Soupisky oddílu Sokol Stodůlky 2011-2012

 

 

2.liga A ženy

Sokol Stodůlky A

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Dusilová Jana

1972

K 11-20

 

 

2.

Klempířová Jiřina

1967

K 21-40

 

 

3.

Stejskalová Šárka

1978

K 21-40

 

 

4.

Vedralová Michaela

1986

K 21-40N

 

Hostování z TJ Dynamo Nelahozeves

5.

Klausová Lucie

1982

K 41-60

 

 

6.

Kotlanová Martina

1973

K 41-60

 

 

7.

Merhautová Alena

1951

K 41-60

 

 

8.

Nováková Ivana

1970

K 41-60

 

Hostování z Sokol Přezletice

 

Divize, ženy

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Vedralová Michaela

1986

K 21-40N

 

Hostování z TJ Dynamo Nelahozeves

2.

Klausová Lucie

1982

41-60

 

 

3.

Merhautová Alena

1951

41-60

 

 

4.

Kotlanová Martina

1973

41-60

 

 

5.

Nováková Ivana

1970

41-60

 

Hostování z Sokol Přezletice

6.

Sázelová Lenka

1959

81-100N

 

 

7.

Dědková Lenka

1955

N

 

 

1 třída B, muži

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Jírovec Martin

1960

101

 

 

2.

Boš Petr

1977

151

 

 

3.

Bielina Václav

1950

151

 

 

4.

Pospíšil Antonín

1964

201

 

 

5.

Čečák Milan

1978

151

 

 

6.

Nevmeržický Vadim

1958

251

 

 

7.

Stránský Zdeněk

1953

301

 

 

8.

Gargulák František

1950

401

 

 

9.

Stejskal Radek

1962

401

 

 

10.

Stejskalová Šárka

1978

251

 

 

11.

Klempířová Jiřina

1967

301

 

 

 

 

3 třída B, muži

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Čečák Milan

1978

151

 

 

2.

Nevmeržický Vadim

1958

251

 

 

3.

Stránský Zdeněk

1953

301

 

 

4.

Stejskal Radek

1962

401

 

 

5.

Gargulák František

1950

401

 

 

6.

Kalaš Vladislav

1985

401

 

 

7.

Krupa Zdeněk

1942

401

 

 

8.

Cízner Josef

1942

501

 

 

9.

Barbora Jiří

1934

501

 

 

10.

Konopásek Luboš

1964

501

 

 

11.

Merhautová Alena

1951

31

 

 

 

4 třída B, muži

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Gargulák František

1950

401

 

 

2.

Kalaš Vladislav

1985

401

 

 

3.

Krupa Zdeněk

1942

401

 

 

4.

Cízner Josef

1942

501

 

 

5.

Barbora Jiří

1934

501

 

 

6.

Konopásek Luboš

1964

501

 

 

7.

Třesohlavý Josef

1956

501

 

 

8.

Hartmann Miroslav

1959

501

 

 

9.

Hruban Vladimír

1953

501

 

 

10.

Hladík Ivo

1966

501

 

 

11.

Šimek Filip

1985

601

 

 

12.

Jágr Martin

1960

601

 

 

13.

Svatoš Daniel

1966

601

 

 

 

5 třída A, muži

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Konopásek Luboš

1964

501

 

 

2.

Třesohlavý Josef

1956

501

 

 

3.

Hladík Ivo

1966

501

 

 

4.

Šimek Filip

1985

601

 

 

5.

Svatoš Daniel

1966

601

 

 

6.

Kripner Bohumil

1943

701

 

 

7.

Zvolánek Václav

1976

701

 

 

8.

Kunert Ladislav

1958

N

 

 

 

5 třída B, muži

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Hartmann Miroslav

1959

501

 

 

2.

Hruban Vladimír

1953

501

 

 

3.

Barbora Jiří

1934

501

 

 

4.

Jágr Martin

1960

601

 

 

5.

Fousek Zdeněk

1962

601

 

 

6.

Dobroruka Karel

1950

601

 

 

7.

Papoušek Vladimír

1951

701

 

 

8.

Fejks Michal

1982

701

 

 

9.

Ženíšek Jakub

1972

N

 

 

6 třída A, muži

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

P.č.

Příjmení a jméno

Rok.nar.

Umíst. na žebř.

Platnost RP do

Poznámka

1.

Fousek Zdeněk

1962

601

 

 

2.

Svatoš Daniel

1966

601

 

 

3.

Dobroruka Karel

1950

601

 

 

4.

Kripner Bohumil

1943

701

 

 

5.

Papoušek Vladimír

1951

701

 

 

6.

Zvolánek Václav

1976

701

 

 

7.

Vostrý Marek

1973

701

 

 

8.

Fejks Michal

1982

701

 

 

9.

Vrecion Pavel

1964

N

 

 

10.

Ženíšek Jakub

1972

N