Soupisky oddílu Sokol Stodůlky 2013-2013

 

 

2.liga A ženy

Sokol Stodůlky A

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Klempířová Jiřina

1967

ČR ženy 95

 

 

2.

Dusilová Jana

1972

kraj. ženy 21-40

 

 

3.

Nováková Ivana

1970

kraj. ženy 41-60

 

Hostování z Sokol Přezletice

4.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 41-60

 

 

5.

Dvořáková Lenka

1970

nez. ženy N

 

Hostování z TJ Sokol Votice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Divize, ženy - Sokol Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Merhautová Alena

1951

kraj. ženy 41-60

 

 

2.

Vedralová Michaela

1986

kraj. ženy 41-60

 

Hostování z TJ Dynamo Nelahozeves

3.

Slatinská Nataša

1954

kraj. ženy 41-60

 

 

4.

Kotlanová Martina

1973

kraj. ženy 61-80

 

 

5.

Vránová Helena

1976

kraj. ženy 101

 

 

6.

Stejskalová Šárka

1978

nez. ženy

 

 

7.

Sázelová Lenka

1959

nez. ženy

 

 

8.

Dědková Lenka

1955

nez. ženy

 

 

 

1 třída B, muži – Stodůlky A

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Boš Petr

1977

kraj. muži 101

 

 

2.

Jírovec Martin

1960

kraj. muži 101

 

 

3.

Merhaut Jaroslav

1948

nez. muži 151

 

Hostování z TJ Dynamo Nelahozeves 

4.

Tinkl Pavel

1977

nez. muži 151

 

 

5.

Semrád Martin

1975

kraj. muži 151

 

 

6.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 201

 

 

7.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 301

 

 

8.

Lipták Ondřej

1956

kraj. muži 301

 

 

9.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 301

 

 

10.

Sixta Jaroslav

1955

kraj. muži 401

 

 

11.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 401

 

 

12.

Lazar Martin

1988

kraj. muži 401

 

 

13.

Zuzčák Patrik

1976

nez. muži 401

 

 

14.

Dusilová Jana

1972

kraj. muži 301

 

 

 

2 třída B, muži  – Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 201

 

 

2.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 301

 

 

3.

Lipták Ondřej

1956

kraj. muži 301

 

 

4.

Lazar Martin

1988

kraj. muži 401

 

 

5.

Zuzčák Patrik

1976

nez. muži 401

 

 

6.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 301

 

 

7.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 401

 

 

8.

Kalaš Vladislav

1985

kraj. muži 401

 

 

9.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 401

 

 

10.

Sixta Jaroslav

1955

kraj. muži 401

 

 

11.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži 501

 

 

12.

Třesohlavý Josef

1956

kraj. muži 501

 

 

13.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 501

 

 

14.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 501

 

 

15.

Klempířová Jiřina

1967

nez. muži

 

 

 

4 třída A, muži  – Stodůlky C

1.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 301

 

 

2.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 401

 

 

3.

Sixta Jaroslav

1955

kraj. muži 401

 

 

4.

Zuzčák Patrik

1976

nez. muži 401

 

 

5.

Kalaš Vladislav

1985

kraj. muži 401

 

 

6.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 401

 

 

7.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži 501

 

 

8.

Třesohlavý Josef

1956

kraj. muži 501

 

 

9.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 501

 

 

10.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 501

 

 

11.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 501

 

 

12.

Krupa Zdeněk

1942

kraj. muži 601

 

 

13.

Šimek Filip

1985

kraj. muži 601

 

 

14.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 601

 

 

15.

Merhautová Alena

1951

kraj. muži 501

 

 

 

5 třída A, muži  – Stodůlky D

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 401

 

 

2.

Kalaš Vladislav

1985

kraj. muži 401

 

 

3.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži 501

 

 

4.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 501

 

 

5.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 501

 

 

6.

Gargulák František

1950

kraj. muži 501

 

 

7.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži 601

 

 

8.

Krupa Zdeněk

1942

kraj. muži 601

 

 

9.

Šimek Filip

1985

kraj. muži 601

 

 

10.

Zvolánek Václav

1976

kraj. muži 701

 

 

11.

Papoušek Vladimír

1951

kraj. muži 701

 

 

 

5 třída B, muži  – Stodůlky E

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Třesohlavý Josef

1956

kraj. muži 501

 

 

2.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 501

 

 

3.

Malich Lukáš

1980

nez. muži 501

 

 

4.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 601

 

 

5.

Barbora Jiří

1934

kraj. muži 601

 

 

6.

Cízner Josef

1942

kraj. muži 601

 

 

7.

Dobroruka Karel

1950

kraj. muži 701

 

 

8.

Bureš Richard

1984

nez. muži

 

 

9.

Vránová Helena

1976

kraj. ženy 101

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 třída B, muži  – Stodůlky F

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Gargulák František

1950

kraj. muži 501

 

 

2.

Šimek Filip

1985

kraj. muži 601

 

 

3.

Krupa Zdeněk

1942

kraj. muži 601

 

 

4.

Cízner Josef

1942

kraj. muži 601

 

 

5.

Barbora Jiří

1934

kraj. muži 601

 

 

6.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži 601

 

 

7.

Dobroruka Karel

1950

kraj. muži 701

 

 

8.

Papoušek Vladimír

1951

kraj. muži 701

 

 

9.

Zvolánek Václav

1976

kraj. muži 701

 

 

10.

Vostrý Marek

1973

kraj. muži 701

 

 

11.

Vrecion Pavel

1964

nez. muži