlastimil (1962)

Pankrác

401

Petira Martin (1981)

ABC Branik

401

Pocz Štefan (1954)

PSK Olymp Praha

401

Poluk Alexandr (1954)

Avia Čakovice

401

Randáček Miroslav (1980)

SK Dolní Měcholupy

401

Rod Karel (1960)

Sokol Petrovice I.

401

Roskot Michal (1989)

Elizza Praha

401

Rotari Vjačeslav (1973)

Pankrác

401

Rukavička Tomáš (1994)

Sparta Praha

401

Ruzha Lumír (1927)

Kyje

401

Růžička Petr (1960)

Sokol Radotín

401

Růžička Vladimír (1950)

Sokol Břevnov

401

Rybenský Marek (1969)

Malešice

401

Říha Karel (1944)

Avia Čakovice

401

Sejpka Ladislav (1938)

Kyje

401

Semián Richard (1973)

Konstruktiva Praha

401

Shim Mi Youngi (1970)

SF SKK El Niňo

401

Skoupý Libor (1968)

Malešice

401

Sladovník Daniel (1966)

SK Revatti Praha

401

Slováček Jakub (1985)

Sokol Žižkov

401

Srb Vladimír (1951)

PSK Olymp Praha

401

Stejskal Tomáš (1992)

Sokol Žižkov

401

Stočes Petr (1956)

SK OAZA Praha

401

Stránský Zdeněk (1953)

Sokol Stodůlky

401

Středa Martin (1972)

Lokomotiva Vršovice

401

Sýs Alan (1992)

Sparta Praha

401

Táborský Michal (1967)

Sokol Praha Podolí

401

Vaněk Martin (1975)

Stadion Žižkov

401

Vejžvalda Vladislav (1942)

Zelená Liška

401

Vinikar Luboš (1953)

Pankrác

401

Vláčil Jiří (1984)

Sokol Žižkov

401

Vojta Libor (1971)

SK Dolní Měcholupy

401

Vytisk Václav (1950)

Sokol Nové Vysočany

401

Závora Jiří (1942)

Sokol Michle

401

Žďárský Zdeněk (1949)

Zelená Liška

501

Adámek Jiří (1948)

Sokol Nové Vysočany

501

Bajtler Martin (1959)

SK Revatti Praha

501

Bartoňová Jitka (1974)

Slovan Bohnice

501

Baxa Karel (1966)

Stadion Žižkov

501

Beneš Milan (1954)

SK Slivenec

501

Bláha Tomáš (1996)

Sparta Praha

501

Blažek Pavel (1968)

Střížkov

501

Brettschneider Zdeněk (1960)

Sokol Nusle

501

Buchar Michael (1999)

SF SKK El Niňo

501

Bukovský Petr (1947)

Konstruktiva Praha

501

Čebiš Petr (1971)

Sokol Břevnov

501

Čihák Josef ml. (1992)

ABC Branik

501

Daníček Adam (2000)

Elizza Praha

501

Diblík Radek (1969)

ABC Branik

501

Elčkner Miroslav (1946)

Sokol Žižkov

501

Fabian Jiří (1958)

SK OAZA Praha

501

Ferens Eduard (1995)

SK Slivenec

501

Fiala Aleš (1973)

TTC Praha

501

Frait František (1955)

SK Slivenec

501

Gargulák František (1950)

Sokol Stodůlky

501

Gebauer René (1977)

Sokol Nusle

501

Habrych Richard (1960)

SK Dolní Měcholupy

501

Hajný Josef (1935)

Zelená Liška

501

Handl Erich (1971)

Slovan Bohnice

501

Hartmann Miroslav (1959)

Sokol Stodůlky

501

Herčík Lubomír (1954)

Avia Čakovice

501

Hladík Ivo (1966)

Sokol Stodůlky

501

Houček Jaroslav (1968)

TTC Praha

501

Housar Ondřej (1988)

VŠSK MFF Praha

501

Hrabal Ladislav (1938)

TTC Klánovice

501

Hrdý Jiří (1955)

Sokol Kbely

501

Hruban Vladimír (1953)

Sokol Stodůlky

501

Hrubec Vladimír (1957)

Orion Praha

501

Hrubý Jan (1967)

Sokol Kbely

501

Jágr Martin (1960)

Sokol Stodůlky

501

Jendruščák Jaroslav (1950)

Pankrác

501

Jirát Jan (1994)

TTC Klánovice

501

Jirků Jaromír (1991)

PSK Olymp Praha

501

Klatovský Karel (1939)

Sokol Suchdol

501

Konopa Josef (1943)

Zelená Liška

501

Kotrč Michal (1958)

SF SKK El Niňo

501

Král Ludvík st. (1961)

ABC Branik

501

Krása Karel (1942)

PSK Olymp Praha

501

Kroupa Rudolf (1949)

Sparta Praha

501

Kuděj Petr (1995)

Lokomotiva Vršovice

501

Kuttler Karel (1945)

Sokol Petrovice I.

501

Lacman Jiří (1948)

TTC Klánovice

501

Luxemburk Jaroslav (1971)

Sokol Břevnov

501

Mára Karel (1966)

SK Dolní Měcholupy

501

Matoušek Jiří (1942)

Konstruktiva Praha

501

Merhautová Alena (1951)

Sokol Stodůlky

501

Michálek Vojtěch (1985)

Sokol Petrovice I.

501

Motlík Pavel (1959)

Sokol Nusle

501

Nguyen Anh Hai (1986)

Sokol Běchovice II

501

Nguyen Van Vui (1958)

Avia Čakovice

501

Nosál Vilém (1943)

Lokomotiva Vršovice

501

Nový Karel (1956)

Elizza Praha

501

Oppitz Karel (1951)

Sokol Suchdol

501

Pavlíček Ladislav (1952)

Zelená Liška

501

Pekárek Václav (1995)

Lokomotiva Vršovice

501

Pešek Miroslav (1986)

Sokol Nové Vysočany

501

Pilný Pavel (1944)

Slovan Bohnice

501

Pleticha Jaroslav (1949)

Sokol Břevnov

501

Pouč Roman (1970)

TTC Praha

501

Pova Josef (1973)

Sparta Praha

501

Přeučil Jiří (1947)

SK Slivenec

501

Pták Pavel (1971)

Sokol Nusle

501

Rejent Martin (1968)

Sokol Běchovice II

501

Richter Jan (1973)

Sokol Běchovice II

501

Rozkoš Michal (1966)

SF SKK El Niňo

501

Ruml Jiří (1983)

Sokol Žižkov

501

Skuhrovský Petr (1988)

Orion Praha

501

Slunéčko Jindřich (1947)

Sokol Nusle

501

Stejskal Radek (1962)

Sokol Stodůlky

501

Studničný Jaromír (1947)

Sokol Suchdol

501

Šaršoun Jaroslav (1937)

Sokol Břevnov

501

Šilar Bohuslav (1960)

Stadion Žižkov

501

Šimeček Jan (1995)

Elizza Praha

501

Šimek Jan (1949)

Avia Čakovice

501

Špaček Jan (1999)

SF SKK El Niňo

501

Toman Bedřich (1946)

Konstruktiva Praha

501

Trejbal Václav (1958)

Sokol Žižkov

501

Trnovský Ivo (1961)

SK Revatti Praha

501

Třesohlavý Josef (1956)

Sokol Stodůlky

501

Ťuík Jan (1990)

Stadion Žižkov

501

Turek Tomáš (1967)

PSK Olymp Praha

501

Tuška Jan (1994)

TTC Klánovice

501

Tvrdík Petr (1953)

Konstruktiva Praha

501

Ulbert Václav (1946)

SK OAZA Praha

501

Verner Pavel (1992)

TTC Klánovice

501

Veselý Milan (1954)

Sokol Michle

501

Voříšek Lukáš (1992)

Sparta Praha

501

Vyvadil Jiří (1961)

SF SKK El Niňo

501

Wavrečka Ronald (1974)

Sokol Nusle

501

Záhorský Vladislav (1960)

Sokol Praha Podolí

501

Zahradníček Jakub (1994)

TTC Praha

501

Zahradník Václav (1960)

TTC Praha

501

Zajíček Luděk (1947)

Sokol Petrovice I.

501

Zeidler Michal (1997)

Slavoj Praha

501

Zseller Jiří (1975)

Malešice

601

Adámek Miroslav (1953)

Sokol Nusle

601

Appollonio Lukáš (1999)

Elizza Praha

601

Barbora Jiří (1934)

Sokol Stodůlky

601

Bednarz Karol (1985)

Střížkov

601

Blaho Martin (1956)

Sokol Petrovice I.

601

Botek Radomír (1970)

SK Revatti Praha

601

Boublík Martin (1977)

Elizza Praha

601

Brož Josef (1959)

Sokol Břevnov

601

Brůčková Marie (1971)

Sokol Běchovice II

601

Břečťan Radek (1972)

Sokol Radotín

601

Buck Pavol (1985)

SK Vršovice

601

Courton Ivan (1964)

SK HAMR

601

Černý Ondřej (1982)

Sokol Nové Vysočany

601

Čítek Roman (1965)

SK Slivenec

601

Dufek Stanislav (1940)

Malešice

601

Dunder Jiří (1964)

SK Vršovice

601

Dvořák Jiří ml. (1979)

SK Vršovice

601

Dvořák Jiří st. (1949)

SK Vršovice

601

Dvořák Petr (1983)

Sokol Běchovice II

601

Fausek Jiří (1971)

Elizza Praha

601

Fejks Michal (1982)

Sokol Stodůlky

601

Fencl František (1996)

Avia Čakovice

601

Fišera Jan (1990)

Sokol Nové Vysočany

601

Formáček Jiří (1938)

Avia Čakovice

601

Franc Michal (1999)

Elizza Praha

601

Gecko Jiří (1990)

Sokol Michle

601

Hanek Stanislav st. (1947)

Lokomotiva Vršovice

601

Hezina Jiří (1945)

SK OAZA Praha

601

Hlaváček Ondřej (1989)

VŠSK MFF Praha

601

Honek Jan ml. (1991)

Sparta Praha

601

Hrbek Ivan (1955)

SK Slivenec

601

Chmelík David (1969)

Sokol Běchovice II

601

Jansa Jiří (1957)

TTC Praha

601

Jantač Petr (1996)

SK Vršovice

601

Jirák Jiří (1960)

Orion Praha

601

Jirásek Pavel (1968)

Sokol Praha Podolí

601

Jirčík Stanislav (1961)

Sokol Nusle

601

Joch Tomáš (1998)

SF SKK El Niňo

601

Jonák Přemysl (1956)

Sokol Nové Vysočany

601

Kachlík Jan (1949)

Sokol Petrovice I.

601

Kápar Miroslav (1963)

Sokol Žižkov

601

Kliner Jiří (1946)

Sokol Břevnov

601

Klofanda Ladislav (1951)

SK Slivenec

601

Kolařík Ivan (1955)

Sokol Praha Podolí

601

Korchak Oleksandr (1989)

SF SKK El Niňo

601

Kotlorz Lukáš (1989)

Elizza Praha

601

Kozel Rudolf (1959)

SF SKK El Niňo

601

Krejsa Josef (1948)

Orion Praha

601

Krupa Zdeněk (1942)

Sokol Stodůlky

601

Kubát Jan st. (1965)

Orion Praha

601

Kunert Ladislav (1958)

Sokol Stodůlky

601

Lácha Petr (1998)

Sparta Praha

601

Malý Aleš (1957)

Sokol Petrovice I.

601

Maňas Jiří (1963)

SK HAMR

601

Maňura Martin (1996)

Lokomotiva Vršovice

601

Michna Jiří (1976)

Avia Čakovice

601

Monyč Valerij (1972)

TTC Praha

601

Mutl David (1980)

TTC Praha

601

Nacher Patrik (1974)

SK Revatti Praha

601

Nováček Vladimír (1954)

Sokol Nové Vysočany

601

Novotný Martin (1968)

PSK Olymp Praha

601

Olach Miloslav (1945)

Sokol Žižkov

601

Platil Stanislav (1946)

TTC Klánovice

601

Pocz Tomáš (1979)

PSK Olymp Praha

601

Popelka Antonín st. (1968)

Sokol Břevnov

601

Pour Tomáš (1999)

Střížkov

601

Pozníček Josef (1946)

PSK Olymp Praha

601

Rezek Jan ml. (1993)

Sokol Běchovice II

601

Roubíček Vít (1961)

SF SKK El Niňo

601

Růžička Dominik (1998)

Elizza Praha

601

Shrbený Josef (1982)

Sparta Praha

601

Siblík Michal (1977)

Pankrác

601

Slepička David (1978)

SF SKK El Niňo

601

Smíšek Jan (1944)

TTC Praha

601

Solil Stanislav (1962)

SK Dolní Měcholupy

601

Srníček Milan (1964)

TTC Praha

601

Stýblo Jiří (1978)

Přední Kopanina

601

Svatoš Daniel (1966)

Sokol Stodůlky

601

Svobodová Nikola (1992)

Střížkov

601

Szilágyi Tomáš (1986)

TTC Praha

601

Šebl Jáchym (2000)

Slavoj Praha

601

Šimek Filip (1985)

Sokol Stodůlky

601

Šindelář Michal (1973)

PSK Olymp Praha

601

Šírek Evžen (1994)

TTC Klánovice

601

Šprongl Jaroslav (1972)

Sokol Běchovice II

601

Šrámek Daniel (1989)

Avia Čakovice

601

Švec Ondřej (1992)

VŠSK MFF Praha

601

Tiep Hoangvan (1989)

VŠSK MFF Praha

601

Tkačík Ján (1991)

SF SKK El Niňo

601

Totzauer Karel (1941)

SK OAZA Praha

601

Trnka Josef (1952)

Sokol Kbely

601

Trubl Vladimír (1959)

Kyje

601

Turcmanovič František (1961)

Kyje

601

Uhl Jiří (1970)

SK HAMR

601

Vejdělek Karel (1960)

Stadion Žižkov

601

Vlček Martin (1985)

Elizza Praha

601

Vokál Jan (1997)

Stadion Žižkov

601

Zajíček Jaroslav (1952)

SK Dolní Měcholupy

601

Zerkal Sergey (1966)

Slovan Bohnice

601

Železný Daniel (2000)

Sparta Praha

701

Bartoň Aleš (1971)

Sparta Praha

701

Batík Lukáš (1983)

ABC Branik

701

Beňovič Marek (1992)

VŠSK MFF Praha

701

Boloňský Andrej (1976)

Sokol Nusle

701

Brožek Jan (1932)

Zelená Liška

701

Cízner Josef (1942)

Sokol Stodůlky

701

Černý Jiří (1977)

Elizza Praha

701

Černý Pavel (1973)

Konstruktiva Praha

701

Červenka Boris (1964)

Sokol Břevnov

701

Dalešický Tomáš (1991)

Stadion Žižkov

701

Dobroruka Karel (1950)

Sokol Stodůlky

701

Dufek Karel (1953)

Sokol Radotín

701

Dusílek Jaromír (1948)

Sokol Nové Vysočany

701

Dušek Jiří (1936)

Sokol Žižkov

701

Dvořák Pavel (1974)

TTC Praha

701

Erben Michal (1982)

Sokol Nové Vysočany

701

Fišera Petr (1958)

Sokol Nové Vysočany

701

Fleissig Petr (1944)

Konstruktiva Praha

701

Forejt Lukáš (1985)

PSK Olymp Praha

701

Fridrich Pavel (1986)

Slovan Bohnice

701

Haba Martin (1984)

Sokol Praha Podolí

701

Hájek Luděk ml. (1995)

TTC Klánovice

701

Hévr Gabriel (1999)

TTC Praha

701

Hlaváč Tomáš (1975)

Sokol Běchovice II

701

Hrubý Václav (1944)

SK OAZA Praha

701

Hurt František (1949)

SK Dolní Měcholupy

701

Chyba Lukáš (1986)

Sokol Michle

701

John Adam (1998)

Sparta Praha

701

Kára Jiří (1949)

Kyje

701

Kavická Andrea (1991)

Stadion Žižkov

701

Klabeček Dominik (1995)

SK Vršovice

701

Klíma Tomáš (1967)

Elizza Praha

701

Klouda Rudolf (1934)

Sokol Praha Podolí

701

Kop František (1968)

SK Slivenec

701

Králová Michaela (1980)

Sokol Žižkov

701

Krieger Jan (1989)

Stadion Žižkov

701

Kubánek Vojtěch (1998)

Sparta Praha

701

Kubelka Radek (1965)

SK HAMR

701

Kubín Jaroslav (1958)

Zelená Liška

701

Kučera Jan (1955)

Kyje

701

Kučírek Ondřej (1988)

Přední Kopanina

701

Kulhánek Karel (1929)

Sokol Praha Podolí

701

Lhoták Petr (1965)

Zelená Liška

701

Lokaj Jan (1949)

Sokol Žižkov

701

Maršálek Petr (1946)

SK Slivenec

701

Matuška František (1962)

Sokol Petrovice I.

701

Medal Miroslav (1960)

Elizza Praha

701

Michalec Jiří (1981)

ABC Branik

701

Michálek Jan (1950)

Sokol Petrovice I.

701

Modl Josef (1945)

Pankrác

701

Molčanyi Marek (1998)

Slovan Bohnice

701

Moravec Lukáš (1989)

TTC Praha

701

Nebeský Jiří (1947)

Konstruktiva Praha

701

Paroubek Jan (1958)

TTC Praha

701

Paroubek Pavel (1988)

TTC Praha

701

Patho Gabriel (1986)

VŠSK MFF Praha

701

Patho Róbert (1986)

VŠSK MFF Praha

701

Pecka Tomáš (1998)

SF SKK El Niňo

701

Pelikán Jan (1992)

Střížkov

701

Peller Marek (1973)

Konstruktiva Praha

701

Pocar Jan (1971)

SK Vršovice

701

Pokorný Jaroslav (1940)

Konstruktiva Praha

701

Pospíšil Marek (1995)

SK Vršovice

701

Poulíček Jaroslav (1964)

TTC Praha

701

Procházka František (1944)

Střížkov

701

Procházka Ivan (1946)

Sokol Běchovice II

701

Provazník Lukáš (1995)

Střížkov

701

Ptáček Jan (1963)

Sokol Břevnov

701

Reich František (1947)

Sokol Běchovice II

701

Rezek Jan st. (1962)

Sokol Běchovice II

701

Řezníček Pavel (1980)

Přední Kopanina

701

Samohejl Erich (1935)

Zelená Liška

701

Skopec Daniel (2001)

Lokomotiva Vršovice

701

Smíšek Jaroslav (1982)

TTC Praha

701

Sobota Miroslav (1971)

TTC Praha

701

Sutnar Bohuslav (1937)

Sokol Petrovice I.

701

Suvorov Maxim (1989)

Sparta Praha

701

Sváta Jiří (1954)

Sokol Kbely

701

Šedivý Stanislav (1975)

Elizza Praha

701

Šimánek Lubomír (1943)

SK Slivenec

701

Šindelář Tomáš (1996)

SF SKK El Niňo

701

Špringer Karel (1967)

Sokol Radotín

701

Šrytr Petr (1941)

SF SKK El Niňo

701

Táborský Roman (1951)

Sokol Radotín

701

Trmal Michal (1970)

SK Slivenec

701

Tůma Martin (1982)

TTC Praha

701

Vágner Tomáš (1961)

PSK Olymp Praha

701

Vohradský Stanislav (1946)

Elizza Praha

701

Vokál Roman (1997)

Stadion Žižkov

701

Vondra Michal (1981)

TTC Praha

701

Vondráček Tomáš (1996)

SF SKK El Niňo

701

Vostrý Marek (1973)

Sokol Stodůlky

701

Vrba Karel (1948)

Sokol Kbely

701

Vystrčil Tomáš (1959)

SK Revatti Praha

701

Winter Daniel (1974)

VŠSK MFF Praha

701

Záleský Jan (1992)

Sokol Radotín

701

Zikl Petr (1976)

Sokol Praha Podolí

701

Zücker Robert (1979)

Sokol Břevnov

701

Zvolánek Václav (1976)

Sokol Stodůlky

701

Žák Josef (1960)

Orion Praha

801

Bačáková Jitka (1999)

Sparta Praha

801

Barták Jan (1971)

Sokol Suchdol

801

Bartha Attila (1991)

VŠSK MFF Praha

801

Bartoň Antonín (2001)

Slovan Bohnice

801

Bečkovský Petr (1972)

SK Vršovice

801

Bráza Jan (1982)

Přední Kopanina

801

Buřil Petr (1959)

SK Vršovice

801

Čáha Jiří (2000)

Slovan Bohnice

801

Černý Martin (1954)

Sokol Nové Vysočany

801

David Miroslav (1956)

Sokol Nové Vysočany

801

Drahoš Jiří (1997)

Lokomotiva Vršovice

801

Dvořák Daniel (1998)

Střížkov

801

Fales Matyáš (2001)

Sparta Praha

801

Fritsch Roland (1999)

Sparta Praha

801

Fryč Martin (1998)

Střížkov

801

Fuček Miloslav (1959)

TTC Praha

801

Gál Pavol (1984)

VŠSK MFF Praha

801

Hadač Emil (1963)

Sokol Břevnov

801

Havlíček Ladislav (1968)

TTC Praha

801

Hedervári Robert (1968)

Sokol Nusle

801

Hermach Luboš (1964)

TTC Praha

801

Hlaváč Jiří (1949)

Konstruktiva Praha

801

Hobík Zdeněk (1973)

Sokol Běchovice II

801

Hofmanová Ivana (1987)

Stadion Žižkov

801

Hojdová Martina (1999)

Sparta Praha

801

Hronský Matěj (1983)

KST OK1OBO Praha

801

Hronský Vladimír (1956)

KST OK1OBO Praha

801

Chuong Lekhanh (1989)

VŠSK MFF Praha

801

Jalovecký Miloslav (1934)

Pankrác

801

Jandus Matěj (1997)

Avia Čakovice

801

Jantačová Zuzana (1999)

SK Vršovice

801

Jaroš Martin (1973)

SK HAMR

801

Jůzová Michaela (1985)

VŠSK MFF Praha

801

Kareta Filip (1988)

Sokol Petrovice I.

801

Kleinander Michal (1993)

Sparta Praha

801

Kochlöffl Roman (1964)

PSK Olymp Praha

801

Koubek Michal (1997)

Sokol Michle

801

Kramer Martin (1998)

Sokol Michle

801

Kratochvíl Jiří (1949)

KST OK1OBO Praha

801

Kraumann Michal (1956)

Elizza Praha

801

Krejčí Pavel (1978)

Sokol Žižkov

801

Kycler Jaroslav (1959)

KST OK1OBO Praha

801

Lain Lukáš (1984)

Konstruktiva Praha

801

Marat Filip (2002)

Elizza Praha

801

Marek Jaroslav (1963)

Sokol Břevnov

801

Matiasovits Petr (1997)

SF SKK El Niňo

801

Medalová Anna (1998)

Elizza Praha

801

Mikšátko Miroslav (1959)

KST OK1OBO Praha

801

Mrázek Michal (2000)

Slovan Bohnice

801

Nemejovský Michal (1988)

TTC Praha

801

Niederle Jiří (1960)

SF SKK El Niňo

801

Papoušek Vladimír (1951)

Sokol Stodůlky

801

Paulus Michal (1986)

Sparta Praha

801

Pavlík Václav (1990)

VŠSK MFF Praha

801

Pešek Libor (1978)

Přední Kopanina

801

Pfauser Lukáš (1981)

Pankrác

801

Pivka Vladimír (1963)

Orion Praha

801

Podroužek Rudolf (1942)

KST OK1OBO Praha

801

Racek Jiří (1948)

Sokol Suchdol

801

Raffl Daniel (1998)

Lokomotiva Vršovice

801

Rek Martin (1968)

SK Slivenec

801

Remeň Jan (1998)

Sparta Praha

801

Satorie Miroslav (1939)

Pankrác

801

Setnička Lukáš (1998)

Sparta Praha

801

Staněk Václav (1946)

KST OK1OBO Praha

801

Stanovský Petr (1980)

KST OK1OBO Praha

801

Sýkora Michal (1984)

Konstruktiva Praha

801

Šádek Filip (2000)

Střížkov

801

Šindelář Jan (1987)

Lokomotiva Vršovice

801

Šlapák Radek (1999)

Sparta Praha

801

Šmidt Karel st. (1957)

SK Vršovice

801

Šmolík Milan (1971)

Stadion Žižkov

801

Štefan Nikola (1951)

SF SKK El Niňo

801

Teuchmann Petr (1957)

KST OK1OBO Praha

801

Tichý Stanislav (1948)

TTC Klánovice

801

Tureček Daniel (1976)

Přední Kopanina

801

Urban Miloš (1949)

SK Slivenec

801

Váňa Petr (1964)

Sokol Běchovice II

801

Vošický Otto (1970)

VŠSK MFF Praha

801

Vrecion Pavel (1964)

Sokol Stodůlky

801

Výborný Zdeněk (1955)

KST OK1OBO Praha

801

Yaghob Jakub (1999)

Sparta Praha

801

Zábranský Josef (1964)

Sokol Břevnov

801

Zámek Michal (1966)

SK HAMR

801

Zýková Renata (1961)

Lokomotiva Vršovice

101N

Běhalová Kateřina (1971)

Slovan Bohnice

151N

Bohumský Petr (1971)

Slavoj Praha

251N

Kocourek Hynek (1977)

Sokol Žižkov

251N

Kudrna Jiří (1959)

Sokol Michle

301N

Cendelín Jan (1988)

PSK Olymp Praha

301N

Kocian Ladislav (1949)

Sokol Michle

301N

Marek Vladimír (1960)

Sokol Petrovice I.

301N

Pokorná Helena (1961)

SF SKK El Niňo

401N

Čeřovský Petr (1959)

Sokol Michle

401N

Dušek Robert (1978)

Orion Praha

401N

Klempířová Jiřina (1967)

Sokol Stodůlky

401N

Loukotová Regina (1971)

SF SKK El Niňo

501N

Kotrč Tomáš (1988)

SF SKK El Niňo

501N

Šimůnek Ondřej (1999)

Slavoj Praha

501N

Záhatňanský Martin (1984)

Sparta Praha

601N

Beke Jiří (1985)

SF SKK El Niňo

601N

Farkaš Tibor (1955)

TTC Praha

601N

Horčák Martin (1974)

Sokol Žižkov

601N

Kobras Ludvík (1964)

Sokol Nové Vysočany

601N

Skrčený Václav (1998)

Lokomotiva Vršovice

701N

Hlaváček Jan (1976)

PSK Olymp Praha

701N

Janoušek Richard (1966)

Orion Praha

701N

Krameš Jan (2002)

Lokomotiva Vršovice

701N

Lamprecht Matyáš (1997)

Sokol Nusle

701N

Stuchlík Jan (1998)

SF SKK El Niňo

 

 

 

Aktualizováno:26.8.2013
Autor: Milan Šimáček