Finální žebříček PSST 2010-2011 - muži

Nhráč není na žebříčku, smí být v následující sezóně jen na 1 soupisce; odehraje-li min. 3 utkání, smí být zařazen na max. 3 soupisky, ale nejníže na "N" místo

poř.hráčklub
1Prokopcov DmytroEl Niňo
2Konečný TomášEl Niňo
3Jančařík LubomírLoko Vršovice
4Tregler TomášEl Niňo
5Bardoň MichalLoko Vršovice
6Hořejší MiroslavLoko Vršovice
7Obešlo MichalEl Niňo
8Kaucký PetrSK Kotlářka
9Obešlo MarekSK Kotlářka
10Obešlo FrantišekSK Kotlářka
11Havlík TomášEl Niňo
12Zatřepálek MichalEl Niňo
13Mazura LukášEl Niňo
14Reitšpies DavidEl Niňo
15Thang Do TrongElizza
16Beneš DenisEl Niňo
17Šedivý ZdeněkElizza
18Hlaváček TomášElizza
19Sojka LukášLoko Vršovice
20Málek TomášSK Kotlářka
21-30Novák RobertSparta
Kovačič PetrElizza
Mára MichalSparta
Šmatlák JiříSlavoj
Vaňásek JiříEl Niňo
Rochowanski PavelElizza
Lopocha PavelElizza
Kuchař JanSK Kotlářka
Korbel Filip ml.SK Kotlářka
Kubík JiříEl Niňo
31-40Kubát Jan ml.Slavoj
Švec JakubElizza
Kubát MichalSlavoj
Nejedlý PetrElizza
Bucifal AlešSokol Michle
Voříšek TomášSK Kotlářka
Kovačič PavelČakovice
Šimeček JanLoko Vršovice
Špaček ZbyněkEl Niňo
Hüttl MichalČakovice
41-50Plášek PavelEl Niňo
Tesárek LukášElizza
Počta TomášEl Niňo
Špaček PavelEl Niňo
Kocáb JanSparta
Pospíšil MilanLoko Vršovice
Novotný PetrSokol Michle
Paleček DavidSlavoj
Košák VojtěchLoko Vršovice
Javůrek PetrKT
51-60Kolář VlastimilKT
Tlustý MiroslavElizza
Braun TomášSokol Michle
Bochňák DavidEl Niňo
Panský LukášEl Niňo
Rys VilémOlymp
Benák LiborSokol Michle
Ambrož AdamSokol Michle
Němeček JakubEl Niňo
Novotný Petr I.Slovan Bohnice
61-80Melíšek RomanElizza
Plch Jiří st.Sokol Nusle
Běhal AlešElizza
Fialka ZdeněkABC Branik
Koděra MilošSokol Michle
Radnicová LenkaSokol Nusle
Kadavý VladimírSlovan Bohnice
Birnbaum ErikSlovan Bohnice
Šindelář DanielEl Niňo
Harapát JakubEl Niňo
Hrabě VáclavSokol Nusle
Brož PavelSlovan Bohnice
Kuba MiloslavTTC Klánovice
Drechsler PetrABC Branik
Černý JiříČakovice
Chvojka JaroslavTTC Klánovice
Vich PavelKyje
Martynek ZbygniewOlymp
Sváta TomášKT
Vojáček MilošČakovice
61NKocourek HynekSparta
81-100Běhalová KateřinaSlovan Bohnice
Fiala OndřejSokol Nusle
Hrdý MartinLoko Vršovice
Hron JiříOlymp
Hronová DagmarOlymp
Hudek TomášTTC Klánovice
Charamza Ondřej st.Kyje
Kaba RadkaSlavoj
Kárník TomášTTC Klánovice
Miko VladimírLoko Vršovice
Mílek PetrStřížkov
Němeček JiříOlymp
Paluš MatejSlovan Bohnice
Plachý LadislavEl Niňo
Srnka JanSokol Nusle
Šimáček MilanSlovan Bohnice
Truc Petr st.Elizza
Valašík LukášSokol Michle
Vrátný MartinSokol Nusle
Vrňák MarekElizza
101-150Balák PavelTTC Alimpex
Černoch JanSokol Michle
Černý Martin I.Stadion Žižkov
Ducháček JosefEl Niňo
Duchoslav PetrStadion Žižkov
Dušek JanElizza
Fexa MartinTTC Klánovice
Fišar JiříStřížkov
Flekač TomášStadion Žižkov
Hanzal Petr I.TTC Klánovice
Haralík StanislavSokol Michle
Hrbáček MilanLoko Vršovice
Chadt JiříABC Branik
Jaroněk AlešStřížkov
Jírovec MartinSokol Stodůlky
Kačaba VojtěchSokol Nusle
Kocábek PavelOlymp
Kočvara MartinStřížkov
Kučala ViktorKyje
Linert MartinSlavoj
Machala LadislavABC Branik
Maršík RichardSlovan Bohnice
Melichar JiříČakovice
Mulhauser ZdeněkSokol Michle
Musil MichalSlavoj
Nejedlý PavelTTC Alimpex
Nguyen Ngoc BachČakovice
Pešina JiříLoko Vršovice
Petřík AlešSK Dolní Měcholupy
Píšan OndřejSokol Nusle
Pištora JosefSokol Michle
Poncar PatrikStřížkov
Pospíšil DavidSlavoj
Radouš JaromírSlovan Bohnice
Rákosník PetrKyje
Remeš ZdeněkEl Niňo
Schmidtmayer FrantišekSparta
Sklenář OndřejSlavoj
Skřivánek PetrEl Niňo
Šenk JakubSparta
Tichý Jiří I.Sokol Michle
Tichý Jiří II.Malešice
Tichý KvětoslavSokol Nusle
Urban OtoStřížkov
Vajbar MichalSparta
Vaňha JiříSokol Michle
Vomlel LukášSlovan Bohnice
Votípka EmanuelSokol Michle
Vrňák TomášSK Kotlářka
Zunt Zdeněk ml.Loko Vršovice
101NMiča KarelSokol Michle
151-200Abdulin DenisSparta
Ambrož JiříSokol Michle
Balcar ZdeněkSlovan Bohnice
Bielina VáclavSokol Stodůlky
Boš PetrSokol Stodůlky
Braňka ŠtěpánElizza
Branžovský MilanTTC Klánovice
Brothánek JanTTC Klánovice
Budík Bohuslav st.Sokol Nusle
Budiš OndřejOlymp
Bútora MichalEl Niňo
Cendelín JanOlymp
Čečák MilanSokol Stodůlky
Dvořák JakubČakovice
Eberl MilanOlymp
Flídr JosefStadion Žižkov
Gaydoš VítSparta
Hofman JaroslavMalešice
Houška JaroslavSlovan Bohnice
Hruška Jan I.Loko Vršovice
Kára PetrSokol Nusle
Klouček OndřejSlovan Bohnice
Kočvara VlastimilStřížkov
Kotrč TomášEl Niňo
Kremla TomášABC Branik
Kubový PetrKT
Kutil JanStadion Žižkov
Lebl OndřejEl Niňo
Mareček VladislavLoko Vršovice
Martiška JanSparta
Obraz MartinStřížkov
Pecka MilanPetrovice
Peršl MartinSlovan Bohnice
Peřina TadeášElizza
Polák AlešElizza
Poledne JanSlavoj
Prokš VladimírTTC Alimpex
Růžička FilipSlovan Bohnice
Řepík JaroslavSK OAZA
Semrád MartinLoko Vršovice
Stehlík MartinStřížkov
Šichan MartinStřížkov
Šimberský JiříKyje
Toula VladimírČakovice
Tvrdý MiroslavSlavoj
Ulrych JiříRadotín
Virt JiříMalešice
Vožický BohumilElizza
Zimčík LukášEl Niňo
Zloch PetrSokol Michle
151NBohumský PetrSlavoj
201-250Bartošek JanSparta
Bláha MilanSlovan Bohnice
Blažek JanLoko Vršovice
Blažek PavelStřížkov
Bozděch JanSparta
Cacek JanPankrác
Červeňák MiroslavTTC Klánovice
Červenka JanSparta
Čihák Josef st.ABC Branik
Dalešický JosefStadion Žižkov
Drešer JanZelená Liška
Dyršmíd MilanNové Vysočany
Fridrich MiloslavSlovan Bohnice
Hanzal Petr II.Petrovice
Hataš MartinRadotín
Holub RomanBřevnov
Hozman BohumilMalešice
Huňa VladimírZelená Liška
Charamza Ondřej ml.Čakovice
Kadlec TomášElizza
Kašpar LadislavČakovice
Kotrbáček PetrKyje
Lexa KarelLoko Vršovice
Lhotka ZdeněkKyje
Lomský GustavČakovice
Máka JiříLoko Vršovice
Maleček OndřejSlavoj
Matoušek JanPetrovice
Mazánek JiříSK OAZA
Motyčka OldřichSokol Michle
Myslivec JiříStřížkov
Navrátil JiříEl Niňo
Nousek JiříNové Vysočany
Petřík FilipČakovice
Pospíšil AntonínSokol Stodůlky
Pospíšil JanTTC Klánovice
Průša MartinElizza
Radil MilanSokol Michle
Satorie MichalPankrác
Sedláček ProkopEl Niňo
Sedlář JanPankrác
Slavata JosefSlovan Bohnice
Svoboda RobertTTC Alimpex
Thomka PavelBřevnov
Urban PavelLoko Vršovice
Valeš ZbyněkSokol Michle
Zahrádka DavidSlavoj
Zázvorka JanČakovice
Zika JaroslavABC Branik
Žydel JanČakovice
201NHondlík JosefSokol Nusle
251-300Čapek KarelSK OAZA
Dlouhý KarelSK OAZA
Dusilová JanaSokol Stodůlky
Filip MichalSlovan Bohnice
Hadrava MiloslavKyje
Hadrava PetrStadion Žižkov
Havelka DanielČakovice
Hoffman PavelBřevnov
Hudec LukášEl Niňo
Chadima PavelStadion Žižkov
Ježková KateřinaSokol Nusle
Juhasz MartinElizza
Klimovič FilipSlavoj
Kocián LadislavSokol Michle
Kohout PavelSK Dolní Měcholupy
Kohout RadekABC Branik
Kruchina JiříNové Vysočany
Kubový JanSparta
Kuchař MichalSuchdol
Laube PetrPetrovice
Lüder JanStřížkov
Meloun PetrSK Slivenec
Mirovský OndřejSlovan Bohnice
Neřold KryštofEl Niňo
Nevmeržický VadimSokol Stodůlky
Novotný VáclavPetrovice
Novotný VladimírMalešice
Pacák MiroslavPankrác
Pavlovský TomášSK OAZA
Pecka ZdeněkPetrovice
Procházka RadekSK Dolní Měcholupy
Provazník PetrStřížkov
Raiser DanTTC Klánovice
Rucký PřemyslČakovice
Ruzha LumírKyje
Skyva MilanČakovice
Smrčina ZdeněkZelená Liška
Šafář RadovanABC Branik
Šimek JanČakovice
Šmolík JindřichStadion Žižkov
Štědrý AdamTTC Klánovice
Taraňko MikhailČakovice
Trávníček MichalBřevnov
Vančura KarelSokol Nusle
Vedral FrantišekMalešice
Vitaljič IvoElizza
Vojta MartinSK Dolní Měcholupy
Vorel MartinMalešice
Vyvadilová JitkaEl Niňo
Zýková PetraSlavoj
251NRůžička JakubElizza
301-400Barták JanSuchdol
Bednář PetrMalešice
Berný LukášSK OAZA
Boštíková VěraKonstruktiva
Bratka ArnoštSK Slivenec
Brothánek ZdeněkTTC Klánovice
Brož JosefSK Dolní Měcholupy
Břečťan RadekRadotín
Čeřovský PetrSokol Michle
Daňhel JaroslavStadion Žižkov
Dobeš TomášSlovan Bohnice
Doležal KarelKbely
Drahota JiříSokol Nusle
Durdil IvoKT
Dušek ZdeněkOrion
Dvořák JanKbely
Ezr PetrEl Niňo
Farmačka MartinKbely
Fišer MartinPankrác
Forgáč AndrejStadion Žižkov
Gao Yan MingKyje
Gerdžikov SvetoslavZelená Liška
Hájek KarelPetrovice
Hamouz VladislavČakovice
Hlaváček IvanLoko Vršovice
Hrdlička JakubSokol Michle
Hromek EmilNové Vysočany
Huleš JiříSK Slivenec
Ibl JosefZelená Liška
Jamrich RobertPodolí
Janeba VladimírSlovan Bohnice
Jaroš Petr I.Loko Vršovice
Jirásek Jiří st.Suchdol
Jiroušek PavelZelená Liška
Kail RomanKbely
Kanzelsberger MartinSokol Žižkov
Kaucký VladimírEl Niňo
Kincl MilanTTC Alimpex
Kočvara TomášPankrác
Kolda PetrStřížkov
Korba FrantišekZelená Liška
Kostka RudolfElizza
Kotrč PavelStadion Žižkov
Koubek ArnoštSK OAZA
Král Ludvík ml.ABC Branik
Krenk TomášABC Branik
Lacinová PetraSokol Nusle
Lágner PetrRadotín
Lanc PavelElizza
Lipták MilanPankrác
Marek VladimírPetrovice
Markes ZbyněkABC Branik
Martinek PatrikSK OAZA
Matoušek PavelOrion
Morávek JiříSK Slivenec
Müller RadekPankrác
Müller VáclavPankrác
Novotný MiroslavEl Niňo
Ouroda FrantišekKonstruktiva
Pavlíček LadislavZelená Liška
Pícha DavidElizza
Pinkas JanSlovan Bohnice
Ploc MarekOlymp
Pluska OlehSokol Nusle
Pocz ŠtefanOlymp
Pokorná TerezaSokol Nusle
Poluk AlexandrČakovice
Pospíšil AloisSK Slivenec
Prosecký JanElizza
Přáda JaroslavČakovice
Rod KarelPetrovice
Roskot MichalElizza
Růžička JiříRadotín
Růžička PetrRadotín
Růžička VáclavSuchdol
Rychlý TomášSlovan Bohnice
Semián RichardKonstruktiva
Scheinherrová LenkaEl Niňo
Schützner VladimírPetrovice
Skoumal AdamABC Branik
Slováček JakubSokol Žižkov
Slunéčko JindřichSokol Nusle
Smrkovský PetrKonstruktiva
Stach JiříRadotín
Stránský ZdeněkSokol Stodůlky
Svoboda IgorSokol Nusle
Svoboda VladimírKbely
Šobáň RadekLoko Vršovice
Špringer KarelRadotín
Táborský Roman II.ABC Branik
Tomek JakubMalešice
Tůma LadislavPankrác
Vejžvalda VladislavZelená Liška
Větrovský VáclavKbely
Vohák KarelKyje
Vokurka MiloslavSK Slivenec
Vřešťál MilanSokol Žižkov
Vytisk VáclavNové Vysočany
Zúbrik MárioSuchdol
Žerava MiroslavKyje
301NBittner Miloslav st.Malešice
Stibor MartinSparta
401-500Ako DavidSokol Žižkov
Bajtler MartinOlymp
Beneš KarelSokol Nusle
Beránek Václav ml.Sparta
Brenner ZdeněkSK OAZA
Brettschneider ZdeněkSokol Nusle
Čebiš PetrBřevnov
Čihák Josef ml.ABC Branik
Dolanský RomanLoko Vršovice
Dušek RobertOrion
Eismann MiroslavSlovan Bohnice
Elčkner MiroslavSokol Žižkov
Fabian JiříSK OAZA
Fišer PetrPankrác
Gargulák FrantišekSokol Stodůlky
Gebauer RenéSokol Nusle
Hajný JosefZelená Liška
Herčík LubomírČakovice
Hojovec OndřejSuchdol
Horčák MartinSokol Žižkov
Hrabal LadislavTTC Klánovice
Hrdlic RomanTTC Klánovice
Hrdý JiříKbely
Hrubec VladimírOrion
Hrubý VáclavSK OAZA
Chalupa JaroslavBřevnov
Jaroš Petr II.SK OAZA
Jirků JaromírOlymp
Jiroš MartinTTC Klánovice
Jiřička MiroslavMalešice
Jůzek KarelSK Slivenec
Kalaš VladislavSokol Stodůlky
Kartaš ZdeněkNové Vysočany
Klouček MartinKbely
Kolařík ZdeněkKbely
Komárková KateřinaSokol Nusle
Konopa JosefZelená Liška
Korec LadislavKonstruktiva
Koťátko PravoslavSuchdol
Kotrč MichalEl Niňo
Kovach VladyslavSokol Nusle
Král DanielOrion
Krása KarelOlymp
Krauz SamuelKyje
Krieger KarelZelená Liška
Krupa ZdeněkSokol Stodůlky
Kubeš VáclavSlovan Bohnice
Kudrna PetrSokol Michle
Kucharčík JanSlovan Bohnice
Landa JosefSK Slivenec
Lukáč MichalPetrovice
Malý AlešPetrovice
Mára KarelSK Dolní Měcholupy
Marek JaroslavMalešice
Meline JérómeSokol Žižkov
Michálek VojtěchPetrovice
Mikšátko MartinSparta
Motlíková IlonaSokol Nusle
Neskusil JosefKbely
Novák OskarSlavoj
Pína JanLoko Vršovice
Pleticha JaroslavBřevnov
Plomer JanOrion
Procházka FrantišekStřížkov
Randáček MiroslavSK Dolní Měcholupy
Růžička VladimírBřevnov
Růžička VojtěchSokol Žižkov
Říha KarelČakovice
Sejpka LadislavKyje
Skála PatrikPodolí
Slobodzian AdamLoko Vršovice
Solil StanislavSK Dolní Měcholupy
Srb VladimírKbely
Stejskal JiříSokol Michle
Stejskal RadekSokol Stodůlky
Stočes PetrSK OAZA
Středa MartinLoko Vršovice
Šaršoun JaroslavBřevnov
Šimánek LubomírSK Slivenec
Škarban JanSlavoj
Šoltés DavidEl Niňo
Šrámek DanielČakovice
Turek TomášFortun
Tvrdík PetrKonstruktiva
Ulbert VáclavSK OAZA
Vaňásek Jiří ml.Čakovice
Vaněk MartinStadion Žižkov
Vaniš MichalElizza
Vencálek JiříZelená Liška
Veselý LubošKbely
Veselý MilanSokol Michle
Vláčil JiříSokol Žižkov
Vojta LiborSK Dolní Měcholupy
Vomlel VáclavSlovan Bohnice
Voříšek LukášLoko Vršovice
Wavrečka RonaldSokol Nusle
Zajíček LuděkPetrovice
Závora JiříSokol Michle
Žďárský ZdeněkZelená Liška
Železný MiroslavLoko Vršovice
401NAdášek JanOlymp
501-600Adámek JiříNové Vysočany
Adámek MiroslavSokol Nusle
Akopian ArthurElizza
Barbora JiříSokol Stodůlky
Baxa KarelStadion Žižkov
Beke JiříEl Niňo
Beneš MilanSK Slivenec
Blaho MartinPetrovice
Brůčková MarieSokol Běchovice
Bukovský PetrOrion
Cízner JosefSokol Stodůlky
Dalešický TomášStadion Žižkov
Daňkovský RichardSparta
Diblík RadekABC Branik
Dlouhá MarieEl Niňo
Ezr VáclavEl Niňo
Frait FrantišekSK Slivenec
Fridrich PavelSlovan Bohnice
Habrych RichardSK Dolní Měcholupy
Hájek FilipSokol Michle
Hájek Luděk st.TTC Klánovice
Hartmann MiroslavSokol Stodůlky
Hezina JiříSK OAZA
Hladík IvoSokol Stodůlky
Holub MartinPankrác
Honek Jan st.Suchdol
Houra TomášStadion Žižkov
Hrbek IvanSK Slivenec
Hruban VladimírSokol Stodůlky
Hrubý JanKbely
Hubač MartinSparta
Janoušek RichardOrion
Jelínek Tomáš I.Podolí
Jendruščák JaroslavPankrác
Jirát JanTTC Klánovice
Jirčík StanislavSokol Nusle
Jonák PřemyslNové Vysočany
Kachlík JanPetrovice
Kalíšek JiříNové Vysočany
Klatovský KarelSuchdol
Klindera AntonínNové Vysočany
Klofanda LadislavKbely
Kobras LudvíkNové Vysočany
Kos PavelSK OAZA
Kozdera PavelSokol Žižkov
Kratochvíl KarelTTC Klánovice
Krejsa JosefOrion
Kroupa RudolfBřevnov
Kuttler KarelPetrovice
Luxemburk JaroslavKonstruktiva
Marat PetrElizza
Matoušek JiříKonstruktiva
Matula LiborPodolí
Michálek DavidTTC Klánovice
Motlík PavelSokol Nusle
Mrlina JanSK Slivenec
Nágr PavelLoko Vršovice
Němický JiříKonstruktiva
Nguyen Van VuiČakovice
Nosál VilémLoko Vršovice
Nováček VladimírNové Vysočany
Novotný MartinFortun
Nový KarelElizza
Olach MiloslavSokol Žižkov
Oppitz KarelSuchdol
Pavlík DušanEl Niňo
Pilný PavelSlovan Bohnice
Plášek JanSparta
Policar DavidKbely
Přeučil JiříSK Slivenec
Reich FrantišekSokol Běchovice
Remunda ŠtěpánTTC_Praha
Rozkoš MichalEl Niňo
Rukavička TomášSparta
Siblík MichalPankrác
Skoupý LiborMalešice
Stašák DenisStřížkov
Stejskal TomášSokol Žižkov
Studničný JaromírSuchdol
Sutnar BohuslavPetrovice
Svobodová NikolaStřížkov
Šilar BohuslavStadion Žižkov
Šimek FilipSokol Stodůlky
Šimůnek DanielSlavoj
Šindelář MichalOlymp
Šmíd HynekČakovice
Šprongl JaroslavSokol Běchovice
Štencek JiříStadion Žižkov
Táborský MichalPodolí
Tesařík MartinEl Niňo
Toman BedřichKonstruktiva
Totzauer KarelSK OAZA
Trejbal VáclavSokol Žižkov
Trnka JosefKbely
Třesohlavý JosefSokol Stodůlky
Vinikar LubošPankrác
Vlček MartinElizza
Woller DavidEl Niňo
Záhorský VladislavPodolí
Zimmel VáclavABC Branik
501NBialas FilipElizza
Mikšátko RomanSparta
Paulus MichalSparta
601-700Boloňský AndrejSokol Nusle
Boublík JanElizza
Brožek JanZelená Liška
Černý JáchymSokol Michle
Černý OndřejNové Vysočany
Černý PavelKonstruktiva
Čikl MartinSokol Žižkov
Diblíková KláraSlavoj
Dobroruka KarelSokol Stodůlky
Dufek StanislavMalešice
Dušek Jiří I.Sokol Žižkov
Dvořák Jiří st.SK Vršovice
Dvořák OndřejSK OAZA
Erben MichalNové Vysočany
Fausek JiříElizza
Fausek MatějElizza
Fiala AlešTTC_Praha
Fišera JanNové Vysočany
Fišera PetrNové Vysočany
Forejt LukášFortun
Formáček JiříZelená Liška
Fousek ZdeněkSokol Stodůlky
Gecko JiříSokol Michle
Gold OtoKbely
Gold RomanSparta
Hafič MartinFortun
Hájek Luděk ml.TTC Klánovice
Herynk PetrSokol Žižkov
Hobík ZdeněkSokol Běchovice
Honek Jan ml.Suchdol
Houček JaroslavTTC_Praha
Hudec TomášSparta
Hurt FrantišekSK Dolní Měcholupy
Chlumský PetrTTC_Praha
Choutková MagdalénaLoko Vršovice
Chovan JánPodolí
Chyba LukášSokol Michle
Jagr MartinSokol Stodůlky
Jansa JiříTTC_Praha
Jantač PetrSK Vršovice
Jirák JiříOrion
Kačinetz AlanSK OAZA
Kadlec AntonínSK OAZA
Kápar MiroslavSokol Žižkov
Kleinander MichalSparta
Kliner JiříBřevnov
Kolařík IvanPodolí
Konrád JaroslavStadion Žižkov
Kotlorz LukášSokol Žižkov
Kotyza AdamTTC Klánovice
Král Ludvík st.ABC Branik
Krejčí PavelSokol Žižkov
Kulhánek KarelPodolí
Kulhánek PetrSokol Stodůlky
Leixnerová LucieKonstruktiva
Macháček OldřichEl Niňo
Maršálek PetrSK Slivenec
Merkl RomanSparta
Michna JiříČakovice
Musil RomanStadion Žižkov
Mužík ZdeněkElizza
Nebeský JiříKonstruktiva
Pašek DominikSlavoj
Pekárek VáclavLoko Vršovice
Pelikán JanStřížkov
Peregrin JanZelená Liška
Pocz TomášFortun
Pokorný JaroslavKonstruktiva
Průša DavidElizza
Ptáček JanBřevnov
Pták PavelKbely
Racek JiříSuchdol
Rapoš JakubEl Niňo
Ruml JiříSokol Žižkov
Samohejl ErichZelená Liška
Shrbený JosefSparta
Schwarz VlastimilSokol Žižkov
Slepička DavidEl Niňo
Smíšek JaroslavTTC_Praha
Sobota MiroslavTTC_Praha
Sváta JiříKbely
Svatoš DanielSokol Stodůlky
Světlík VáclavSparta
Šírek EvženTTC Klánovice
Štěpánek OtakarSuchdol
Štěrba OndřejČakovice
Tichý StanislavTTC Klánovice
Traxler JanKyje
Ťuík JanStadion Žižkov
Tuška JanTTC Klánovice
Urban MilošSK Slivenec
Vejdělek KarelStadion Žižkov
Verner PavelTTC Klánovice
Vondra MichalTTC_Praha
Vostrý MarekSokol Stodůlky
Vrba KarelKbely
Vyvadil JiříEl Niňo
Zahradník VáclavTTC_Praha
Zeidler MichalSlavoj
Zíd Václav ml.Petrovice
601NČerný AntonínSuchdol
Hojovec AdamSuchdol
Látal JanSparta
Michalec JiříABC Branik
Radechovský DavidSokol Stodůlky
Steinbach KarelSokol Běchovice
Šejna MiroslavKonstruktiva
Šlédr JiříTC HAMR
Štancel TobiášSokol Michle
Táborský Roman I.Radotín
Töpfer MartinEl Niňo
Uhl JiříTC HAMR
Váňa PetrSokol Běchovice
Zahatňanský MartinSparta
701-Bartoňová EvaKbely
Bečkovský PetrSK Vršovice
Bláha TomášTTC_Praha
Buck PavolSK Vršovice
Čeleda EmilSokol Nusle
Černý Martin II.Nové Vysočany
Červenka BorisBřevnov
Daníček AdamElizza
Dědourek JiříSlovan Bohnice
Drahoš JiříLoko Vršovice
Dusbaba MiroslavSK OAZA
Dvořák Jiří ml.SK Vršovice
Fejks MichalSokol Stodůlky
Fleissig PetrKonstruktiva
Franc IvanPodolí
Fuček MiloslavTTC_Praha
Haba MartinPodolí
Havlíček LadislavTTC_Praha
Hedervári RobertSokol Nusle
Hlaváč JiříPankrác
Hruška Jan II.Loko Vršovice
Chmelík DavidSokol Běchovice
Jirásek PavelPodolí
Klabeček DominikSK Vršovice
Klem JakubSK Vršovice
Kouba TomášABC Branik
Kožíšek JakubEl Niňo
Král JakubABC Branik
Krieger JanStadion Žižkov
Kripner BohumilSokol Stodůlky
Kubát Jan st.Orion
Kubelka RadekTC HAMR
Kuděj PetrLoko Vršovice
Kukla VlastimilČakovice
Málek PavelSokol Nusle
Maňas JiříTC HAMR
Maňura MartinLoko Vršovice
Medal MiroslavSK Vršovice
Michálek JanPetrovice
Michalička PetrStřížkov
Nguyen Tuan DungTTC_Praha
Novotný PavelSokol Nusle
Papoušek VladimírSokol Stodůlky
Peller MarekKonstruktiva
Pivka VladimírOrion
Pocar JanSK Vršovice
Pospíšil MarekSK Vršovice
Pour TomášStřížkov
Pozníček JosefFortun
Růžička DominikElizza
Rychtář FilipABC Branik
Satorie MiroslavPankrác
Scheubová LucieABC Branik
Skála LadislavPodolí
Somol JiříTC HAMR
Soukup MartinTC HAMR
Svoboda PetrElizza
Šedivý StanislavElizza
Šelder AdamABC Branik
Šindelář TomášEl Niňo
Šindler PetrElizza
Šmidt IvanSK Vršovice
Šmidt Karel st.SK Vršovice
Šmolík MilanStadion Žižkov
Špaček JanEl Niňo
Štefan NikolaEl Niňo
Švorc MichalSK Vršovice
Töpfer JakubEl Niňo
Trmal MichalSK Slivenec
Vlach JaroslavABC Branik
Vohradský StanislavElizza
Vostrý PetrTC HAMR
Vystrčil TomášOlymp
Zajíček JaroslavSK Dolní Měcholupy
Zámek MichalTC HAMR
Zikl PetrPodolí
Zvolánek VáclavSokol Stodůlky
Žák JosefOrion
Železný DanielLoko Vršovice

Aktualizováno: 9.6.2011
Autor: Milan Šimáček