Soupisky oddílu Sokol Stodůlky 2017-2018

1.liga A ženy

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Klempířová Jiřina

1967

kraj. ženy 21 - 40

 

2.

Dvořáková Lenka

1970

kraj. ženy 21 - 40

Hostování z TJ Sokol Votice

3.

Svobodová Nikola

1992

kraj. ženy 21 - 40

Hostování z TJ Střížkov

4.

Dusilová Jana

1972

kraj. ženy 21 - 40

 

5.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 41 - 60

 

6.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy 41 - 60

 

7.

Pospíšilová Carmen

1972

kraj. ženy 41 - 60

Hostování z TJ Sokol Čekyně

 

8.

Hnojská Andrea

2003

ČR ženy 92

Střídavý start z Klub stolního tenisu Klatovy z.s.

 

Divize, ženy - Sokol Stodůlky B

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Dusilová Jana

1972

kraj. ženy 21 - 40

 

2.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy 41 - 60

 

3.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 41 - 60

 

4.

Vránová Helena

1976

kraj. ženy 61 - 80

 

5.

Lösterová Anna

1951

kraj. ženy 61 - 80

Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita

6.

Charvátová Zuzana

1978

kraj. ženy N

 

Divize, muži – Stodůlky A

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Olejár Filip

1986

kraj. muži 51 - 60

 

2.

Tinkl Pavel

1977

kraj. muži 51 - 60

 

3.

Zubčák Patrik

1976

kraj. muži 101 - 150

cizinec 

4.

Semrád Martin

1975

kraj. muži 151 - 200

 

5.

Jírovec Martin

1960

kraj. muži 101 - 150

 

6.

Hák Zdeněk

1987

kraj. muži 151 - 200

 

7.

Vidlák Miloš

1983

kraj. muži 201 - 250

 

8.

Merhaut Jaroslav

1948

kraj. muži 151 - 200

 

1 třída A, muži  – Stodůlky B

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Jírovec Martin

1960

kraj. muži 101 - 150

 

2.

Hák Zdeněk

1987

kraj. muži 151 - 200

 

3.

Vidlák Miloš

1983

kraj. muži 201 - 250

 

4.

Klempířová Jiřina

1967

kraj. muži 251-300

 

5.

Herrmann Vít

1973

kraj. muži 251 - 300

 

6.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 301 - 350

 

7.

Lipták Ondřej

1956

kraj. muži 301 - 350

 

8.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 351 - 400

 

9.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 351 - 400

 

10.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 351 - 400

 

11.

Suchý Adam ml.

2002

kraj. muži 501 - 600

 

12.

Kozák Vojtěch ml.

2001

kraj. muži 701 - 800

 

13.

Dusilová Jana

1972

kraj. ženy 21 - 40

 

14.

Boš Petr

1977

kraj. muži N

 

 

2 třída B, muži  – Stodůlky C

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

 

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Herrmann Vít

1973

kraj. muži 251 - 300

 

2.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 301 - 350

 

3.

Lipták Ondřej

1956

kraj. muži 301 - 350

 

4.

Seliverstkin Mikhail

1968

kraj. muži 301 - 350

cizinec 

5.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 351 - 400

 

6.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 351 - 400

 

7.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 351 - 400

 

8.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 401 - 500

 

9.

Celler Jiří

1988

kraj. muži 401 - 500

 

10.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 401 - 500

 

11.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 501 - 600

 

 

4 třída B, muži  – Stodůlky D

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 351 - 400

 

2.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 351 - 400

 

3.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 351 - 400

 

4.

Celler Jiří

1988

kraj. muži 401 - 500

 

5.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 401 - 500

 

6.

Gargulák František

1950

kraj. muži 501 - 600

 

7.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži 501 - 600

 

8.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 21 - 40

 

4 třída A, muži  – Stodůlky E

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Kalaš Vladislav

1985

kraj. muži 401 - 500

 

2.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 401 - 500

 

3.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 501 - 600

 

4.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 501 - 600

 

5.

Suchý Adam ml.

2002

kraj. muži 501 - 600

 

6.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži 601 - 700

 

7.

Vránová Helena

1976

kraj. ženy 61 - 80

 

8.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy 41 - 60

 

 

5 třída A, muži  – Stodůlky F

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

 

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 401 - 500

 

2.

Gargulák František

1950

kraj. muži 501 - 600

 

3.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži 501 - 600

 

4.

Suchý Adam ml.

2002

kraj. muži 501 - 600

 

5.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži 601 - 700

 

6.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 701 - 800

 

7.

Kozák Pavel

1972

kraj. muži 701 - 800

 

8.

Kozák Vojtěch ml.

2001

kraj. muži 701 - 800

 

9.

Papoušek Vladimír

1951

kraj. muži 801 - 900

 

10.

Vostrý Marek

1973

kraj. muži N

 

11.

Krukovskij Vladislav

1987

kraj. muži N

 

12.

Vránová Helena

1976

kraj. ženy 61 - 80

 

 

7 třída B, muži  – Stodůlky G

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Kozák Pavel

1972

kraj. muži 701 - 800

 

2.

Kozák Vojtěch ml.

2001

kraj. muži 701 - 800

 

3.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 701 - 800

 

4.

Papoušek Vladimír

1951

kraj. muži 801 - 900

 

5.

Havliš Filip

2002

kraj. muži N

 

6.

Vrecion Pavel

1964

kraj. muži N

 

7.

Kozel Petr

2001

kraj. muži N

 

8.

Krukovskij Vladislav

1987

kraj. muži N

 

9.

Němeček Tomáš

2005

kraj. muži N

 

10.

Semrád Marek

2008

kraj. muži N

 

11.

Vostrý Marek

1973

kraj. muži N

 

12.

Zelinka Adam

2001

kraj. muži N