Úspěšnost jednotlivců – sezóna 2018-2019

 

Úspěšnost dvouher - 1. liga žen skupina A
(základní část)

 

Hráč

Nar.

Družstvo

P.U.

Skóre

Úsp.

1.

Jirásková Tereza

2001

SVS Hradec Králové B

18

46

5

90.20%

2.

Vondráková Markéta

1980

TJ Sokol Nusle Praha A

17

40

5

88.89%

3.

Tenglová Vendula

1993

TJ Sokol Nusle Praha A

16

35

8

81.40%

4.

Polívková Barbora

2000

SKST Vlašim B

12

28

7

80.00%

5.

Bošinová Aneta

2001

SKST Vlašim B

12

26

7

78.79%

6.

Pěnkavová Kristýna

2002

SKST Vlašim B

11

21

9

70.00%

7.

Kaba Radka

1975

TJ Slavoj Praha

14

22

11

66.67%

8.

Nováková Martina

2002

SKP Sever Ústí nad Labem

16

27

16

62.79%

9.

Sedloňová Aneta

1994

SVS Hradec Králové B

13

21

13

61.76%

10.

Stránská Anna

2002

TJ Slavoj Praha

17

28

18

60.87%

11.

Štricová Niamh

2002

SF SKK EL Niňo Praha

12

20

14

58.82%

12.

Diblíková Klára

1997

TJ Slavoj Praha

16

24

19

55.81%

13.

Allertová Sára ml.

1999

SF SKK EL Niňo Praha

12

18

15

54.55%

14.

Hagino Petra

1974

Slovan KST Bohnice

13

20

17

54.05%

15.

Veletová Ilona

1973

Slovan KST Bohnice

12

15

16

48.39%

16.

Vysocká Karolína

1998

SKP Sever Ústí nad Labem

16

22

24

47.83%

17.

Marešová Zdeňka

1977

Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

14

16

19

45.71%

18.

Smíšková Martina

1979

SKP Sever Ústí nad Labem

17

18

28

39.13%

19.

Hnojská Andrea

2003

Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

18

19

31

38.00%

20.

Žambokréthyová Milena

1989

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

14

15

25

37.50%

21.

Dvořáková Lenka

1970

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

12

12

22

35.29%

22.

Vyvadilová Jitka

1992

SF SKK EL Niňo Praha

13

12

25

32.43%

23.

Kohlmannová Aneta

2001

TJ Sokol Nusle Praha B

18

15

38

28.30%

24.

Škopková Věra

1994

TJ Sokol Nusle Praha B

17

14

37

27.45%

25.

Klempířová Jiřina

1967

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

12

7

26

21.21%

26.

Jehlíková Petra

1993

Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

16

8

30

21.05%

Hráčky, které odehrály méně než 28 zápasů

1.

Radnicová Lenka

1979

TJ Sokol Nusle Praha A

8

20

0

100.00%

2.

Veselá Jaroslava

1981

TJ Sokol Nusle Praha A

3

7

1

87.50%

3.

Klempererová Anna

2003

SVS Hradec Králové B

11

21

4

84.00%

4.

Kozáková Tereza

1999

SVS Hradec Králové B

2

5

1

83.33%

5.

Jírová Monika

1971

SKST Vlašim B

6

13

5

72.22%

6.

Vajcová Kateřina

1990

TJ Sokol Nusle Praha A

8

17

7

70.83%

7.

Sommerová Helena

2005

SF SKK EL Niňo Praha

9

19

8

70.37%

8.

Polcarová Anežka

1998

Slovan KST Bohnice

4

8

4

66.67%

9.

Poláková Veronika

1981

SKST Vlašim B

1

2

1

66.67%

10.

Matoušová Aneta

2002

Slovan KST Bohnice

2

3

2

60.00%

11.

Ajdini Tereza

2003

SKP Sever Ústí nad Labem

3

5

4

55.56%

12.

Kaucká Olga

1975

Slovan KST Bohnice

4

5

5

50.00%

13.

Bártová Tereza

2005

SVS Hradec Králové B

10

9

10

47.37%

14.

Hlaváčková Lenka

1973

Slovan KST Bohnice

9

11

13

45.83%

15.

Procházková Olga

1978

TJ Sokol Nusle Praha B

5

5

7

41.67%

16.

Pokorná Eva

2004

SF SKK EL Niňo Praha

5

6

9

40.00%

17.

Plachá Liliana

2003

TJ Sokol Nusle Praha B

7

8

12

40.00%

18.

Hnojská Helena

1974

Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

1

1

2

33.33%

19.

Bošinová Veronika

1998

SKST Vlašim B

2

2

4

33.33%

20.

Sazimová Terezie

2000

SVS Hradec Králové B

4

3

6

33.33%

21.

Žižkovská Rebeka

2003

Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

3

1

5

16.67%

22.

Poláková Veronika ml.

2008

SKST Vlašim B

3

1

6

14.29%

23.

Dusilová Jana

1972

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

9

3

18

14.29%

24.

Marešová Zdeňka ml.

2003

Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

10

3

20

13.04%

25.

Šimůnková Veronika

2002

TJ Slavoj Praha

7

2

17

10.53%

26.

Pospíšilová Carmen

1972

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

9

2

22

8.33%

27.

Truněčková Anežka

2008

SVS Hradec Králové B

5

1

12

7.69%

28.

Bartoňová Tereza

2003

Slovan KST Bohnice

6

1

15

6.25%

29.

Bartoňová Jitka

1974

Slovan KST Bohnice

1

0

3

0.00%

30.

Peštová Eva

1950

SKP Sever Ústí nad Labem

1

0

3

0.00%

31.

Pokorná Tereza

1983

TJ Sokol Nusle Praha B

1

0

3

0.00%

32.

Pisárová Kateřina

2006

TJ Slavoj Praha

1

0

3

0.00%

33.

Holejšovská Anna

2008

SKST Vlašim B

3

0

6

0.00%

34.

Jírová Anna

2008

SKST Vlašim B

4

0

10

0.00%

 

Úspěšnost dvouher - Divize ženy
(základní část)

 

Hráč

Nar.

Družstvo

P.U.

Skóre

Úsp.

1.

Coubalová Martina

1974

TJ ABC Branik C

19

49

5

90.74%

2.

Scheubová Jana

1962

TJ ABC Branik C

21

50

8

86.21%

3.

Handlová Natálie

2004

AC Sparta Praha A

21

49

10

83.05%

4.

Stočesová Silvie

1976

TJ ABC Branik B

20

47

10

82.46%

5.

Dvořáková Anna

2000

TJ AVIA Čakovice B

16

37

8

82.22%

6.

Dvořáková Lucie

1978

TJ AVIA Čakovice C

8

19

5

79.17%

7.

Helisová Kateřina

1981

TJ Lokomotiva Vršovice B

18

40

11

78.43%

8.

Franeková Věra

2003

TTC Elizza Praha C

16

35

10

77.78%

9.

Merhautová Alena

1951

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

22

45

15

75.00%

10.

Jebavá Lucie

1991

SF SKK EL Niňo Praha C

21

41

18

69.49%

11.

Luňová Zuzana

1970

TTC Elizza Praha B

22

41

19

68.33%

12.

Jungwirthová Andrea

2005

AC Sparta Praha A

20

36

20

64.29%

13.

Špicarová Ivana

1967

TJ Sokol Nusle Praha C

21

37

24

60.66%

14.

Havlíková Jana

1976

TJ AVIA Čakovice C

15

25

18

58.14%

15.

Adamčíková Dana

1956

TJ ABC Branik B

20

32

25

56.14%

16.

Petříková Michaela

1991

TJ AVIA Čakovice B

11

17

14

54.84%

17.

Vydrová Lucie

2004

TTC Elizza Praha C

19

30

25

54.55%

18.

Matoušková Andrea

1995

TJ AVIA Čakovice B

16

25

21

54.35%

19.

Vránová Helena

1976

TTC Elizza Praha B

18

28

24

53.85%

20.

Strnadová Karolína

1991

TJ AVIA Čakovice B

17

26

23

53.06%

21.

Blažková Anežka

2002

TJ Lokomotiva Vršovice A

20

30

29

50.85%

22.

Slatinská Nataša

1954

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

22

30

29

50.85%

23.

Krompolcová Jana

1991

TTC Elizza Praha B

8

11

11

50.00%

24.

Vinklářová Veronika

1980

TTC Elizza Praha B

19

27

28

49.09%

25.

Vrzalová Jitka

1956

TJ Sokol Nusle Praha C

17

23

25

47.92%

26.

Spilková Ivana

1987

TJ AVIA Čakovice C

12

14

19

42.42%

27.

Lösterová Anna

1951

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

19

22

30

42.31%

28.

Jaroňová Karolína

2007

AC Sparta Praha A

18

21

29

42.00%

29.

Závodská Katarína

1964

TJ Lokomotiva Vršovice A

21

25

37

40.32%

30.

Rosová Kateřina

2001

TTC Elizza Praha C

20

20

37

35.09%

31.

Kačírková Martina

1970

TJ Lokomotiva Vršovice A

18

18

35

33.96%

32.

Šišková Gabriela

1990

TJ AVIA Čakovice C

19

16

39

29.09%

33.

Opravilová Scheubová Lucie

1988

TJ ABC Branik C

18

14

38