Soupisky oddílu Sokol Stodůlky 2014-2015

2.liga A ženy

TJ Sokol Stodůlky A

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Klempířová Jiřina

1967

kraj. ženy 11-20

 

2.

Dusilová Jana

1972

kraj. ženy 21-40

 

3.

Dvořáková Lenka

1970

kraj. ženy 21-40

Hostování z TJ Sokol Votice

4.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 21-40

 

5.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy 41-60

 

6.

Nováková Ivana

1970

kraj. ženy N

Hostování z Sokol Přezletice

7.

Pospíšilová Carmen

1972

kraj. ženy N

Hostování z TJ Sokol Čekyně

8.

Růžičková Klára

1997

kraj. ženy N

Střídavý start z Viktoria Radim

Divize, ženy - Sokol Stodůlky B

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 21-40

 

2.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy 41-60

 

3.

Motlová Michaela

1986

kraj. ženy hostování

Hostování z TJ Dynamo Nelahozeves

4.

Kotlanová Martina

1973

kraj. ženy 81-100

 

5.

Vránová Helena

1976

kraj. ženy 81-100

 

1 třída A, muži – Stodůlky A

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Tinkl Pavel

1977

kraj. muži 81-100

 

2.

Merhaut Jaroslav

1948

kraj. muži 101-150

 

3.

Olejár Filip

1986

kraj. muži N 150

 

4.

Lazar Martin

1988

kraj. muži 151-200

 

5.

Jírovec Martin

1960

kraj. muži 151-200

 

6.

Semrád Martin

1975

kraj. muži 151-200

 

7.

Boš Petr

1977

kraj. muži 151-200

 

8.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 201-250

 

9.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 201-250

 

10.

Vidlák Miloš

1983

kraj. muži 201-250

 

11.

Zuzčák Patrik

1976

kraj. muži 301-400

 

2 třída A, muži  – Stodůlky B

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Semrád Martin

1975

kraj. muži 151-200

 

2.

Boš Petr

1977

kraj. muži 151-200

 

3.

Jírovec Martin

1960

kraj. muži 151-200

 

4.

Vidlák Miloš

1983

kraj. muži 201-250

 

5.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 201-250

 

6.

Lipták Ondřej

1956

kraj. muži 201-250

 

7.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 201-250

 

8.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 301-400

 

9.

Zuzčák Patrik

1976

kraj. muži 301-400

 

10.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 301-400

 

11.

Kalaš Vladislav

1985

kraj. muži 401-500

 

12.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 401-500

 

13.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 401-500

 

14.

Klempířová Jiřina

1967

kraj. ženy 11-20

 

15.

Dusilová Jana

1972

kraj. ženy 21-40

 

16.

Suchý Adam ml.

2002

kraj. muži N

 

4 třída B, muži  – Stodůlky C

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 201-250

 

2.

Lipták Ondřej

1956

kraj. muži 201-250

 

3.

Zuzčák Patrik

1976

kraj. muži 301-400

 

4.

Kalaš Vladislav

1985

kraj. muži 401-500

 

5.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 501-600

 

6.

Sixta Jaroslav

1955

kraj. muži 401-500

 

7.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy 41-60

 

8.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži 501-600

 

9.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži 501-600

 

10.

Šimek Filip

1985

kraj. muži 601-700

 

4 třída A, muži  – Stodůlky D

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 201-250

 

2.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 301-400

 

3.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 301-400

 

4.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 401-500

 

5.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 401-500

 

6.

Celler Jiří

1988

kraj. muži 401-500

 

7.

Gargulák František

1950

kraj. muži 501-600

 

8.

Třesohlavý Josef

1956

kraj. muži 501-600

 

9.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 501-600

 

10.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 501-600

 

11.

Krupa Zdeněk

1942

kraj. muži 601-700

 

12.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 21-40

 

5 třída A, muži  – Stodůlky E

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Sixta Jaroslav

1955

kraj. muži 401-500

 

2.

Celler Jiří

1988

kraj. muži 401-500

 

3.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 401-500

 

4.

Třesohlavý Josef

1956

kraj. muži 501-600

 

5.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 501-600

 

6.

Gargulák František

1950

kraj. muži 501-600

 

7.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži 501-600

 

8.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 501-600

 

9.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 501-600

 

10.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži 501-600

 

11.

Barbora Jiří

1934

kraj. muži 601-700

 

12.

Cízner Josef

1942

kraj. muži 601-700

 

13.

Šimek Filip

1985

kraj. muži 601-700

 

14.

Krupa Zdeněk

1942

kraj. muži 601-700

 

6 třída B, muži  – Stodůlky F

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umístění na žebříčku

Poznámka

1.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 501-600

 

2.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži 501-600

 

3.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 501-600

 

4.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 501-600

 

5.

Gargulák František

1950

kraj. muži 501-600

 

6.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži 501-600

 

7.

Krupa Zdeněk

1942

kraj. muži 601-700

 

8.

Barbora Jiří

1934

kraj. muži 601-700

 

9.

Cízner Josef

1942

kraj. muži 601-700

 

10.

Šimek Filip

1985

kraj. muži 601-700

 

11.

Papoušek Vladimír

1951

kraj. muži 701-800

 

12.

Zvolánek Václav

1976

kraj. muži 701-800

 

13.

Vostrý Marek

1973

kraj. muži N

 

14.

Vrecion Pavel

1964

kraj. muži N