Soupisky oddílu Sokol Stodůlky 2016-2017

2.liga A ženy

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Dvořáková Lenka

1970

kraj. ženy 21 - 40

Hostování z TJ Sokol Votice

2.

Klempířová Jiřina

1967

kraj. ženy 21 - 40

 

3.

Pospíšilová Carmen

1972

kraj. ženy 21 - 40

Hostování z TJ Sokol Čekyně

4.

Dusilová Jana

1972

kraj. ženy 21 - 40

 

5.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 41 - 60

 

6.

Svobodová Nikola

1992

kraj. ženy 41 - 60

Hostování z TJ Střížkov

Divize, ženy - Sokol Stodůlky B

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Dusilová Jana

1972

kraj. ženy 21 - 40

 

2.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 41 - 60

 

3.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy 41 - 60

 

4.

Vránová Helena

1976

kraj. ženy 41 - 60

 

5.

Lösterová Anna

1951

kraj. ženy 41-60

Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita

6.

Charvátová Zuzana

1978

kraj. ženy N

 

7.

Kotlanová Martina

1973

kraj. ženy N

 

Divize, muži – Stodůlky A

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Olejár Filip

1986

kraj. muži 41 - 60

 

2.

Tinkl Pavel

1977

kraj. muži 61 - 80

 

3.

Zuzčák Patrik

1976

kraj. muži 101 - 150

 

4.

Merhaut Jaroslav

1948

kraj. muži 151 - 200

 

5.

Semrád Martin

1975

kraj. muži 151 - 200

 

6.

Jírovec Martin

1960

kraj. muži 201 - 250

 

7.

Lazar Martin

1988

kraj. muži 201 - 250

 

8.

Vidlák Miloš

1983

kraj. muži 201 - 250

 

9.

Boš Petr

1977

kraj. muži 250 - 300

 

10.

Hák Zdeněk

1987

kraj. muži 251 - 300

 

1 třída B, muži  – Stodůlky B

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Semrád Martin

1975

kraj. muži 151 - 200

 

2.

Jírovec Martin

1960

kraj. muži 201 - 250

 

3.

Lazar Martin

1988

kraj. muži 201 - 250

 

4.

Vidlák Miloš

1983

kraj. muži 201 - 250

 

5.

Herrmann Vít

1973

kraj. muži 201

 

6.

Boš Petr

1977

kraj. muži 250 - 300

 

7.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 251 - 300

 

8.

Lipták Ondřej

1956

kraj. muži 251 - 300

 

9.

Hák Zdeněk

1987

kraj. muži 251 - 300

 

10.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 301 - 400

 

11.

Klempířová Jiřina

1967

kraj. muži N

 

12.

Suchý Adam ml.

2002

nez. muži N

 

13.

Kozák Vojtěch ml.

2001

nez. muži N

 

14.

Havliš Filip

2002

nez. muži N

 

 

3 třída A, muži  – Stodůlky C

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Herrmann Vít

1973

kraj. muži 201

 

2.

Lipták Ondřej

1956

kraj. muži 251 - 300

 

3.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 251 - 300

 

4.

Hák Zdeněk

1987

kraj. muži 251 - 300

 

5.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 301 - 400

 

6.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži 401 - 500

 

7.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 401 - 500

 

8.

Dusilová Jana

1972

kraj. muži N

 

 

3 třída B, muži  – Stodůlky D

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Boš Petr

1977

kraj. muži 250 - 300

 

2.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 301 - 400

 

3.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 301 - 400

 

4.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 401 - 500

 

5.

Kalaš Vladislav

1985

kraj. muži 401 - 500

 

6.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 401 - 500

 

7.

Celler Jiří

1988

kraj. muži 401 - 500

 

8.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 501 - 600

 

9.

Gargulák František

1950

kraj. muži 501 - 600

 

10.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži N

 

11.

Merhautová Alena

1951

kraj. muži N

 

 

4 třída B, muži  – Stodůlky E

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 301 - 400

 

2.

Celler Jiří

1988

kraj. muži 401 - 500

 

3.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 401 - 500

 

4.

Kalaš Vladislav

1985

kraj. muži 401 - 500

 

5.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 401 - 500

 

6.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 501 - 600

 

7.

Gargulák František

1950

kraj. muži 501 - 600

 

8.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 601 - 700

 

9.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži N

 

10.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži N

 

11.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy N

 

 

6 třída B, muži  – Stodůlky F

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 401 - 500

 

2.

Gargulák František

1950

kraj. muži 501 - 600

 

3.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 501 - 600

 

4.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 601 - 700

 

5.

Sixta Jaroslav

1955

kraj. muži 701 - 800

 

6.

Papoušek Vladimír

1951

kraj. muži 701 - 800

 

7.

Vostrý Marek

1973

kraj. muži 701 - 800

 

8.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži N

 

9.

Kozák Vojtěch ml.

2001

nez. muži N

 

10.

Havliš Filip

2002

nez. muži N

 

11.

Suchý Adam ml.

2002

nez. muži N

 

12.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži N

 

13.

Vránová Helena

1976

kraj. muži N

 

14.

Charvátová Zuzana

1978

kraj. muži N

 

 

7 třída B, muži  – Stodůlky G

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Kozák Pavel

1972

kraj. muži 701 - 800

 

2.

Vostrý Marek

1973

kraj. muži 701 - 800

 

3.

Vrecion Pavel

1964

kraj. muži 801 - 900

 

4.

Papoušek Vladimír

1951

kraj. muži 701 - 800

 

5.

Kozák Vojtěch ml.

2001

nez. muži N

 

6.

Havliš Filip

2002

nez. muži N

 

7.

Semrád Marek

2008

kraj. muži N

 

8.

Jírovec Jan nejml.

2006

kraj. muži N

 

9.

Novohradský Vojtěch

2006

kraj. muži N

 

10.

Suchý Adam ml.

2002

nez. muži N

 

11.

Zimmerman Michal

2001

kraj. muži N

 

12.

Kozel Petr

2001

nez. muži N

 

13.

Zelinka Adam

2001

kraj. muži N

 

14.

Sellner Vojtěch

2004

kraj. muži N