Stránky TJ Sokol Stodůlky - sezóna 2012-2013

2. liga A, ženy

2. liga A

Tabulka:

1.

Sokol Plzeň V A

22

17

1

4

0

141:79

57

2.

ABC Branik B

22

16

2

4

0

136:84

56

3.

Slavoj Praha B

22

16

2

4

0

147:73

56

4.

Slovan Bohnice B

22

13

4

5

0

132:88

52

5.

Union Plzeň B

22

12

4

6

0

116:104

50

6.

Sokol Stodůlky A

22

11

3

8

0

113:107

47

7.

ABC Branik A

22

9

5

8

0

116:104

45

8.

Sokol Nusle B

22

4

9

9

0

109:111

39

9.

Stadion Žižkov DDM ULITA A

22

4

3

15

0

85:135

33

10.

Sokol České Budějovice A

22

4

2

16

0

76:144

32

11.

Sokol Bor A střechy Homolka

22

4

3

14

1

73:147

32

12.

Calofrig Borovany A

22

2

2

18

0

76:144

28

Divize, ženy

Divize

Tabulka:

1.

TJ Slovan Bohnice C

22

18

1

3

0

156:63

59

2.

TTC Elizza Praha A

22

17

3

2

0

160:60

59

3.

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

22

15

2

5

0

140:78

54

4.

TJ ABC Branik C

22

13

3

6

0

117:102

51

5.

SF SKK EL Nino Praha B

22

12

2

7

1

119:97

47

6.

TJ Lokomotiva Vršovice A

22

11

2

9

0

125:94

46

7.

TJ Přední Kopanina A

22

10

3

9

0

116:104

45

8.

TJ ABC Branik D

22

8

2

12

0

87:133

40

9.

Avia Čakovice A

22

7

2

13

0

98:121

38

10.

SF SKK EL Nino Praha C

22

6

1

15

0

78:140

35

11.

TJ Košíře A

22

2

1

19

0

55:164

27

12.

TJ Zelená Liška A

22

1

2

19

0

62:157

26

1.třída B, muži

1. třída B

Tabulka:

1.

TJ Sokol Nusle Praha B

22

20

1

1

0

211:93

63

2.

TJ Slavoj Praha A

22

16

5

1

0

209:130

59

3.

AC Sparta Praha D

22

12

3

7

0

179:154

49

4.

TTC Elizza Praha F

22

12

2

8

0

179:151

48

5.

TTC Klánovice B

22

10

2

10

0

163:162

44

6.

TJ Sokol Michle Praha E

22

9

2

11

0

162:175

42

7.

TJ Sokol Michle Praha D

22

9

2

11

0

156:185

42

8.

TJ Střížkov B

22

10

1

10

1

154:161

42

9.

TJ Slovan Bohnice C

22

6

4

12

0

162:190

38

10.

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

22

7

1

14

0

152:180

37

11.

TJ Lokomotiva Vršovice C

22

5

2

15

0

122:199

34

12.

TJ Slovan Bohnice D

22

3

1

18

0

131:200

29

3.třída A, muži

3. třída A

Tabulka:

1.

TJ Orion Praha A

22

17

4

1

0

208:113

60

2.

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

22

15

1

6

0

199:119

53

3.

SK Dolní Měcholupy A

22

13

4

5

0

188:131

52

4.

TJ Střížkov D

22

13

3

6

0

196:123

51

5.

TTC Elizza Praha H

22

12

2

8

0

182:151

48

6.

SF SKK EL Nino Praha I

22

11

3

8

0

172:151

47

7.

TJ Sokol Nové Vysočany A

22

9

3

10

0

156:165

43

8.

TJ Slovan Bohnice F

22

10

0

12

0

143:162

42

9.

TJ Sokol Nusle Praha D

22

7

3

12

0

148:178

39

10.

SK Slivenec A

22

7

2

13

0

157:177

38

11.

SK OAZA Praha C

22

5

1

16

0

124:189

33

12.

TJ Sokol Radotín B

22

0

0

21

1

6:220

21

4.třída B, muži

4. třída B

Tabulka:

1.

TJ Konstruktiva Praha A

22

20

1

1

0

215:71

63

2.

TJ Sokol Břevnov Hradčany B

22

20

0

2

0

207:93

62

3.

TJ Sokol Petrovice I. C

22

16

2

4

0

195:103

56

4.

AC Sparta Praha G

22

13

3

6

0

188:143

51

5.

TJ Zelená Liška B

22

10

2

10

0

157:151

44

6.

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

22

9

3

10

0

139:158

43

7.

SK Dolní Měcholupy B

22

10

1

11

0

165:151

43

8.

SK Slivenec B

22

8

2

12

0

149:183

40

9.

TJ Sokol Nusle Praha E

22

7

3

12

0

135:182

39

10.

TJ Sokol Suchdol-Sedlec B

22

5

4

13

0

138:185

36

11.

TJ Lokomotiva Vršovice F

22

2

0

20

0

81:212

26

12.

TJ Sokol Praha Podolí A

22

1

1

20

0

69:206

25

 

5.třída A, muži

5. třída A

Tabulka:

1.

SK Revatti Praha A

22

21

0

1

0

218:70

64

2.

AC Sparta Praha H

22

19

0

3

0

200:126

60

3.

TJ ABC Branik D

22

12

3

7

0

181:157

49

4.

TJ Sokol Kbely C

22

10

3

9

0

157:162

45

5.

TTC Klánovice F

22

9

2

11

0

157:172

42

6.

TTC Praha - klub stolního tenisu B

22

9

1

12

0

154:168

41

7.

TJ Sokol Nusle Praha F

22

7

5

10

0

163:179

41

8.

TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D

22

8

2

12

0

152:186

40

9.

TJ Sokol Běchovice II A

22

7

3

12

0

159:178

39

10.

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

22

6

3

13

0

147:195

37

11.

TJ Sokol Petrovice I. D

22

6

2

14

0

145:201

36

12.

TJ Sokol Břevnov Hradčany C

22

4

4

14

0

154:193

34

5.třída B, muži

5. třída B

Tabulka:

1.

SK OAZA Praha D

22

20

1

1

0

212:87

63

2.

TTC Elizza Praha I

22

19

0

3

0

201:112

60

3.

TTC Klánovice E

22

14

3

5

0

191:126

53

4.

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

22

10

5

7

0

187:161

47

5.

SK Slivenec C

22

10

2

10

0

155:165

44

6.

Avia Čakovice G

22

10

0

12

0

165:159

42

7.

VŠSK MFF Praha A

22

9

2

11

0

151:168

42

8.

TJ Sokol Petrovice I. E

22

9

1

12

0

160:163

41

9.

TJ Konstruktiva Praha C

22

7

3

12

0

128:176

39

10.

TJ Zelená Liška C

22

7

2

13

0

152:178

38

11.

SF SKK EL Nino Praha K

22

6

1

15

0

152:194

35

12.

TJ Sokol Michle Praha G

22

0

2

19

1

53:218

23

6.třída B, muži

6. třída B

Tabulka:

1.

TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E

20

19

0

1

0

192:71

58

2.

SK Vršovice A

20

18

1

1

0

194:63

57

3.

TJ Sokol Běchovice II B

20

15

0

5

0

176:107

50

4.

TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

20

11

2

7

0

158:134

44

5.

TTC Elizza Praha K

20

8

4

8

0

148:140

40

6.

TTC Praha - klub stolního tenisu D

20

10

0

10

0

161:145

40

7.

TJ Přední Kopanina A

20

8

2

10

0

134:146

38

8.

TJ Sokol Nové Vysočany D

20

7

3

10

0

135:148

37

9.

TJ Pankrác F

20

4

3

13

0

106:163

31

10.

TJ Konstruktiva Praha D

20

2

1

17

0

92:179

25

11.

SK Revatti Praha B

20

0

0

0

20

0:200

0

 

 

Průběžné výsledky

Kolo

Soutez

Datum

Cas

Domácí muzstvo

Hostující muzstvo

Vysledek

Sety

Status

 40. týden roku 2012

 1

 1BM

St 3.10.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 TJ Střížkov B

 4:10

 20:31

 Odehrano

 1

 3AM

Út 2.10.2012

 18:45

 Sokol Vysočany A

 Sokol Stodůlky B

 2:10

 11:31

 Odehrano

 1

 4BM

St 3.10.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky C

 Sokol Petrovice C

 3:10

 19:32

 Odehrano

 1

 5AM

Pá 5.10.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky E

 TTC Praha B

 10:8

 38:30

 Odehrano

 1

 5BM

Pá 5.10.2012

 19:15

 Sokol Petrovice E

 Sokol Stodůlky D

 7:10

 30:35

 Odehrano

 1

 6BM

Pá 5.10.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky F

 Sokol Vysočany D

 10:5

 35:17

 Odehrano

 1

 Divize

St 3.10.2012

 19:15

 TJ Bohnice C

 Sokol Stodůlky B

 6:4

 21:13

 Odehrano

 1

 2.liga

So 6.10.2012

 10:00

 Sokol Stodůlky A

 Stadion Žižkov A

 6:4

 24:19

 Odehrano

 41. týden roku 2012

 2

 1BM

St 10.10.2012

 19:15

 TJ Slavoj Praha A

 Sokol Stodůlky A

 10:8

 39:38

 Odehrano

 2

 3AM

St 10.10.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 SK Dolní Měcholupy A

 6:10

 26:38

 Odehrano

 2

 4BM

Po 8.10.2012

 19:15

 SK Dolní Měcholupy B

 Sokol Stodůlky C

 10:3

 34:18

 Odehrano

 2

 5AM

Po 8.10.2012

 19:00

 TJ ABC Branik D

 Sokol Stodůlky E

 9:9

 33:37

 Odehrano

 2

 5BM

St 10.10.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky D

 Elizza Praha I

 9:9

 32:33

 Odehrano

 2

 6BM

Pá 12.10.2012

 19:00

 Elizza Praha K

 Sokol Stodůlky F

 9:9

 32:33

 Odehrano

 2

 Divize

Pá 12.10.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 TJ ABC Branik C

 5:5

 18:17

 Odehrano

 2

 2.liga

So 20.10.2012

 10:00

 Slavoj Praha B

 Sokol Stodůlky A

 7:3

 26:13

 Odehrano

 42. týden roku 2012

 3

 1BM

St 17.10.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 TJ Bohnice D

 10:7

 35:27

 Odehrano

 3

 3AM

St 17.10.2012

 18:45

 Sokol Nusle D

 Sokol Stodůlky B

 7:10

 34:36

 Odehrano

 3

 4BM

St 17.10.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky C

 SK Slivenec B

 10:5

 37:27

 Odehrano

 3

 5AM

Pá 19.10.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky E

 Sokol Nusle F

 10:7

 36:26

 Odehrano

 3

 5BM

Po 15.10.2012

 19:30

 SK Slivenec C

 Sokol Stodůlky D

 9:9

 42:33

 Odehrano

 3

 6BM

Pá 19.10.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky F

 TJ Stadion Žižkov - E

 5:10

 19:32

 Odehrano

 3

 Divize

St 17.10.2012

 19:00

 TJ Přední Kopanina A

 Sokol Stodůlky B

 4:6

 17:23

 Odehrano

 3

 2.liga

So 20.10.2012

 14:00

 Slovan Bohnice B

 Sokol Stodůlky A

 9:1

 29:10

 Odehrano

 43. týden roku 2012

 4

 1BM

Po 22.10.2012

 18:45

 Sokol Nusle B

 Sokol Stodůlky A

 10:3

 35:15

 Odehrano

 4

 3AM

St 24.10.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 SK Slivenec A

 10:4

 0:0

 Odehrano

 4

 4BM

Po 22.10.2012

 18:30

 TJ Konstruktiva A

 Sokol Stodůlky C

 10:1

 32:6

 Odehrano

 4

 5AM

Čt 25.10.2012

 19:00

 SK Revatti Praha A

 Sokol Stodůlky E

 10:3

 35:16

 Odehrano

 4

 5BM

St 24.10.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky D

 SK OAZA Praha D

 4:10

 21:32

 Odehrano

 4

 6BM

Pá 26.10.2012

 19:15

 TJ Pankrác F

 Sokol Stodůlky F

 2:10

 11:31

 Odehrano

 4

 Divize

Pá 26.10.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 TJ Zelená Liška A

 7:3

 21:10

 Odehrano

 4

 2.liga

So 3.11.2012

 10:00

 Sokol Stodůlky A

 Sokol Plzeň V A

 2:8

 7:26

 Odehrano

 44. týden roku 2012

 5

 1BM

St 31.10.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 TJ Vršovice C

 5:10

 28:35

 Odehrano

 5

 3AM

Čt 1.11.2012

 19:15

 TJ Sokol Radotín B

 Sokol Stodůlky B

 0:10

 0:30

 Odehrano

 5

 4BM

St 31.10.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky C

 AC Sparta Praha G

 0:10

 9:30

 Odehrano

 5

 5AM

Pá 2.11.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky E

 TJ Stadion Žižkov - D

 10:2

 32:18

 Odehrano

 5

 5BM

Po 29.10.2012

 18:30

 TJ Konstruktiva C

 Sokol Stodůlky D

 9:9

 32:36

 Odehrano

 5

 6BM

Pá 2.11.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky F

 TJ Konstruktiva D

 10:3

 33:13

 Odehrano

 5

 Divize

Út 30.10.2012

 19:15

 EL Nino Praha B

 Sokol Stodůlky B

 3:7

 11:21

 Odehrano

 5

 2.liga

So 3.11.2012

 14:30

 Sokol Stodůlky A

 Sokol Bor A Homolka

 7:3

 27:13

 Odehrano

 45. týden roku 2012

 6

 1BM

St 7.11.2012

 19:00

 Elizza Praha F

 Sokol Stodůlky A

 10:4

 33:25

 Odehrano

 6

 3AM

St 7.11.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 EL Nino Praha I

 5:10

 25:34

 Odehrano

 6

 4BM

Po 5.11.2012

 18:30

 Sokol Suchdol B

 Sokol Stodůlky C

 9:9

 33:37

 Odehrano

 6

 5AM

Út 6.11.2012

 19:30

 Sokol Petrovice D

 Sokol Stodůlky E

 10:6

 38:28

 Odehrano

 6

 5BM

St 7.11.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky D

 VŠSK MFF Praha A

 5:10

 22:34

 Odehrano

 6

 6BM

St 7.11.2012

 18:00

 TTC Praha D

 Sokol Stodůlky F

 7:10

 30:34

 Odehrano

 6

 Divize

Pá 9.11.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Elizza Praha A

 3:7

 11:22

 Odehrano

 6

 2.liga

So 17.11.2012

 10:30

 Union Plzeň B

 Sokol Stodůlky A

 7:3

 22:18

 Odehrano

 46. týden roku 2012

 7

 1BM

St 14.11.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Klánovice B

 8:10

 35:36

 Odehrano

 7

 3AM

St 14.11.2012

 19:00

 Elizza Praha H

 Sokol Stodůlky B

 1:10

 11:31

 Odehrano

 7

 4BM

St 14.11.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky C

 Sokol Břevnov B

 4:10

 22:34

 Odehrano

 7

 5AM

Pá 16.11.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky E

 Sokol BěchoviceA

 7:10

 33:34

 Odehrano

 7

 5BM

Čt 15.11.2012

 19:15

 Avia Čakovice G

 Sokol Stodůlky D

 10:8

 40:32

 Odehrano

 7

 Divize

Čt 15.11.2012

 19:00

 TJ ABC Branik D

 Sokol Stodůlky B

 3:7

 13:24

 Odehrano

 7

 2.liga

So 17.11.2012

 15:00

 Sokol Nusle B

 Sokol Stodůlky A

 6:4

 23:14

 Odehrano

 47. týden roku 2012

 8

 1BM

St 21.11.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 TJ Bohnice C

 10:5

 36:22

 Odehrano

 8

 3AM

St 21.11.2012

 19:15

 SK OAZA Praha C

 Sokol Stodůlky B

 10:8

 37:33

 Odehrano

 8

 4BM

St 21.11.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky C

 TJ Sokol Praha Podolí A

 10:6

 37:25

 Odehrano

 8

 5AM

Pá 23.11.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky E

 Klánovice F

 9:9

 33:36

 Odehrano

 8

 5BM

Čt 22.11.2012

 19:00

 TJ Zelená Liška C

 Sokol Stodůlky D

 10:6

 34:28

 Odehrano

 8

 6BM

Pá 23.11.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky F

 TJ Přední Kopanina A

 10:8

 39:28

 Odehrano

 8

 Divize

Čt 22.11.2012

 19:15

 EL Nino Praha C

 Sokol Stodůlky B

 1:9

 5:27

 Odehrano

 8

 2.liga

So 1.12.2012

 10:00

 Sokol Stodůlky A

 ABC Branik A

 5:5

 20:19

 Odehrano

 48. týden roku 2012

 9

 1BM

Čt 29.11.2012

 19:00

 TJ Sokol Michle Praha E

 Sokol Stodůlky A

 4:10

 18:34

 Odehrano

 9

 3AM

St 28.11.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 TJ Střížkov D

 10:8

 35:32

 Odehrano

 9

 4BM

Út 27.11.2012

 19:00

 TJ Zelená Liška B

 Sokol Stodůlky C

 10:2

 33:15

 Odehrano

 9

 5AM

St 28.11.2012

 19:30

 Sokol Břevnov C

 Sokol Stodůlky E

 10:3

 35:17

 Odehrano

 9

 5BM

St 28.11.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky D

 Klánovice E

 10:5

 35:29

 Odehrano

 9

 6BM

Po 26.11.2012

 19:00

 Sokol BěchoviceB

 Sokol Stodůlky F

 10:7

 40:32

 Odehrano

 9

 Divize

Pá 30.11.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 TJ Košíře A

 8:2

 27:7

 Odehrano

 9

 2.liga

So 1.12.2012

 14:30

 Sokol Stodůlky A

 ABC Branik B

 4:6

 15:22

 Odehrano

 49. týden roku 2012

 10

 1BM

St 5.12.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 TJ Sokol Michle Praha D

 10:6

 37:30

 Odehrano

 10

 3AM

Po 3.12.2012

 19:15

 TJ Bohnice F

 Sokol Stodůlky B

 10:8

 36:35

 Odehrano

 10

 4BM

St 5.12.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky C

 Sokol Nusle E

 9:9

 35:33

 Odehrano

 10

 5AM

Pá 7.12.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky E

 TJ Sokol Kbely C

 5:10

 24:34

 Odehrano

 10

 5BM

Út 4.12.2012

 19:00

 TJ Sokol Michle Praha G

 Sokol Stodůlky D

 4:10

 14:33

 Odehrano

 10

 6BM

Pá 7.12.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky F

 SK Revatti Praha B

 10:0

 WO

 Odehrano

 10

 Divize

Po 3.12.2012

 00:00

 Avia Čakovice A

 Sokol Stodůlky B

 2:8

 13:26

 Odehrano

 10

 2.liga

So 15.12.2012

 10:30

 Calofrig Borovany A

 Sokol Stodůlky A

 2:8

 8:24

 Odehrano

 50. týden roku 2012

 11

 1BM

Út 11.12.2012

 19:00

 AC Sparta Praha D

 Sokol Stodůlky A

 10:5

 37:23

 Odehrano

 11

 3AM

St 12.12.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 TJ Orion Praha A

 8:10

 35:40

 Odehrano

 11

 4BM

St 12.12.2012

 19:00

 TJ Vršovice F

 Sokol Stodůlky C

 4:10

 16:34

 Odehrano

 11

 5AM

Út 11.12.2012

 19:00

 AC Sparta Praha H

 Sokol Stodůlky E

 10:4

 32:20

 Odehrano

 11

 5BM

St 12.12.2012

 19:15

 Sokol Stodůlky D

 EL Nino Praha K

 10:8

 37:31

 Odehrano

 11

 6BM

Pá 14.12.2012

 19:15

 SK Vršovice A

 Sokol Stodůlky F

 10:0

 30:9

 Odehrano

 11

 Divize

Pá 14.12.2012

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 TJ Vršovice A

 6:3

 19:10

 Odehrano

 11

 2.liga

So 15.12.2012

 15:00

 České Budějovice A

 Sokol Stodůlky A

 4:6

 15:21

 Odehrano

 2. týden roku 2013

 12

 1BM

Čt 10.1.2013

 19:15

 TJ Střížkov B

 Sokol Stodůlky A

 0:10

 WO

 Odehrano

 12

 3AM

St 9.1.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 Sokol Vysočany A

 10:2

 33:13

 Odehrano

 12

 4BM

Út 8.1.2013

 19:15

 Sokol Petrovice C

 Sokol Stodůlky C

 10:0

 30:6

 Odehrano

 12

 5AM

St 9.1.2013

 18:00

 TTC Praha B

 Sokol Stodůlky E

 10:4

 35:21

 Odehrano

 12

 5BM

St 9.1.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky D

 Sokol Petrovice E

 9:9

 31:39

 Odehrano

 12

 6BM

St 9.1.2013

 18:30

 Sokol Vysočany D

 Sokol Stodůlky F

 5:10

 23:37

 Odehrano

 12

 Divize

Pá 11.1.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 TJ Bohnice C

 4:6

 16:19

 Odehrano

 12

 2.liga

So 12.1.2013

 10:30

 Stadion Žižkov A

 Sokol Stodůlky A

 3:7

 15:24

 Odehrano

 3. týden roku 2013

 13

 1BM

St 16.1.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 TJ Slavoj Praha A

 7:10

 32:39

 Odehrano

 13

 3AM

Po 14.1.2013

 19:15

 SK Dolní Měcholupy A

 Sokol Stodůlky B

 8:10

 34:35

 Odehrano

 13

 4BM

St 16.1.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky C

 SK Dolní Měcholupy B

 10:2

 34:14

 Odehrano

 13

 5AM

Pá 18.1.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky E

 TJ ABC Branik D

 2:10

 0:0

 Odehrano

 13

 5BM

Po 14.1.2013

 19:00

 Elizza Praha I

 Sokol Stodůlky D

 10:5

 36:21

 Odehrano

 13

 6BM

Pá 18.1.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky F

 Elizza Praha K

 10:8

 41:30

 Odehrano

 13

 Divize

Po 14.1.2013

 19:00

 TJ ABC Branik C

 Sokol Stodůlky B

 6:4

 19:16

 Odehrano

 13

 2.liga

So 26.1.2013

 10:00

 Sokol Stodůlky A

 Slavoj Praha B

 1:9

 9:29

 Odehrano

 4. týden roku 2013

 14

 1BM

Čt 24.1.2013

 19:15

 TJ Bohnice D

 Sokol Stodůlky A

 10:2

 31:15

 Odehrano

 14

 3AM

St 23.1.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 Sokol Nusle D

 10:4

 35:17

 Odehrano

 14

 4BM

Čt 24.1.2013

 19:30

 SK Slivenec B

 Sokol Stodůlky C

 3:10

 22:34

 Odehrano

 14

 5AM

St 23.1.2013

 18:45

 Sokol Nusle F

 Sokol Stodůlky E

 10:5

 34:27

 Odehrano

 14

 5BM

St 23.1.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky D

 SK Slivenec C

 10:0

 30:7

 Odehrano

 14

 6BM

St 23.1.2013

 19:00

 TJ Stadion Žižkov - E

 Sokol Stodůlky F

 10:2

 32:9

 Odehrano

 14

 Divize

Pá 25.1.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 TJ Přední Kopanina A

 7:3

 22:11

 Odehrano

 14

 2.liga

So 26.1.2013

 14:30

 Sokol Stodůlky A

 Slovan Bohnice B

 5:5

 20:16

 Odehrano

 5. týden roku 2013

 15

 1BM

St 30.1.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Sokol Nusle B

 4:10

 17:32

 Odehrano

 15

 3AM

Út 29.1.2013

 19:30

 SK Slivenec A

 Sokol Stodůlky B

 4:10

 18:33

 Odehrano

 15

 4BM

St 30.1.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky C

 TJ Konstruktiva A

 4:10

 23:35

 Odehrano

 15

 5AM

Pá 1.2.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky E

 SK Revatti Praha A

 3:10

 15:33

 Odehrano

 15

 5BM

St 30.1.2013

 19:30

 SK OAZA Praha D

 Sokol Stodůlky D

 10:6

 30:22

 Odehrano

 15

 6BM

Pá 1.2.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky F

 TJ Pankrác F

 10:0

 30:4

 Odehrano

 15

 Divize

St 30.1.2013

 18:30

 TJ Zelená Liška A

 Sokol Stodůlky B

 3:7

 12:23

 Odehrano

 15

 2.liga

So 9.2.2013

 10:30

 Sokol Plzeň V A

 Sokol Stodůlky A

 3:7

 11:21

 Odehrano

 6. týden roku 2013

 16

 1BM

Út 5.2.2013

 19:00

 TJ Vršovice C

 Sokol Stodůlky A

 2:10

 12:34

 Odehrano

 16

 3AM

St 6.2.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 TJ Sokol Radotín B

 10:0

 WO

 Odehrano

 16

 4BM

Út 5.2.2013

 19:00

 AC Sparta Praha G

 Sokol Stodůlky C

 10:2

 32:14

 Odehrano

 16

 5AM

Po 4.2.2013

 19:00

 TJ Stadion Žižkov - D

 Sokol Stodůlky E

 10:6

 36:26

 Odehrano

 16

 5BM

St 6.2.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky D

 TJ Konstruktiva C

 10:6

 33:27

 Odehrano

 16

 6BM

Čt 7.2.2013

 18:30

 TJ Konstruktiva D

 Sokol Stodůlky F

 9:9

 33:35

 Odehrano

 16

 Divize

Pá 8.2.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 EL Nino Praha B

 5:5

 16:17

 Odehrano

 16

 2.liga

So 9.2.2013

 15:00

 Sokol Bor A Homolka

 Sokol Stodůlky A

 1:9

 10:27

 Odehrano

 9. týden roku 2013

 17

 1BM

St 27.2.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Elizza Praha F

 7:10

 26:33

 Odehrano

 17

 3AM

Út 26.2.2013

 19:15

 EL Nino Praha I

 Sokol Stodůlky B

 1:10

 12:31

 Odehrano

 17

 4BM

St 27.2.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky C

 Sokol Suchdol B

 9:9

 35:32

 Odehrano

 17

 5AM

Pá 1.3.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky E

 Sokol Petrovice D

 10:6

 37:23

 Odehrano

 17

 5BM

Po 25.2.2013

 19:00

 VŠSK MFF Praha A

 Sokol Stodůlky D

 4:10

 18:33

 Odehrano

 17

 6BM

Pá 1.3.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky F

 TTC Praha D

 10:8

 33:27

 Odehrano

 17

 Divize

Čt 28.2.2013

 19:00

 Elizza Praha A

 Sokol Stodůlky B

 3:7

 15:24

 Odehrano

 17

 2.liga

So 23.2.2013

 10:00

 Sokol Stodůlky A

 Union Plzeň B

 5:5

 19:20

 Odehrano

 10. týden roku 2013

 18

 1BM

St 6.3.2013

 19:00

 Klánovice B

 Sokol Stodůlky A

 10:1

 32:14

 Odehrano

 18

 3AM

St 6.3.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 Elizza Praha H

 10:7

 37:27

 Odehrano

 18

 4BM

Pá 8.3.2013

 19:00

 Sokol Břevnov B

 Sokol Stodůlky C

 10:3

 30:15

 Odehrano

 18

 5AM

Čt 7.3.2013

 19:00

 Sokol BěchoviceA

 Sokol Stodůlky E

 8:10

 31:37

 Odehrano

 18

 5BM

St 6.3.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky D

 Avia Čakovice G

 10:4

 34:17

 Odehrano

 18

 Divize

Pá 8.3.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 TJ ABC Branik D

 10:0

 30:4

 Odehrano

 18

 2.liga

So 23.2.2013

 14:30

 Sokol Stodůlky A

 Sokol Nusle B

 6:4

 22:14

 Odehrano

 11. týden roku 2013

 19

 1BM

Čt 14.3.2013

 19:15

 TJ Bohnice C

 Sokol Stodůlky A

 9:9

 37:32

 Odehrano

 19

 3AM

St 13.3.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 SK OAZA Praha C

 10:2

 33:16

 Odehrano

 19

 4BM

St 13.3.2013

 19:00

 TJ Sokol Praha Podolí A

 Sokol Stodůlky C

 2:10

 19:31

 Odehrano

 19

 5AM

Pá 15.3.2013

 19:00

 Klánovice F

 Sokol Stodůlky E

 10:7

 32:26

 Odehrano

 19

 5BM

St 13.3.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky D

 TJ Zelená Liška C

 9:9

 35:38

 Odehrano

 19

 6BM

Út 12.3.2013

 19:00

 TJ Přední Kopanina A

 Sokol Stodůlky F

 10:7

 32:26

 Odehrano

 19

 Divize

Pá 15.3.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 EL Nino Praha C

 6:4

 18:16

 Odehrano

 19

 2.liga

So 9.3.2013

 10:30

 ABC Branik A

 Sokol Stodůlky A

 3:7

 16:24

 Odehrano

 12. týden roku 2013

 20

 1BM

St 20.3.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 TJ Sokol Michle Praha E

 10:7

 37:30

 Odehrano

 20

 3AM

Pá 22.3.2013

 19:15

 TJ Střížkov D

 Sokol Stodůlky B

 10:5

 34:17

 Odehrano

 20

 4BM

St 20.3.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky C

 TJ Zelená Liška B

 10:2

 33:14

 Odehrano

 20

 5AM

Pá 22.3.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky E

 Sokol Břevnov C

 10:7

 35:31

 Odehrano

 20

 5BM

Pá 22.3.2013

 18:30

 Klánovice E

 Sokol Stodůlky D

 9:9

 35:33

 Odehrano

 20

 6BM

Pá 22.3.2013

 19:00

 Sokol Stodůlky F

 Sokol BěchoviceB

 5:10

 26:31

 Odehrano

 20

 Divize

Čt 21.3.2013

 19:00

 TJ Košíře A

 Sokol Stodůlky B

 0:10

 7:30

 Odehrano

 20

 2.liga

So 9.3.2013

 14:00

 ABC Branik B

 Sokol Stodůlky A

 7:3

 25:17

 Odehrano

 13. týden roku 2013

 21

 1BM

Po 25.3.2013

 19:00

 TJ Sokol Michle Praha D

 Sokol Stodůlky A

 10:8

 38:32

 Odehrano

 21

 3AM

St 27.3.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 TJ Bohnice F

 10:0

 30:3

 Odehrano

 21

 4BM

Po 25.3.2013

 18:45

 Sokol Nusle E

 Sokol Stodůlky C

 4:10

 17:34

 Odehrano

 21

 5AM

Út 26.3.2013

 18:30

 TJ Sokol Kbely C

 Sokol Stodůlky E

 9:9

 34:37

 Odehrano

 21

 5BM

St 27.3.2013

 19:15

 Sokol Stodůlky D

 TJ Sokol Michle Praha G

 10:0

 30:8

 Odehrano

 21

 6BM

Po 25.3.2013

 19:00

 SK Revatti Praha B

 Sokol Stodůlky F </