Finální žebříček PSST 2011-2012 - muži

N

hráč není na žebříčku, smí být v následující sezóně jen na 1 soupisce; odehraje-li min. 3 utkání, smí být zařazen na max. 3 soupisky, ale nejníže na "N" místo


 

1

VRÁBLÍK Jiří

1983

Lokomotiva Vršovice

2

BARDOŇ Michal

1978

Lokomotiva Vršovice

3

OBEŠLO Michal

1989

SF SKK El Niňo Praha

4

TREGLER Tomáš

1990

SF SKK El Niňo Praha

5

KONEČNÝ Tomáš

1985

SF SKK El Niňo Praha

6

OBEŠLO Marek

1991

SK Kotlářka Praha

7

KAUCKÝ Petr

1975

SK Kotlářka Praha

8

OBEŠLO František

1991

SK Kotlářka Praha

9

PLACHÝ Josef

1971

SF SKK El Niňo Praha

10

REITŠPIES David

1996

SF SKK El Niňo Praha

11

BENEŠ Denis

1993

SK Kotlářka Praha

12

MAZURA Lukáš

1992

SK Kotlářka Praha

13

ŠEDIVÝ Zdeněk

1978

TTC Elizza Praha

14

DUSPIVA Jan

1990

Lokomotiva Vršovice

15

HLAVÁČEK Tomáš

1979

TTC Elizza Praha

16

SOJKA Lukáš

1992

Lokomotiva Vršovice

17

THANG DO Trong

1985

TTC Elizza Praha

18

MÁLEK Tomáš

1996

SF SKK El Niňo Praha

19

KORBEL Filip

1994

SF SKK El Niňo Praha

20

VACULÍK Petr

1979

TTC Elizza Praha

21

AUFRERE Alexis

1987

AC Sparta Praha

21

KUBÁT Michal

1992

AC Sparta Praha

21

NEJEDLÝ Petr

1978

TTC Elizza Praha

21

NOVÁK Robert

1977

AC Sparta Praha

21

STIBOR Michal

1983

AC Sparta Praha

21

ŠIMEČEK Jan

1960

Lokomotiva Vršovice

21

ŠMATLÁK Jiří

1985

TTC Elizza Praha

21

ŠVEC Jakub

1990

TTC Elizza Praha

21

TESÁREK Lukáš

1979

TTC Elizza Praha

21

VAŇÁSEK Jiří

1971

SF SKK El Niňo Praha

31

BUCIFAL Aleš

1970

Sokol Michle Praha

31

KOŠÁK Vojtěch

1987

Lokomotiva Vršovice

31

KUBÍK Jiří

1993

SF SKK El Niňo Praha

31

KUČERA Stanislav

1997

SF SKK El Niňo Praha

31

KUDRNA Jan

1993

TTC Elizza Praha

31

NĚMEČEK Jakub

1997

SF SKK El Niňo Praha

31

NOVOTNÝ Petr

1985

Sokol Michle Praha

31

PĚNKAVA Luboš

1995

SF SKK El Niňo Praha

31

ROCHOWANSKI Pavel

1973

TTC Elizza Praha

31

VOŘÍŠEK Tomáš

1993

SF SKK El Niňo Praha

41

BENÁK Libor

1969

Sokol Michle Praha

41

BOCHŇÁK David

1995

SF SKK El Niňo Praha

41

HÜTTL Michal

1989

Avia Čakovice

41

JAVŮREK Petr

1968

KT Praha

41

KOLÁŘ Vlastimil

1959

KT Praha

41

PANSKÝ Lukáš

1986

AC Sparta Praha

41

PAPÍRNÍK Pavel

1971

Lokomotiva Vršovice

41

PETŘÍK Aleš

1975

Avia Čakovice

41

RADNICOVÁ Lenka

1979

Sokol Nusle Praha

41

VÍTOVEC Martin

1997

SF SKK El Niňo Praha

51

AMBROŽ Adam

1983

Sokol Michle Praha

51

BROŽ Pavel

1977

Slovan Bohnice

51

HRONOVÁ Dagmar

1967

PSK Olymp Praha

51

JUKLÍK Tomáš

1973

Kyje

51

KADAVÝ Vladimír

1963

Slovan Bohnice

51

KUBA Josef

1972

ABC Branik

51

PLACHÝ Ladislav

1966

SF SKK El Niňo Praha

51

POSPÍŠIL Milan

1954

Lokomotiva Vršovice

51

RYS Vilém

1969

PSK Olymp Praha

51

ŠINDELÁŘ Daniel

1993

SF SKK El Niňo Praha

61

BRAŇKA Štěpán

1987

TTC Elizza Praha

61

BÚTORA Michal

1997

SF SKK El Niňo Praha

61

DRECHSLER Petr

1973

ABC Branik

61

FIALKA Zdeněk

1978

ABC Branik

61

CHARAMZA Ondřej

1975

Kyje

61

KOČVARA Martin

1970

Střížkov

61

MARŠÍK Richard

1970

Slovan Bohnice

61

MARTYNEK Zbygniew

1975

PSK Olymp Praha

61

MATĚJKA Martin

1976

TTC Klánovice

61

MELÍŠEK Roman

1979

TTC Elizza Praha

61

MÍLEK Petr

1978

Střížkov

61

NOVOTNÝ Petr

1976

Slovan Bohnice

61

POČTA Tomáš

1981

SF SKK El Niňo Praha

61

REMEŠ Zdeněk

1948

SF SKK El Niňo Praha

61

SKŘIVÁNEK Petr

1993

SF SKK El Niňo Praha

61

SRNKA Jan

1981

Sokol Nusle Praha

61

SVÁTA Tomáš

1967

KT Praha

61

TLUSTÝ Miroslav

1978

TTC Elizza Praha

61

URBAN Oto

1987

Střížkov

61

VAŠÁTKO Zdeněk

1968

Sokol Nusle Praha

81

BĚHALOVÁ Kateřina

1971

Slovan Bohnice

81

BRAUN Tomáš

1969

Sokol Michle Praha

81

ČERNÝ Jiří

1990

Avia Čakovice

81

GAYDOŠ Vít

1990

AC Sparta Praha

81

HANZAL Petr

1979

TTC Klánovice

81

HRDÝ Martin

1972

TTC Alimpex Praha

81

KUBA Miloslav

1973

TTC Klánovice

81

MACHALA Ladislav

1969

ABC Branik

81

MELICHAR Jiří

1979

Avia Čakovice

81

PALUŠ Matej

1989

Slovan Bohnice

81

PÍŠAN Ondřej

1984

Sokol Nusle Praha

81

PLÁŠEK Pavel

1992

SF SKK El Niňo Praha

81

PLCH Jiří

1948

Sokol Nusle Praha

81

PODEŠVA Jiří

1988

SF SKK El Niňo Praha

81

RADOUŠ Jaromír

1958

Slovan Bohnice

81

SUCHOMEL Tomáš

1965

Avia Čakovice

81

TICHÝ Květoslav

1950

Sokol Nusle Praha

81

VICH Pavel

1948

Kyje

81

VOJÁČEK Miloš

1969

Avia Čakovice

81

VRÁTNÝ Martin

1990

Sokol Nusle Praha

101

ABDULLIN Denis

1989

AC Sparta Praha

101

BALÁK Pavel

1956

TTC Alimpex Praha

101

BAYER Aleš

1978

Avia Čakovice

101

BRANŽOVSKÝ Milan

1954

TTC Klánovice

101

CENDELÍN Jan

1988

PSK Olymp Praha

101

ČERNOCH Jan

1956

Sokol Michle Praha

101

ČERNÝ Martin

1979

Stadion Žižkov - DDM ULITA

101

ČERVENKA Jan

1983

AC Sparta Praha

101

DUŠEK Jan

1976

TTC Elizza Praha

101

FEXA Martin

1977

TTC Klánovice

101

FINGER Miroslav

1980

Slovan Bohnice

101

FIŠAR Jiří

1974

Střížkov

101

FLÍDR Josef

1960

Stadion Žižkov - DDM ULITA

101

HARALÍK Stanislav

1948

Sokol Michle Praha

101

HOFMAN Jaroslav

1953

Malešice

101

HRABĚ Václav

1951

Sokol Nusle Praha

101

HRBÁČEK Milan

1968

Lokomotiva Vršovice

101

HRON Jiří

1964

PSK Olymp Praha

101

HRUŠKA Jan

1969

Sokol Nusle Praha

101

HUDEK Tomáš

1968

TTC Klánovice

101

CHADT Jiří

1978

ABC Branik

101

JARONĚK Aleš

1947

Střížkov

101

KABA Radka

1975

Slavoj Praha

101

KAČABA Vojtěch

1981

Sokol Nusle Praha

101

KÁRNÍK Tomáš

1989

TTC Klánovice

101

KAUCKÝ Roman

1973

Lokomotiva Vršovice

101

KODĚRA Miloš

1973

Sokol Michle Praha

101

KUČALA Viktor

1968

Kyje

101

KUTIL Jan

1964

Stadion Žižkov - DDM ULITA

101

LEBL Ondřej

1990

SF SKK El Niňo Praha

101

MARTIŠKA Jan

1986

AC Sparta Praha

101

MUSIL Michal

1990

Slavoj Praha

101

NEJEDLÝ Pavel

1970

TTC Alimpex Praha

101

NĚMEČEK Jiří

1963

PSK Olymp Praha

101

PEŠINA Jiří

1974

Lokomotiva Vršovice

101

PIŠTORA Josef

1951

Sokol Michle Praha

101

POLEDNE Jan

1985

TTC Elizza Praha

101

PONCAR Patrik

1991

Střížkov

101

POSPÍŠIL David

1979

Slavoj Praha

101

SEDLÁČEK Prokop

1990

SF SKK El Niňo Praha

101

SKLENÁŘ Ondřej

1990

Slavoj Praha

101

ŠENK Jakub

1994

AC Sparta Praha

101

ŠIMÁČEK Milan

1963

Slovan Bohnice

101

TICHÝ Jiří

1986

Sokol Michle Praha

101

TOULA Vladimír

1956

Avia Čakovice

101

VAJBAR Michal

1982

AC Sparta Praha

101

VALAŠÍK Lukáš

1984

Sokol Michle Praha

101

VAŇHA Jiří

1983

Sokol Michle Praha

101

VOTÍPKA Emanuel

1943

Sokol Michle Praha

101

ZUNT Zdeněk

1972

Lokomotiva Vršovice

151

AMBROŽ Jiří

1947

Sokol Michle Praha

151

BIELINA Václav

1950

Sokol Praha 5 - Stodůlky

151

BIRNBAUM Erik

1975

Slovan Bohnice

151

BLAŽEK Pavel

1968

Střížkov

151

BOŠ Petr

1977

Sokol Praha 5 - Stodůlky

151

BROTHÁNEK Jan

1977

TTC Klánovice

151

CACEK Jan

1988

Pankrác

151

ČERVEŇÁK Miroslav

1979

TTC Klánovice

151

DREŠER Jan

1978

SF SKK El Niňo Praha

151

DUCHOSLAV Petr

1977

Stadion Žižkov - DDM ULITA

151

DVOŘÁK Jakub

1994

Avia Čakovice

151

HONDLÍK Josef

1966

Pankrác

151

HOZMAN Bohumil

1954

Malešice

151

CHADIMA Pavel

1981

Stadion Žižkov - DDM ULITA

151

CHARAMZA Ondřej

1997

Avia Čakovice

151

KÁRA Petr

1966

Sokol Nusle Praha

151

KLOUČEK Ondřej

1979

Slovan Bohnice

151

KOCÁBEK Pavel

1950

PSK Olymp Praha

151

KOCIÁN Ladislav

1949

Sokol Michle Praha

151

KOČVARA Vlastimil

1948

Střížkov

151

KOTRBÁČEK Petr

1964

Kyje

151

KREMLA Tomáš

1972

ABC Branik

151

KUBOVÝ Petr

1960

KT Praha

151

LEXA Karel

1945

Lokomotiva Vršovice

151

LINERT Martin

1972

Slavoj Praha

151

MÁKA Jiří

1946

Sokol Michle Praha

151

MAREČEK Vladislav

1954

Lokomotiva Vršovice

151

MOTYČKA Oldřich

1949

Sokol Michle Praha

151

MÜHLHAUSER Zdeněk

1987

Sokol Michle Praha

151

MÜLLER TRIBENSEE Timo

1992

Slovan Bohnice

151

NAVRÁTIL Jiří

1992

SF SKK El Niňo Praha

151

NGUYEN NGOC Bach

1990

Avia Čakovice

151

OBRAZ Martin

1966

Střížkov

151

PETŘÍK Filip

1993

Avia Čakovice

151

PROKŠ Vladimír

1961

TTC Alimpex Praha

151

RADIL Milan

1951

Sokol Michle Praha

151

RŮŽIČKA Filip

1988

Slovan Bohnice

151

ŘEPÍK Jaroslav

1977

SK OAZA Praha

151

SCHMELZ Richard

1985

Sokol Nusle Praha

151

SCHMIDTMAYER František

1964

AC Sparta Praha

151

STEHLÍK Martin

1977

Střížkov

151

ŠICHAN Martin

1991

Střížkov

151

ŠIMBERSKÝ Jiří

1950

Kyje

151

TICHÝ Jiří

1975

Sokol Kbely

151

URBAN Pavel

1948

Lokomotiva Vršovice

151

VOMLEL Lukáš

1974

Slovan Bohnice

151

VYVADILOVÁ Jitka

1992

SF SKK El Niňo Praha

151

ZAHRÁDKA David

1995

Slavoj Praha

151

ZÁMYSLICKÝ Jaroslav

1958

Sokol Michle Praha

151

ZÁZVORKA Jan

1993

Avia Čakovice

201

BALCAR Zdeněk

1959

Slovan Bohnice

201

BLÁHA Milan

1949

Slovan Bohnice

201

BOHUMSKÝ Petr

1971

Slavoj Praha

201

BOZDĚCH Jan

1983

AC Sparta Praha

201

ČIHÁK Josef

1969

ABC Branik

201

DALEŠICKÝ Josef

1963

Stadion Žižkov - DDM ULITA

201

DYRŠMÍD Milan

1956

Sokol Nové Vysočany

201

EBERL Milan

1950

PSK Olymp Praha

201

FLEKAČ Tomáš

1985

Stadion Žižkov - DDM ULITA

201

GREGOR Martin

1990

Sokol Nusle Praha

201

HANZAL Petr

1973

Sokol Petrovice I.

201

HANZLÍK Tomáš

1984

Avia Čakovice

201

HATAŠ Martin

1963

Sokol Radotín

201

HOUŠKA Jaroslav

1959

Slovan Bohnice

201

HUDEC Lukáš

1992

SF SKK El Niňo Praha

201

HUŇA Vladimír

1969

Zelená Liška

201

JIROUŠEK Pavel

1963

Zelená Liška

201

JÍROVEC Martin

1960

Sokol Praha 5 - Stodůlky

201

KADLEC Tomáš

1973

TTC Elizza Praha

201

KARDA Martin

1993

Sokol Nusle Praha

201

KAŠPAR Ladislav

1949

Avia Čakovice

201

KOHOUT Radek

1969

ABC Branik

201

LAUBE Petr

1976

Sokol Petrovice I.

201

LOMSKÝ Gustav

1956

Avia Čakovice

201

MAREK Petr

1991

Zelená Liška

201

MATOUŠEK Jan

1974

Sokol Petrovice I.

201

MYSLIVEC Jiří

1975

Střížkov

201

NEŘOLD Kryštof

1995

SF SKK El Niňo Praha

201

PECKA Milan

1964

Sokol Petrovice I.

201

PERŠL Martin

1966

Slovan Bohnice

201

PEŘINA Tadeáš

1989

TTC Elizza Praha

201

PLOC Marek

1979

PSK Olymp Praha

201

POLÁK Aleš

1977

TTC Elizza Praha

201

POSPÍŠIL Antonín

1964

Sokol Praha 5 - Stodůlky

201

PROCHÁZKA Radek

1970

SK Dolní Měcholupy

201

PRŮŠA Martin

1967

TTC Elizza Praha

201

RAISER Dan

1990

TTC Klánovice

201

RŮŽIČKA Jakub

1984

TTC Elizza Praha

201

SATORIE Michal

1974

Pankrác

201

SEDLÁŘ Jan

1986

Pankrác

201

SEMRÁD Martin

1975

Lokomotiva Vršovice

201

SLAVATA Josef

1952

Slovan Bohnice

201

ŠAFÁŘ Radovan

1987

ABC Branik

201

ŠTĚDRÝ Adam

1989

TTC Klánovice

201

TRUC Petr

1979

TTC Elizza Praha

201

TVRDÝ Miroslav

1959

Slavoj Praha

201

VALEŠ Zbyněk

1987

Sokol Michle Praha

201

VIDLÁK Miloš

1983

ABC Branik

201

VOJTĚCH Radek

1977

Sokol Petrovice I.

201

VOŽICKÝ Bohumil

1957

TTC Elizza Praha

251

BARTOŠEK Jan

1984

AC Sparta Praha

251

BERÁNEK Václav

1983

AC Sparta Praha

251

BLAŽEK Jan

1964

Lokomotiva Vršovice

251

BUDIŠ Ondřej

1962

PSK Olymp Praha

251

ČEČÁK Milan

1978

Sokol Praha 5 - Stodůlky

251

DVOŘÁK Jan

1971

Sokol Kbely

251

FILIP Michal

1971

Slovan Bohnice

251

FORGÁČ Andrej

1987

Stadion Žižkov - DDM ULITA

251

FRIDRICH Miloslav

1958

Slovan Bohnice

251

GAO MING Ming

1971

Kyje

251

HADRAVA Petr

1965

Stadion Žižkov - DDM ULITA

251

HAVELKA Daniel

1982

Avia Čakovice

251

CHOCOVÁ Alena

1977

Stadion Žižkov - DDM ULITA

251

JAROŠ Petr

1963

Lokomotiva Vršovice

251

JUHASZ Martin

1981

TTC Elizza Praha

251

KAIL Roman

1974

Sokol Kbely

251

KAUCKÝ Vladimír

1944

SF SKK El Niňo Praha

251

KOČVARA Tomáš

1982

Pankrác

251

KOHOUT Pavel

1976

SK Dolní Měcholupy

251

KOTRČ Tomáš

1988

SF SKK El Niňo Praha

251

KRUCHINA Jiří

1972

Sokol Nové Vysočany

251

KUCHAŘ Michal

1955

Sokol Suchdol-Sedlec

251

LÜDER Jan

1969

Střížkov

251

MAZÁNEK Jiří

1975

SK OAZA Praha

251

MORAVEC Roman

1958

SK OAZA Praha

251

NOUSEK Jiří

1953

Sokol Nové Vysočany

251

PAVLOVSKÝ Tomáš

1958

SK OAZA Praha

251

PLUSKA Oleh

1970

Sokol Nusle Praha

251

POSPÍŠIL Jan

1965

TTC Klánovice

251

PROVAZNÍK Petr

1971

Střížkov

251

RUCKÝ Přemysl

1979

Avia Čakovice

251

RŮŽIČKA Jiří

1962

Sokol Radotín

251

RYCHLÝ Tomáš

1971

Slovan Bohnice

251

SLOBODZIAN Adam

1997

TTC Elizza Praha

251

SLOBODZIAN Vladimír

1954

TTC Elizza Praha

251

SMRČINA Zdeněk

1962

Zelená Liška

251

STIBOR Martin

1990

AC Sparta Praha

251

SVOBODA Robert

1972

TTC Alimpex Praha

251

ŠILHÁNEK Luděk

1989

Orion Praha

251

ŠOBÁŇ Radek

1987

Lokomotiva Vršovice

251

TARAŇKO Mikhail

1981

Avia Čakovice

251

TOMEK Jakub

1966

Malešice

251

VANČURA Karel

1990

Sokol Nusle Praha

251

VEDRAL František

1954

Malešice

251

VIRT Jiří

1950

Malešice

251

VOKURKA Miloslav

1972

SK Slivenec

251

VOREL Martin

1969

Malešice

251

ZIKA Jaroslav

1972

ABC Branik

251

ZIMČÍK Lukáš

1988

SF SKK El Niňo Praha

251

ŽYDEL Jan

1989

Avia Čakovice

301

AKO David

1993

Sokol Žižkov

301

BEDNÁŘ Petr

1963

Malešice

301

BLAŽEK Bohumír

1956

Sokol Kbely

301

BROŽ Josef

1952

SK Dolní Měcholupy

301

BUDÍK Bohuslav

1956

Sokol Nusle Praha

301

ČAPEK Karel

1962

SK OAZA Praha

301

DAŇHEL Jaroslav

1978

Stadion Žižkov - DDM ULITA

301

DIBLÍKOVÁ Klára

1997

Slavoj Praha

301

DLOUHÝ Karel

1969

SK OAZA Praha

301

DOBEŠ Tomáš

1966

Slovan Bohnice

301

DOLEŽAL Karel

1963

Sokol Kbely

301

DRAHOTA Jiří

1944

Sokol Nusle Praha

301

DUŠEK Robert

1978

Orion Praha

301

DUŠEK Zdeněk

1975

Orion Praha

301

EZR Petr

1958

SF SKK El Niňo Praha

301

FIŠER Martin

1959

Pankrác

301

GERDŽIKOV Svetoslav

1939

Zelená Liška

301

HADRAVA Miloslav

1955

Kyje

301

HANÁK Michal

1979

SK Dolní Měcholupy

301

HLAVÁČEK Ivan

1944

Lokomotiva Vršovice

301

HOFFMAN Pavel

1974

Sokol Břevnov Hradčany

301

HOLUB Roman

1965

Sokol Břevnov Hradčany

301

HRDLIČKA Jakub

1985

Sokol Michle Praha

301

HULEŠ Jiří

1956

SK Slivenec

301

CHALUPA Jaroslav

1983

Sokol Břevnov Hradčany

301

IBL Josef

1945

Zelená Liška

301

JAMRICH Robert

1979

Sokol Praha Podolí

301

JANEBA Vladimír

1939

Slovan Bohnice

301

JAROŠ Petr

1982

SK OAZA Praha

301

JIRÁSEK Jiří

1949

Sokol Suchdol-Sedlec

301

KANZELSBERGER Martin

1972

Sokol Žižkov

301

KARTAŠ Zdeněk

1964

Sokol Nové Vysočany

301

KLIMOVIČ Filip

1993

Slavoj Praha

301

KOLAŘÍK Zdeněk

1947

Sokol Kbely

301

KOLDA Petr

1972

Střížkov

301

KOTRČ Pavel

1977

Stadion Žižkov - DDM ULITA

301

KOUBEK Arnošt

1956

SK OAZA Praha

301

KRÁL Ludvík

1984

ABC Branik

301

KRENK Tomáš

1969

ABC Branik

301

KUBĚNA Tomáš

1984

Sokol Radotín

301

KUBEŠ Václav

1985

Slovan Bohnice

301

KUBOVÝ Jan

1992

AC Sparta Praha

301

KUDRNA Petr

1963

Sokol Michle Praha

301

LANC Pavel

1962

TTC Elizza Praha

301

LHOTKA Zdeněk

1932

Kyje

301

LIPTÁK Milan

1980

Pankrác

301

MACH Jakub

1985

Avia Čakovice

301

MARAT Petr

1999

TTC Elizza Praha

301

MAREK Vladimír

1960

Sokol Petrovice I.

301

MARTINEK Patrik

1974

SK OAZA Praha

301

MATOUŠEK Pavel

1965

Orion Praha

301

MELINE Jéróme

1973

Sokol Žižkov

301

MELOUN Petr

1965

SK Slivenec

301

MIROVSKÝ Ondřej

1979

Slovan Bohnice

301

MORÁVEK Jiří

1965

SK Slivenec

301

MÜLLER Radek

1980

Pankrác

301

MÜLLER Václav

1952

Pankrác

301

NEVMERŽICKÝ Vadim

1958

Sokol Praha 5 - Stodůlky

301

NOVOTNÝ Václav

1947

Sokol Petrovice I.

301

NOVOTNÝ Vladimír

1953

Malešice

301

PACÁK Miroslav

1969

Pankrác

301

PECKA Zdeněk

1960

Sokol Petrovice I.

301

PÍCHA David

1971

TTC Elizza Praha

301

PINKAS Jan

1956

Slovan Bohnice

301

PLÁŠEK Jan

1990

AC Sparta Praha

301

PLETICHA Jaroslav

1949

Sokol Břevnov Hradčany

301

POKORNÁ Tereza

1983

Sokol Nusle Praha

301

POSPÍŠIL Alois

1957

SK Slivenec

301

PRŮŠA David

2000

TTC Elizza Praha

301

PŘÁDA Jaroslav

1956

Avia Čakovice

301

RUZHA Lumír

1927

Kyje

301

RŮŽIČKA Petr

1960

Sokol Radotín

301

RŮŽIČKA Václav

1945

Sokol Suchdol-Sedlec

301

SEMIÁN Richard

1973

Konstruktiva Praha

301

SKOUMAL Adam

1969

ABC Branik

301

SRB Vladimír

1951

Sokol Kbely

301

STACH Jiří

1965

Sokol Radotín

301

STANĚK Jiří

1985

TTC Elizza Praha

301

STRÁNSKÝ Zdeněk

1953

Sokol Praha 5 - Stodůlky

301

SVOBODA Vladimír

1956

Sokol Kbely

301

ŠIMÁNEK Lubomír

1943

SK Slivenec

301

ŠIMEK Jan

1949

Avia Čakovice

301

ŠIMŮNEK Daniel

1997

TTC Elizza Praha

301

ŠMOLÍK Jindřich

1942

Stadion Žižkov - DDM ULITA

301

TÁBORSKÝ Roman

1985

ABC Branik

301

THOMKA Pavel

1966

Sokol Břevnov Hradčany

301

TRÁVNÍČEK Michal

1979

Sokol Břevnov Hradčany

301

TŮMA Ladislav

1978

Pankrác

301

ULRYCH Jiří

1975

Sokol Radotín

301

VANĚK Martin

1975

Stadion Žižkov - DDM ULITA

301

VEJŽVALDA Vladislav

1942

Zelená Liška

301

VESELÝ Luboš

1965

Sokol Kbely

301

VITALJIČ Ivo

1955

TTC Elizza Praha

301

VOHÁK Karel

1939

Kyje

301

VŘEŠŤÁL Milan

1989

Sokol Žižkov

301

ZÁHATŇANSKÝ Martin

1984

AC Sparta Praha

301

ZÚBRIK Mário

1969

Sokol Suchdol-Sedlec

301

ŽĎÁRSKÝ Zdeněk

1949

Zelená Liška

301

ŽELEZNÝ Miroslav

1967

Lokomotiva Vršovice

301

ŽERAVA Miroslav

1946

Kyje

401

ADÁMEK Jiří

1948

Sokol Nové Vysočany

401

AKOPYAN Artur

1969

TTC Elizza Praha

401

BENEŠ Karel

1959

Sokol Nusle Praha

401

BERNÝ Lukáš

1950

SK OAZA Praha

401

BOŠTÍKOVÁ Věra

1958

Konstruktiva Praha

401

BRENNER Zdeněk

1956

SK OAZA Praha

401

BRETTSCHNEIDER Zdeněk

1960

Sokol Nusle Praha

401

BROTHÁNEK Zdeněk

1954

TTC Klánovice

401

BRŮČKOVÁ Marie

1971

Sokol Praha 9 - Běchovice II

401

BŘEČŤAN Radek

1972

Sokol Radotín

401

ČERVEŇÁK Marian

1984

Sokol Žižkov

401

ČIHÁK Josef

1992

ABC Branik

401

DOLANSKÝ Roman

1973

Lokomotiva Vršovice

401

ELČKNER Miroslav

1946

Sokol Žižkov

401

EZR Václav

1996

SF SKK El Niňo Praha

401

FABIAN Jiří

1958

SK OAZA Praha

401

FAUSEK Matěj

1999

TTC Elizza Praha

401

FIŠER Petr

1983

Pankrác

401

GARGULÁK František

1950

Sokol Praha 5 - Stodůlky

401

GEBAUER René

1977

Sokol Nusle Praha

401

HÁJEK Bedřich

1972

Malešice

401

HÁJEK Filip

1987

Sokol Michle Praha

401

HÁJEK Karel

1953

Sokol Petrovice I.

401

HAMOUZ Vladislav

1959

Avia Čakovice

401

HOJOVEC Ondřej

1960

Sokol Suchdol-Sedlec

401

HORČÁK Martin

1974

Sokol Žižkov

401

HRDLIC Roman

1969

TTC Klánovice

401

HRDÝ Jiří

1955

Sokol Kbely

401

HRUBEC Vladimír

1957

Orion Praha

401

CHLUMSKÝ Petr

1996

TTC Praha - klub rekreačního ST

401

JELÍNEK Tomáš

1972

TTC Praha - klub rekreačního ST

401

JEŽ Dominik

1997

Avia Čakovice

401

JIRKŮ Jaromír

1991

PSK Olymp Praha

401

JIROŠ Martin

1972

TTC Klánovice

401

JIŘIČKA Miroslav

1957

Malešice

401

KAČINETZ Alan

1965

SK OAZA Praha

401

KALAŠ Vladislav

1985

Sokol Praha 5 - Stodůlky

401

KALÍŠEK Jiří

1948

Sokol Nové Vysočany

401

KLINDERA Antonín

1946

Sokol Nové Vysočany

401

KOBRAS Ludvík

1964

Sokol Nové Vysočany

401

KOMÁRKOVÁ Kateřina

1981

Sokol Nusle Praha

401

KONOPA Josef

1943

Zelená Liška

401

KONOPÁSEK Luboš

1964

Sokol Praha 5 - Stodůlky

401

KOREC Ladislav

1945

Konstruktiva Praha

401

KOS Pavel

1954

SK OAZA Praha

401

KOŤÁTKO Pravoslav

1963

Sokol Suchdol-Sedlec

401

KOZDERA Pavel

1982

Sokol Žižkov

401

KRÁL Daniel

1992

Orion Praha

401

KRÁL Lukáš

1984

Sokol Petrovice I.

401

KRÁSA Karel

1942

PSK Olymp Praha

401

KRAUZ Samuel

1953

Kyje

401

KRIEGER Karel

1957

Zelená Liška

401

KUDRNA Jiří

1959

Sokol Michle Praha

401

KUCHARČÍK Jan

1992

Slovan Bohnice

401

LANDA Josef

1951

SK Slivenec

401

LUKÁČ Michal

1955

Sokol Petrovice I.

401

MÁRA Karel

1966

SK Dolní Měcholupy

401

MAREK Jaroslav

1953

Malešice

401

MIKŠÁTKO Martin

1983

AC Sparta Praha

401

MOTLÍKOVÁ Ilona

1954

Sokol Nusle Praha

401

NÁGR Pavel

1966

Lokomotiva Vršovice

401

NĚMICKÝ Jiří

1938

Konstruktiva Praha

401

NESKUSIL Josef

1948

Sokol Kbely

401

NGUYEN VAN Vui

1958

Avia Čakovice

401

NOVOTNÝ Miroslav

1951

SF SKK El Niňo Praha

401

NYKL Karel

1947

KT Praha

401

PAVLÍČEK Ladislav

1952

Zelená Liška

401

PILINA Jan

1991

Pankrác

401

POCZ Štefan

1954

PSK Olymp Praha

401

POLUK Alexandr

1954

Avia Čakovice

401

PROCHÁZKA František

1944

Střížkov

401

RANDÁČEK Miroslav

1980

SK Dolní Měcholupy

401

REMUNDA Štěpán

1975

TTC Praha - klub rekreačního ST