Soupisky oddílu Sokol Stodůlky 2012-2013

 

 

2.liga A ženy

Sokol Stodůlky A

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Dusilová Jana

1972

K 11-20

 

 

2.

Klempířová Jiřina

1967

K 21-40

 

 

3.

Stejskalová Šárka

1978

K 21-40

 

 

4.

Vedralová Michaela

1986

K 21-40N

 

Hostování z TJ Dynamo Nelahozeves

5.

Klausová Lucie

1982

K 41-60

 

 

6.

Kotlanová Martina

1973

K 41-60

 

 

7.

Merhautová Alena

1951

K 41-60

 

 

8.

Nováková Ivana

1970

K 41-60

 

Hostování z Sokol Přezletice


Divize, ženy - Sokol Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Vedralová Michaela

1986

K 21-40N

 

Hostování z TJ Dynamo Nelahozeves

2.

Klausová Lucie

1982

41-60

 

 

3.

Merhautová Alena

1951

41-60

 

 

4.

Kotlanová Martina

1973

41-60

 

 

5.

Nováková Ivana

1970

41-60

 

Hostování z Sokol Přezletice

6.

Sázelová Lenka

1959

81-100N

 

 

7.

Dědková Lenka

1955

N

 


1 třída B, muži – Stodůlky A

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Boš Petr

1977

kraj. muži 151

 

 

2.

Bielina Václav

1950

kraj. muži 151

 

 

3.

Jírovec Martin

1960

kraj. muži 201

 

 

4.

Pospíšil Antonín

1964

kraj. muži 201

 

 

5.

Švec Radek

1986

kraj. muži 251

 

 

6.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 251

 

 

7.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 301

 

 

8.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 301

 

 

9.

Gargulák František

1950

kraj. muži 401

 

 

10.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži 401

 

 

11.

Klempířová Jiřina

1967

kraj. ženy 21

 

 

12.

Dusilová Jana

1972

kraj. ženy 21

 

 

13.

Stejskalová Šárka

1978

kraj. ženy 41

 

 


3 třída A, muži  – Stodůlky B

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Švec Radek

1986

kraj. muži 251

 

 

2.

Čečák Milan

1978

kraj. muži 251

 

 

3.

Nevmeržický Vadim

1958

kraj. muži 301

 

 

4.

Stránský Zdeněk

1953

kraj. muži 301

 

 

5.

Gargulák František

1950

kraj. muži 401

 

 

6.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži 401

 

 

7.

Kalaš Vladislav

1985

kraj. muži 401

 

 

8.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 401

 

 

9.

Krupa Zdeněk

1942

kraj. muži 501

 

 

10.

Barbora Jiří

1934

kraj. muži 501

 

 

11.

Hartmann Miroslav

1959

kraj. muži 501

 

 

12.

Merhautová Alena

1951

kraj. muži 501

 

 

13.

Lazar Martin

1988

kraj. muži N

 

 

14.

 

 

 

 

 


4 třída B, muži  – Stodůlky C

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Stejskal Radek

1962

kraj. muži 401

 

 

2.

Kalaš Vladislav

1985

kraj. muži 401

 

 

3.

Gargulák František

1950

kraj. muži 401

 

 

4.

Konopásek Luboš

1964

kraj. muži 401

 

 

5.

Krupa Zdeněk

1942

kraj. muži 501

 

 

6.

Barbora Jiří

1934

kraj. muži 501

 

 

7.

Třesohlavý Josef

1956

kraj. muži 501

 

 

8.

Hartmann Miroslav

1959

kraj. muži 501

 

 

9.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 501

 

 

10.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 501

 

 

11.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 501

 

 

12.

Cízner Josef

1942

kraj. muži 601

 

 

13.

Šimek Filip

1985

kraj. muži 601

 

 

14.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 601

 

 

15.

Lazar Martin

1988

kraj. muži N

 

 


5 třída A, muži  – Stodůlky D

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Jágr Martin

1960

kraj. muži 501

 

 

2.

Třesohlavý Josef

1956

kraj. muži 501

 

 

3.

Hladík Ivo

1966

kraj. muži 501

 

 

4.

Šimek Filip

1985

kraj. muži 601

 

 

5.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 601

 

 

6.

Dobroruka Karel

1950

kraj. muži 701

 

 

7.

Zvolánek Václav

1976

kraj. muži 701

 

 

8.

Vostrý Marek

1973

kraj. muži 701

 

 


5 třída B, muži  – Stodůlky E

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Hartmann Miroslav

1959

kraj. muži 501

 

 

2.

Hruban Vladimír

1953

kraj. muži 501

 

 

3.

Barbora Jiří

1934

kraj. muži 501

 

 

4.

Krupa Zdeněk

1942

kraj. muži 501

 

 

5.

Fousek Zdeněk

1962

kraj. muži 601

 

 

6.

Cízner Josef

1942

kraj. muži 601

 

 

7.

Papoušek Vladimír

1951

kraj. muži 701

 

 

8.

Fejks Michal

1982

kraj. muži 701

 

 

9.

Kunert Ladislav

1958

kraj. muži N

 

 

10.

Lazar Martin

1988

kraj. muži N

 

 

11.

Malich Lukáš

1980

kraj. muži N

 

 


6 třída B, muži  – Stodůlky F

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Fousek Zdeněk

1962

kraj. muži 601

 

 

2.

Svatoš Daniel

1966

kraj. muži 601

 

 

3.

Cízner Josef

1942

kraj. muži 601

 

 

4.

Dobroruka Karel

1950

kraj. muži 701

 

 

5.

Papoušek Vladimír

1951

kraj. muži 701

 

 

6.

Zvolánek Václav

1976

kraj. muži 701

 

 

7.

Vostrý Marek

1973

kraj. muži 701

 

 

8.

Fejks Michal

1982

kraj. muži 701

 

 

9.

Vrecion Pavel

1964

kraj. muži N

 

 

10.