Úspěšnost dvouher - 2. liga žen skupina A
(základní část)

 

Hráč

Nar.

Družstvo

P.U.

Skóre

Úsp.

1.

Hnojská Andrea

2003

Klub stolního tenisu Klatovy

16

43

4

91.49%

2.

Marešová Zdeňka

1977

Klub stolního tenisu Klatovy

10

26

3

89.66%

3.

Bydžovská Hana

1987

TJ Sokol Plzeň V. A

11

26

7

78.79%

4.

Suchomanová Jana

1983

TJ ABC Branik

17

37

14

72.55%

5.

Skopová Šárka

1991

TJ Hrádek

11

21

9

70.00%

6.

Matoušová Aneta

2002

TJ Hrádek

18

35

18

66.04%

7.

Dvořáková Lenka

1970

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

16

31

16

65.96%

8.

Šebková Kristýna

2001

Union Plzeň

18

32

21

60.38%

9.

Kohlmannová Aneta

2001

SF SKK EL Niňo Praha B

17

29

21

58.00%

10.

Klempířová Jiřina

1967

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

13

20

16

55.56%

11.

Poláková Pavlína

1985

TJ Sokol Plzeň V. A

13

21

18

53.85%

12.

Schoberová Martina

1965

Slovan KST Bohnice B

15

22

20

52.38%

13.

Šimůnková Veronika

2002

Slovan KST Bohnice B

14

21

20

51.22%

14.

Stuchlíková Eva

1981

VS Tábor

16

24

23

51.06%

15.

Černá Martina

1983

TJ ABC Branik

17

26

25

50.98%

16.

Marešová Zdeňka ml.

2003

Klub stolního tenisu Klatovy

11

15

17

46.88%

17.

Ulihrachová Jitka

1956

TJ ABC Branik

18

24

30

44.44%

18.

Vaverová Hana

1963

VS Tábor

16

19

28

40.43%

19.

Bartošová Lenka

1986

Union Plzeň

14

13

21

38.24%

20.

Pokorná Helena

1961

SF SKK EL Niňo Praha B

15

15

25

37.50%

21.

Pintová Radka

1986

Union Plzeň

11

11

20

35.48%

22.

Lemberková Martina

1985

VS Tábor

16

15

32

31.91%

23.

Vacíková Renata

1978

TJ Sokol Plzeň V. A

10

3

27

10.00%

24.

Severová Michaela

1992

TJ Sokol Plzeň V. B

12

2

30

6.25%

Hráčky, které odehrály méně než 28 zápasů

1.

Sommerová Helenka

2005

SF SKK EL Niňo Praha B

10

25

0

100.00%

2.

Hošková Denisa

1996

TJ Sokol Plzeň V. B

8

22

2

91.67%

3.

Veletová Ilona

1973

Slovan KST Bohnice B

3

7

2

77.78%

4.

Čížková Alena

1959

Union Plzeň

6

10

3

76.92%

5.

Polcarová Anežka

1998

TJ Hrádek

7

16

5

76.19%

6.

Nováková Monika

1984

TJ Sokol Plzeň V. B

7

15

6

71.43%

7.

Jehlíková Petra

1993

Klub stolního tenisu Klatovy

9

19

8

70.37%

8.

Bartošková Marta

1985

TJ Sokol Plzeň V. A

8

16

7

69.57%

9.

Loukotová Regina

1971

SF SKK EL Niňo Praha B

6

12

6

66.67%

10.

Lněničková Marta

1979

TJ Sokol Plzeň V. B

1

2

1

66.67%

11.

Svobodová Nikola

1992

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

9

15

8

65.22%

12.

Dusilová Jana

1972

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

11

17

10

62.96%

13.

Oplová Renáta

1968

TJ Hrádek

3

2

2

50.00%

14.

Bartoňová Jitka

1974

Slovan KST Bohnice B

8

10

10

50.00%

15.

Matoušová Jana

1973

TJ Hrádek

11

13

13

50.00%

16.

Pospíšilová Carmen

1972

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

10

12

14

46.15%

17.

Plachá Liliana

2003

SF SKK EL Niňo Praha B

6

7

10

41.18%

18.

Černá Veronika

1983

Klub stolního tenisu Klatovy

3

3

5

37.50%

19.

Chloupková Pavlína

1991

SF SKK EL Niňo Praha B

2

2

4

33.33%

20.

Plassová Jana

1965

Klub stolního tenisu Klatovy

2

2

4

33.33%

21.

Krajdlová Naďa

1973

TJ Hrádek

3

3

6

33.33%

22.

Pokorná Eva

2004

Union Plzeň

6

5

12

29.41%

23.

Vodáková Táňa

2000

VS Tábor

6

5

13

27.78%

24.

Janečková Jaroslava

1970

TJ Hrádek

6

3

12

20.00%

25.

Vyletová Helena

1972

TJ Sokol Plzeň V. B

9

5

21

19.23%

26.

Bartoňová Tereza

2003

Slovan KST Bohnice B

8

3

15

16.67%

27.

Holubová Klaudie

2004

TJ Sokol Plzeň V. B

9

3

20

13.04%

28.

Cmíralová Natálie

2003

SF SKK EL Niňo Praha B

1

0

3

0.00%

29.

Adamčíková Dana

1956

TJ ABC Branik

1

0

3

0.00%

30.

Vožehová Lucie

1974

TJ ABC Branik

1

0

3

0.00%

31.

Jarošová Tereza

1993

TJ Sokol Plzeň V. A

1

0

3

0.00%

32.

Kratochvílová Alena

1993

Union Plzeň

2

0

6

0.00%

33.

Melnyková Liana

1998

TJ Sokol Plzeň V. A

2

0

6

0.00%

34.

Cimrmanová Eliška

2002

Slovan KST Bohnice B

2

0

6

0.00%

35.

Hnojská Helena

1974

Klub stolního tenisu Klatovy

3

0

7

0.00%

36.

Mrázková Lia

2002

Slovan KST Bohnice B

3

0

9

0.00%

37.

Vyletová Helena ml.

2002

TJ Sokol Plzeň V. B

4

0

11

0.00%

38.

Kadavá Tereza

1998

Slovan KST Bohnice B

5

0

14

0.00%

39.

Muzikova Alice

1994

TJ Sokol Plzeň V. A

5

0

15

0.00%

40.

Hromiaková Andrea

2001

TJ Sokol Plzeň V. B

6

0

15

0.00%

 

 

Úspěšnost dvouher - Divize ženy
(základní část)

 

Hráč

Nar.

Družstvo

P.U.

Skóre

Úsp.

1.

Benedová Zuzana

1984

TJ Slavoj Praha B

20

49

7

87.50%

2.

Coubalová Martina

1974

TJ ABC Branik C

13

30

5

85.71%

3.

Lipovčanová Helena

1985

TJ Slavoj Praha B

21

49

9

84.48%

4.

Stočesová Silvie

1976

TJ ABC Branik B

21

51

11

82.26%

5.

Maršíková Martina

1973

TTC Elizza Praha B

11

23

6

79.31%

6.

Merhautová Alena

1951

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

14

30

8

78.95%

7.

Dvořáková Anna

2000

Avia Čakovice C

15

32

9

78.05%

8.

Hummelová Jarmila

1944

TJ ABC Branik B

18

40

12

76.92%

9.

Havlíková Jana

1976

Avia Čakovice B

18

39

12

76.47%

10.

Scheubová Jana

1962

TJ ABC Branik C

21

44

14

75.86%

11.

Šimůnková Veronika

2002

TJ Slavoj Praha B

10

21

7

75.00%

12.

Loukotová Regina

1971

SF SKK EL Niňo Praha C

13

26

11

70.27%

13.

Ježková Kateřina

1981

TJ Sokol Nusle Praha C

7

13

6

68.42%

14.

Matoušková Andrea

1995

Avia Čakovice C

15

27

15

64.29%

15.

Luňová Zuzana

1970

TTC Elizza Praha B

19

34

19

64.15%

16.

Maršíková Jitka

1947

Slovan KST Bohnice C

18

32

19

62.75%

17.

Petříková Michaela

1991

Avia Čakovice C

14

21

13

61.76%

18.

Chloupková Pavlína

1991

SF SKK EL Niňo Praha C

10

18

12

60.00%

19.

Adamčíková Dana

1956

TJ ABC Branik B

22

38

26

59.38%

20.

Dvořáková Lucie

1978

Avia Čakovice B

9

15

11

57.69%

21.

Klaková Michaela

1992

TJ Lokomotiva Vršovice A

15

25

19

56.82%

22.

Slatinská Nataša

1954

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

22

33

28

54.10%

23.

Strnadová Karolína

1991

Avia Čakovice C

21

29

27

51.79%

24.

Klímková Veronika

1980

TTC Elizza Praha B

8

12

12

50.00%

25.

Lösterová Anna

1951

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

10

13

14

48.15%

26.

Vránová Helena

1976

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

15

20

22

47.62%

27.

Cmíralová Natálie

2003

SF SKK EL Niňo Praha C

11

15

17

46.88%

28.

Chýleová Eva

1979

Slovan KST Bohnice C

14

18

21

46.15%

29.

Závodská Katarína

1964

TJ Lokomotiva Vršovice A

21

27

34

44.26%

30.

Jebavá Lucie

1991

SF SKK EL Niňo Praha C

11

13

20

39.39%

31.

Opravilová Scheubová Lucie

1988

TJ ABC Branik C

8

9

14

39.13%

32.

Kadavá Tereza

1998

Slovan KST Bohnice C

18

19

32

37.25%

33.

Najbertová Lucie

1974

Avia Čakovice B

7

7

13

35.00%

34.

Špicarová Ivana

1967

TJ Sokol Nusle Praha C

20

18

37

32.73%

35.

Čápová Kateřina

1980

TJ Košíře

14

10

29

25.64%

36.

Šišková Gabriela

1990

Avia Čakovice B

18

13

38

25.49%

37.

Nesvačilová Petra

1973

TJ Sokol Nusle Praha C

16

11

33

25.00%

38.

Seidlová Monika

2000

SF SKK EL Niňo Praha C

12

8

27

22.86%

39.

Rosová Kateřina

2001

TTC Elizza Praha B

12

7

28

20.00%

40.

Zýková Renata

1961

TJ Lokomotiva Vršovice A

19

11

45

19.64%

41.

Bulantová Pavla

1973

TJ Košíře

15

7

35

16.67%

42.

Füllsacková Barbora

1978

TJ Košíře

17

8

42

16.00%

43.

Nováková Hana

1984

TJ Košíře

17

6

42

12.50%

44.

Bartoňová Tereza

2003

Slovan KST Bohnice C

7

1

19

5.00%

45.

Drgoňová Veronika

1997

TJ ABC Branik C

14

0

40

0.00%

Hráčky, které odehrály méně než 19 zápasů

1.

Prášilová Andrea

1980

TJ Slavoj Praha B

5

11

0

100.00%

2.

Vlčková Monika

1966

TJ Sokol Nusle Praha C

7

16

1

94.12%

3.

Dusilová Jana

1972

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

4

10

2

83.33%

4.

Chocová Alena

1977

Avia Čakovice B

5

12

3

80.00%

5.

Kačírková Martina

1970

TJ Lokomotiva Vršovice A

3

7

2

77.78%

6.

Jankovská Iveta

1984

TJ ABC Branik B

1

2

1

66.67%

7.

Lacinová Petra

1967

TJ Sokol Nusle Praha C

1

2

1

66.67%

8.

Semeráková Jitka

1985

TTC Elizza Praha B

6

8

8

50.00%

9.

Šimonovská Blanka

1989

TJ Slavoj Praha B

2

3

3

50.00%

10.

Spilková Ivana

1987

Avia Čakovice B

6

7

8

46.67%

11.

Mrázková Lia

2002

Slovan KST Bohnice C

6

6

9

40.00%

12.

Charvátová Zuzana

1978

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

1

1

2

33.33%

13.

Scholleová Dana

1961

Avia Čakovice C

1

1

2

33.33%

14.

Buchtová Tereza

2001

SF SKK EL Niňo Praha C

2

2

4

33.33%

15.

Adamová Božena

1947

TJ Lokomotiva Vršovice A

6

5

13

27.78%

16.

Hájková Anna

1945

TJ Sokol Nusle Praha C

4

2

8

20.00%

17.

Špicarová Veronika

1995

TJ Sokol Nusle Praha C

6

2

16

11.11%

18.

Kalinová Martina

2002

TTC Elizza Praha B

4

1

11

8.33%

19.

Maršíková Jana

1999

Slovan KST Bohnice C

1

0

2

0.00%

20.

Vondrová Iva

1997

SF SKK EL Niňo Praha C

1

0

3

0.00%

21.

Handlová Natálie

2004

Slovan KST Bohnice C

1

0

3

0.00%

22.

Hypšová Daniela

1947

TJ ABC Branik B

1

0

3

0.00%

23.

Kaucká Hana

1949

SF SKK EL Niňo Praha C

1

0

3

0.00%

24.

Melicharová Iveta

1999

TTC Elizza Praha B

1

0

3

0.00%

25.

Blažková Anežka ml.

2002

TJ Lokomotiva Vršovice A

2

0

5

0.00%

26.

Málková Zuzana

1984

TJ Slavoj Praha B

2

0

5

0.00%

27.

Ernéé Anna

2003

TJ Sokol Nusle Praha C

2

0

6

0.00%

28.

Scheubová Lenka

1990

TJ ABC Branik C

3

0

9

0.00%

29.

Pražáková Šárka

2001

TTC Elizza Praha B

5

0

14

0.00%

 

 

Úspěšnost dvouher - Divize muži
(základní část)

 

Hráč

Nar.

Družstvo

P.U.

Skóre

Úsp.

1.

Kubát Jan ml.

1989

AC Sparta Praha D

12

40

3

93.02%

2.

Stach Matěj

2003

SF SKK EL Niňo Praha F

11

29

4

87.88%

3.

Tinkl Pavel

1977

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

20

59

9

86.76%

4.

Olejár Filip

1986

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

16

50

10

83.33%

5.

Drechsler Petr

1973

TJ Sokol Nusle Praha A

18

49

11

81.67%

6.

Melichar Jiří

1979

Avia Čakovice B ALIMPEX

12

31

7

81.58%

7.

Špaček Zbyněk

1959

SF SKK EL Niňo Praha F

17

42

10

80.77%

8.

Tenglová Vendula

1993

TJ Sokol Nusle Praha A

20

56

15

78.87%

9.

Slobodzian Adam

1997

TTC Elizza Praha D

11

27

9

75.00%

10.

Adam Lukáš

1985

AC Sparta Praha C

19

46

16

74.19%

11.

Půlpán David

1993

SF SKK EL Niňo Praha F

9

19

7

73.08%

12.

Fausek Matěj

1999

TTC Elizza Praha E

16

43

18

70.49%

13.

Novotný Petr

1976

Avia Čakovice B ALIMPEX

19

46

20

69.70%

14.

Plachý Ladislav

1966

SF SKK EL Niňo Praha F

19

41

20

67.21%

15.

Tichý Jiří

1986

TJ Sokol Michle Praha B

18

40

20

66.67%

16.

Remeš Zdeněk

1948

SF SKK EL Niňo Praha F

7

16

8

66.67%

17.

Růžička Jakub

1984

TTC Elizza Praha D

8

17

9

65.38%

18.

Hrdý Martin

1972

Avia Čakovice B ALIMPEX

20

45

26

63.38%

19.

Škarban Jan

1998

TJ Slavoj Praha A

14

30

18

62.50%

20.

Šenk Jakub

1994

AC Sparta Praha C

17

34

21

61.82%

21.

Sladovník Daniel

1966

SK Start Praha A

17

35

23

60.34%

22.

Ambrož Adam

1983

TJ Sokol Michle Praha B

20

38

26

59.38%

23.

Lamr Martin

1981

TTC Elizza Praha E

16

33

25

56.90%

24.

Lánský Jakub

1988

AC Sparta Praha C

13

23

18

56.10%

25.

Dušek Jan

1976

TTC Elizza Praha D

17

34

27

55.74%

26.

Pašek Dominik

1998

TJ Slavoj Praha A

22

39

38

50.65%

27.

Maršík Richard

1970

Slovan KST Bohnice A

22

37

38

49.33%

28.

Kadavý Vladimír

1963

Slovan KST Bohnice A

20

31

32

49.21%

29.

Stano Peter

1989

AC Sparta Praha D

16

24

26

48.00%

30.

Brož Pavel

1977

Slovan KST Bohnice A

21

35

38

47.95%

31.

Kuba Miloslav

1973

SK Start Praha A

20

31

36

46.27%

32.

Janíček Petr

1962

SK Start Praha A

16

23

28

45.10%

33.

Koděra Miloš

1973

TJ Sokol Michle Praha B

17

25

31

44.64%

34.

Šimůnek Ondřej

1999

TJ Slavoj Praha A

21

29

38

43.28%

35.

Hubinger Lukáš

1989

TJ Sokol Michle Praha B

7

10

14

41.67%

36.

Dvořák Petr

2000

TTC Elizza Praha E

14

20

28

41.67%

37.

Chadt Jiří

1978

TJ Sokol Nusle Praha A

15

20

30

40.00%

38.

Zámyslický Jaroslav

1958

TJ Sokol Michle Praha B

8

9

15

37.50%

39.

Nejedlý Pavel

1970

Avia Čakovice B ALIMPEX

11

12

20

37.50%

40.

Havazík Ondřej

1993

AC Sparta Praha C

19

24

40

37.50%

41.

Vojtěch Radek

1977

TTC Elizza Praha D

15

19

33

36.54%

42.

Kafuněk David

1971

SK Start Praha A

13

14

25

35.90%

43.

Dlouhý Jiří

1972

TJ Sokol Nusle Praha A

17

19

34

35.85%

44.

Juhasz Martin

1981

TTC Elizza Praha E

15

16

31

34.04%

45.

Zuzčák Patrik

1976

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

21

23

50

31.51%

46.

Šebl Jáchym

2000

TJ Slavoj Praha A

19

19

42

31.15%

47.

Šimáček Milan

1963

Avia Čakovice B ALIMPEX

7

7

17

29.17%

48.

Kadlec Tomáš

1973

TTC Elizza Praha D

16

15

37

28.85%

49.

Martiška Jan

1986

AC Sparta Praha D

16

14

35

28.57%

50.

Růžička Filip

1988

Slovan KST Bohnice A

16

13

35

27.08%

51.

Suchomel Tomáš

1965

Avia Čakovice B ALIMPEX

9

8

22

26.67%

52.

Gaydoš Vít

1990

AC Sparta Praha D

15

11

32

25.58%

53.

Kala Petr

1962

SK Start Praha A

12

10

31

24.39%

54.

Kučala Viktor

1968

TTC Elizza Praha E

12

10

31

24.39%

55.

Kačaba Vojtěch

1981

TJ Sokol Nusle Praha A

12

7

30

18.92%

56.

Průša Martin

1967

TTC Elizza Praha D

15

8

36

18.18%

57.

Schmidtmayer František

1964

AC Sparta Praha C

10

4

26

13.33%

58.

Vidlák Miloš

1983

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

8

1

25

3.85%

Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů

1.

Vrňák Tomáš

1981

SF SKK EL Niňo Praha F

3

9

0

100.00%

2.

Kaucký Jakub

2003

SF SKK EL Niňo Praha F

1

3

0

100.00%

3.

Novotný Petr

1985

TJ Sokol Michle Praha B

6

19

3

86.36%

4.

Marat Petr

1999

TTC Elizza Praha E

6

18

3

85.71%

5.

Benák Libor

1969

TJ Sokol Michle Praha B

6

16

3

84.21%

6.

Krameš Jan

2002

SK Start Praha A

5

13

3

81.25%

7.

Sklenář Ondřej

1990

TJ Slavoj Praha A

2

6

2

75.00%

8.

Pospíšil David

1979

TJ Slavoj Praha A

1

3

1

75.00%

9.

Rochowanski Lukáš

1977

TTC Elizza Praha D

6

13

8

61.90%

10.

Přída Kryštof

2002

SF SKK EL Niňo Praha F

5

8

5

61.54%

11.

Švec Radek

1986

TJ Sokol Michle Praha B

2

4

3

57.14%

12.

Charamza Ondřej ml.

1997

Avia Čakovice B ALIMPEX

7

13

10

56.52%

13.

Kézr Aleš

1974

Slovan KST Bohnice A

2

3

3

50.00%

14.

Kocová Miluše

1964

TJ Slavoj Praha A

1

2

2

50.00%

15.

Kubát Petr

1999

SF SKK EL Niňo Praha F

6

7

8

46.67%

16.

Počta Tomáš

1981

SF SKK EL Niňo Praha F

7

10

12

45.45%

17.

Hák Zdeněk

1987

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

7

8

10

44.44%

18.

Vomlel Lukáš

1974

Slovan KST Bohnice A

2

3

5

37.50%

19.

Plachý Jiří

1967

SF SKK EL Niňo Praha F

4

4

7

36.36%

20.

Daníček Adam

2000

TTC Elizza Praha E

6

7

13

35.00%

21.

Vyskočil Michal

1990

Avia Čakovice B ALIMPEX

1

1

2

33.33%

22.

Balák Pavel

1956

Avia Čakovice B ALIMPEX

1

1

2

33.33%

23.

Suvorov Maxim

1989

SF SKK EL Niňo Praha F

1

1

2

33.33%

24.

Abdullin Denis

1989

AC Sparta Praha C

5

5

10

33.33%

25.

Kulveit Jonáš

2001

TJ Slavoj Praha A

4

4

9

30.77%

26.

Rybář Martin

1963

SK Start Praha A

9

7

16

30.43%

27.

Budík Bohuslav ml.

1980

TJ Sokol Nusle Praha A

3

3

7

30.00%

28.

Semrád Martin

1975

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

3

3

7

30.00%

29.

Plášek Pavel

1992

Avia Čakovice B ALIMPEX

2

2

5

28.57%

30.

Radouš Jaromír

1958

Slovan KST Bohnice A

5

4

10

28.57%

31.

Merhaut Jaroslav

1948

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

5

5

13

27.78%

32.

Panský Lukáš

1986

AC Sparta Praha D

3

3

8

27.27%

33.

Veselý Vojtěch

1981

TJ Sokol Michle Praha B

5

5

14

26.32%

34.

Vašátko Zdeněk

1968

Avia Čakovice B ALIMPEX

1

1

3

25.00%

35.

Hrbáček Milan

1968

TJ Sokol Nusle Praha A

1

1

3

25.00%

36.

Vaněk Petr

2001

TJ Slavoj Praha A

1

1

3

25.00%

37.

Zahrádka David

1995

TJ Slavoj Praha A

3

2

6

25.00%

38.

Skopec Daniel

2001

AC Sparta Praha D

7

5