Úspěšnost dvouher - 2.liga žen skupina A
 (základní část)

 

Hráč

Nar.

Družstvo

P.U.

Skóre

Úsp.

1.

Tumová Monika

1984

Sokol Plzeň V A

18

48

2

96.00%

2.

Vítková Hana

1984

Elizza Praha

15

34

5

87.18%

3.

Lněničková Marta

1979

Sokol Plzeň V B

16

40

7

85.11%

4.

Pokorná Tereza

1983

Sokol Nusle B

21

48

11

81.36%

5.

Bydžovská Hana

1987

Sokol Plzeň V A

16

37

9

80.43%

6.

Suchomanová Jana

1983

ABC Branik B

22

51

14

78.46%

7.

Dočkalová Kateřina

1985

Stadion Žižkov

13

29

8

78.38%

8.

Klempířová Jiřina

1967

Sokol Stodůlky

24

55

16

77.46%

9.

Černá Martina

1983

ABC Branik B

20

46

14

76.67%

10.

Coubalová Martina

1974

ABC Branik A

19

38

17

69.09%

11.

Komárková Kateřina

1981

Sokol Nusle B

21

40

18

68.97%

12.

Křivohlavá Helena

1985

Union Plzeň B

18

35

17

67.31%

13.

Čížková Alena

1959

Union Plzeň A

22

35

19

64.81%

14.

Svobodová Helena

1958

ABC Branik A

21

37

22

62.71%

15.

Dusilová Jana

1972

Sokol Stodůlky

24

43

26

62.32%

16.

Hofmanová Ivana

1987

Stadion Žižkov

24

42

29

59.15%

17.

Soukupová Jana

1975

Union Plzeň A

17

29

22

56.86%

18.

Ulihrachová Jitka

1956

ABC Branik B

19

31

24

56.36%

19.

Bartošová Lenka

1986

Union Plzeň B

21

31

24

56.36%

20.

Bartoňová Jitka

1974

Slovan Bohnice B

18

27

23

54.00%

21.

Luňová Veronika

1997

Elizza Praha

23

34

31

52.31%

22.

Schoberová Martina

1965

Union Plzeň A

23

36

33

52.17%

23.

Scheubová Jana

1962

ABC Branik A

20

25

23

52.08%

24.

Ježková Kateřina

1981

Sokol Nusle B

23

33

33

50.00%

25.

Skopová Šárka

1991

Union Plzeň B

23

28

34

45.16%

26.

Polednová Petra

1994

Elizza Praha

18

21

31

40.38%

27.

Havlíčková Helena

1964

Sokol České Budějovice

18

20

32

38.46%

28.

Mikolášková Monika

1983

Jiskra Bechyně

24

26

46

36.11%

29.

Lösterová Anna

1951

Stadion Žižkov

24

25

47

34.72%

30.

Poláková Pavlína

1985

Sokol Plzeň V B

19

17

38

30.91%

31.

Volavková Kateřina

1974

Sokol České Budějovice

24

22

50

30.56%

32.

Moravcová Lucie

1995

Sokol České Budějovice

15

13

31

29.55%

33.

Rindererová Petra

1976

Sokol Plzeň V B

21

9

44

16.98%

34.

Muzikova Alice

1994

Sokol Plzeň V A

13

6

31

16.22%

35.

Skaláková Denisa

1995

Jiskra Bechyně

17

8

42

16.00%

36.

Mikolášková Martina

1985

Jiskra Bechyně

22

8

56

12.50%

Hráčky, které odehrály méně než 36 zápasů

1.

Novotná Markéta

1977

Slovan Bohnice B

1

1

0

100.00%

2.

Kaucká Olga

1975

Slovan Bohnice B

13

34

1

97.14%

3.

Procházková Olga

1978

Sokol Nusle B

7

20

1

95.24%

4.

Blašková Zdena

2001

Sokol České Budějovice

2

5

1

83.33%

5.

Hlaváčková Lenka

1973

Slovan Bohnice B

12

27

8

77.14%

6.

Hagino Petra

1974

Slovan Bohnice B

11

23

9

71.88%

7.

Dvořáková Lenka

1970

Sokol Stodůlky

12

23

12

65.71%

8.

Vacíková Renata

1978

Sokol Plzeň V B

3

5

4

55.56%

9.

Merhautová Alena

1951

Sokol Stodůlky

13

18

16

52.94%

10.

Pintová Radka

1986

Union Plzeň B

12

17

16

51.52%

11.

Nováková Ivana

1970

Sokol Stodůlky

3

2

2

50.00%

12.

Mikesková Romana

1987

Union Plzeň A

4

5

5

50.00%

13.

Chocová Alena

1977

Stadion Žižkov

10

14

15

48.28%

14.

Luňová Zuzana

1970

Elizza Praha

3

1

2

33.33%

15.

Růžičková Lucie

1993

Elizza Praha

5

4

9

30.77%

16.

Scheubová Lucie

1988

ABC Branik A

8

5

14

26.32%

17.

Vyletová Helena

1972

Sokol Plzeň V B

12

6

19

24.00%

18.

Janoušová Petra

1999

Sokol Plzeň V A

12

8

26

23.53%

19.

Kášová Adéla

1998

Slovan Bohnice B

9

6

20

23.08%

20.

Janoušová Pavla

1999

Sokol Plzeň V A

11

7

24

22.58%

21.

Pešíková Tereza

1996

Sokol Plzeň V B

4

2

9

18.18%

22.

Klímková Veronika

1980

Elizza Praha

9

4

20

16.67%

23.

Frolíková Yvona

1975

Sokol České Budějovice

5

2

11

15.38%

24.

Lorencová Lucie

1992

Union Plzeň A

10

4

22

15.38%

25.

Tenglová Jaroslava

1958

Sokol České Budějovice

4

1

6

14.29%

26.

Stupková Alena

1990

ABC Branik B

3

1

8

11.11%

27.

Frolíková Ivana

1969

Jiskra Bechyně

10

3

26

10.34%

28.

Brejchová Kateřina

1997

Sokol České Budějovice

7

2

18

10.00%

29.

Kratochvílová Alena

1993

Union Plzeň B

6

1

10

9.09%

30.

Adamčíková Dana

1956

ABC Branik B

4

1

11

8.33%

31.

Melicharová Iveta

1999

Elizza Praha

1

0

3

0.00%

32.

Slezáková Hana

2000

Slovan Bohnice B

1

0

3

0.00%

33.

Krylová Eliška

1988

Sokol Plzeň V A

1

0

3

0.00%

34.

Kadavá Tereza

1998

Slovan Bohnice B

2

0

4

0.00%

35.

Maršíková Jana

1999

Slovan Bohnice B

2

0

4

0.00%

36.

Chýleová Eva

1979

Slovan Bohnice B

2

0

5

0.00%

37.

Vladyková Barbora

1990

Sokol Plzeň V A

2

0

6

0.00%

38.

Hájková Anna

1945

Sokol Nusle B

2

0

6

0.00%

39.

Najbrtová Lucie

1974

Stadion Žižkov

2

0

6

0.00%

40.

Scheubová Lenka

1990

ABC Branik A

3

0

9

0.00%

41.

Špatenková Tereza

1998

Sokol Plzeň V B

4

0

10

0.00%

42.

Bartoňová Tereza

2003

Slovan Bohnice B

4

0

12

0.00%

43.

Medalová Anna

1998

Elizza Praha

5

0

14

0.00%

 

Úspěšnost dvouher – Divize ženy
(základní část)

 

Hráč

Nar.

Družstvo

P.U.

Skóre

Úsp.

1.

Bartoňová Jitka

1974

TJ Slovan Bohnice C

11

27

2

93.10%

2.

Shim Mi Youngi

1970

SF SKK EL Nino Praha B

20

52

5

91.23%

3.

Scheubová Jana

1962

TJ ABC Branik D

11

28

4

87.50%

4.

Stočesová Sylvie

1976

TJ ABC Branik C

20

49

10

83.05%

5.

Maršíková Jitka

1947

TJ Slovan Bohnice C

13

30

7

81.08%

6.

Vedralová Michaela

1986

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

7

16

4

80.00%

7.

Merhautová Alena

1951

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

19

42

11

79.25%

8.

Polednová Petra

1994

TTC Elizza Praha B

11

24

7

77.42%

9.

Dvořáková Lucie

1978

TJ Slovan Bohnice C

9

20

6

76.92%

10.

Chloupková Pavlína

1991

SF SKK EL Nino Praha B

18

39

12

76.47%

11.

Vrzalová Jitka

1956

TJ Přední Kopanina A

20

45

14

76.27%

12.

Pokorná Helena

1961

SF SKK EL Nino Praha B

20

40

17

70.18%

13.

Chýleová Eva

1979

TJ Slovan Bohnice C

8

16

7

69.57%

14.

Adamčíková Dana

1956

TJ ABC Branik C

20

38

20

65.52%

15.

Hodková Jana

1952

TJ Přední Kopanina A

19

36

21

63.16%

16.

Špačková Zdeňka

1952

TJ Lokomotiva Vršovice A

13

24

15

61.54%

17.

Loukotová Regina

1971

SF SKK EL Nino Praha C

18

31

21

59.62%

18.

Scheubová Lucie

1988

TJ ABC Branik D

16

28

20

58.33%

19.

Havlíková Jana

1976

Avia Čakovice A

9

14

12

53.85%

20.

Zábojová Anna

1991

SF SKK EL Nino Praha C

17

26

23

53.06%

21.

Matoušková Andrea

1995

Avia Čakovice A

9

12

12

50.00%

22.

Slatinská Nataša

1954

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

16

22

23

48.89%

23.

Strnadová Karolína

1991

Avia Čakovice A

17

23

27

46.00%

24.

Klímková Veronika

1980

TTC Elizza Praha B

12

15

20

42.86%

25.

Luňová Zuzana

1970

TTC Elizza Praha B

17

16

25

39.02%

26.

Závodská Katarína

1964

TJ Lokomotiva Vršovice B

20

22

38

36.67%

27.

Kačírková Martina

1970

TJ Lokomotiva Vršovice A

14

15

26

36.59%

28.

Malá Jitka

1977

TJ Přední Kopanina A

16

16

32

33.33%

29.

Jankovská Iveta

1984

TJ ABC Branik C

19

17

39

30.36%

30.

Petříková Michaela

1991

Avia Čakovice A

15

13

30

30.23%

31.

Vránová Helena

1976

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

11

9

22

29.03%

32.

Krenčíková Eva

1988

SF SKK EL Nino Praha C

18

15

37

28.85%

33.

Bláhová Milena

1968

TJ Lokomotiva Vršovice A

17

14

37

27.45%

34.

Adamová Božena

1947

TJ Lokomotiva Vršovice B

17

14

37

27.45%

35.

Zýková Renata

1961

TJ Lokomotiva Vršovice B

17

13

38

25.49%

36.

Scheubová Lenka

1990

TJ ABC Branik D

16

8

36

18.18%

37.

Krylová Kateřina

1971

TJ Lokomotiva Vršovice A

12

6

28

17.65%

38.

Medalová Anna

1998

TTC Elizza Praha B

14

6

33

15.38%

39.

Stupková Alena

1990

TJ ABC Branik D

7

3

17

15.00%

40.

Melicharová Iveta

1999

TTC Elizza Praha B

7

2

16

11.11%

41.

Drgoňová Veronika

1997

TJ ABC Branik D

10

1

23

4.17%

Hráčky, které odehrály méně než 18 zápasů

1.

Kaucká Olga

1975

TJ Slovan Bohnice C

6

16

0

100.00%

2.

Veletová Ilona

1973

TJ Slovan Bohnice C

6

16

0

100.00%

3.

Dlouhá Marie

1953

SF SKK EL Nino Praha C

1

2

1

66.67%

4.

Svobodová Šárka

1992

Avia Čakovice A

2

2

4

33.33%

5.

Kotlanová Martina

1973

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

7

5

12

29.41%

6.

Šimůnková Stanislava

1948

TJ Přední Kopanina A

4

2

9

18.18%

7.

Jarošová Sylva

1976

TJ Slovan Bohnice C

3

1

8

11.11%

8.

Maršíková Jana

1999

TJ Slovan Bohnice C

1

0

1

0.00%

9.

Bartoňová Tereza

2003

TJ Slovan Bohnice C

1

0

2

0.00%

10.

Mrázková Lia

2002

TJ Slovan Bohnice C

1

0

3

0.00%

11.

Slezáková Hana

2000

TJ Slovan Bohnice C

1

0

3

0.00%

12.

Procházková Lucie

1999

TJ Slovan Bohnice C

1

0

3

0.00%

13.

Filová Simona

1998

TJ Lokomotiva Vršovice B

1

0

3

0.00%

14.

Marková Lucie

1998

TTC Elizza Praha B

2

0

5

0.00%

15.

Bláhová Kateřina

1989

TJ Lokomotiva Vršovice A

2

0

6

0.00%

16.

Blažková Anežka ml.

2002

TJ Lokomotiva Vršovice B

2

0

6

0.00%

17.

Koubová Renata

1969

TJ Slovan Bohnice C

3

0

7

0.00%

18.

Dvořáková Anna

2000

Avia Čakovice A

4

0

10

0.00%

19.

Šišková Gabriela

1990

Avia Čakovice A

5

0

14

0.00%

 

 

Úspěšnost dvouher - 1. třída B muži

(základní část)

 

Hráč

Nar.

Družstvo

P.U.

Skóre

Úsp.

1.

Tinkl Pavel

1977

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

19

58

10

85.29%

2.

Truc Petr

1979

TTC Elizza Praha E

12

32

6

84.21%

3.

Černý Zdeněk

1981

TJ Sokol Petrovice I. A

19

52

12

81.25%

4.

Dušek Jan

1976

TTC Elizza Praha E

15

38

9

80.85%

5.

Hron Jiří

1964

PSK Olymp Praha A

19

54

16

77.14%

6.

Plch Jiří st.

1948

TJ Sokol Nusle Praha B

20

46

14

76.67%

7.

Šenk Jakub

1994

AC Sparta Praha E

19

52

16

76.47%

8.

Tůma Michal

1969

PSK Olymp Praha A

12

26

8

76.47%

9.

Marat Petr

1999

TTC Elizza Praha E

21

48

15

76.19%

10.

Zahrádka David

1995

TJ Slavoj Praha A

19

45

20

69.23%

11.

Merhaut Jaroslav

1948

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

22

49

25

66.22%

12.

Vojtěch Radek

1977

TJ Sokol Petrovice I. A

20

47

24

66.20%

13.

Kaba Radka

1975

TJ Slavoj Praha A

20

43

22

66.15%

14.

Flídr Josef

1960

TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

17

35

20

63.64%

15.

Němeček Jiří

1963

PSK Olymp Praha A

20

43

25

63.24%

16.

Pospíšil David

1979

TJ Slavoj Praha A

20

44

26

62.86%

17.

Sklenář Ondřej

1990

TJ Slavoj Praha A

22

47

28

62.67%

18.

Ezr Václav

1996

SF SKK EL Nino Praha F

22

44

31

58.67%

19.

Pánek Libor

1959

SF SKK EL Nino Praha F

17

36

27

57.14%

20.

Fexa Martin

1977

TTC Klánovice B

18

31

25

55.36%

21.

Rys Vilém

1969

PSK Olymp Praha A

17

26

24

52.00%

22.

Lebl Ondřej

1990

SF SKK EL Nino Praha F

21

38

36

51.35%

23.

Flekač Tomáš

1985

TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

22

36

35

50.70%

24.

Jírovec Martin

1960

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

17

25

26

49.02%

25.

Tichý Jiří

1986

TJ Sokol Michle Praha C

21

37

39

48.68%

26.

Tichý Květoslav

1950

TJ Sokol Nusle Praha B

21

31

33

48.44%

27.

Pecka Milan

1964

TJ Sokol Petrovice I. A

9

16

18

47.06%

28.

Havazík Ondřej

1993

AC Sparta Praha E

20

33

38

46.48%

29.

Jež Dominik

1997

SF SKK EL Nino Praha F

19

29

34

46.03%

30.

Růžička Filip

1988

TJ Slovan Bohnice D

21

34

40

45.95%

31.

Kocábek Pavel

1950

TJ Sokol Nusle Praha B

22

29

35

45.31%

32.

Duchoslav Petr

1977

TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

20

29

35

45.31%

33.

Černý Martin

1979

TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

19

29

36

44.62%

34.

Bartošek Jan

1984

AC Sparta Praha E

17

23

29

44.23%

35.

Beránek Václav ml.

1983

AC Sparta Praha E

9

13

18

41.94%

36.

Urban Pavel

1948

TJ Sokol Michle Praha C

19

23

32

41.82%

37.

Štědrý Adam

1989

TTC Klánovice B

14

19

27

41.30%

38.

Branžovský Milan

1954

TTC Klánovice B

13

14

20

41.18%

39.

Kadlec Tomáš

1973

TTC Elizza Praha E

18

21

30

41.18%

40.

Fausek Matěj

1999

TTC Elizza Praha E

12

13

19

40.63%

41.

Boš Petr

1977

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

12

14

21

40.00%

42.

Vomlel Lukáš

1974

TJ Slovan Bohnice D

18

26

39

40.00%

43.

Brothánek Jan

1977

TTC Klánovice B

15

18

28

39.13%

44.

Veletová Ilona

1973

TJ Slovan Bohnice D

10

12

19

38.71%

45.

Eberl Milan

1950

TJ Sokol Nusle Praha B

21

21

35

37.50%

46.

Semrád Martin

1975

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

12

13

22

37.14%

47.

Balcar Zdeněk

1959

TJ Slovan Bohnice D

19

20

34

37.04%

48.

Kocian Ladislav

1949

TJ Sokol Michle Praha C

10

11

22

33.33%

49.

Rychlý Tomáš

1971

TJ Slovan Bohnice D

20

19

38

33.33%

50.

Máka Jiří

1946

TJ Sokol Michle Praha C

18

19

38

33.33%

51.

Kubový Jan

1992

AC Sparta Praha E

17

15

35

30.00%

52.

Matoušek Jan

1974

TJ Sokol Petrovice I. A

7

7

18

28.00%

53.

Červeňák Miroslav

1979

TTC Klánovice B

20

16

45

26.23%

54.

Valeš Zbyněk

1987

TJ Sokol Michle Praha C

12

9

26

25.71%

55.

Ploc Marek

1979

PSK Olymp Praha A

11

9

27

25.00%

56.

Laube Petr

1976

TJ Sokol Petrovice I. A

18

6

56

9.68%

Hráči, kteří odehráli méně než 23 zápasů

1.

Dusík Stanislav

1998

SF SKK EL Nino Praha F

2

4

0

100.00%

2.

Rochowanski Lukáš

1977

TTC Elizza Praha E

5

14

1

93.33%

3.

Sedláček Vladimír

1971

TJ Sokol Petrovice I. A

5

12

5

70.59%

4.

Lazar Martin

1988

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A