Soupisky oddílu Sokol Stodůlky 2015-2016

2.liga A ženy

TJ Sokol Stodůlky A

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Klempířová Jiřina

1967

kraj. ženy 11-20

 

2.

Dusilová Jana

1972

kraj. ženy 21-40

 

3.

Dvořáková Lenka

1970

kraj. ženy 21-40

Hostování z TJ Sokol Votice

4.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 21-40

 

5.

Růžičková Klára

1997

kraj. ženy 41-60

Hostování z Viktoria Radim

6.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy 41-60

 

7.

Vránová Helena

1976

kraj. ženy 61-80

 

8.

Pospíšilová Carmen

1972

kraj. ženy 61-80

Hostování z TJ Sokol Čekyně

9.

Cimrmanová Eliška

2002

kraj. ženy N

Střídavý start z TSM Kladno

Divize, ženy - Sokol Stodůlky B

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 21-40

 

2.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy 41-60

 

3.

Vránová Helena

1976

kraj. ženy 61-80

 

4.

Svobodová Nikola

1992

nez. ženy hostování

Hostování z TJ Střížkov

5.

Cimrmanová Eliška

2002

kraj. ženy N

Střídavý start z TSM Kladno

1 třída A, muži – Stodůlky A

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

 

1.

Olejár Filip

1986

kraj. muži 101-150

 

2.

Tinkl Pavel

1977

kraj. muži 101-150

 

3.

Lazar Martin

1988

kraj. muži 151-200

 

4.

Merhaut Jaroslav

1948

kraj. muži 151-200

 

5.

Jírovec Martin

1960

kraj. muži 151-200

 

6.

Boš Petr

1977

kraj. muži 201-250

 

7.

Semrád Martin

1975

kraj. muži 201-250

 

8.

Vidlák Miloš

1983

kraj. muži 201-250

 

9.

Zuzčák Patrik

1976

kraj. muži 301-400

 

10.

Šebl Jáchym

2000

kraj. muži 201.-250.

Střídavý start z TJ Slavoj Praha

11.

Šimůnek Ondřej

1999

kraj. muži 201.-250.

Střídavý start z TJ Slavoj Praha

2 třída A, muži  – Stodůlky B

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

 

1.

Jírovec Martin

1960

kraj. muži 151-200

 

2.

Boš Petr

1977

kraj. muži 201-250

 

3.

Semrád Martin

1975

kraj. muži 201-250

 

4.

Vidlák Miloš

1983

kraj. muži 201-250

 

5.

Zuzčák Patrik

1976

kraj. muži 301-400

 

6.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 401-500

 

7.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 401-500

 

8.

Lipták Ondřej

1956

kraj. muži 401-500

 

9.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 401-500

 

10.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 401-500

 

11.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 401-500

 

12.

Klempířová Jiřina

1967

kraj. muži N

 

13.

Dusilová Jana

1972

kraj. muži N

 

14.

Suchý Adam ml.

2002

nez. muži N

 

3 třída A, muži  – Stodůlky C

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

 

1.

Zuzčák Patrik

1976

kraj. muži 301-400

 

2.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 401-500

 

3.

Lipták Ondřej

1956

kraj. muži 401-500

 

4.

Kalaš Vladislav

1985

kraj. muži 401-500

 

5.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 501-600

 

6.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 501-600

 

7.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 501-600

 

8.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 601-700

 

9.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy N

 

3 třída B, muži  – Stodůlky D

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

 

1.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 401-500

 

2.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 401-500

 

3.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 401-500

 

4.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 401-500

 

5.

Celler Jiří

1988

kraj. muži 501-600

 

6.

Třesohlavý Josef

1956

kraj. muži 501-600

 

7.

Merhautová Alena

1951

kraj. muži 501-600

 

8.

Gargulák František

1950

kraj. muži 601-700

 

9.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži 601-700

 

10.

Hák Zdeněk

1987

kraj. muži N

 

4 třída B, muži  – Stodůlky E

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

 

1.

Třesohlavý Josef

1956

kraj. muži 501-600

 

2.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 501-600

 

3.

Celler Jiří

1988

kraj. muži 501-600

 

4.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 501-600

 

5.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 501-600

 

6.

Gargulák František

1950

kraj. muži 601-700

 

7.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 601-700

 

8.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži 601-700

 

9.

Sixta Jaroslav

1955

kraj. muži 701-800

 

10.

Vránová Helena

1976

kraj. ženy N

 

11.

Hák Zdeněk

1987

kraj. muži N

 

6 třída B, muži  – Stodůlky F

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

 

1.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 501-600

 

2.

Gargulák František

1950

kraj. muži 601-700

 

3.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 601-700

 

4.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži 601-700

 

5.

Sixta Jaroslav

1955

kraj. muži 701-800

 

6.

Papoušek Vladimír

1951

kraj. muži N

 

7.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži N

 

8.

Vostrý Marek

1973

kraj. muži N

 

9.

Vrecion Pavel

1964

kraj. muži N

 

10.

Hák Zdeněk

1987

kraj. muži N

 

11.

Horák Dominik

1988

reg. muži N

 

7 třída B, muži  – Stodůlky G

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

 

1.

Papoušek Vladimír

1951

kraj. muži N

 

2.

Vostrý Marek

1973

kraj. muži N

 

3.

Vrecion Pavel

1964

kraj. muži N

 

4.

Suchý Adam ml.

2002

nez. muži N

 

5.

Havliš Filip

2002

nez. muži N

 

6.

Kozák Vojtěch ml.

2001

nez. muži N

 

7.

Kozák Pavel

1972

kraj. muži N