OFICIÁLNÍ PRAŽSKÉ ŽEBŘÍČKY 2008-2009
Žebříček PSST 2008-2009 - muži
N = hráč není na žebříčku, smí být v následující sezóně jen na 1 soupisce; odehraje-li min. 3 utkání, smí být zařazen nejníže na "N" místo
NŽ = žena na žebříčku, smí být zařazena na soupisku družstva mužů v souladu s rozpisem soutěží a kromě "A" týmu mužů nesmí mít nejvyšší umístění na soupisce
1 Prokopcov Dmitrij El Niňo
2 Obešlo Michal TTC Praha VI
3 Šimončík Josef El Niňo
4 Konečný Tomáš El Niňo
5 Tregler Tomáš TTC Praha VI
6 Kaucký Petr TTC Praha VI
7 Vožický Bohumil El Niňo
8 Havlík Tomáš TTC Praha VI
9 Obešlo František TTC Praha VI
10 Obešlo Marek TTC Praha VI
11 Zatřepálek Michal El Niňo
12 Šedivý Zdeněk Elizza
13 Tesárek Lukáš Elizza
14 Černý Vít Sparta
15 Volek Jiří Sparta
16 Veselý Milan El Niňo
17 Svoboda Jan El Niňo
18 Lopocha Pavel Elizza
19 Kolář Vlastimil El Niňo
20 Pinka Jan El Niňo
21 Hořejší Radim Elizza
22 Zaspal Zdeněk El Niňo
23 Hájek Michal El Niňo
24 Nejedlý Petr Elizza
25 Šmatlák Jiří Slavoj
26 Beneš Denis El Niňo
27 Kuchař Jan El Niňo
28 Špaček Zbyněk El Niňo
29 Kirchman Ondřej Sparta
30 Rochowanski Pavel Elizza
31 Vaňásek Jiří Čakovice
32 Mára Michal Sparta
33 Kubát Michal Slavoj
34 Kubát Jan ml. Slavoj
35 Šimeček Jan Elizza
36 Mazura Lukáš El Niňo
37 Tomeček Michal El Niňo
38 Bucifal Aleš Michle
39 Gaydoš Vít Slavoj
40 Nykl Karel Elizza
41 Melíšek Roman Elizza
41N Flíček Tomáš El Niňo
42 Rochowanski Lukáš Elizza
43 Ambrož Adam Michle
44 Tlustý Miroslav Elizza
45 Vrňák Tomáš El Niňo
46 Hüttl Michal Čakovice
47 Javůrek Petr KT Praha
48 Počta Tomáš El Niňo
49 Šmidt Karel Čakovice
50 Kubík Jiří El Niňo
51-60 Benák Libor Michle
  Braun Tomáš Michle
  Bukovský Radek Nusle
  Kocáb Jan Sparta
  Kostka Rudolf Elizza
  Košák Vojtěch Nusle
  Paleček David Lok.Vršovice
  Plachý Ladislav El Niňo
  Plášek Pavel El Niňo
  Pospíšil Milan Lok.Vršovice
61-70 Běhal Aleš Elizza
  Birnbaum Erik Bohnice
  Fialka Zdeněk Braník
  Hašek Milan Olymp
  Chvojka Jaroslav Klánovice
  Langer Aleš Olymp
  Miko Vladimír KT Praha
  Rys Vilém Olymp
  Šindelář Daniel El Niňo
  Voříšek Tomáš El Niňo
61N Rak Ivan KT Praha
61N Smrček Michal El Niňo
61N Málek Tomáš El Niňo
71-80 Drechsler Petr Braník
  Fiala Ondřej Nusle
  Hrabě Václav Olymp
  Hrdý Martin Lok.Vršovice
  Kadavý Vladimír Bohnice
  Melichar Jiří Bohnice
  Plch Jiří st. Nusle
  Sváta Tomáš Braník
  Vojáček Miloš Čakovice
  Zunt Zdeněk ml. Lok.Vršovice
71NŽ Hronová Dagmar Olymp
81-90 Brož Pavel Bohnice
  Dušek Jan Elizza
  Kafuněk David Olymp
  Kocián Ladislav Michle
  Novotný Petr Michle
  Pištora Josef Michle
  Pospíšil David Slavoj
  Tichý Jiří Michle
  Zámyslický Jaroslav Michle
  Zika Jan Braník
81N Novák Robert Sparta
91-100 Haralík Stanislav Michle
  Hyršl Ondřej Slavoj
  Koděra Miloš Michle
  Kutil Jan Stadion
  Martynek Zbigniev Olymp
  Milek Petr Střížkov
  Němeček Jiří Olymp
  Přáda Jaroslav II. Nusle
  Remeš Zdeněk El Niňo
  Votípka Emanuel Michle
101-120 Cendelín Rostislav Olymp
  Černoch Jan Michle
  Ducháček Josef El Niňo
  Fexa Martin Klánovice
  Gräf Miloš Slavoj
  Hanzal Petr I. Klánovice
  Hrbáček Milan Lok.Vršovice
  Hron Jiří Olymp
  Hudek Tomáš Klánovice
  Charamza Ondřej Kyje
  Kocourek Hynek Michle
  Kočvara Martin Střížkov
  Kubový Petr KT Praha
  Míča Karel Michle
  Motyčka Oldřich Michle
  Rousek Tomáš Olymp
  Šimáček Milan Bohnice
  Tichý Květoslav Nusle
  Vajbar Michal Sparta
  Vích Pavel Kyje
121-140 Bittner Miloslav st. Sparta
  Bochňák David El Niňo
  Brothánek Jan Klánovice
  Budík Bohuslav st. Nusle
  Černý Zdeněk Petrovice
  Duchoslav Petr Stadion
  Dvořák Jakub Čakovice
  Chadt Jiří Braník
  Jaroněk Aleš Lok.Vršovice
  Kárník Tomáš Klánovice
  Kaucký Roman Lok.Vršovice
  Kocábek Pavel Olymp
  Kotrč Tomáš El Niňo
  Kuba Miloslav Klánovice
  Lekeš Ladislav El Niňo
  Lexa Karel Lok.Vršovice
  Pešina Jiří Lok.Vršovice
  Tecl Jan Nusle
  Vožický Bohumil st. Elizza
  Vrátný Martin Nusle
121NŽ Běhalová Kateřina Bohnice
141-160 Ambrož Jiří Michle
  Bozděch Jan Sparta
  Cendelín Jan Olymp
  Čečák Milan Stodůlky
  Černý Martin I. Stadion
  Flekač Tomáš El Niňo
  Flídr Josef Stadion
  Hejna Václav Slavoj
  Hondlík Josef Nusle
  Hruška Jan Lok.Vršovice
  Jírovec Martin Sparta
  Kára Petr Nusle
  Kremla Tomáš Braník
  Lüder Jan Střížkov
  Nejedlý Pavel Alimpex
  Pecka Milan Petrovice
  Poncar Patrik Střížkov
  Semrád Martin Lok.Vršovice
  Schmidtmayer František Sparta
  Šimberský Jíří Kyje
161-180 Abdullin Denis Sparta
  Balák Pavel Alimpex
  Blažek Pavel Střížkov
  Budiš Ondřej Olymp
  Fišar Jiří Střížkov
  Kačaba Vojtěch Nusle
  Kučala Viktor Kyje
  Kunze Petr Slavoj
  Paluš Matej El Niňo
  Píšan Ondřej Nusle
  Polák Aleš Elizza
  Poledne Jan Slavoj
  Rákosník Petr Kyje
  Řepík Jaroslav Oáza
  Sklenář Ondřej Slavoj
  Suchan Michal El Niňo
  Šafář Radovan Braník
  Štangel Radek Nusle
  Tichý Jiří I. Malešice
  Vomlel Lukáš Bohnice
181-200 Bielina Václav Stodůlky
  Boš Petr Stodůlky
  Drešer Jan Zelená Liška
  Eberl Milan Olymp
  Herman Stanislav Elizza
  Hnízdil Jiří KT Praha
  Hofman Jaroslav I. Malešice
  Hozman Bohumil Malešice
  Huňa Vladimír Zelená Liška
  Kohout Radek Braník
  Muhlhauser Zdeněk Michle
  Nguyen Ngoc Bach Čakovice
  Ploc Marek Olymp
  Prokš Vladimír Alimpex
  Radil Milan Michle
  Slunéčko Jindřich Nusle
  Truc Petr Elizza
  Tvrdý Miroslav Slavoj
  Virt Jiří Malešice
  Žydel Jan Čakovice
201-250 Balcar Zdeněk Bohnice
  Bláha Milan Bohnice
  Červeňák Miroslav Klánovice
  Dalešický Josef Stadion
  Durdil Ivo KT Praha
  Fridrich Miloslav Bohnice
  Hampl Pavel Sparta
  Harapát Jakub El Niňo
  Hataš Martin Radotín
  Houška Jaroslav Bohnice
  Hrdlička Jakub Michle
  Jaroš Petr Lok.Vršovice
  Kadlec Tomáš Elizza
  Klouček Ondřej Bohnice
  Kotrč Pavel Stadion
  Krejčiřík Vojtěch Zelená Liška
  Kruchina Jiří Vysočany
  Lhotka Ondřej Čakovice
  Lhotka Zdeněk Kyje
  Linert Martin Slavoj
  Lipták Milan Pankrác
  Lipták Ondřej Stodůlky
  Maleček Ondřej Slavoj
  Maroušek Jindřich Střížkov
  Matoušek Jan Petrovice
  Mazánek Jiří Oáza
  Navrátil Jiří El Niňo
  Nousek Jiří Vysočany
  Novotný Václav Petrovice
  Pavlovský Tomáš Oáza
  Petřík Filip Čakovice
  Pospíšil Antonín Sparta
  Pospíšil Jan Klánovice
  Rosa Martin El Niňo
  Růžička Filip Bohnice
  Sedlář Jan Pankrác
  Skřivánek Petr El Niňo
  Slavata Josef Bohnice
  Slobodzian Vladimír Slavoj
  Smrčina Zdeněk Zelená Liška
  Stach Jiří Konstruktiva
  Svoboda Robert Alimpex
  Šmolík Jindřich Stadion
  Ulrych Jiří Radotín
  Vondra David Radotín
  Vorel Martin Malešice
  Vrba Jaroslav Stadion
  Zahrádka Filip Slavoj
  Zázvorka Jan Čakovice
  Zika Jaroslav Braník
201NŽ Lacinová Petra Nusle
201NŽ Ježková Kateřina Nusle
251-300 Adášek Jan Olymp
  Beneš Miroslav El Niňo
  Blažek Jan Čakovice
  Branžovský Milan Klánovice
  Brothánek Zdeněk Klánovice
  Břečťan Radek Radotín
  Čebiš Petr El Niňo
  Čeřovský Petr Michle
  Čihák Josef st. Braník
  Dlouhý Karel Oáza
  Dyršmíd Milan Vysočany
  Filip Michal Bohnice
  Forgáč Andrej Stadion
  Hanzal Petr II. Petrovice
  Holub Roman Břevnov
  Hromek Emil Vysočany
  Huleš Jiří Slivenec
  Chadima Pavel Braník
  Janeba Vladimír Bohnice
  Kaucký Vladimír El Niňo
  Kincl Milan Alimpex
  Kotrbáček Petr Kyje
  Král Michal I. Olymp
  Lanc Pavel Elizza
  Lebl Ondřej El Niňo
  Lomský Gustav Čakovice
  Mareček Vladislav Vysočany
  Marek Vladimír Petrovice
  Meloun Petr Slivenec
  Obraz Martin Střížkov
  Pacák Miroslav Pankrác
  Peršl Martin Bohnice
  Plch Jiří ml. Nusle
  Procházka František Konstruktiva
  Prosecký Jan Elizza
  Provazník Petr Konstruktiva
  Satorie Michal Pankrác
  Skyva Milan Čakovice
  Stehlík Martin Střížkov
  Svoboda Igor Nusle
  Šantavý Jan Stodůlky
  Šichan Martin Střížkov
  Šimánek Lubomír Slivenec
  Taraňko Michail Čakovice
  Thomka Pavel Břevnov
  Vančura Karel Nusle
  Větrovský Václav Kbely
  Vohák Karel Kyje
  Závora Jiří Michle
  Zimčík Lukáš El Niňo
251NŽ Hudečková Hana Slavoj
301-350 Bárta Marek Elizza
  Brož Josef D.Měcholupy
  Cacek Jan Pankrác
  Daňhel Jaroslav Stadion
  Dudek Jiří Michle
  Elčkner Miroslav st. So Žižkov
  Fišer Martin Pankrác
  Hadrava Petr Stadion
  Hanák Michal Čakovice
  Herštus Michal Michle
  Hrdlic Roman Klánovice
  Ibl Josef Zelená Liška
  Jiroš Martin Klánovice
  Kašpar Ladislav Čakovice
  Kočvara Vlastimil Střížkov
  Kohout Lukáš Braník
  Kohout Pavel D.Měcholupy
  Kolařík Zdeněk Kbely
  Koubek Arnošt Oáza
  Krása Karel Olymp
  Krauz Samuel Kyje
  Krenk Tomáš Braník
  Kuchař Michal Suchdol
  Lencses Tomáš Stodůlky
  Matoušek Pavel Orion
  Mirovský Ondřej Bohnice
  Morávek Jiří Slivenec
  Müller Václav Pankrác
  Nevmeržický Vadim Malešice
  Novotný Vladimír Malešice
  Pícha David Elizza
  Pinkas Jan Bohnice
  Procházka Radek D.Měcholupy
  Raiser Dan Klánovice
  Roskot Michal Elizza
  Ruzha Lumír Kyje
  Růžička Jiří Radotín
  Sedláček Prokop El Niňo
  Schützner Vladimír Alimpex
  Smrkovský Petr Konstruktiva
  Středa Martin Lok.Vršovice
  Sýs Alan El Niňo
  Štědrý Adam Klánovice
  Toula Vladimír Čakovice
  Trávníček Michal Břevnov
  Vedral František Malešice
  Vytisk Václav Vysočany
  Wang Zhi Lin Kyje
  Zubrik Mário Suchdol
  Žerava Miroslav Kyje
301NŽ Přádová Blanka Bohnice
301NŽ Vyvadilová Jitka El Niňo
351-400 Bednář Petr Malešice
  Berný Lukáš Oáza
  Blaževič Jiří Pankrác
  Bratka Arnošt Slivenec
  Bretschneider Zdeněk Nusle
  Červenka Jan Sparta
  Doležal Karel Konstruktiva
  Domín Michal Čakovice
  Drahota Jiří Nusle
  Dušek Robert Orion
  Dušek Zdeněk Orion
  Eismann Miroslav Bohnice
  Gerdžikov Světoslav Zelená Liška
  Hlaváček Ivan Lok.Vršovice
  Hoffmann Pavel Břevnov
  Hrabal Ladislav Klánovice
  Hrubý Václav Oáza
  Jirásek Jiří st. Suchdol
  Jiroušek Pavel Zelená Liška
  Jiřička Miroslav Malešice
  Jůzek Karel Slivenec
  Kalíšek Jiří Vysočany
  Kočvara Tomáš Pankrác
  Marek Jaroslav st. Malešice
  Markes Zbyněk Braník
  Myslivec Jiří Střížkov
  Neskusil Josef Kbely
  Ouroda František Konstruktiva
  Pecka Zdeněk Petrovice
  Pína Jan ml. Lok.Vršovice
  Plášek Jan Sparta
  Pocz Štefan Olymp
  Polák Jindřich Nusle
  Rulec Milan Kbely
  Růžička Petr Radotín
  Růžička Václav Suchdol
  Sejpka Ladislav Kyje
  Stejskal Jiří Michle
  Stočes Petr Oáza
  Stránský Zdeněk Stodůlky
  Svoboda Vladimír Kbely
  Šašinka Radek Michle
  Šilar Bohuslav Stadion
  Šimek Jan Čakovice
  Vejžvalda Vladislav Zelená Liška
  Veselý Milan I. Michle
  Vitaljič Ivo Elizza
  Vojta Martin D.Měcholupy
  Weinzettel Jan Elizza
  Zimčík Lukáš El Niňo
401-450 Bajtler Martin Olymp
  Čapek Karel Oáza
  Dufek Stanislav Malešice
  Fabián Jiří Oáza
  Farmačka Martin Kbely
  Gao Yan Ming Kyje
  Gargulák František Stodůlky
  Hájek Karel Petrovice
  Hajný Josef Zelená Liška
  Hanek Stanislav ml. Lok.Vršovice
  Hanek Stanislav st. Lok.Vršovice
  Havelka Daniel Čakovice
  Hikl Josef ČSA Praha
  Hojovec Ondřej Suchdol
  Kachlík Jan Petrovice
  Kanzelsberger Martin So Žižkov
  Klimovič Filip Slavoj
  Klouček Martin Kbely
  Kobras Ludvík Vysočany
  Kolda Petr Střížkov
  Konopa Josef Zelená Liška
  Kos Pavel Oáza
  Koťátko Pravoslav El Niňo
  Král Ludvík ml. Braník
  Kudrna Jiří Michle
  Lukáč Michal Petrovice
  Nágr Pavel Podolí
  Němický Jiří Konstruktiva
  Pavlíček Ladislav Zelená Liška
  Pilný Pavel Bohnice
  Pluska Oleh Nusle
  Poluk Alexandr Čakovice
  Pospíšil Alois Slivenec
  Přáda Jaroslav I. Čakovice
  Rod Karel Petrovice
  Říha Karel Čakovice
  Schauer Patrik Podolí
  Skuhrovský Petr Slavoj
  Srb Vladimír Kbely
  Stejskal Radek Stodůlky
  Šenk Jakub Sparta
  Šilhavík Martin Slavoj
  Špringer Karel Radotín
  Vaněk Martin Stadion
  Vláčil Jiří So Žižkov
  Vokurka Miloslav Slivenec
  Vřešťál Milan So Žižkov
  Zajíček Luděk Petrovice
  Žďárský Zdeněk Zelená Liška
  Železný Miroslav Podolí
401N Sýkora Jan El Niňo
451-500 Adámek Jiří Vysočany
  Adámek Miroslav Nusle
  Barbora Jiří ČSA Praha
  Barták Jan Suchdol
  Beneš Milan Slivenec
  Braňka Štěpán Elizza
  Brenner Zdeněk Oáza
  Bútora Michal El Niňo
  Diblík Radek Braník
  Dobeš Tomáš Bohnice
  Dušek Jiří I. Klánovice
  Dvořák Jan Kbely
  Fišer Petr Pankrác
  Frait František Slivenec
  Horčák Martin So Žižkov
  Hrubec Vladimír Slavoj
  Hudec Lukáš El Niňo
  Kail Roman Kyje
  Klatovský Karel Suchdol
  Kočiš Ludovít Stadion
  Kopecký Jaroslav Malešice
  Kripner Bohumil Stodůlky
  Kuttler Karel Petrovice
  Lacman Jiří Klánovice
  Lágner Petr Radotín
  Lukeš Petr Elizza
  Málek Pavel Nusle
  Mára Karel D.Měcholupy
  Matoušek Jiří Konstruktiva
  Novotný Miroslav El Niňo
  Olach Miloslav So Žižkov
  Oppitz Karel ČSA Praha
  Peregrin Jan Zelená Liška
  Reif Tomáš Stodůlky
  Semián Richard Konstruktiva
  Skoumal Adam Braník
  Slováček Jakub So Žižkov
  Solil Stanislav D.Měcholupy
  Studničný Jaromír Suchdol
  Šebesta Petr Čakovice
  Tesařík Martin El Niňo
  Traxler Jan Malešice
  Turek Tomáš Fortun
  Uhlíř Hynek Čakovice
  Ulbert Václav Oáza
  Vaniš Michal Elizza
  Vihan Vladislav Čakovice
  Vojta Libor D.Měcholupy
  Voříšek Lukáš Lok.Vršovice
  Záhorský Vladislav Podolí
451NŽ Roubalová Alice Nusle
451NŽ Bartoňová Jitka Bohnice
451NŽ Boštíková Věra Konstruktiva
451NŽ Bručková Marie Běchovice
451NŽ Chocová Alena Stadion
451NŽ Dlouhá Marie El Niňo
451N Fořter Tomáš Elizza
451N Martínek Patrik Oáza
501-550 Baxa Karel Stadion
  Bednář Vojtěch El Niňo
  Bezděka Vojtěch El Niňo
  Blaho Martin Petrovice
  Bukovský Petr Slavoj
  Cízner Josef Stodůlky
  Forejt Lukáš Fortun
  Havel Jiří Běchovice
  Hezina Jiří Oáza
  Hladík Petr So Žižkov
  Hrbek Ivan Slivenec
  Hrubý Jan Sparta
  Chalupa Jaroslav Břevnov
  Jendruščák Jaroslav Pankrác
  Jirků Jaromír Olymp
  Jonák Přemysl Vysočany
  Kartaš Zdeněk Vysočany
  Klofanda Ladislav Kbely
  Korec Ladislav Konstruktiva
  Krejsa Josef Orion
  Krieger Karel Zelená Liška
  Kroupa Rudolf Břevnov
  Krupa Zdeněk Stodůlky
  Kucharčík Jan Střížkov
  Malý Aleš Petrovice
  Michálek Vojtěch Petrovice
  Mrlina Jan Slivenec
  Nestával František Radotín
  Nosál Vilém Lok.Vršovice
  Nováček Vladimír Vysočany
  Novák Vladimír ČSA Praha
  Novotný Martin Fortun
  Nový Karel Elizza
  Pavlík Dušan El Niňo
  Rapoš Jakub El Niňo
  Reich František Běchovice
  Růžička Vojtěch So Žižkov
  Skála Patrik Podolí
  Skoupý Libor Kbely
  Souček Jaroslav Slavoj
  Svatoš Daniel So Žižkov
  Šobáň Radek Lok.Vršovice
  Šrámek Daniel Čakovice
  Táborský Roman I. Radotín
  Totzauer Karel Oáza
  Tůma Ladislav Pankrác
  Tvrdík Petr Konstruktiva
  Vejdělek Karel Stadion
  Vlček Martin Elizza
  Wawrečka Ronald Nusle
501NŽ Svobodová Nikola Střížkov
501N Pejchal Vlastimil Pankrác
501N Fiedler Petr Lok.Vršovice
501N Ehrenberger Květoslav Čakovice
551-600 Beke Jiří Elizza
  Čech Mikuláš Lok.Vršovice
  Černý Ondřej Vysočany
  Čihák Josef ml. Braník
  Číž Jaroslav Braník
  Dušek Jiří II. So Žižkov
  Fišera Petr Vysočany
  Fridrich Pavel Bohnice
  Gold Oto Kbely
  Hasil Tomáš So Žižkov
  Hausmann Josef Nusle
  Herčík Lubomír Čakovice
  Holub Martin Pankrác
  Indra Roman Podolí
  Jedlička Petr Orion
  Jirčík Stanislav Nusle
  Klouda Rudolf Podolí
  Konrád Jaroslav Stadion
  Král Daniel Slavoj
  Kratochvíl Karel Klánovice
  Kyral Kamil Kbely
  Liška Jan Běchovice
  Luxemburk Jaroslav Konstruktiva
  Menger Jaroslav Nusle
  Michálek David Klánovice
  Neřold Kryštof El Niňo
  Přeučil Jiří Slivenec
  Pták Pavel Kbely
  Růžička Vladimír Břevnov
  Siblík Michal Pankrác
  Slepička David El Niňo
  Sobotka Jiří Vysočany
  Sutnar Bohuslav Petrovice
  Sváta Jiří Kbely
  Světlík Václav Sparta
  Šaršoun Jaroslav Břevnov
  Šejna Miroslav Konstruktiva
  Šindelář Michal Olymp
  Štencek Jiří Stadion
  Táborský Michal Podolí
  Táborský Roman II. Braník
  Trejbal Václav So Žižkov
  Trnka Josef Kbely
  Třesohlavý Josef Vysočany
  Urban Miloš Slivenec
  Volf Otomar Orion
  Vrba Karel Kbely
  Zahrádka David Slavoj
  Zajíček Jaroslav D.Měcholupy
551NŽ Mahlerová Karolina El Niňo
551NŽ Komárková Kateřina Nusle
551NŽ Chloupková Pavlína El Niňo
551NŽ Surá Marcela Sparta
551N Hildebrand Václav Kbely
551N Hrubec Martin Slavoj
551N Hugr Ivo Slavoj
551N Kebza Karel Zelená Liška
551N Pleticha Jaroslav Břevnov
601-650 Boloňský Andrej Nusle
  Brožek Jan Zelená Liška
  Bulíček Michal El Niňo
  Burýšek Vojtěch Slavoj
  Dusbaba Miroslav Oáza
  Dvořák Jiří SK Vršovice
  Formáček Jiří Zelená Liška
  Fousek Zdeněk Stodůlky
  Frolík Jindřich Lok.Vršovice
  Gecko Jiří Michle
  Gočál Šimon Michle
  Gold Roman Sparta
  Habrych Richard D.Měcholupy
  Hafič Martin Fortun
  Hájek Filip Michle
  Hájek Luděk Klánovice
  Hartmann Miroslav Stodůlky
  Hobík Zdeněk Běchovice
  Hruban Vladimír Stodůlky
  Hurt František D.Měcholupy
  Jirák Jiří Slavoj
  Kadlec Antonín Oáza
  Kápar Miroslav So Žižkov
  Klindera Antonín Vysočany
  Kliner Jiří Břevnov
  Král Ludvík st. Braník
  Kubát Jan st. Slavoj
  Kulhánek Karel Podolí
  Kužel Miloslav Stadion
  Lebowski Ondřej Běchovice
  Maršálek Petr Slivenec
  Merkl Roman Sparta
  Michálek Jan Petrovice
  Michna Jiří Čakovice
  Motlík Pavel Nusle
  Nykl Karel st. KT Praha
  Pelikán Jan Střížkov
  Pokorný Jaroslav Konstruktiva
  Pozníček Josef Fortun
  Samohejl Erich Zelená Liška
  Slobodzian Adam Slavoj
  Stašák Denis Střížkov
  Šoltés David El Niňo
  Vachuda Petr So Žižkov
  Valečko Jiří Nusle
  Valvoda Michal Braník
  Vencálek Jiří Zelená Liška
  Zíd Václav ml. Petrovice
  Zíd Václav st. Petrovice
  Žák Josef Slavoj
601NŽ Netroufalová Renata Slavoj
601N Drahovzal Jaroslav Zelená Liška
601N Komárek Petr Petrovice
601N Lorenc Jan I. Braník
601N Nechanický Jakub Braník
601N Ryšavý Zdeněk Lok.Vršovice
601N Špaček Václav Kyje
601N Šprongl Jaroslav Běchovice
601N Vrňák Marek Elizza
601N Zeidler Michal Slavoj
651-700 Čeleda Emil Nusle
  Černý Jáchym Michle
  Černý Pavel Běchovice
  Červenka Boris Břevnov
  Dusílek Jaromír Vysočany
  Dvořák Ondřej Oáza
  Erben Michal Vysočany
  Ezr Václav El Niňo
  Fleissig Petr Konstruktiva
  Franc Ivan Podolí
  Gloser Matěj Braník
  Handl Erich Bohnice
  Hedervari Robert Nusle
  Hlaváč Jiří Pankrác
  Honek Jan Suchdol
  Chovan Ján Podolí
  Chyba Lukáš Michle
  Jantač Petr SK Vršovice
  Kainc Matouš Slavoj
  Kareta Filip Petrovice
  Kotrč Michal El Niňo
  Kozelek Jiří Stodůlky
  Krejčí Pavel So Žižkov
  Kukla Vlastimil Čakovice
  Kukula Matěj Slavoj
  Kulhánek Petr Stodůlky
  Lacina Petr Orion
  Medal Miroslav SK Vršovice
  Modl Josef Pankrác
  Nebeský Jiří Konstruktiva
  Novák Oscar Slavoj
  Polák Petr Běchovice
  Popelka Pavel Olymp
  Ptáček Jan Břevnov
  Richter Otakar So Žižkov
  Studeniak Igor Nusle
  Sýkora Michal Běchovice
  Šimek Filip Stodůlky
  Tichý Stanislav Klánovice
  Töpfer Martin El Niňo
  Trmal Michal Slivenec
  Ťuík Jan Stadion
  Vágner Tomáš Olymp
  Vaněk Lukáš Střížkov
  Vostrý Marek Stodůlky
  Výborný Zdeněk So Žižkov
  Vystrčil Tomáš Olymp
  Zahradníček Jakub Čakovice
  Zelenka Michal Braník
  Zimmel Václav Braník
651NŽ Čapková Adéla Slavoj
651NŽ Kociánová Jana Bohnice
651NŽ Leixnerová Lucie Běchovice
651NŽ Němcová Veronika Slavoj
651NŽ Scheubová Lucie Braník
651N Hlaváček Jan Olymp
651N Chyba Karel Slavoj
651N Kožený Miroslav Fortun
651N Kuděj Petr Lok.Vršovice
651N Kulhavý Jakub Lok.Vršovice
651N Zahradník Jiří st. Petrovice
701-750 Bechyně Ondřej Stadion
  Beran Miroslav Slavoj
  Boublík Jan Elizza
  Buřil Petr SK Vršovice
  Císař Miroslav Stodůlky
  Černý Antonín Suchdol
  Černý Martin II. Vysočany
  Dalešický Tomáš Stadion
  Dvořák Tomáš Stodůlky
  Friš Miroslav Petrovice
  Hejduk Tomáš Kbely
  Hojovec Adam El Niňo
  Chládek Luboš Pankrác
  Jalovecký Miroslav Pankrác
  Kauc Bronislav Stodůlky
  Kostříž Jan So Žižkov
  Krieger Jan Stadion
  Kukula Jakub Slavoj
  Lokaj Jan So Žižkov
  Mathouchanh David Orion
  Miller Jan ČSA Praha
  Míšek Kryštof Nusle
  Novák Jakub Braník
  Peller Marek Běchovice
  Pivka Vladimír Slavoj
  Plch Jiří nejml. Nusle
  Racek Jiří Suchdol
  Satorie Miroslav Pankrác
  Sixta Dominik Braník
  Skála Ladislav Podolí
  Snoza Jan Braník
  Srba Ota ČSA Praha
  Steinbach Karel Běchovice
  Svoboda Petr Elizza
  Šedivý Stanislav Elizza
  Šindler Petr Elizza
  Šmidt Ivan SK Vršovice
  Šulc Antonín Podolí
  Teuchman Petr Nusle
  Töpfer Jakub El Niňo
  Váňa Petr Běchovice
  Vohradský Stanislav Elizza
  Volf Jan Orion
  Zvolánek Václav Stodůlky
Aktualizováno: 17.6.2009
Autor: Milan Šimáček