Stránky TJ Sokol Stodůlky - sezóna 2008-2009

2.liga A ženy

Poř.

 

Mužstvo

Utkání

V

R

P

Zápasy

Body

1.

 

Slavoj Praha C

22

18

2

2

145:74

60

2.

 

Sokol Nusle B

22

16

3

3

138:82

57

3.

 

Slovan Bohnice A

22

17

1

4

148:72

57

4.

 

ABC Braník A

22

12

2

8

127:91

48

5.

 

Slavoj Praha B

22

10

5

7

120:100

47

6.

 

Sokol Stodůlky A

22

9

4

9

117:103

44

7.

 

Sokol Nusle A

22

8

4

10

104:116

42

8.

 

ABC Braník B

22

8

4

10

108:112

42

9.

 

Slavoj Praha D

22

6

3

13

95:124

37

10.

 

Union Plzeň C

22

5

5

12

80:140

37

11.

 

Union Plzeň B

22

4

1

17

76:144

31

12.

 

Spartak Kaplice A

22

1

2

19

59:159

26

Divize, ženy

Poř.

 

Mužstvo

Utkání

V

R

P

Zápasy

Body

1.

Postupující

Slovan Bohnice B

22

17

3

2

165:55

59

2.

Postupující

Stadion Žižkov A

22

17

2

3

160:60

58

3.

Postupující

El Niňo A

22

17

2

3

167:53

58

4.

Postupující

Sokol Stodůlky B

22

17

1

4

138:82

57

5.

 

Sokol Nusle C

22

14

1

7

140:79

51

6.

 

ABC Braník C

22

10

3

9

118:102

45

7.

 

Př.Kopanina A

22

9

3

10

111:109

43

8.

Sestupující

ABC Braník D

22

8

2

12

92:127

40

9.

Sestupující

Lok.Vršovice A

22

8

0

14

84:136

38

10.

Sestupující

Lok.Vršovice B

22

2

2

18

52:167

28

11.

Sestupující

Zelená Liška A

22

1

3

18

50:170

27

12.

Sestupující

El Niňo B

22

0

2

20

41:178

24

1.třída A, muži

Poř.

 

Mužstvo

Utkání

V

R

P

Zápasy

Body

1.

Postupující

Klánovice B

22

16

3

3

202:114

57

2.

Postupující

Sokol Michle D

22

16

3

3

208:121

57

3.

 

Lok.Vršovice B

22

15

4

3

198:126

56

4.

 

El Niňo H

22

15

2

5

197:129

54

5.

 

Slovan Bohnice B

22

14

3

5

197:146

53

6.

 

Sparta Praha B

22

8

3

11

144:162

41

7.

 

ABC Braník B

22

9

0

13

158:173

40

8.

 

Elizza Praha D

22

8

2

12

141:176

40

9.

 

Sokol Nusle C

22

8

0

14

151:173

38

10.

Sestupující

Sokol Petrovice A

22

6

0

16

126:194

34

11.

Sestupující

Sokol Stodůlky A

22

4

3

15

118:196

33

12.

Sestupující

Kyje B

22

1

1

20

85:215

25

3.třída B, muži

Poř.

 

Mužstvo

Utkání

V

R

P

Zápasy

Body

1.

Postupující

Sparta Praha D

22

21

0

1

214:83

64

2.

Postupující

Sokol Michle F

22

18

2

2

211:115

60

3.

 

Břevnov A

22

15

1

6

185:131

53

4.

 

Sokol Kbely A

22

11

5

6

186:154

49

5.

 

Pankrác B

22

11

3

8

184:158

47

6.

 

Sokol Stodůlky B

22

9

2

11

158:156

42

7.

 

Sokol Petrovice B

22

7

4

11

159:184

40

8.

 

Čakovice E

22

8

1

13

139:180

39

9.

 

Klánovice D

22

6

4

12

137:182

38

10.

 

Vysočany B

22

7

2

13

151:182

38

11.

Sestupující

Orion Praha A

22

3

4

15

119:203

32

12.

Sestupující

ABC Braník D

22

1

2

19

99:214

26

5.třída A, muži

Poř.

 

Mužstvo

Utkání

V

R

P

Zápasy

Body

1.

Postupující

Stadion Žižkov D

22

20

1

1

215:73

63

2.

Postupující

Sokol Stodůlky C

22

19

1

2

207:72

61

3.

 

Slivenec C

22

16

2

4

189:127

56

4.

 

Fortun Praha A

22

13

2

7

178:149

50

5.

 

Sokol Žižkov C

22

10

1

11

149:173

43

6.

 

Vysočany C

22

9

1

12

153:175

41

7.

 

Sokol Petrovice E

22

8

3

11

158:167

41

8.

 

Slavoj Praha F

22

8

3

11

145:172

41

9.

 

Sokol Podolí B

22

9

1

12

138:170

41

10.

 

Klánovice E

22

8

0

14

131:176

38

11.

Sestupující

Střížkov D

22

3

3

16

137:199

31

12.

Sestupující

Pankrác D

22

0

0

22

73:220

22

6.třída A, muži

Poř.

 

Mužstvo

Utkání

V

R

P

Zápasy

Body

1.

Postupující

Břevnov B

16

16

0

0

160:53

48

2.

Postupující

Zelená Liška D

16

13

1

2

149:66

43

3.

 

Sokol Stodůlky D

16

11

1

4

136:87

39

4.

 

ABC Braník E

16

7

2

7

122:121

32

5.

 

Slavoj Praha H

16

6

3

7

112:118

31

6.

 

Stadion Žižkov E

16

5

2

9

110:133

28

7.

 

Sokol Podolí C

16

3

3

10

86:140

25

8.

 

SK Vršovice A

16

2

2

12

73:143

22

9.

 

Elizza Praha H

16

1

2

13

61:148

20

6.třída B, muži

Poř.

 

Mužstvo

Utkání

V

R

P

K

Zápasy

Body

1.

Postupující

Lok.Vršovice F

16

15

0

1

0

156:52

46

2.

Postupující

Slavoj Praha G

16

13

1

2

0

153:74

43

3.

 

El Niňo O

16

10

1

5

0

131:105

37

4.

 

Sokol Michle G

15

9

1

5

0

119:88

34

5.

 

Konstruktiva D

16

8

0

8

0

121:102

32

6.

 

Sokol Běchovice B

16

7

1

8

0

101:120

31

7.

 

ABC Braník F

15

4

0

10

1

50:119

22

8.

 

Sokol Stodůlky E

16

2

0

13

1

65:143

19

9.

 

Sokol Nusle H

16

1

0

13

2

59:152

16

 

 

Stránky TJ Sokol Stodůlky - rozpis utkání

Kolo

Soutez

Datum

Cas

Domácí muzstvo

Hostující muzstvo

Vysledek

Sety

Status

 40. týden roku 2008

 1

 DZ

St 1.10.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Lok.Vršovice A

 8:2

 24:10

 Odehrano

 1

 1AM

St 1.10.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Kyje B

 10:3

 33:18

 Odehrano

 1

 6AM

Pá 3.10.2008

 18:30

 Sokol Stodůlky D

 Zelená Liška D

 9:9

 35:38

 Odehrano

 1

 5AM

Po 29.9.2008

 19:00

 Klánovice E

 Sokol Stodůlky C

 3:10

 20:32

 Odehrano

 1

 3BM

Út 30.9.2008

 1900

 Sokol Michle F

 Sokol Stodůlky B

 10:8

 43:29

 Odehrano

 1

 6BM

St 1.10.2008

 19:15

 Slavoj Praha G

 Sokol Stodůlky E

 10:7

 38:26

 Odehrano

 1

 2LAZ

So 11.10.2008

 10:30

 Sokol Nusle B

 Sokol Stodůlky A

 6:4

 22:16

 Odehrano

 41. týden roku 2008

 2

 DZ

St 8.10.2008

 19:00

 Př.Kopanina A

 Sokol Stodůlky B

 3:7

 13:23

 Odehrano

 2

 3BM

St 8.10.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky

 B Sokol Kbely A

 9:9

 36:36

 Odehrano

 2

 6BM

Po 6.10.2008

 0:00

 Sokol Stodůlky E

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 2

 1AM

Po 6.10.2008

 18:45

 Sokol Nusle C

 Sokol Stodůlky A

 10:1

 31:8

 Odehrano

 2

 6AM

Po 6.10.2008

 0:00

 Sokol Stodůlky D

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 2

 5AM

St 8.10.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky C

 Sokol Petrovice E

 10:1

 32:10

 Odehrano

 2

 2LAZ

So 18.10.2008

 10:00

 Union Plzeň C

 Sokol Stodůlky A

 5:5

 21:18

 Odehrano

 42. týden roku 2008

 3

 DZ

St 15.10.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Zelená Liška A

 8:2

 27:11

 Odehrano

 3

 1AM

St 15.10.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Sparta Praha B

 9:9

 34:34

 Odehrano

 3

 6AM

St 15.10.2008

 19:00

 Elizza Praha H

 Sokol Stodůlky D

 2:10

 9:31

 Odehrano

 3

 5AM

Čt 16.10.2008

 19:15

 Slivenec C

 Sokol Stodůlky C

 3:10

 21:32

 Odehrano

 3

 3BM

Út 14.10.2008

 19:15

 Sparta Praha D

 Sokol Stodůlky B

 10:4

 37:19

 Odehrano

 3

 6BM

Pá 17.10.2008

 18:30

 Sokol Stodůlky E

  El Niňo O

 8:10

 35:36

 Odehrano

 3

 2LAZ

So 18.10.2008

 13:30

 Union Plzeň B

 Sokol Stodůlky A

 4:6

 16:22

 Odehrano

 43. týden roku 2008

 4

 DZ

St 22.10.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Lok.Vršovice B

 8:2

 28:10

 Odehrano

 4

 3BM

St 22.10.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Orion Praha A

 10:3

 34:15

 Odehrano

 4

 6BM

Po 20.10.2008

 19:00

 ABC Braník F

 Sokol Stodůlky E

 10:1

 31:9

 Odehrano

 4

 1AM

Út 21.10.2008

 19:15

 Slovan Bohnice B

 Sokol Stodůlky A

 10:2

 32:18

 Odehrano

 4

 6AM

Pá 24.10.2008

 18:30

 Sokol Stodůlky D

 Břevnov B

 5:10

 20:32

 Odehrano

 4

 5AM

St 22.10.2008

 19:00

 Slavoj Praha F

 Sokol Stodůlky C

 8:10

 29:38

 Odehrano

 4

 2ALZ

So 1.11.2008

 10:30

 Sokol Stodůlky A

  Sokol Nusle A

 3:7

 16:23

 Odehrano

 44. týden roku 2008

 5

 DZ

Po 27.10.2008

 19:00

 ABC Braník C

 Sokol Stodůlky B

 3:7

 15:21

 Odehrano

 5

 1AM

St 29.10.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Elizza Praha D

 10:1

 31:16

 Odehrano

 5

 6AM

St 29.10.2008

 19:00

 Sokol Podolí C

 Sokol Stodůlky D

 2:10

 16:33

 Odehrano

 5

 5AM

St 29.10.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky C

  Sokol Podolí B

 10:1

 32:8

 Odehrano

 5

 3BM

Po 27.10.2008

 19:00

 Čakovice E

 Sokol Stodůlky B

 3:10

 21:31

 Odehrano

 5

 6BM

Po 27.10.2008

 0:00

 Sokol Stodůlky E

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 5

 2LAZ

So 1.11.2008

 14:30

 Sokol Stodůlky A

 Slavoj Praha B

 3:7

 17:24

 Odehrano

 45. týden roku 2008

 6

 DZ

St 5.11.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Sokol Nusle C

 8:2

 25:9

 Odehrano

 6

 3BM

St 5.11.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Klánovice D

 10:0

 30:6

 Odehrano

 6

 6BM

Pá 7.11.2008

 19:00

 Sokol Nusle H

 Sokol Stodůlky E

 10:2

 31:11

 Odehrano

 6

 1AM

Út 4.11.2008

 19:15

 El Niňo H

 Sokol Stodůlky A

 10:2

 31:19

 Odehrano

 6

 6AM

Po 3.11.2008

 0:00

 Sokol Stodůlky D

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 6

 5AM

Čt 6.11.2008

 18:30

 Vysočany C

 Sokol Stodůlky C

 1:10

 8:31

 Odehrano

 6

 2LAZ

So 15.11.2008

 10:30

 ABC Braník B

 Sokol Stodůlky A

 5:5

 18:22

 Odehrano

 46. týden roku 2008

 7

 DZ

St 12.11.2008

 19:15

 El Niňo A

 Sokol Stodůlky B

 4:6

 21:20

 Odehrano

 7

 1AM

St 12.11.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Klánovice B

 3:10

 0:0

 Odehrano

 7

 6AM

Po 10.11.2008

 19:00

 Stadion Žižkov E

 Sokol Stodůlky D

 7:10

 28:38

 Odehrano

 7

 5AM

St 12.11.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky C

 Pankrác D

 10:2

 33:9

 Odehrano

 7

 3BM

Po 10.11.2008

 19:00

 Vysočany B

 Sokol Stodůlky B

 4:10

 19:36

 Odehrano

 7

 6BM

Pá 14.11.2008

 18:30

 Sokol Stodůlky E

 Sokol Michle G

 5:10

 22:35

 Odehrano

 7

 2LAZ

So 15.11.2008

 14:00

 ABC Braník A

 Sokol Stodůlky A

 8:2

 24:17

 Odehrano

 47. týden roku 2008

 8

 DZ

St 19.11.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 El Niňo B

 7:3

 24:14

 Odehrano

 8

 3BM

St 19.11.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Břevnov A

 7:10

 0:0

 Odehrano

 8

 6BM

Út 18.11.2008

 19:00

 Sokol Běchovice B

 Sokol Stodůlky E

 10:4

 36:16

 Odehrano

 8

 1AM

Út 18.11.2008

 19:00

 Lok.Vršovice B

 Sokol Stodůlky A

 10:1

 30:14

 Odehrano

 8

 6AM

Pá 21.11.2008

 18:30

 Sokol Stodůlky D

 ABC Braník E

 5:10

 21:34

 Odehrano

 8

 5AM

Pá 21.11.2008

 18:30

 Střížkov D

 Sokol Stodůlky C

 2:10

 13:35

 Odehrano

 8

 2LAZ

So 29.11.2008

 10:30

 Sokol Stodůlky A

 Slovan Bohnice A

 3:7

 14:24

 Odehrano

 48. týden roku 2008

 9

 DZ

St 26.11.2008

 19:15

 Slovan Bohnice B

 Sokol Stodůlky B

 9:1

 29:5

 Odehrano

 9

 1AM

St 26.11.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Sokol Michle D

 7:10

 28:40

 Odehrano

 9

 6AM

Pá 28.11.2008

 18:30

 SK Vršovice A

 Sokol Stodůlky D

 3:10

 13:32

 Odehrano

 9

 5AM

St 26.11.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky C

 Sokol Žižkov C

 10:0

 30:10

 Odehrano

 9

 3BM

Út 25.11.2008

 19:00

 ABC Braník D

 Sokol Stodůlky B

 9:9

 28:36

 Odehrano

 9

 6BM

Po 24.11.2008

 0:00

 Sokol Stodůlky E

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 9

 2LAZ

So 29.11.2008

 14:30

 Sokol Stodůlky A

 Spartak Kaplice A

 9:1

 29:10

 Odehrano

 49. týden roku 2008

 10

 DZ

St 3.12.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 ABC Braník D

 8:2

 26:7

 Odehrano

 10

 3BM

St 3.12.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Pankrác B

 1:10

 10:30

 Odehrano

 10

 6BM

Ćt 4.12.2008

 18:30

 Konstruktiva D

 Sokol Stodůlky E

 10:0

 30:2

 Odehrano

 10

 1AM

Ćt 4.12.2008

 19:00

 ABC Braník B

 Sokol Stodůlky A

 10:5

 37:26

 Odehrano

 10

 6AM

Pá 5.12.2008

 18:30

 Sokol Stodůlky D

 Slavoj Praha H

 10:2

 32:13

 Odehrano

 10

 5AM

Pá 5.12.2008

 18:45

 Fortun Praha A

 Sokol Stodůlky C

 2:10

 13:32

 Odehrano

 10

 2LAZ

So 13.12.2008

 10:30

 Sokol Stodůlky A

 Slavoj Praha D

 9:1

 29:9

 Odehrano

 50. týden roku 2008

 11

 DZ

St 10.12.2008

 19:00

 Stadion Žižkov A

 Sokol Stodůlky B

 4:6

 16:18

 Odehrano

 11

 1AM

St 10.12.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Sokol Petrovice A

 8:10

 31:32

 Odehrano

 11

 6AM

Po 8.12.2008

 0:00

 Sokol Stodůlky D

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 11

 5AM

St 10.12.2008

 19:00

 Sokol Stodůlky C

 Stadion Žižkov D

 20:37

 5:10

 Odehrano

 11

 3BM

Út 9.12.2008

 19:15

 Sokol Petrovice B

  Sokol Stodůlky B

 6:10

 25:38

 Odehrano

 11

 6BM

Pá 12.12.2008

 18:30

 Sokol Stodůlky E

 Lok.Vršovice F

 2:10

 6:31

 Odehrano

 11

 2LAZ

So 13.12.2008

 14:30

 Sokol Stodůlky A

 Slavoj Praha C

 5:5

 20:21

 Odehrano

 02. týden roku 2009

 12

 1AM

St  7.01.2009

 19:15

 Kyje B

  Sokol Stodůlky A

 9:9

 31:36

 Odehrano

 12

 6AM

Čt  8.01.2009

 19:00

 Zelená Liška D

  Sokol Stodůlky D

 10:6

 36:28

 Odehrano

 12

 DZ

Út  06.01.2009

 19:00

 Lok.Vršovice A

 Sokol Stodůlky B

 1:9

 8:27

 Odehrano

 12

 5AM

St  07.01.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky C

 Klánovice E

 10:0

 30:4

 Odehrano

 12

 3BM

St  07.01.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Sokol Michle F

 3:10

 14:34

 Odehrano

 12

 6BM

Pá  09.01.2009

 18:30

 Sokol Stodůlky E

 Slavoj Praha G

 1:10

 8:32

 Odehrano

 03. týden roku 2009

 13

 1AM

St 14.1.2009

 19 00

 Sokol Stodůlky A

 Sokol Nusle C

 10:8

 36:31

 Odehrano

 13

 6AM

Pá 16.01.2009

 18:30

 Sokol Stodůlky D

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 13

 5AM

Ut 13.1.2009

 19:15

 Sokol Petrovice E

  Sokol Stodůlky C

 3:10

 22:33

 Odehrano

 13

 DZ

St 14.01.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Př.Kopanina A

 7:3

 24:14

 Odehrano

 13

 3BM

St  14.01.2009

 19:00

 Sokol Kbely A

 Sokol Stodůlky B

 10:6

 36:33

 Odehrano

 13

 6BM

Pá  16.01.2009

 00:00

 Sokol Stodůlky E

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 13

 2LAZ

So  17.01.2009

 10:30

 Sokol Stodůlky A

 Union Plzeň C

 7:3

 24:13

 Odehrano

 14

 2LAZ

So  17.01.2009

 14:30

 Sokol Stodůlky A

 Union Plzeň B

 9:1

 29:5

 Odehrano

 04. týden roku 2009

 14

 DZ

Út 20.01.2009

 19:00

 Zelená Liška A

 Sokol Stodůlky B

 4:6

 14:25

 Odehrano

 14

 1AM

Čt 22.01.2009

 19:00

 Sparta Praha B

 Sokol Stodůlky A

 10:3

 33:20

 Odehrano

 14

 6BM

St 21.01.2009

 19:15

 El Niňo O

 Sokol Stodůlky E

 10:2

 32:10

 Odehrano

 14

 5AM

St  21.01.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky C

 Slivenec C

 9:9

 35:26

 Odehrano

 14

 3BM

St  21.01.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Sparta Praha D

 1:10

 10:31

 Odehrano

 14

 6AM

Pá  23.01.2009

 18:30

 Sokol Stodůlky D

 Elizza Praha H

 10:4

 34:16

 Odehrano

 05. týden roku 2009

 15

 1AM

St 28.01.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Slovan Bohnice B

 2:10

 13:31

 Odehrano

 15

 3BM

Po  26.01.2009

 19:00

 Orion Praha A

 Sokol Stodůlky B

 4:10

 18:33

 Odehrano

 15

 DZ

St  28.01.2009

 18:30

 Lok.Vršovice B

 Sokol Stodůlky B

 0:10

 3:30

 Odehrano

 15

 5AM

St  28.01.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky C

 Slavoj Praha F

 10:0

 30:1

 Odehrano

 15

 6BM

Pá  30.01.2009

 18:30

 Sokol Stodůlky E

 ABC Braník F

 10:1

 30:13

 Odehrano

 15

 6AM

Pá  30.01.2009

 19:00

 Břevnov B

 Sokol Stodůlky D

 10:1

 31:6

 Odehrano

 15

 2LAZ

So  31.01.2009

 10:30

 Sokol Nusle A

 Sokol Stodůlky A

 7:3

 25:17

 Odehrano

 16

 2LAZ

So  31.01.2009

 13:30

 Slavoj Praha B

 Sokol Stodůlky A

 5:5

 20:22

 Odehrano

 06. týden roku 2009

 16

 6BM

Po  02.02.2009

 00:00

 Sokol Stodůlky E

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 16

 1AM

Po  02.02.2009

 19:00

 Elizza Praha D

 Sokol Stodůlky A

 9:9

 33:33

 Odehrano

 16

 DZ

St  04.02.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 ABC Braník C

 6:4

 22:16

 Odehrano

 16

 3BM

St  04.02.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

  Čakovice E

 10:0

 30:8

 Odehrano

 16

 5AM

Čt  05.02.2009

 19:15

 Sokol Podolí B

 Sokol Stodůlky C

 2:10

 13:33

 Odehrano

 16

 6AM

Pá  06.02.2009

 18:30

 Sokol Stodůlky D

 Sokol Podolí C

 10:4

 36:14

 Odehrano

 07. týden roku 2009

 17

 1AM

St 11.02.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 El Niňo H

 1:10

 16:31

 Odehrano

 17

 6AM

Po  09.02.2009

 00:00

 Sokol Stodůlky D

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 17

 3BM

Po  09.02.2009

 19:15

 Klánovice D

 Sokol Stodůlky B

 10:5

 32:21

 Odehrano

 17

 5AM

St  11.02.2009

 00:00

 Sokol Stodůlky C

 Vysočany C

 10:3

 32:12

 Odehrano

 17

 6BM

Pá  13.02.2009

 18:30

 Sokol Stodůlky E

 Sokol Nusle H

 10:2

 30:9

 Odehrano

 17

 DZ

Pá  13.02.2009

 18:45

 Sokol Nusle C

 Sokol Stodůlky B

 8:2

 26:6

 Odehrano

 17

 2LAZ

So  14.02.2009

 10:30

 Sokol Stodůlky A

 ABC Braník B

 9:1

 28:5

 Odehrano

 18

 2LAZ

So  14.02.2009

 14:30

 Sokol Stodůlky A

 ABC Braník A

 6:4

 21:18

 Odehrano

 08. týden roku 2009

 18

 6BM

Út 17.02.2009

 19:00

 Sokol Michle G

 Sokol Stodůlky E

 10:0wo

 0:0

 Odehrano

 18

 1AM

Po  16.02.2009

 19:30

 Klánovice B

 Sokol Stodůlky A

 10:1

 32:12

 Odehrano

 18

 DZ

St  18.02.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 El Niňo A

 3:7

 15:21

 Odehrano

 18

 3BM

St  18.02.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Vysočany B

 10:2

 32:14

 Odehrano

 18

 5AM

Čt  19.02.2009

 19:15

 Pankrác D

 Sokol Stodůlky C

 1:10

 6:32

 Odehrano

 18

 6AM

Pá  20.02.2009

 18:30

 Sokol Stodůlky D

 Stadion Žižkov E

 10:2

 33:12

 Odehrano

 09. týden roku 2009

 19

 2LAZ

So  28.02.2009

 9:30

 Slovan Bohnice A

 Sokol Stodůlky A

 7:3

 26:15

 Odehrano

 20

 2LAZ

So  28.02.2009

 16:00

 Spartak Kaplice A

 Sokol Stodůlky A

 1:9

 10:27

 Odehrano

 19

 DZ

St 11.03.2009

 19:15

 El Niňo B

 Sokol Stodůlky B

 2:8

 8:26

 Odehrano

 19

 3BM

St 11.03.2009

 19:30

 Břevnov A

 Sokol Stodůlky B

 10:4

 34:21

 Odehrano

 19

 1AM

St 11.03.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Lok.Vršovice B

 6:10

 26:33

 Odehrano

 19

 6AM

St 11.03.2009

 19:00

 ABC Braník E

 Sokol Stodůlky D

 8:10

 34:35

 Odehrano

 19

 5AM

St  11.03.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky C

 Střížkov D

 10:4

 36:17

 Odehrano

 19

 6BM

Pá  13.03.2009

 18:30

 Sokol Stodůlky E

 Sokol Běchovice B

 6:10

 28:34

 Odehrano

 12

 2LAZ

So  14.03.2009

 10:30

 Sokol Stodůlky A

 Sokol Nusle B

 3:7

 14:23

 Odehrano

 12. týden roku 2009

 20

 1AM

Út 17.03.2009

 19:00

 Sokol Michle D

 Sokol Stodůlky A

 10:3

 35:27

 Odehrano

 20

 5AM

St 18.03.2009

 19:00

 Sokol Žižkov C

 Sokol Stodůlky C

 5:10

 23:36

 Odehrano

 20

 6BM

Po  16.03.2009

 00:00

 Sokol Stodůlky E

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 20

 DZ

St  18.03.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

  Slovan Bohnice B

 6:4

 23:13

 Odehrano

 20

 3BM

St  18.03.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 ABC Braník D

 10:6

 39:28

 Odehrano

 20

 6AM

Pá  20.03.2009

 18:30

 Sokol Stodůlky D

 SK Vršovice A

 10:1

 32:10

 Odehrano

 13. týden roku 2009

 21

 1AM

St 25.03.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 ABC Braník B

 10:7

 37:33

 Odehrano

 21

 5AM

St  25.03.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky C

  Fortun Praha A

 10:2

 32:13

 Odehrano

 21

 DZ

Čt  26.03.2009

 19:00

 ABC Braník D

 Sokol Stodůlky B

 5:5

 20:17

 Odehrano

 21

 3BM

Čt  26.03.2009

 19:15

 Pankrác B

 Sokol Stodůlky B

 10:8

 37:32

 Odehrano

 21

 6AM

Pá  27.03.2009

 18:00

 Slavoj Praha H

 Sokol Stodůlky D

 3:10

 16:34

 Odehrano

 21

 6BM

Pá  27.03.2009

 18:30

 Sokol Stodůlky E

 Konstruktiva D

 6:10

 24:32

 Odehrano

 21

 2LAZ

So  28.03.2009

 10:30

 Slavoj Praha D

 Sokol Stodůlky A

 4:6

 15:20

 Odehrano

 22

 2LAZ

So  28.03.2009

 14:00

 Slavoj Praha C

 Sokol Stodůlky A

 7:3

 22:16

 Odehrano

 14. týden roku 2009

 22

 1AM

Út 31.03.2009

 19:15

 Sokol Petrovice A

 Sokol Stodůlky A

 10:6

 37:28

 Odehrano

 22

 6BM

Po  30.03.2009

 19:00

 Lok.Vršovice F

 Sokol Stodůlky E

 10:1

 30:5

 Odehrano

 22

 DZ

St  01.04.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Stadion Žižkov A

 2:8

 8:26

 Odehrano

 22

 5AM

St  01.04.2009

 19:00

 Stadion Žižkov D

 Sokol Stodůlky C

 10:3

 34:18

 Odehrano

 22

 3BM

St  01.04.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 Sokol Petrovice B

 3:10

 18:34

 Odehrano

 22

 6AM

Pá  03.04.2009

 00:00

 Sokol Stodůlky D

 

 0:0

 0:0

 Nesjednano

 16. týden roku 2009

 PlayOut

 1M

Ct 16.4.2009

 19:00

 Malesice A

 Sokol Stodůlky A

 9:4

 29:25

 Odehrano

 PlayOff

 DZ

St 15.4.2009

 19:00

 Bohnice B

 Sokol Stodůlky B

 5:4

 16:15

 Odehrano

 17. týden roku 2009

 PlayOut

 1M

St 22.4.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky A

 Malesice A

 4:9

 21:32

 Odehrano

 PlayOff

 DZ

St 22.4.2009

 19:15

 Sokol Stodůlky B

 Bohnice B

 5:3

 18:10

 Odehrano

 PlayOff

 DZ

Ct 23.4.2009

 19:15

 Bohnice B

 Sokol Stodůlky B

 3:5

 15:19

 Odehrano

 18. týden roku 2009

 PlayOut

 1M

Ut 28.4.2009

 19:15

 Petrovice A

 Sokol Stodůlky A

 9:7

 33:31

 Odehrano

 PlayOff

 DZ

St 29.4.2009

 19:00

 Sokol Stodůlky B

 El Nino A

 4:5

 15:19

 Odehrano

 19. týden roku 2009

 PlayOut

 1M

St 6.5.2009

 19:15

 Sokol Stodůlky A

 Petrovice A

 5:9

 20:32

 Odehrano

 PlayOff

 DZ

Ut 5.5.2009

 19:00

 El Nino A

 Sokol Stodůlky B

 5:4

 20:15

 Odehrano