Finální žebříček PSST 2009-2010 - muži

Nhráč není na žebříčku, smí být v následující sezóně jen na 1 soupisce; odehraje-li min. 3 utkání, smí být zařazen na max. 3 soupisky, ale nejníže na "N" místo
žena na žebříčku, smí být zařazena na soupisku družstva mužů v souladu s rozpisem soutěží a kromě "A" týmu mužů nesmí mít nejvyšší umístění na soupisce
(1)v závorce umístění v loňském žebříčku

1Prokopcov Dmitrij (1)El Niňo
2Tregler Tomáš (5)El Niňo
3Konečný Tomáš (4)El Niňo
4Obešlo Michal (2)El Niňo
5Kaucký Petr (6)El Niňo
6Obešlo Marek (10)El Niňo
7Janásek Tomáš (-)Lok.Vršovice
8Hořejší Miroslav (-)Lok.Vršovice
9Seibot Petr (-)Lok.Vršovice
10Havlík Tomáš (8)El Niňo
11Obešlo František (9)El Niňo
12Zatřepálek Michal (11)El Niňo
13Štepka Miroslav (-)Lok.Vršovice
14Šedivý Zdeněk (12)Elizza Praha
15Thang Do Trong (-)Elizza Praha
16Tesárek Lukáš (13)Elizza Praha
17Mazura Lukáš (36)El Niňo
18Kolář Vlastimil (19)El Niňo
19Beneš Denis (26)El Niňo
20Volek Jiří (15)Sparta Praha
21-30Hájek Michal (23)El Niňo
Kubát Michal (33)Slavoj Praha
Kuchař Jan (27)El Niňo
Lopocha Pavel (18)Elizza Praha
Mára Michal (32)Sparta Praha
Reitšpies David (-)El Niňo
Rochowanski Pavel (30)Elizza Praha
Šmatlák Jiří (25)Slavoj Praha
Vaňásek Jiří (31)Čakovice
Vrňák Tomáš (45)El Niňo
31-40Bradáč Petr (-)Čakovice
Bucifal Aleš (38)Sokol Michle
Javůrek Petr (47)KT Praha
Kubát Jan ml. (34)Slavoj Praha
Lamač Petr (-)Sokol Michle
Nejedlý Petr (24)Elizza Praha
Špaček Pavel (-)El Niňo
Špaček Zbyněk (28)El Niňo
Švec Jakub (-)Čakovice
Tomeček Michal (37)El Niňo
41-50Bukovský Radek (51)Sokol Nusle
Hořejší Radim (21)Elizza Praha
Kubík Jiří (50)El Niňo
Málek Tomáš (61N)El Niňo
Novák Robert (81N)Sparta Praha
Novotný Petr (81N)Sokol Michle
Pospíšil Milan (51)Lok.Vršovice
Svoboda Jan (17)El Niňo
Šimeček Jan (35)Elizza Praha
Voříšek Tomáš (61)El Niňo
51-60Ambrož Adam (43)Sokol Michle
Benák Libor (51)Sokol Michle
Hüttl Michal (46)Čakovice
Košák Vojtěch (51)Sokol Nusle
Paleček David (51)Lok.Vršovice
Počta Tomáš (48)El Niňo
Rochowanski Lukáš (42)Elizza Praha
Šindelář Daniel (61)El Niňo
Tlustý Miroslav (44)Elizza Praha
Vašátko Zdeněk (-)Sokol Nusle
61-80Běhal Aleš (61)Elizza Praha
Birnbaum Erik (61)Slovan Bohnice
Bochňák David (121)El Niňo
Braun Tomáš (51)Sokol Michle
Drechsler Petr (71)ABC Braník
Fialka Zdeněk (61)ABC Braník
Gaydoš Vít (39)Slavoj Praha
Hrabě Václav (81)Sokol Nusle
Hrdý Martin (71)Lok.Vršovice
Kadavý Vladimír (71)Slovan Bohnice
Kocáb Jan (51)Sparta Praha
Melichar Jiří (71)Slovan Bohnice
Melíšek Roman (41)Elizza Praha
Plachý Ladislav (51)El Niňo
Plášek Pavel (51)El Niňo
Plch Jiří st. (71)Sokol Nusle
Rys Vilém (61)Olymp Praha
Vajbar Michal (101)Sparta Praha
Vojáček Miloš (71)Čakovice
Zunt Zdeněk ml. (71)Lok.Vršovice
81-100Brož Pavel (71)Slovan Bohnice
Fiala Ondřej (71)Sokol Nusle
Hanzal Petr I. (101)Klánovice
Harapát Jakub (201)El Niňo
Hron Jiří (101)Olymp Praha
Chadt Jiří (141)ABC Braník
Chvojka Jaroslav (61)Klánovice
Koděra Miloš (91)Sokol Michle
Kotrč Tomáš (121)El Niňo
Martynek Zbigniev (91)Olymp Praha
Miko Vladimír (61)KT Praha
Panský Lukáš (-)El Niňo
Pospíšil David (81)Slavoj Praha
Schmidtmayer František (141)Sparta Praha
Srnka Jan (-)Sokol Nusle
Sváta Tomáš (71)KT Praha
Tecl Jan (121)Sokol Nusle
Urban Oto (-)Střížkov
Vaňha Jiří (-)Sokol Michle
Vích Pavel (101)Kyje
81NBouda Petr (-)Elizza Praha
91NŽHronová Dagmar (71NŽ)Olymp Praha
101-150Abdullin Denis (161)Sparta Praha
Balák Pavel (161)TTC Alimpex
Bittner Miloslav st. (121)Sparta Praha
Bohumský Petr (-)Slavoj Praha
Branžovský Milan (251)Klánovice
Brothánek Jan (121)Klánovice
Černý Martin I. (141)Stadion Žižkov
Ducháček Josef (101)El Niňo
Duchoslav Petr (121)Stadion Žižkov
Dušek Jan (81)Elizza Praha
Fišar Jiří (161)Střížkov
Haralík Stanislav (91)Sokol Michle
Hofman Jaroslav I. (181)Malešice
Hrbáček Milan (101)Lok.Vršovice
Hudek Tomáš (101)Klánovice
Charamza Ondřej st. (-)Kyje
Kačaba Vojtěch (161)Sokol Nusle
Kárník Tomáš (121)Klánovice
Kocábek Pavel (121)Olymp Praha
Kocián Ladislav (81)Sokol Michle
Kočvara Martin (101)Střížkov
Kuba Miloslav (121)Klánovice
Kubový Petr (101)KT Praha
Kučala Viktor (161)Kyje
Kutil Jan (91)Stadion Žižkov
Lüder Jan (141)Střížkov
Maleček Ondřej (201)Slavoj Praha
Matějka Martin (-)Klánovice
Míča Karel (101)Sokol Michle
Milek Petr (91)Střížkov
Motyčka Oldřich (101)Sokol Michle
Nejedlý Pavel (141)TTC Alimpex
Novotný Petr I. (-)Slovan Bohnice
Nykl Karel st. (601)KT Praha
Obraz Martin (201)Střížkov
Píšan Ondřej (161)Sokol Nusle
Pištora Josef (81)Sokol Michle
Poncar Patrik (141)Střížkov
Sklenář Ondřej (161)Slavoj Praha
Stibor Martin (-)Sparta Praha
Šenk Jakub (401)Sparta Praha
Šilhánek Luděk (-)Slavoj Praha
Šimáček Milan (101)Slovan Bohnice
Tichý Jiří I. (161)Malešice
Tichý Jiří II. (-)Sokol Michle
Truc Petr (181)Elizza Praha
Vomlel Lukáš (161)Slovan Bohnice
Votípka Emanuel (91)Sokol Michle
Vrátný Martin (121)Sokol Nusle
Zika Jan (81)ABC Braník
101NKaucký Roman (121)Lok.Vršovice
101NSvoboda Jan I. (-)KT Praha
121NŽBěhalová Kateřina (121NŽ)Slovan Bohnice
Samková Natálie (-)Sokol Nusle
151-200Ambrož Jiří (141)Sokol Michle
Bielina Václav (181)Sokol Stodůlky
Bozděch Jan (141)Sparta Praha
Budík Bohuslav st. (121)Sokol Nusle
Budiš Ondřej (161)Olymp Praha
Cendelín Jan (141)Olymp Praha
Čečák Milan (141)Sokol Stodůlky
Černoch Jan (101)Sokol Michle
Černý Zdeněk (121)Sokol Petrovice
Červeňák Miroslav (201)Klánovice
Dvořák Jakub (121)Čakovice
Fexa Martin (101)Klánovice
Flekač Tomáš (141)El Niňo
Flídr Josef (141)Stadion Žižkov
Hanzal Petr II. (251)Sokol Petrovice
Havlín Pavel (-)Sokol Michle
Hozman Bohumil (181)Malešice
Hyršl Ondřej (91)Slavoj Praha
Jaroněk Aleš (121)Střížkov
Kostka Rudolf (51)Elizza Praha
Kremla Tomáš (121)ABC Braník
Lexa Karel (121)Lok.Vršovice
Linert Martin (201)Slavoj Praha
Mareček Vladislav (251)Lok.Vršovice
Maršík Richard (-)Slovan Bohnice
Muhlhauser Zdeněk (181)Sokol Michle
Němeček Jakub (-)El Niňo
Nguyen Ngoc Bach (201)Čakovice
Paluš Matej (161)Slovan Bohnice
Pecka Milan (141)Sokol Petrovice
Pešina Jiří (121)Lok.Vršovice
Polák Aleš (161)Elizza Praha
Poledne Jan (161)Slavoj Praha
Prokš Vladimír (181)TTC Alimpex
Radil Milan (181)Sokol Michle
Radouš Jaromír (-)Slovan Bohnice
Rákosník Petr (161)Kyje
Řepík Jaroslav (161)Oaza Praha
Semrád Martin (141)Lok.Vršovice
Skřivánek Petr (201)El Niňo
Šafář Radovan (161)ABC Braník
Šichan Martin (251)Střížkov
Šimberský Jíří (141)Kyje
Táborský Vladimír (-)Elizza Praha
Toula Vladimír (301)Čakovice
Tvrdý Miroslav (181)Slavoj Praha
Vožický Bohumil st. (121)Elizza Praha
Zahrádka Filip (201)Slavoj Praha
Zámyslický Jaroslav (81)Sokol Michle
Žydel Jan (181)Čakovice
201-250Balcar Zdeněk (201)Slovan Bohnice
Bláha Milan (201)Slovan Bohnice
Blažek Jan (251)Čakovice
Blažek Pavel (161)Střížkov
Boš Petr (181)Sokol Stodůlky
Cacek Jan (301)Pankrác
Červenka Jan (351)Sparta Praha
Dalešický Josef (201)Stadion Žižkov
Drešer Jan (181)Zelená Liška
Dyršmíd Milan (251)Vysočany
Eberl Milan (181)Olymp Praha
Fridrich Miloslav (201)Slovan Bohnice
Hataš Martin (201)Sokol Radotín
Hejna Václav (141)Slavoj Praha
Herman Stanislav (181)Elizza Praha
Holub Roman (251)Břevnov
Hondlík Josef (141)Sokol Nusle
Houška Jaroslav (201)Slovan Bohnice
Hruška Jan (141)Lok.Vršovice
Huňa Vladimír (181)Zelená Liška
Jírovec Martin (141)Sparta Praha
Kadlec Tomáš (201)Elizza Praha
Klouček Ondřej (201)Slovan Bohnice
Kohout Radek (181)ABC Braník
Kotrbáček Petr (251)Kyje
Kotrč Pavel (201)Stadion Žižkov
Krejčiřík Vojtěch (201)Zelená Liška
Kubový Jan (-)Sparta Praha
Lebl Ondřej (251)El Niňo
Lhotka Zdeněk (201)Kyje
Lomský Gustav (251)Čakovice
Matoušek Jan (201)Sokol Petrovice
Mazánek Jiří (201)Oaza Praha
Musil Michal (-)Slavoj Praha
Peršl Martin (251)Slovan Bohnice
Petřík Filip (201)Čakovice
Ploc Marek (181)Olymp Praha
Prosecký Jan (251)Elizza Praha
Růžička Filip (201)Slovan Bohnice
Skyva Milan (251)Čakovice
Slavata Josef (201)Slovan Bohnice
Stach Jiří (201)Sokol Radotín
Svoboda Robert (201)TTC Alimpex
Šašinka Radek (351)Sokol Michle
Šmolík Jindřich (251)Stadion Žižkov
Thomka Pavel (251)Břevnov
Ulrych Jiří (201)Sokol Radotín
Virt Jiří (181)Malešice
Vondra David (201)Sokol Radotín
Zázvorka Jan (201)Čakovice
201NŽHudečková Hana (251NŽ)Slavoj Praha
Ježková Kateřina (201NŽ)Sokol Nusle
251-300Adášek Jan (251)Olymp Praha
Brothánek Zdeněk (251)Klánovice
Brož Josef (301)D.Měcholupy
Čihák Josef st. (251)ABC Braník
Dlouhý Karel (251)Oaza Praha
Filip Michal (251)Slovan Bohnice
Hadrava Petr (301)Stadion Žižkov
Hampl Pavel (201)Sparta Praha
Hoffmann Pavel (351)Břevnov
Janeba Vladimír (251)Slovan Bohnice
Jaroš Petr I. (-)Lok.Vršovice
Kára Petr (141)Sokol Nusle
Kašpar Ladislav (301)Čakovice
Kočvara Vlastimil (301)Střížkov
Krenk Tomáš (301)ABC Braník
Kruchina Jiří (201)Vysočany
Laube Petr (-)Sokol Petrovice
Lhotka Ondřej (201)Čakovice
Lipták Milan (201)Pankrác
Marek Vladimír (251)Sokol Petrovice
Meloun Petr (251)Slivenec
Mirovský Ondřej (301)Slovan Bohnice
Myslivec Jiří (351)Střížkov
Navrátil Jiří (201)El Niňo
Nousek Jiří (201)Vysočany
Novotný Václav (201)Sokol Petrovice
Pavlovský Tomáš (201)Oaza Praha
Pecka Zdeněk (351)Sokol Petrovice
Pospíšil Antonín (201)Sparta Praha
Pospíšil Jan (201)Klánovice
Procházka Radek (301)D.Měcholupy
Provazník Petr (251)Konstruktiva
Ruzha Lumír (301)Kyje
Růžička Jiří (301)Sokol Radotín
Satorie Michal (251)Pankrác
Sedláček Prokop (301)El Niňo
Sedlář Jan (201)Pankrác
Slobodzian Vladimír (201)Slavoj Praha
Slunéčko Jindřich (181)Sokol Nusle
Smrčina Zdeněk (201)Zelená Liška
Stehlík Martin (251)Střížkov
Svoboda Igor (251)Sokol Nusle
Šantavý Jan (251)Sokol Stodůlky
Taraňko Michail (251)Čakovice
Urban Pavel (-)Lok.Vršovice
Větrovský Václav (251)Sokol Kbely
Vohák Karel (251)Kyje
Vorel Martin (201)Malešice
Wang Zhi Lin (301)Kyje
Zimčík Lukáš (351)El Niňo
251NTichý KvětoslavSokol Nusle
251NŽPřádová Blanka (301NŽ)Slovan Bohnice
Stejskalová Šárka (-)Sokol Stodůlky
301-400Bajtler Martin (401)Olymp Praha
Bednář Petr (351)Malešice
Berný Lukáš (351)Oaza Praha
Bratka Arnošt (351)Slivenec
Bretschneider Zdeněk (351)Sokol Nusle
Břečťan Radek (251)Sokol Radotín
Bútora Michal (451)El Niňo
Čapek Karel (401)Oaza Praha
Čebiš Petr (251)Břevnov
Čeřovský Petr (251)Sokol Michle
Daňhel Jaroslav (301)Stadion Žižkov
Doležal Karel (351)Konstruktiva
Drahota Jiří (351)Sokol Nusle
Dudek Jiří (301)Sokol Michle
Dušek Zdeněk (351)Orion Praha
Farmačka Martin (401)Sokol Kbely
Fišer Martin (301)Pankrác
Forgáč Andrej (201)Stadion Žižkov
Gao Yan Ming (401)Kyje
Gerdžikov Světoslav (351)Zelená Liška
Gryga Michal (-)Slavoj Praha
Hadrava Miroslav (-)Malešice
Havelka Daniel (401)Čakovice
Hlaváček Ivan (351)Lok.Vršovice
Hrdlic Roman (301)Klánovice
Hrdlička Jakub (201)Sokol Michle
Hromek Emil (251)Vysočany
Hudec Lukáš (451)El Niňo
Huleš Jiří (251)Slivenec
Chadima Pavel (251)ABC Braník
Ibl Josef (301)Zelená Liška
Jirásek Jiří st. (351)Sokol Suchdol
Jiroš Martin (301)Klánovice
Jiřička Miroslav (351)Malešice
Jůzek Karel (351)Slivenec
Kail Roman (451)Sokol Kbely
Kalíšek Jiří (351)Vysočany
Kincl Milan (251)TTC Alimpex
Kočvara Tomáš (351)Pankrác
Kohout Lukáš (301)ABC Braník
Kohout Pavel (301)D.Měcholupy
Kolařík Zdeněk (301)Sokol Kbely
Kolda Petr (401)Střížkov
Koubek Arnošt (301)Oaza Praha
Krása Karel (301)Olymp Praha
Kubeš Václav (-)Slovan Bohnice
Kudrna Petr (-)Sokol Michle
Kuchař Michal (301)Sokol Suchdol
Málek Pavel (451)Sokol Nusle
Marek Jaroslav st. (351)Malešice
Markes Zbyněk (351)ABC Braník
Martínek Patrik (451N)Oaza Praha
Matoušek Pavel (301)Orion Praha
Morávek Jiří (301)Slivenec
Müller Václav (301)Pankrác
Neřold Kryštof (551)El Niňo
Nevmeržický Vadim (301)Malešice
Novotný Vladimír (301)Malešice
Ouroda František (351)Konstruktiva
Pacák Miroslav (251)Pankrác
Pavlíček Ladislav (401)Zelená Liška
Pícha David (301)Elizza Praha
Pína Jan ml. (351)Lok.Vršovice
Pinkas Jan (301)Slovan Bohnice
Pluska Oleh (401)Sokol Nusle
Pocz Štefan (351)Olymp Praha
Poluk Alexandr (401)Čakovice
Pospíšil Alois (401)Slivenec
Procházka František (251)Konstruktiva
Přáda Jaroslav I. (401)Čakovice
Raiser Dan (301)Klánovice
Roskot Michal (301)Elizza Praha
Růžička Petr (351)Sokol Radotín
Růžička Václav (351)Sokol Suchdol
Říha Karel (351)Čakovice
Sejpka Ladislav (351)Kyje
Schützner Vladimír (301)Sokol Petrovice
Slováček Jakub (451)Sokol Žižkov
Smrkovský Petr (301)Konstruktiva
Stránský Zdeněk (351)Sokol Stodůlky
Středa Martin (301)Lok.Vršovice
Svoboda Vladimír (351)Sokol Kbely
Sýs Alan (301)El Niňo
Šimánek Lubomír (251)Elizza Praha
Šimek Jan (351)Čakovice
Štědrý Adam (301)Klánovice
Trávníček Michal (301)Břevnov
Vančura Karel (251)Sokol Nusle
Vaněk Martin (401)Stadion Žižkov
Vedral František (301)Malešice
Vejžvalda Vladislav (351)Zelená Liška
Vitaljič Ivo (351)Elizza Praha
Vokurka Miloslav (401)Slivenec
Vytisk Václav (301)Vysočany
Zahrádka David (551)Slavoj Praha
Závora Jiří (251)Sokol Michle
Zika Jaroslav (201)ABC Braník
Zubrik Mário (301)Sokol Suchdol
Žďárský Zdeněk (401)Zelená Liška
Žerava Miroslav (301)Kyje
301NReif Tomáš (451)Sokol Stodůlky
Růžička Jakub (-)Elizza Praha
Šilhavík Martin (401)Slavoj Praha
301NŽChocová Alena (451NŽ)Stadion Žižkov
Klempířová Jiřina (-)Sokol Stodůlky
Lacinová Petra (201NŽ)Sokol Nusle
Netušilová Marta (-)Stadion Žižkov
Scheinherrová Lenka (-)El Niňo
Vyvadilová Jitka (301NŽ)El Niňo
401-500Adámek Jiří (451)Vysočany
Barbora Jiří (451)Sokol Stodůlky
Bárta Marek (301)Elizza Praha
Barták Jan (451)Sokol Suchdol
Bednář Vojtěch (501)El Niňo
Beneš Karel (-)Sokol Nusle
Brenner Zdeněk (451)Oaza Praha
Bukovský Petr (501)Slavoj Praha
Cízner Josef (501)Sokol Stodůlky
Diblík Radek (451)ABC Braník
Dolanský Roman (-)Lok.Vršovice
Durdil Ivo (201)KT Praha
Dušek Robert (351)Orion Praha
Dvořák Jan (451)Sokol Kbely
Eismann Miroslav (351)Slovan Bohnice
Elčkner Miroslav st. (301)Sokol Žižkov
Ezr Petr (-)El Niňo
Fabián Jiří (401)Oaza Praha
Fišer Petr (451)Pankrác
Frait František (451)Slivenec
Fridrich Pavel (551)Slovan Bohnice
Gargulák František (401)Sokol Stodůlky
Hájek Karel (401)Sokol Petrovice
Hajný Josef (401)Zelená Liška
Hanák Michal (301)Čakovice
Hanek Stanislav st. (401)Lok.Vršovice
Hartmann Miroslav (601)Sokol Stodůlky
Herčík Lubomír (551)Čakovice
Hojovec Ondřej (401)Sokol Suchdol
Horčák Martin (451)Sokol Žižkov
Hrabal Ladislav (351)Klánovice
Hrubec Vladimír (401)Slavoj Praha
Hrubý Václav (351)Oaza Praha
Hubač Martin (-)Sparta Praha
Charamza Ondřej ml. (-)Čakovice
Jaroš Petr II. (-)Oaza Praha
Jirků Jaromír (501)Olymp Praha
Jiroušek Pavel (351)Zelená Liška
Kanzelsberger Martin (401)Sokol Žižkov
Kartaš Zdeněk (501)Vysočany
Kaucký Vladimír (251)El Niňo
Klatovský Karel (451)Sokol Suchdol
Klimovič Filip (401)Slavoj Praha
Klouček Martin (401)Sokol Kbely
Konopa Josef (401)Zelená Liška
Kopecký Jaroslav (451)Malešice
Korec Ladislav (501)Konstruktiva
Koťátko Pravoslav (401)El Niňo
Kotrč Michal (651)El Niňo
Kovach Vladyslav (-)Sokol Nusle
Král Daniel (551)Slavoj Praha
Krieger Karel (501)Zelená Liška
Krupa Zdeněk (501)Sokol Stodůlky
Kucharčík Jan (501)Slovan Bohnice
Kuttler Karel (501)Sokol Petrovice
Lágner Petr (451)Sokol Radotín
Lukáč Michal (401)Sokol Petrovice
Mára Karel (451)D.Měcholupy
Matoušek Jiří (451)Konstruktiva
Meline Jéróme (-)Sokol Žižkov
Mrlina Jan (501)Slivenec
Nágr Pavel (401)Sokol Podolí
Němický Jiří (401)Konstruktiva
Neskusil Josef (351)Sokol Kbely
Nosál Vilém (501)Lok.Vršovice
Novotný Miroslav (451)El Niňo
Petřík Aleš (-)D.Měcholupy
Pilný Pavel (401)Slovan Bohnice
Průša Martin (-)Elizza Praha
Rapoš Jakub (501)El Niňo
Rod Karel (401)Sokol Petrovice
Rulec Milan (351)Sokol Kbely
Růžička Vladimír (551)Břevnov
Růžička Vojtěch (501)Sokol Žižkov
Sága Marian (-)Sokol Michle
Semián Richard (451)Konstruktiva
Schauer Patrik (401)Sokol Podolí
Skála Patrik (501)Sokol Podolí
Skoumal Adam (451)ABC Braník
Srb Vladimír (401)Sokol Kbely
Stejskal Radek (401)Sokol Stodůlky
Stočes Petr (351)Oaza Praha
Šilar Bohuslav (351)Stadion Žižkov
Šobáň Radek (501)Lok.Vršovice
Šrámek Daniel (501)Čakovice
Táborský Roman I. (501)Sokol Radotín
Táborský Roman II. (551)ABC Braník
Tůma Ladislav (501)Pankrác
Turek Tomáš (451)Fortun Praha
Tvrdík Petr (501)Konstruktiva
Ulbert Václav (451)Oaza Praha
Vencálek Jiří (601)Zelená Liška
Vláčil Jiří (401)Sokol Žižkov
Vojta Libor (451)D.Měcholupy
Vojta Martin (351)D.Měcholupy
Voříšek Lukáš (451)Lok.Vršovice
Vřešťál Milan (401)Sokol Žižkov
Weinzettel Jan (351)Elizza Praha
Zajíček Luděk (401)Sokol Petrovice
Železný Miroslav (401)Sokol Podolí
401NBeneš Miroslav (251)El Niňo
Dušek Jiří I. (451)Klánovice
Havel Jiří (501)Sokol Běchovice
Hugr Ivo (551N)Slavoj Praha
Král Ludvík ml. (401)ABC Braník
Kudrna Jiří (401)Sokol Michle
Lacman Jiří (451)Klánovice
Paulus Michal (-)Sparta Praha
Růžička Marek (-)Sparta Praha
401NŽBartoňová Jitka (451NŽ)Slovan Bohnice
Boštíková Věra (451NŽ)Konstruktiva
Bručková Marie (451NŽ)Sokol Běchovice
Dlouhá Marie (451)El Niňo
Dusilová Jana (-)Sokol Stodůlky
Merhautová Alena (-)Sokol Stodůlky
Motlíková Ilona (-)Sokol Nusle
Svobodová Nikola (501NŽ)Střížkov
501-600Adámek Miroslav (451)Sokol Nusle
Ako David (-)Sokol Žižkov
Baxa Karel (501)Stadion Žižkov
Beneš Milan (451)Slivenec
Blaho Martin (501)Sokol Petrovice
Blaževič Jiří (351)Pankrác
Brožek Jan (651)Zelená Liška
Bulíček Michal (601)El Niňo
Čihák Josef ml. (551)ABC Braník
Číž Jaroslav (551)ABC Braník
Dufek Stanislav (401)Malešice
Dušek Jiří II. (551)Sokol Žižkov
Dvořák Jiří (601)SK Vršovice
Farář Petr (-)Malešice
Fišera Petr (551)Vysočany
Forejt Lukáš (501)Fortun Praha
Formáček Jiří (601)Zelená Liška
Fousek Zdeněk (601)Sokol Stodůlky
Frolík Jindřich (601)Lok.Vršovice
Gloser Matěj (651)Čakovice
Gold Oto (551)Sokol Kbely
Habrych Richard (601)D.Měcholupy
Hájek Filip (601)Sokol Michle
Hezina Jiří (501)Oaza Praha
Holub Martin (551)Pankrác
Hrbek Ivan (501)Slivenec
Hruban Vladimír (601)Sokol Stodůlky
Hrubý Jan (551)Sokol Kbely
Hudec Tomáš (-)Sparta Praha
Hurt František (601)D.Měcholupy
Chalupa Jaroslav (501)Břevnov
Chovan Ján (651)Sokol Podolí
Indra Roman (551)Sokol Podolí
Jendruščák Jaroslav (501)Pankrác
Jirát Jan (-)Klánovice
Jirčík Stanislav (551)Sokol Nusle
Jonák Přemysl (501)Vysočany
Kadlec Antonín (601)Oaza Praha
Kápar Miroslav (601)Sokol Žižkov
Kleinander Michael (-)Sparta Praha
Klindera Antonín (601)Vysočany
Kliner Jiří (601)Břevnov
Klofanda Ladislav (501)Sokol Kbely
Konrád Jaroslav (551)Stadion Žižkov
Kratochvíl Karel (551)Klánovice
Krauz Samuel (301)Kyje
Kripner Bohumil (451)Sokol Stodůlky
Kroupa Rudolf (501)Břevnov
Luxemburk Jaroslav (551)Konstruktiva
Malý Aleš (501)Sokol Petrovice
Meloun Marek (-)El Niňo
Merkl Roman (601)Sparta Praha
Michálek David (551)Klánovice
Michálek Vojtěch (501)Sokol Petrovice
Michna Jiří (601)Čakovice
Mikšátko Martin (-)Sparta Praha
Motlík Pavel (601)Sokol Nusle
Nováček Vladimír (501)Vysočany
Novák Oscar (651)Slavoj Praha
Novotný Martin (501)Fortun Praha
Nový Karel (501)Elizza Praha
Olach Miloslav (451)Sokol Žižkov
Peregrin Jan (451)Zelená Liška
Pleticha Jaroslav (551N)Břevnov
Polák Jindřich (351)Sokol Nusle
Přeučil Jiří (551)Slivenec
Pták Pavel (551)Sokol Kbely
Reich František (501)Sokol Běchovice
Rukavička Tomáš (-)Sparta Praha
Samohejl Erich (601)Zelená Liška
Siblík Michal (551)Pankrác
Slobodzian Adam (601)Slavoj Praha
Souček Jaroslav (501)Slavoj Praha
Stašák Denis (601)Střížkov
Stejskal Jiří (351)Sokol Michle
Studničný Jaromír (451)Sokol Suchdol
Svatoš Daniel (501)Sokol Žižkov
Světlík Václav (551)Sparta Praha
Šaršoun Jaroslav (551)Břevnov
Šedivý Stanislav (701)Elizza Praha
Šindelář Michal st. (-)Olymp Praha
Šoltés David (601)El Niňo
Šprongl Jaroslav (601N)Sokol Běchovice
Štencek Jiří (551)Stadion Žižkov
Táborský Michal (551)Sokol Podolí
Tesařík Martin (451)El Niňo
Töpfer Martin (651)El Niňo
Trejbal Václav (551)Sokol Žižkov
Trnka Josef (551)Sokol Kbely
Třesohlavý Josef (551)Vysočany
Urban Miloš (601)Slivenec
Vaniš Michal (451)Elizza Praha
Vejdělek Karel (501)Stadion Žižkov
Veselý Milan I. (351)Sokol Michle
Vlček Martin (501)Elizza Praha
Vystrčil Tomáš (651)Olymp Praha
Wawrečka Ronald (501)Sokol Nusle
Záhorský Vladislav (451)Sokol Podolí
Zajíček Jaroslav (551)D.Měcholupy
Zimmel Václav (651)ABC Braník
501NFuksa Dan (-)Břevnov
Gočál Šimon (601)Sokol Michle
Ryšavý Zdeněk (601N)Lok.Vršovice
Šrytr Petr (-)El Niňo
Vránek Jiří (-)Břevnov
501NŽPetříková Michaela (-)Čakovice
Chloupková Pavlína (551N)El Niňo
Stupková Alena (-)ABC Braník
601-700Bečkovský Petr (-)SK Vršovice
Boloňský Andrej (601)Sokol Nusle
Boublík Jan (701)Elizza Praha
Buřil Petr (701)SK Vršovice
Čeleda Emil (651)Sokol Nusle
Černý Jáchym (651)Sokol Michle
Černý Martin II. (701)Vysočany
Černý Pavel (651)Konstruktiva
Červenka Boris (651)Břevnov
Čikl Martin (-)Sokol Žižkov
Čížkovský Filip (-)Slavoj Praha
Dalešický Tomáš (701)Stadion Žižkov
Dobroruka Karel (-)Sokol Stodůlky
Erben Michal (651)Vysočany
Ezr Václav (651)El Niňo
Fausek Jiří (-)Elizza Praha
Fišera Jan (-)Vysočany
Fleissig Petr (701)Konstruktiva
Franc Ivan (651)Sokol Podolí
Gecko Jiří (601)Sokol Michle
Gold Roman (601)Sparta Praha
Hafič Martin (601)Fortun Praha
Hájek Luděk st. (-)Klánovice
Hasil Tomáš (551)Sokol Žižkov
Hedervari Robert (651)Sokol Nusle
Herynk Petr (-)Sokol Žižkov
Hlaváč Jiří (651)Pankrác
Hobík Zdeněk (601)Sokol Běchovice
Honek Jan (651)Sokol Suchdol
Houra Tomáš (-)Stadion Žižkov
Hrubec Martin (551N)Slavoj Praha
Hříbek Petr (-)Střížkov
Chyba Lukáš (651)Sokol Michle
Jantač Petr (651)SK Vršovice
Jirák Jiří (601)Slavoj Praha
Kareta Filip (651)Sokol Petrovice
Kejval Jakub (-)Lok.Vršovice
Klabeček Dominik (-)SK Vršovice
Klouda Rudolf (551)Sokol Podolí
Kos Pavel (401)Oaza Praha
Kotlorz Lukáš (-)Sokol Žižkov
Kouba Tomáš (-)ABC Braník
Král Ludvík st. (601)ABC Braník
Krejsa Josef (501)Orion Praha
Kukla Vlastimil (651)Čakovice
Kukula Matěj (651)Slavoj Praha
Kulhánek Karel (601)Sokol Podolí
Kulhánek Petr (651)Sokol Stodůlky
Macháček Oldřich (-)El Niňo
Marat Petr (-)Elizza Praha
Maršálek Petr (601)Slivenec
Medal Miroslav (651)SK Vršovice
Menger Jaroslav (551)Sokol Nusle
Modl Josef (651)Pankrác
Mužík Zdeněk (-)Elizza Praha
Nebeský Jiří (651)Konstruktiva
Nesrsta Jakub (-)Stadion Žižkov
Pašek Dominik (-)Slavoj Praha
Pelikán Jan (601)Střížkov
Peller Marek (701)Konstruktiva
Plch Jiří nejml. (701)Sokol Nusle
Pocz Tomáš (-)Fortun Praha
Pokorný Jaroslav (601)Konstruktiva
Pozníček Josef (601)Fortun Praha
Ptáček Jan (651)Břevnov
Racek Jiří (701)Sokol Suchdol
Radechovský David (-)Sokol Stodůlky
Richter Otakar (651)Sokol Žižkov
Satorie Miroslav (701)Pankrác
Skoupý Libor (501)Sokol Kbely
Slepička David (551)El Niňo
Sobotka Jiří (551)Vysočany
Stejskal Tomáš (-)Sokol Žižkov
Sutnar Bohuslav (551)Sokol Petrovice
Sváta Jiří (551)Sokol Kbely
Šejna Miroslav (551)Konstruktiva
Šimek Filip (651)Sokol Stodůlky
Šimůnek Daniel (-)Slavoj Praha
Šindler Petr (701)Elizza Praha
Škarban Jan (-)Slavoj Praha
Špringer Karel (401)Sokol Radotín
Štefan Nikola (-)El Niňo
Totzauer Karel (501)Oaza Praha
Traxler Jan (451)Kyje
Ťuík Jan (651)Stadion Žižkov
Vachuda Petr (601)Sokol Žižkov
Váňa Petr (701)Sokol Běchovice
Vlach Jaroslav (-)ABC Braník
Vohradský Stanislav (701)Elizza Praha
Vostrý Marek (651)Sokol Stodůlky
Vrba Karel (551)Sokol Kbely
Výborný Zdeněk (651)Sokol Žižkov
Woller David (-)El Niňo
Zahradníček Jakub (651)Čakovice
Zeidler Michal (601N)Slavoj Praha
Zíd Václav ml. (601)Sokol Petrovice
Zíd Václav st. (601)Sokol Petrovice
Zikl Petr (-)Sokol Podolí
Zvolánek Václav (701)Sokol Stodůlky
Žák Josef (601)Slavoj Praha
601NHausmann Josef (551)Sokol Nusle
Hlaváček Jan (651N)Olymp Praha
Jedlička Petr (551)Orion Praha
Kachlík Jan (401)Sokol Petrovice
Krieger Jan (701)Stadion Žižkov
Kuttler David (-)D.Měcholupy
Lacina Petr (651)Orion Praha
Nestával František (501)Sokol Radotín
Papoušek Vladimír (-)Sokol Stodůlky
Schwarz Vlastimil (-)Sokol Žižkov
Šimai Juraj (-)Sokol Stodůlky
Vymětal Vít (-)Stadion Žižkov
601NŽDiblíková Klára (-)Slavoj Praha
Kriegrová Helena (-)Zelená Liška
Leixnerová Lucie (651NŽ)Konstruktiva
Mahlerová Karolina (551N)El Niňo
Němcová Veronika (651NŽ)Slavoj Praha
Netroufalová Renata (601NŽ)Slavoj Praha
Scheubová Lucie (651NŽ)ABC Braník
Strnadová Karolína (-)Čakovice
701-Bartoň Aleš (-)Sparta Praha
Beran Miroslav (701)Slavoj Praha
Černý Antonín (701)Sokol Suchdol
Daníček Adam (-)Elizza Praha
Dusbaba Miroslav (601)Oaza Praha
Dusílek Jaromír (651)Vysočany
Dvořák Ondřej (651)Oaza Praha
Fausek Matěj (-)Elizza Praha
Fejks Michal (-)Sokol Stodůlky
Holík Slavomír (-)Střížkov
Hric Tomáš (-)Sokol Žižkov
Hubený Jindřich (-)Sokol Žižkov
Krejčí Pavel (651)Sokol Žižkov
Kuděj Petr (651N)Lok.Vršovice
Lebowski Ondřej (601)Sokol Běchovice
Maňas Jiří (-)Sokol Nusle
Michálek Jan (601)Sokol Petrovice
Miklošin Ondřej (-)ABC Braník
Mikšátko MiroslavSokol Nusle
Míšek Kryštof (701)Sokol Nusle
Petržilka David (-)SK Vršovice
Pivka Vladimír (701)Slavoj Praha
Plášek Jan (351)Sparta Praha
Pocar Jan (-)SK Vršovice
Pocar Michael (-)SK Vršovice
Pol Jiří (-)Střížkov
Polák Petr (651)Sokol Běchovice
Pospíšil Marek (-)SK Vršovice
Průša David (-)Elizza Praha
Rychtář Filip (-)ABC Braník
Skála Ladislav (701)Sokol Podolí
Steinbach Karel (701)Sokol Běchovice
Svoboda Petr (701)Elizza Praha
Sýkora Michal (651)Konstruktiva
Šindelář Tomáš (-)El Niňo
Šmidt Ivan (701)SK Vršovice
Šmidt Karel st. (-)SK Vršovice
Teuchman Petr (701)Sokol Nusle
Tichý Stanislav (651)Klánovice
Trmal Michal (651)Slivenec
701NŽBartoňová Eva (-)Sokol Kbely
Bláhová Milena (-)Lok.Vršovice
Dědková Lenka (-)Sokol Stodůlky
Jeřábková Dana (-)Zelená Liška
Malá Jitka (-)Čakovice
Mužíková Zdena (-)Elizza Praha
Najbertová Lucie (-)Stadion Žižkov
Slobodzianová Petra (-)ABC Braník

Aktualizováno: 17.7.2010
Autor: Milan Šimáček